Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
Green Bay leads the league in points, yards, touchdowns, yards per drive, time of possession, scoring% and turnover%.
hegedusggergo
Greatest show on frozen tundra!!!! Újra 2011-ben érzem magam!!! És idén tuti nem fog jönni a Giants!!!

Lesznek sikertelenebb meccsek is az biztos. Kezdésként rögtön a következőn nem lepne meg egy akár csúnyább vereség. De nem szabad gyászhangulatba esni akkor sem.

Nekem nagyon tetszik ez a kiegyensúlyozott támadójáték, annyira látványosan szembemegyünk a jelenlegi pass heavy korszellemmel, ahol a futások nagy részét is az atletikus QB-k produkálják. Lehet, hogy még a drafton nagyon nem értett RB-TE pickeknek is lesz utólag értelme.
Kampman
Az első felét most nem igazán tudtam összerakni. A Giants emlegetése miatt arra gondolok, hogy szándékosan írtál 2011-et. Ha viszont ennyire optimista vagy, akkor miért nem 2010 őszén érzed magad?
nagylaza
Mert 2011-ben volt ennyire domináns offense, csak aztán jött a playoffban a Giants és a földbeállás a labda mindkét oldalán.
Kampman
Ha annyira dominálni fogunk, mint a 2011-es alapszakaszban, akkor miért számítasz sikertelenebb meccsekre és "akár csúnyább vereségre"? Oké, hagyjuk.😊 Ha így érzed, akkor így érzed.😊
(Annak azé' kell legyen valamilyen metafizikai jelentése - csak azt nem tudom, mi -, hogy a Giants mindkétszer minket vert ki a PO-ban, amikor a New England ellen SB-győztes lett.)
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Szerintem nem konnyu higgadtnak maradni, ha az ember csapa a legtobb O-statot vezeti a ligaban, a power ranking-okban csak 2 csapat elozi (azok is egyelore erdemtelenul), es 2 csoportrivalist vertunk, akik kozul tavaly az egyiket SB eselyesnek tartottak, a masikkal pedig veres-utolso perces ki-ki csatakat vivtunk.
De...
Nagyon-nagyon az elejen vagyunk.
A csapat a kolykokon kivul az Arod-Adams-AJ-Bakh-Z'Smith-Clark (-Alexander) tengelyre epul. Ha kozuluk a labda vmelyik oldalan 2 kiesik hosszabb idore, bajban leszuk, de nagyon.
A vedelem nagyon fiatal, es inkonzisztens. Bennuk abszolut benn van egy black out meccs eselye. Barmilyen rosszul/jol is kepesek jatszani. En ugy latom, ezt most 1 meccsen belul is tudjak hozni.
Ha Barnes igy folytatja, es beérik - lesz vegre ILB, Gary megtaltosodik, es talalunk futas ellen vkit a Dfalba Kenny mellé, akkor AKAR verhetetlen napot is kifoghat a csapat.
Ha jovore még nalunk lesz Arod (elvileg igen), mindenki egy evvel erettebb es a rendszerben még gyakorlottabb lesz, akkor johet el a mi evunk...
De azert nyomjuk az idei evet is, mintha nem lenne holnap!!
Go Pack Go!
😉
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 479
Áron egyébként élvezi az életet.

több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 479
Green Bay leads the league in points, yards, touchdowns, yards per drive, time of possession, scoring% and turnover%.
hegedusggergo
Greatest show on frozen tundra!!!! Újra 2011-ben érzem magam!!! És idén tuti nem fog jönni a Giants!!!

Lesznek sikertelenebb meccsek is az biztos. Kezdésként rögtön a következőn nem lepne meg egy akár csúnyább vereség. De nem szabad gyászhangulatba esni akkor sem.

Nekem nagyon tetszik ez a kiegyensúlyozott támadójáték, annyira látványosan szembemegyünk a jelenlegi pass heavy korszellemmel, ahol a futások nagy részét is az atletikus QB-k produkálják. Lehet, hogy még a drafton nagyon nem értett RB-TE pickeknek is lesz utólag értelme.
Kampman
Az első felét most nem igazán tudtam összerakni. A Giants emlegetése miatt arra gondolok, hogy szándékosan írtál 2011-et. Ha viszont ennyire optimista vagy, akkor miért nem 2010 őszén érzed magad?
nagylaza
Mert 2011-ben volt ennyire domináns offense, csak aztán jött a playoffban a Giants és a földbeállás a labda mindkét oldalán.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
Green Bay leads the league in points, yards, touchdowns, yards per drive, time of possession, scoring% and turnover%.
hegedusggergo
Greatest show on frozen tundra!!!! Újra 2011-ben érzem magam!!! És idén tuti nem fog jönni a Giants!!!

Lesznek sikertelenebb meccsek is az biztos. Kezdésként rögtön a következőn nem lepne meg egy akár csúnyább vereség. De nem szabad gyászhangulatba esni akkor sem.

Nekem nagyon tetszik ez a kiegyensúlyozott támadójáték, annyira látványosan szembemegyünk a jelenlegi pass heavy korszellemmel, ahol a futások nagy részét is az atletikus QB-k produkálják. Lehet, hogy még a drafton nagyon nem értett RB-TE pickeknek is lesz utólag értelme.
Kampman
Az első felét most nem igazán tudtam összerakni. A Giants emlegetése miatt arra gondolok, hogy szándékosan írtál 2011-et. Ha viszont ennyire optimista vagy, akkor miért nem 2010 őszén érzed magad?
több mint 3 éve
gbol Green Bay Packers 343
Green Bay leads the league in points, yards, touchdowns, yards per drive, time of possession, scoring% and turnover%.
hegedusggergo
Greatest show on frozen tundra!!!! Újra 2011-ben érzem magam!!! És idén tuti nem fog jönni a Giants!!!

Lesznek sikertelenebb meccsek is az biztos. Kezdésként rögtön a következőn nem lepne meg egy akár csúnyább vereség. De nem szabad gyászhangulatba esni akkor sem.

Nekem nagyon tetszik ez a kiegyensúlyozott támadójáték, annyira látványosan szembemegyünk a jelenlegi pass heavy korszellemmel, ahol a futások nagy részét is az atletikus QB-k produkálják. Lehet, hogy még a drafton nagyon nem értett RB-TE pickeknek is lesz utólag értelme.
Kampman
Nem hiszem el, hogy két atomgyenge csapat ellen győzünk, és ezzel már a draft is értelmet nyer. Mindez úgy, hogy az első két körben draftolt játékosok gyakorlatilag nem is játszottak... 😊))))

Szerkesztette: gbol
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
According to PFF, the Packers allowed only one QB pressure against the Lions.
Nekem ez is tetszik...
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 479
Green Bay leads the league in points, yards, touchdowns, yards per drive, time of possession, scoring% and turnover%.
hegedusggergo
Greatest show on frozen tundra!!!! Újra 2011-ben érzem magam!!! És idén tuti nem fog jönni a Giants!!!

Lesznek sikertelenebb meccsek is az biztos. Kezdésként rögtön a következőn nem lepne meg egy akár csúnyább vereség. De nem szabad gyászhangulatba esni akkor sem.

Nekem nagyon tetszik ez a kiegyensúlyozott támadójáték, annyira látványosan szembemegyünk a jelenlegi pass heavy korszellemmel, ahol a futások nagy részét is az atletikus QB-k produkálják. Lehet, hogy még a drafton nagyon nem értett RB-TE pickeknek is lesz utólag értelme.
több mint 3 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Green Bay leads the league in points, yards, touchdowns, yards per drive, time of possession, scoring% and turnover%.
hegedusggergo
Csak?
nagylaza
Talán még dropban is.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
Green Bay leads the league in points, yards, touchdowns, yards per drive, time of possession, scoring% and turnover%.
hegedusggergo
Csak?
több mint 3 éve
hegedusggergo Green Bay Packers 103
Green Bay leads the league in points, yards, touchdowns, yards per drive, time of possession, scoring% and turnover%.

On any given Sunday you're gonna win or you're gonna lose. The point is - can you win or lose like a man?
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
Nnna, jol felidegesitette a Raiders a NO-t, nem lennék a sajat helyunkben vasarnap...
jossbeaumont
Látom, mi lesz.
1. Nyerünk: áhhh, ez nem jelent semmit, a NO nem a régi, közelében sincs a TOP5-nek.
2. Veszítünk: na, ugye, hogy az elithez tartozó első komolyabb csapat már túl kemény diónak bizonyult.
nagylaza
Huh, ez bolcs meglatas!
jossbeaumont
Egyébként én a bye week előtti meccsekre 2-2-vel kalkuláltam. Most már nem lennék elégedett ennyivel.
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Nnna, jol felidegesitette a Raiders a NO-t, nem lennék a sajat helyunkben vasarnap...
jossbeaumont
Látom, mi lesz.
1. Nyerünk: áhhh, ez nem jelent semmit, a NO nem a régi, közelében sincs a TOP5-nek.
2. Veszítünk: na, ugye, hogy az elithez tartozó első komolyabb csapat már túl kemény diónak bizonyult.
nagylaza
Huh, ez bolcs meglatas!
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
Nnna, jol felidegesitette a Raiders a NO-t, nem lennék a sajat helyunkben vasarnap...
jossbeaumont
Látom, mi lesz.
1. Nyerünk: áhhh, ez nem jelent semmit, a NO nem a régi, közelében sincs a TOP5-nek.
2. Veszítünk: na, ugye, hogy az elithez tartozó első komolyabb csapat már túl kemény diónak bizonyult.
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Nnna, jol felidegesitette a Raiders a NO-t, nem lennék a sajat helyunkben vasarnap...
több mint 3 éve
amaru Green Bay Packers 141
Én nem aggódnék a Dline miatt, Adrian Petersont Clark nélkül is 41 yardon tartottuk, pedig AP már az óvodában is 100 yardot futott a Packers ellen 😄 viccet felreteve jovo heten meglatjuk majd mit tud a vedelem, az elso scriptelt es utolso garbage time driveokat leszamitva szerintem eddig nem volt olyan tragikus.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
Próbálok a földön maradni. Tudom, hogy nem SB-esélyesek ellen játszott a Packers, mégis: az első két fordulóban sokkal többet kaptam annál, amit vártam.
Jó, bőven van még mit javítani, de abban biztos vagyok, hogy amit mi, Mo-ról észrevettünk, MLF-ék sokkal jobban érzékelik GB-ben. (Csak egyet mondok: szeretném, ha Stern, akitől idén baromi sokat vártam, nem hagyna cserben. Mert akkor mérges leszek.)
Furcsa, hogy ARodnak – kívülről legalábbis így látszik – szinte baráti a kapcsolata a "hullámzó teljesítményt nyújtó" MVS-sel, és a sokat emlegetett Love (illetve: no WR) draft ellenére MLF-el is teljesen jó a viszonya. Nekem az jött le, hogy bármilyen döcögősen indult is mindkét meccs, együtt van a csapat.
Persze, a következő kör a Szentek ellen kisebbfajta vízválasztó lesz.
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Gary 1.5 sacks, 2 QB hits, 1tackle for loss. Nekem ő volt a nap meglepetese. Amennyit szidtam eddig, csoda, hogy nem vetette már le magat a hidrol...
Ugy latszik a MLF era elso koros pickjeit vhogy nem ertem.

Szerkesztette: jossbeaumont
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 623
Érdekes, mikor Rodgerst draftoltuk, Favre utána élete legrosszabb szezonját hozta.
Kampman
Látod, most is inkabb Tampá megy ki meccset nézni mintsem a Lambeaura.
Hálátlan!
| Poén, imádtam az öreget! Szerencsére 2-3 évet még pont elcsíptem az itteni karrierje végéből. |
alatriste
Ki az a Favre?
Viccet félretéve - Lambón most nem lehettek nézök?! Vagy csak szelektív a látásom, és már mindenhol csak székeket latok?
gremi
Nálunk egyenlőre az a mondás h az első 2 hazai meccsre biztosan nem jöhetnek szurkerek .

A tegnapi nap offense oldalon megint rendben volt ,Aaron továbbra is éles ,Jones megy a nagy pénzért , a támadó fal meg a sok sérülés ellenére is hozza magát .
Remelem Davante és Linsley sérülése nem komoly az már nagyon sok lenne..

D nagyon gyengén kezdett , nagy szerencse h Detroit egy idő után hanyagolta futásokat még előnyben is..továbbra is reménykedem h jön még egy Dt deadline előtt.
Zadarius viszont ott folytatja ahol tavaly imádom a palit , és idén eddig Gary is nagy előrelépést mutat .
nando89
Adams (a nagy KO-n kivul) mindig visszajon a meccsbe a palyara, de a hamstring tobbhetes kihagyast jelent, nehezen gyogyul, ha nem 100% a gyogyulas a visszateresig, utana a regeneracios ido duplazodik. McC utolso eveben volt narunk virusos, fertozo, tomeges hamstring jarvany.
A csodalatos O gepezetunk Adams nelkul viszont megszunik letezni ( ha csak alldogal a palyan, akkor is lekot 1-2 embert). A papirvekony WR sor nelkule felszivodik, ami a NO elott kulonosen rosszul hangzik.
AJ tegnapi napja elkepeszto, bar ha nem ilyen "űrjatekot" mutat, nekem kicsit sok lenne a sportszerutlenseg hatarat surolo palyaszeli musor.
Linsley nem igazan szokott tobb meccseket kihagyni. Elkepesztoen jol toljak Jenkins-szel a futasO-t, az meg, hogy Arodnak 1 sack, minimalis nyomassal volt 2 meccs alatt a merlege, az a passprot-rol is sokat elarul. Erdekes ez az Ofal, jol el vagyunk latva jo/extra jatekosokkal, nem is tud mindenki maradni majd az ev vegen...
jossbeaumont
Sztm nem tragédia bármi lesz a Saintsnel , oda nem igen győzni járnak a csapatok
Remélem Clark már lesz azért az sokat számítana.
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Érdekes, mikor Rodgerst draftoltuk, Favre utána élete legrosszabb szezonját hozta.
Kampman
Látod, most is inkabb Tampá megy ki meccset nézni mintsem a Lambeaura.
Hálátlan!
| Poén, imádtam az öreget! Szerencsére 2-3 évet még pont elcsíptem az itteni karrierje végéből. |
alatriste
Ki az a Favre?
Viccet félretéve - Lambón most nem lehettek nézök?! Vagy csak szelektív a látásom, és már mindenhol csak székeket latok?
gremi
Nálunk egyenlőre az a mondás h az első 2 hazai meccsre biztosan nem jöhetnek szurkerek .

A tegnapi nap offense oldalon megint rendben volt ,Aaron továbbra is éles ,Jones megy a nagy pénzért , a támadó fal meg a sok sérülés ellenére is hozza magát .
Remelem Davante és Linsley sérülése nem komoly az már nagyon sok lenne..

D nagyon gyengén kezdett , nagy szerencse h Detroit egy idő után hanyagolta futásokat még előnyben is..továbbra is reménykedem h jön még egy Dt deadline előtt.
Zadarius viszont ott folytatja ahol tavaly imádom a palit , és idén eddig Gary is nagy előrelépést mutat .
nando89
Adams (a nagy KO-n kivul) mindig visszajon a meccsbe a palyara, de a hamstring tobbhetes kihagyast jelent, nehezen gyogyul, ha nem 100% a gyogyulas a visszateresig, utana a regeneracios ido duplazodik. McC utolso eveben volt narunk virusos, fertozo, tomeges hamstring jarvany.
A csodalatos O gepezetunk Adams nelkul viszont megszunik letezni ( ha csak alldogal a palyan, akkor is lekot 1-2 embert). A papirvekony WR sor nelkule felszivodik, ami a NO elott kulonosen rosszul hangzik.
AJ tegnapi napja elkepeszto, bar ha nem ilyen "űrjatekot" mutat, nekem kicsit sok lenne a sportszerutlenseg hatarat surolo palyaszeli musor.
Linsley nem igazan szokott tobb meccseket kihagyni. Elkepesztoen jol toljak Jenkins-szel a futasO-t, az meg, hogy Arodnak 1 sack, minimalis nyomassal volt 2 meccs alatt a merlege, az a passprot-rol is sokat elarul. Erdekes ez az Ofal, jol el vagyunk latva jo/extra jatekosokkal, nem is tud mindenki maradni majd az ev vegen...
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 623
Érdekes, mikor Rodgerst draftoltuk, Favre utána élete legrosszabb szezonját hozta.
Kampman
Látod, most is inkabb Tampá megy ki meccset nézni mintsem a Lambeaura.
Hálátlan!
| Poén, imádtam az öreget! Szerencsére 2-3 évet még pont elcsíptem az itteni karrierje végéből. |
alatriste
Ki az a Favre?
Viccet félretéve - Lambón most nem lehettek nézök?! Vagy csak szelektív a látásom, és már mindenhol csak székeket latok?
gremi
Nálunk egyenlőre az a mondás h az első 2 hazai meccsre biztosan nem jöhetnek szurkerek .

A tegnapi nap offense oldalon megint rendben volt ,Aaron továbbra is éles ,Jones megy a nagy pénzért , a támadó fal meg a sok sérülés ellenére is hozza magát .
Remelem Davante és Linsley sérülése nem komoly az már nagyon sok lenne..

D nagyon gyengén kezdett , nagy szerencse h Detroit egy idő után hanyagolta futásokat még előnyben is..továbbra is reménykedem h jön még egy Dt deadline előtt.
Zadarius viszont ott folytatja ahol tavaly imádom a palit , és idén eddig Gary is nagy előrelépést mutat .
több mint 3 éve
gremi Green Bay Packers 118
Érdekes, mikor Rodgerst draftoltuk, Favre utána élete legrosszabb szezonját hozta.
Kampman
Látod, most is inkabb Tampá megy ki meccset nézni mintsem a Lambeaura.
Hálátlan!
| Poén, imádtam az öreget! Szerencsére 2-3 évet még pont elcsíptem az itteni karrierje végéből. |
alatriste
Ki az a Favre?
Viccet félretéve - Lambón most nem lehettek nézök?! Vagy csak szelektív a látásom, és már mindenhol csak székeket latok?
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
Érdekes, mikor Rodgerst draftoltuk, Favre utána élete legrosszabb szezonját hozta.
Kampman
Látod, most is inkabb Tampá megy ki meccset nézni mintsem a Lambeaura.
Hálátlan!
| Poén, imádtam az öreget! Szerencsére 2-3 évet még pont elcsíptem az itteni karrierje végéből. |
alatriste
Azért én nehezen tudom feledni, hogy lilában futott ki a Lembóra.
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 080 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Érdekes, mikor Rodgerst draftoltuk, Favre utána élete legrosszabb szezonját hozta.
Kampman
Látod, most is inkabb Tampá megy ki meccset nézni mintsem a Lambeaura.
Hálátlan!
| Poén, imádtam az öreget! Szerencsére 2-3 évet még pont elcsíptem az itteni karrierje végéből. |


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 479
Érdekes, mikor Rodgerst draftoltuk, Favre utána élete legrosszabb szezonját hozta.