Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 3 éve
Pack3r Green Bay Packers 139
A beszámolók szerint Begelton elég jól nyomja az eddigi edzéseken, hátha előrelép annyira, hogy ne érződjön Funchess kiesése.
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Turner, Taylor, Wagner háromas között nyilt harc megy a fal jobb oldaláért.
Edzésen Taylor volt RG és Turner RT.
Majd volt Turner - Wagner felállás is.

A versenyhelyzet biztos jó egyébként. Linsley-ig jól néz ki a fal de a jobb oldalon azért papíron gyengébb játékosok lesznek.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
ideje volt, hogy KC megkapja a nagypénzt.

Felkészül Bakh?

több mint 3 éve
pecsi92 Green Bay Packers 493
Clark hosszabbított, végre egy jó hír
pecsi92
Pont most akartam ide tenni:
 fuzovelkifele.com/2020/08/kenny-clark-lett-a-liga-legjobban-kereso-belso-vedofalembere/?fbclid=IwAR23M8gozrFZvR_qJ83qHpenQQ45SvrmD-NEnHdjRGoAf57Vup_tsmqZoT4
A "sapkával" mindig bajban vagyok, de én is hajlok rá, hogy ez egy jó hír.
nagylaza
Sokat kap, de meg is érdemli nálam, piacon is kapott volna ennyit. Bírom nagyon a srácot.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Clark hosszabbított, végre egy jó hír
pecsi92
Pont most akartam ide tenni:
 fuzovelkifele.com/2020/08/kenny-clark-lett-a-liga-legjobban-kereso-belso-vedofalembere/?fbclid=IwAR23M8gozrFZvR_qJ83qHpenQQ45SvrmD-NEnHdjRGoAf57Vup_tsmqZoT4
A "sapkával" mindig bajban vagyok, de én is hajlok rá, hogy ez egy jó hír.
több mint 3 éve
pecsi92 Green Bay Packers 493
Clark hosszabbított, végre egy jó hír
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.

Finom utalás Davidtől


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Travis Fulgham WR jött waiverről.
A Lions tette ki.
alatriste
Malik Turner is jott, o a Seahawksnak nem kellett.
casaubon
Ilyen amikor nincs mélysége az elkapósornak és a második számúnak szánt WR opt outol 😕 Kapkodunk fűhöz-fához, de ez már idén nem lesz jobb.
gbol
Fölösleges a WR-sorral bíbelődni meg esélyeket latolgatni, az FK-n világosan megírták, hogy a Packers – amennyiben nem lesz negatív a mérlege – „várhatóan 8-8-as mérleget tud majd összehozni”. Ez már a statisztikák (Warren Sharp adatai) alapján ki lett mutatva. A számok nem hazudnak!
nagylaza
Azért az a cikk játék a számokkal. Úgy is van írva, hogy az előző évek statjai szerint 8-8 néz ki (az alapján, hogy a bizonyos számokban hasonló csapatok milyen visszaesést produkálnak), illetve a Football Outsider szerint 10 győzelmes csapathoz hasonlított a Packers tavaly (ebben van némi igazság). Amúgy Vegas, ha jól emlékszem 9,5-re teszi az under/over határt. 10 győzelem már smán WC helyet érhet.
gbol
Persze, hogy játék a számokkal. Szerencsére.
több mint 3 éve
gbol Green Bay Packers 342
Travis Fulgham WR jött waiverről.
A Lions tette ki.
alatriste
Malik Turner is jott, o a Seahawksnak nem kellett.
casaubon
Ilyen amikor nincs mélysége az elkapósornak és a második számúnak szánt WR opt outol 😕 Kapkodunk fűhöz-fához, de ez már idén nem lesz jobb.
gbol
Fölösleges a WR-sorral bíbelődni meg esélyeket latolgatni, az FK-n világosan megírták, hogy a Packers – amennyiben nem lesz negatív a mérlege – „várhatóan 8-8-as mérleget tud majd összehozni”. Ez már a statisztikák (Warren Sharp adatai) alapján ki lett mutatva. A számok nem hazudnak!
nagylaza
Azért az a cikk játék a számokkal. Úgy is van írva, hogy az előző évek statjai szerint 8-8 néz ki (az alapján, hogy a bizonyos számokban hasonló csapatok milyen visszaesést produkálnak), illetve a Football Outsider szerint 10 győzelmes csapathoz hasonlított a Packers tavaly (ebben van némi igazság). Amúgy Vegas, ha jól emlékszem 9,5-re teszi az under/over határt. 10 győzelem már smán WC helyet érhet.
több mint 3 éve
dzsovi Green Bay Packers 1
Sziasztok,

Eladóvá vált egy XL-es, eredeti Nike, Rodgers mez,ha valakit érdekel,kiváló állapotban,jó áron adom.
Ha valakit érdekel,dobjon egy üzenetet,lkplk12@gmail.com-ra.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Travis Fulgham WR jött waiverről.
A Lions tette ki.
alatriste
Malik Turner is jott, o a Seahawksnak nem kellett.
casaubon
Ilyen amikor nincs mélysége az elkapósornak és a második számúnak szánt WR opt outol 😕 Kapkodunk fűhöz-fához, de ez már idén nem lesz jobb.
gbol
Fölösleges a WR-sorral bíbelődni meg esélyeket latolgatni, az FK-n világosan megírták, hogy a Packers – amennyiben nem lesz negatív a mérlege – „várhatóan 8-8-as mérleget tud majd összehozni”. Ez már a statisztikák (Warren Sharp adatai) alapján ki lett mutatva. A számok nem hazudnak!
több mint 3 éve
gbol Green Bay Packers 342
Travis Fulgham WR jött waiverről.
A Lions tette ki.
alatriste
Malik Turner is jott, o a Seahawksnak nem kellett.
casaubon
Ilyen amikor nincs mélysége az elkapósornak és a második számúnak szánt WR opt outol 😕 Kapkodunk fűhöz-fához, de ez már idén nem lesz jobb.
több mint 3 éve
casaubon Green Bay Packers 2 142
Travis Fulgham WR jött waiverről.
A Lions tette ki.
alatriste
Malik Turner is jott, o a Seahawksnak nem kellett.
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Travis Fulgham WR jött waiverről.
A Lions tette ki.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Nehéz örökséget vesz át, de bízom benne, hogy megugorja az előd szintjét, de legalább megközelíti. Az elkötelezettséggel nem lesz baj:
 www.packers.com/news/rick-wagner-very-happy-to-be-home-with-packers?fbclid=IwAR2e9Z78-oxeXUFvsNtDc3c69pyMTsWKA2d0jl1SHFpzwf9HB4JtDjEoVy0
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az első 2 hazai meccs üres lelátok között lesznek megrendezve, utána majd eldöntik a hogyan tovább-ot.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Kezdek bepöccenni az MLF+ARod hírektől. Tényleg rohadt nagy szükség van most a szájkaratéra.
nagylaza
Holtszezon van.
gbol
Ez a kifejezés mintha mostanában kezdene a szó szoros értelmében vett jelentéstartalommal bírni...
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Kezdek bepöccenni az MLF+ARod hírektől. Tényleg rohadt nagy szükség van most a szájkaratéra.
nagylaza
Holtszezon van.
gbol
Szerintem nem volt semmi szájkarate. Semmitmondó kérdésekre ugyanilyen válaszok voltak. A magukat újságíróknak nevezők pedig ezeket sajátosan értelmezve próbálnak figyelmet kiharcolni.
James007
Akkor maradjunk abban, hogy az én idegállapotommal van a baj. Legyen igazad!
több mint 3 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Ki drukkol még itt az újrainduló NBA-ben a helyi srácoknak? 😊

Fear the deer! 💪
alatriste
Jelen.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ki drukkol még itt az újrainduló NBA-ben a helyi srácoknak? 😊

Fear the deer! 💪
alatriste
Én a Celticsnek, de ők is zöldek, belefér 😛
Kampman
Onnan már csak egy lépés a Pa.....s 😀

több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 415
Ki drukkol még itt az újrainduló NBA-ben a helyi srácoknak? 😊

Fear the deer! 💪
alatriste
Én a Celticsnek, de ők is zöldek, belefér 😛
több mint 3 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Kezdek bepöccenni az MLF+ARod hírektől. Tényleg rohadt nagy szükség van most a szájkaratéra.
nagylaza
Holtszezon van.
gbol
Szerintem nem volt semmi szájkarate. Semmitmondó kérdésekre ugyanilyen válaszok voltak. A magukat újságíróknak nevezők pedig ezeket sajátosan értelmezve próbálnak figyelmet kiharcolni.
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ki drukkol még itt az újrainduló NBA-ben a helyi srácoknak? 😊

Fear the deer! 💪


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
gbol Green Bay Packers 342
Kezdek bepöccenni az MLF+ARod hírektől. Tényleg rohadt nagy szükség van most a szájkaratéra.
nagylaza
Holtszezon van.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Kezdek bepöccenni az MLF+ARod hírektől. Tényleg rohadt nagy szükség van most a szájkaratéra.