Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Véletlen lenne? 😊 😊 😊
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
88 pont az első 2 meccsen... Elképesztő 😎
1945 óta nem volt ilyen
És mindezt messze nem a legjobb WR alakulattal.
Chargers LT
Én is arra gondoltam, ha meglesz a 40+ meccsenként, túl nagy baj nem lehet. (Amúgy: "csak" 85.)

Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
88 pont az első 2 meccsen... Elképesztő 😎
1945 óta nem volt ilyen
És mindezt messze nem a legjobb WR alakulattal.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 672
A feladvány a mai meccsre:

Rodgers vs foghíjas Lions sec. nagyobb vagy egyenlő
A. 'a GB-t bármikor szopatom' P. vs DL-Clark

| Megoldás: Stafford dob 450 yardot |
Tactful Cactus
Tavaly, ugyebár, mindkét meccset úgy hoztuk a DET ellen, hogy egyiken se vezettünk egyetlen másodpercig sem. Nekem nincs különösebb feladványom, csak azt szeretném, hogy ne legyen ennyire kínkeserves W a vége. Ha szorosan alakul, akkor félő, hogy a Sors elveszi majd, amit az előző szezonban (is) adott.
nagylaza
'Ne hagyjuk, hogy Sors nevessen a végén.'
Na jó a meccsig nem iszok többet.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 3 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
Deguara sem játszik...

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
A feladvány a mai meccsre:

Rodgers vs foghíjas Lions sec. nagyobb vagy egyenlő
A. 'a GB-t bármikor szopatom' P. vs DL-Clark

| Megoldás: Stafford dob 450 yardot |
Tactful Cactus
Tavaly, ugyebár, mindkét meccset úgy hoztuk a DET ellen, hogy egyiken se vezettünk egyetlen másodpercig sem. Nekem nincs különösebb feladványom, csak azt szeretném, hogy ne legyen ennyire kínkeserves W a vége. Ha szorosan alakul, akkor félő, hogy a Sors elveszi majd, amit az előző szezonban (is) adott.
több mint 3 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 672
A feladvány a mai meccsre:

Rodgers vs foghíjas Lions sec. nagyobb vagy egyenlő
A. 'a GB-t bármikor szopatom' P. vs DL-Clark

| Megoldás: Stafford dob 450 yardot |

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 3 éve
casaubon Green Bay Packers 2 144
EQ --> IR.

Damn...
Indubitably
Iden akar harom het utan is visszajohet. Inkabb az a jo hir, hogy Clark nem kerult ra, ezek szerint meg ennyit se kell kihagynia.
több mint 3 éve
Indubitably Green Bay Packers 421
EQ --> IR.

Damn...

I... don't care... John.
több mint 3 éve
gremi Green Bay Packers 118
Akit kicsit reszletesebben is erdekel a Vikings elleni tamadasaink elemzese, katt ide:  greenbaypackers.eu/2020/09/18/film-room-utocna-spartakiada-proti-vikings/
Szlovakul van, de google elfogadhatoan fordit szlovakrol angolra... magyarra kicsit nehezkesen 😀
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
B. Turner es R. Greene visszatert edzeni. Kenny csak rehab, remelem nem eroltetjuk az oroszlanok ellen, ha nem egeszseges. Van a rosteren egy szabad hely, es jott a PS-ba egy 68 meccses rutin veteran DEBilly Winn (Colts, Browns, Broncos). Lehet, h beugrik a Dfalba?
Ehhez tul konzervativok vagyunk sztem...
több mint 3 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 247 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Gyorsan napirendre tértünk a vasárnapi siker felett. Így is van ez rendjén 😉

Érdekes volt látni, hogy a csapat sikere mennyire polarizálta a szakértőket és a szurkolókat is.
Az egyik véglet rögtön SB esélyesnek kiáltotta ki a csapatot, A-Rod-ot MVP várományosnak, Power Rankingekben az élvonalba rakétáztunk..
Mások pedig kijelentették, hogy az égvilágon semmi nem változott tavaly óta, ugyanúgy nincs normális WR2, szar a D-line (sőt még Clark is lerobbant, így az ellenfél szertárosa is 200 yardot fog futni ellenünk) , a támadófal pedig jövő héten csak TE segítséggel tud majd kiállni... s egyébként is, ha MLF-en múlik, Rodgers mostantól csak a futók kezébe fogja adni a lasztit...

Kíváncsi vagyok, a következő hétvége után miként árnyalódik a kép 😉

(részemről csak egy gondolat, bízom benne, hogy idén a körömrágós idegeskedések után végre ismét élvezni fogom a GB meccseket - s ebben a tekintetben az első találkozó reménykeltő volt)
esz-ki-mo
Nem olyan rossz a körömrágós idegeskedés... Jó 21-14-re is meccset nyerni 😀
Persze, ha tényleg nem a fejem verem a falba látva az offense playhívásokat. Na erre most MLF-ék rámcáfoltak! Jól kevergettük a lapokat, és a cornerback-ek nélkül felálló Vikes (By Höri), meg is szívta.

több mint 3 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 290
Gyorsan napirendre tértünk a vasárnapi siker felett. Így is van ez rendjén 😉

Érdekes volt látni, hogy a csapat sikere mennyire polarizálta a szakértőket és a szurkolókat is.
Az egyik véglet rögtön SB esélyesnek kiáltotta ki a csapatot, A-Rod-ot MVP várományosnak, Power Rankingekben az élvonalba rakétáztunk..
Mások pedig kijelentették, hogy az égvilágon semmi nem változott tavaly óta, ugyanúgy nincs normális WR2, szar a D-line (sőt még Clark is lerobbant, így az ellenfél szertárosa is 200 yardot fog futni ellenünk) , a támadófal pedig jövő héten csak TE segítséggel tud majd kiállni... s egyébként is, ha MLF-en múlik, Rodgers mostantól csak a futók kezébe fogja adni a lasztit...

Kíváncsi vagyok, a következő hétvége után miként árnyalódik a kép 😉

(részemről csak egy gondolat, bízom benne, hogy idén a körömrágós idegeskedések után végre ismét élvezni fogom a GB meccseket - s ebben a tekintetben az első találkozó reménykeltő volt)
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 080 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Taylor season ending. Sejteni lehetett.

A csapat tegnapi teljesítménye nekem elég meggyőző volt.
Az offense reg nem latott dominanciát mutatott. A védelem meg garbage timeig jó volt. Ott ja jöttek a pontok de ugyse pont különbségre megy a dolog.
Nagyobb gond, hogy ha Clark out bármeddig akkor mi lesz a runDvel. Nem ez lesz a loga legjobb D-je Kennyvel se, de ha hoznak egy közepes szintet az O meg top lesz az sok mindenre jó lehet.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 623
Akik mint én is részben fanyalognak a tegnapi után is a védelemmel vagy a menedzsmenttel kapcsolatban azért teszik mert sajnos Aaron nem Benjamin Button és zárul az ablak...és közben a fő problémákra nem találtunk és nem is kerestünk megoldást ...
Szóval az h jó sanszal a Po megvan mostmár nem elég ...ezért is érthetetlen az offseason.
Máshol hasonló koru és fele ilyen képességű irányítóra All-In-t mennek csapatok.


Ettől még tegnapi O oldalon nekem is nagyon bejött mert jo dolgokat láttam és sztm abszolut nem lesz liga alja a Vikings D , de ettől még nem látom ebből h lesz Sb és jövöre már 38 Aaron.

Szerkesztette: nando89
több mint 3 éve
gerappa Green Bay Packers 95
Nekem az egész meccsen a fordítás után kérdés nem volt, hogy ez a meccs nem W-vel zárul. Annyira lehetett érezni a magabiztosságot az Offense-ben, szinte olyan érzésem volt, hogy bármennyi pontot raknak fel Cousinsek, az O úgyis tud majd válaszolni.
Viszont.. Amit leműveltek a D a végén. Nekem úgy tűnt úgy voltak vele, zsebben a meccs, kiengedhetünk. Ha ott koncentráltabbak vagyunk, kevesebb ponton is tarthattunk volna a Vikingeket. Ebben nem ártana fejlődni, mert meleg lesz a pite.
Elsőre biztató. 😊
több mint 3 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
Örülök a W-nek , de ugyanazt láttam mint a SF elleni konf döntőben.
Ugyanúgy nincs WR2, nincs TE, nincs normális védelem, nem lettek befoltozva a lyukak, sajnos.
ARod tavaly sem volt rossz , hiába szidták sokan , simán top3 QB meg mindig , egy normális elkapóval. örelhetünk amíg green bay mezben játszik, addig nagy baj nem lehet.
Pep71
 www.ofotert.hu/akciok
zolten

Majd térjünk vissza rá pár hónap/ meccs múlva,mikor már játszott a csapat komolyabb meccset is.
Tavaly is volt ilyen meccse ARodnak, sőt jobb is (pl. Tökéletes passer rating-el zarta az egyik meccset), félévkor még versenyben volt az MVP címért, csak sokan nem akarják belátni , hogy attól meg nincs normális wr2, meg TE.
A D# meg úgy nyelt ennyi pontot, hogy 46percig a gb-nel volt a labda.
Pep71
Oké, térjünk rá vissza, de ne annak szurkolj, hogy neked legyen igazad!😊
nagylaza
Annak szurkolok, de attól még nem kell elvakultnak lenni. MVS-nek tavaly is volt pár fellángolása, aztán teljesen eltűnt. A d# év végére egyre gyengébb lett stb..ez a Vikings nekem most nagyon gyengének tűnt , de ne legyen igazam és nyerjen a csapat mindenki ellen így 😃
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
Örülök a W-nek , de ugyanazt láttam mint a SF elleni konf döntőben.
Ugyanúgy nincs WR2, nincs TE, nincs normális védelem, nem lettek befoltozva a lyukak, sajnos.
ARod tavaly sem volt rossz , hiába szidták sokan , simán top3 QB meg mindig , egy normális elkapóval. örelhetünk amíg green bay mezben játszik, addig nagy baj nem lehet.
Pep71
 www.ofotert.hu/akciok
zolten

Majd térjünk vissza rá pár hónap/ meccs múlva,mikor már játszott a csapat komolyabb meccset is.
Tavaly is volt ilyen meccse ARodnak, sőt jobb is (pl. Tökéletes passer rating-el zarta az egyik meccset), félévkor még versenyben volt az MVP címért, csak sokan nem akarják belátni , hogy attól meg nincs normális wr2, meg TE.
A D# meg úgy nyelt ennyi pontot, hogy 46percig a gb-nel volt a labda.
Pep71
Oké, térjünk rá vissza, de ne annak szurkolj, hogy neked legyen igazad!😊
több mint 3 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
Örülök a W-nek , de ugyanazt láttam mint a SF elleni konf döntőben.
Ugyanúgy nincs WR2, nincs TE, nincs normális védelem, nem lettek befoltozva a lyukak, sajnos.
ARod tavaly sem volt rossz , hiába szidták sokan , simán top3 QB meg mindig , egy normális elkapóval. örelhetünk amíg green bay mezben játszik, addig nagy baj nem lehet.
Pep71
 www.ofotert.hu/akciok
zolten

Majd térjünk vissza rá pár hónap/ meccs múlva,mikor már játszott a csapat komolyabb meccset is.
Tavaly is volt ilyen meccse ARodnak, sőt jobb is (pl. Tökéletes passer rating-el zarta az egyik meccset), félévkor még versenyben volt az MVP címért, csak sokan nem akarják belátni , hogy attól meg nincs normális wr2, meg TE.
A D# meg úgy nyelt ennyi pontot, hogy 46percig a gb-nel volt a labda.
több mint 3 éve
zolten Green Bay Packers 228
Örülök a W-nek , de ugyanazt láttam mint a SF elleni konf döntőben.
Ugyanúgy nincs WR2, nincs TE, nincs normális védelem, nem lettek befoltozva a lyukak, sajnos.
ARod tavaly sem volt rossz , hiába szidták sokan , simán top3 QB meg mindig , egy normális elkapóval. örelhetünk amíg green bay mezben játszik, addig nagy baj nem lehet.
Pep71
 www.ofotert.hu/akciok
több mint 3 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Turnernek tavaly szerencseje volt, most nem tudott a padra sem leulni. Patrick a kezdes utan szallt ki. Taylor orditasabol nyugodtan kovetkeztethetunk, hogy jo darabig nem latjuk. Wagner eleve serulten allt be.
Jovo hetre nem lehetetlen, hogy baratkozhatunk a Runyan, Nijman femjelezte sorral. Mi lenne, ha visszahoznank vegre Valdheert?! (ahogy azt eredetileg is terveztem 😉 )
Első forduló, nincs előszezon, éles AR12, Adams TOP1 WR, meggyőző O és D teljesítmény. A D a garbage timeig pusztított(29-10)De van akinek semmi sem elég.
hegedusggergo
Tiszteletben tartva a velemenyedet, ha Te azt lattad, h a D pusztitott, akkor igen, nekem semmi sem eleg. Mert en nem azt a meccset neztem.
Clark kiesese utan nem volt a falnak kozepe. Kerksey nem hozott Martinezhez kepest ujat ILB-ben (12t, de rendszerint amikor mar mind1), jellemzo, hogy Barnes volt a csereje, aki finoman szolva is 0kilometeres (12-en hoztuk fel a PS-bol).
King a sokasos, az ido nagyreszeben epp lemaradt. Tegnap a S-k sem nagyon latszottak.
En nem latok semmi elorelepest a tavalyi Djatekhoz kepest, a nagyjatekokat nyeljuk, az uptemponal ossze-vissza szaladgalunk, es kulonosen futas ellen tehetetlenek vagyunk. De miert is lenne mas? A rendszer valtozatlan, a szemelyek 99% valtozatlanok.
HA az O megtaltosodik, es mindig fogunk tudni a benyelt pontoknal egyel tobbet csinalni (ld. legutobbi SB ev), akkor OK - de a tegnapi egyeb meccsek alapjan erre keves az esely.
Nekem emberileg nagyon szimpatikus Pettine, es a tavalyi nyitomeccs utan remenykedtem, de iden elengedtem volna...
jossbeaumont
Ettől szép hogy más vélemények vannak! Én tovabbra is úgy gondolom, hogy a D(1. hét, Preseason nélkül) hozta az elvártat.
Abban pedig teljesen egyet értek Veled, ha az O konstans tudja tartani a tegnapi ritmusát nincs szükség egy Top15nél erősebb D-re.
hegedusggergo
Az a baj , hogy ez a Vikings D# liga legalja lett , több okból(sok távozó, hiányzó, plusz sok újonc), szóval ennél csak jobb védelmén jöhetnek szembe majd , valószínűleg lesz olyan csapat akinek lesz embere Adams-re, aztán akkor lőttek is az offense-nek.
A tavalyi D#-e a csapatnak nem volt közel a top15hoz..annak ellenére h a Smith tesok és Clark milyen évet hozott. Komolyabb eredményekhez ez a d# nagyon kevés lesz, de reménykedjünk a javulasban! 😊
Pep71
Szerintem a Viking D nagyon messze van a liga legaljától. A safety páros az egyik legjobb a ligába, az LB sor is Kendricks-szel az élen nagyon jó és a tavalyi fal sem gyengült annyit, hogy teljesen leírjuk őket. Fognak ők még néhány QB-t a földbe gyalulni. Persze az sem volt hátrány, hogy Hunter hiányzott.
A CB sor valóban új és tapasztalatlan, de szinte minden nagy játékunk úgy született, hogy Arod olyan tight coverben dobta be a labdát, amit a legtöbb QB meg sem próbál. Ez a Vikingek ellen különösen megy neki. Emlékszem, amikor Rhodes sisakjáról szedte le a szarvas matricát a labdával, ami aztán Jordy kezében kötött ki.
Szóval nem annyira rossz ez a CB sor és fognak ők még szép perceket szerezni a drukkereiknek. Itt zárójelben jegyzem meg, hogy ellenben a mi secondarinknek sikerült néhányszor nagyon egyedül hagyni Thielent, de ezen valószinűleg senki nem lepődött meg.
Szvsz ez az O teljesítmény igenis megsüvegelendő. Mind a gameplan, mind Arod és Adams nálam minden várakozást felül múlt.
A D tekintetében én is csak a javulásban tudok bízni. Ami Clark nélkül nehéz lesz.
több mint 3 éve
JéBé Green Bay Packers 6 651
Az offense túl-, míg a védelem főleg a negyedik negyedben súlyosan alulteljesített.
És valóban, ahogy írták lentebb, én sem látom továbbra sem, hogy adott esetben egy januári, 49ers elleni meccs másképp alakulna, mint legutóbb.

Oké, az már a múlt volt, de most csak ahhoz tudok viszonyítani.
Nyertünk, ami jó, csak egy 37 éves Rodgers-szel a fedélzeten ennek a csapatnak teljesen egyértelműen nem az vágyott cél, hogy söpörjük megint a csoportot.

Szóval telhetetlenek vagyunk, na.
Kampman
Bencsics Márk mondta nevetve egy podcastben: "Tudjuk, hogy egy Green Bay-szurkolónak semmi sem elég".
Van benne valami.
Azt viszont tényleg nehéz lenne megemészteni, ha Rodgers "csak" egy gyűrűvel zárná a karrierjét. És arra még véletlenül sem szeretnék gondolni, hogy nem a GB-ben fejezi be. Nem szép dolog, de ezért is drukkolok, hogy TB-nek ne jöjjön össze a Tampában. Ha Manning után ő is nyer egy SB-t, akkor a végén még ARod is kedvet kap a váltáshoz. (Na, ezt most gyorsan elfelejtem.)
nagylaza
Erdekes dolog ez. En szemely szerint mindig is jobban szerettem adott jatekosokat mint a franchiset. Green Bay kulonleges, ezt a csapatot mindig szeretni fogom de ha Rodgers masodik gyurojehez az kellene hogy mar jovore ne itt jatszon alairnam. Mert megerdemli.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
Az offense túl-, míg a védelem főleg a negyedik negyedben súlyosan alulteljesített.
És valóban, ahogy írták lentebb, én sem látom továbbra sem, hogy adott esetben egy januári, 49ers elleni meccs másképp alakulna, mint legutóbb.

Oké, az már a múlt volt, de most csak ahhoz tudok viszonyítani.
Nyertünk, ami jó, csak egy 37 éves Rodgers-szel a fedélzeten ennek a csapatnak teljesen egyértelműen nem az vágyott cél, hogy söpörjük megint a csoportot.

Szóval telhetetlenek vagyunk, na.
Kampman
Bencsics Márk mondta nevetve egy podcastben: "Tudjuk, hogy egy Green Bay-szurkolónak semmi sem elég".
Van benne valami.
Azt viszont tényleg nehéz lenne megemészteni, ha Rodgers "csak" egy gyűrűvel zárná a karrierjét. És arra még véletlenül sem szeretnék gondolni, hogy nem a GB-ben fejezi be. Nem szép dolog, de ezért is drukkolok, hogy TB-nek ne jöjjön össze a Tampában. Ha Manning után ő is nyer egy SB-t, akkor a végén még ARod is kedvet kap a váltáshoz. (Na, ezt most gyorsan elfelejtem.)
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 479
Az offense túl-, míg a védelem főleg a negyedik negyedben súlyosan alulteljesített.
És valóban, ahogy írták lentebb, én sem látom továbbra sem, hogy adott esetben egy januári, 49ers elleni meccs másképp alakulna, mint legutóbb.

Oké, az már a múlt volt, de most csak ahhoz tudok viszonyítani.
Nyertünk, ami jó, csak egy 37 éves Rodgers-szel a fedélzeten ennek a csapatnak teljesen egyértelműen nem az vágyott cél, hogy söpörjük megint a csoportot.

Szóval telhetetlenek vagyunk, na.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
Szeretném, ha mindig magabiztos győzelem után vitatkozgatnánk arról, mennyire jó a csapat.😊