Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 6 éve
casaubon Green Bay Packers 2 142
Szépen fogyunk:
2010-es SB győztes csapatból megmaradt tagok:
Rodgers
Bulaga
Matthews
Burnett ?
alatriste
Goode
Tactful Cactus
Jó de a spec team tagok nem emberek...

sorry amúgy jogos mindkettő 😀
alatriste
Goode még nem biztos 😊
több mint 6 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 662 — twitch@citromail.hu
Azt hittem semmiről nem maradok le, erre tessék...
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Szépen fogyunk:
2010-es SB győztes csapatból megmaradt tagok:
Rodgers
Bulaga
Matthews
Burnett ?
alatriste
Goode
Tactful Cactus
Jó de a spec team tagok nem emberek...

sorry amúgy jogos mindkettő 😀


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Szépen fogyunk:
2010-es SB győztes csapatból megmaradt tagok:
Rodgers
Bulaga
Matthews
Burnett ?
alatriste
Crosby
gamerkr
ja és újra van egy Philbin-ünk, jó lesz ez

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 6 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Szépen fogyunk:
2010-es SB győztes csapatból megmaradt tagok:
Rodgers
Bulaga
Matthews
Burnett ?
alatriste
Goode

Szerkesztette: Tactful Cactus

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Szépen fogyunk:
2010-es SB győztes csapatból megmaradt tagok:
Rodgers
Bulaga
Matthews
Burnett ?
alatriste
Crosby

több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Szépen fogyunk:
2010-es SB győztes csapatból megmaradt tagok:
Rodgers
Bulaga
Matthews
Burnett ?


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
JéBé Green Bay Packers 6 639
Mivel Jordy szerzodott, Crabtreet kivagtak, baromira szivesen latnam nalunk.
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
az a hír járja, hogy a Raiders fogja leszerződtetni Jordy-t.
gamerkr
2 év 15M 13M gari

Korrekt árat adott neki a Raiders, Jordy tudja, hogy ott működik a passzjáték, kapni fog lasztikat is. 😊
Örülök neki a Raiderssel van közös múltunk.
Woodson után most egy lett egy újabb "közös" legendánk.

+1 ok OAK meccseket nézni
alatriste
akkor ti is kapjatok vmit a Raiderstől. Mondjuk egy Macket 😊
shagi0206
Hol kell aláírni? 😀

Tegyük hozzá, hogy Woodson azért inkább volt Raider. Ők draftolták majd le is húzott ott ~6évet nálunk kb ugyan úgy 6-ot majd talán még 3 év újra a Raiders. 😊


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
az a hír járja, hogy a Raiders fogja leszerződtetni Jordy-t.
gamerkr
2 év 15M 13M gari

Korrekt árat adott neki a Raiders, Jordy tudja, hogy ott működik a passzjáték, kapni fog lasztikat is. 😊
Örülök neki a Raiderssel van közös múltunk.
Woodson után most egy lett egy újabb "közös" legendánk.

+1 ok OAK meccseket nézni
alatriste
akkor ti is kapjatok vmit a Raiderstől. Mondjuk egy Macket 😊
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
az a hír járja, hogy a Raiders fogja leszerződtetni Jordy-t.
gamerkr
2 év 15M 13M gari

Korrekt árat adott neki a Raiders, Jordy tudja, hogy ott működik a passzjáték, kapni fog lasztikat is. 😊
Örülök neki a Raiderssel van közös múltunk.
Woodson után most egy lett egy újabb "közös" legendánk.

+1 ok OAK meccseket nézni
alatriste
évente kétszer farkas szemet nézhet Casey Hayward-al 😊

több mint 6 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
az a hír járja, hogy a Raiders fogja leszerződtetni Jordy-t.
gamerkr
Meg is történt, nekem olyan mintha feloszlana az Iron Maiden.
1stSBTD és rengeteg szép emlék.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
az a hír járja, hogy a Raiders fogja leszerződtetni Jordy-t.
gamerkr
2 év 15M 13M gari

Korrekt árat adott neki a Raiders, Jordy tudja, hogy ott működik a passzjáték, kapni fog lasztikat is. 😊
Örülök neki a Raiderssel van közös múltunk.
Woodson után most egy lett egy újabb "közös" legendánk.

+1 ok OAK meccseket nézni


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
az a hír járja, hogy a Raiders fogja leszerződtetni Jordy-t.

több mint 6 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Graham megkapta Jordy pénzét erre az évre , Mo meg elvitt 5 millát ,14-15 millánk lehet még , ebből még futhatja egy drágább emberre vagy esetleg Burnett ujra igazolására .
nando89
Josh Jones nem volt rossz, szvsz átvehetné Burnett helyét és inkább hozni egy normális CB-t, mert abból egy sincs a rosteren...pedig az utolsó évek korai körös draftjai szinte mind a sec-be mentek..
Pep71
Jonesnak volt egy vagy ket jo meccse, par jo pillanata, de osszessegeben eleg gyenge volt. A PFF a safetyk kozt 73.-nak rangsorolta, poor-nak itelve a teljesitmenyet. Burnett a vezetoi kepessege miatt is fontos eleme volt a D-nek.
amugy egy CB-t en is varok meg, ahogy mar irtam korabban, Melvinnek orulnek a legjobban, nagyszeru szezonja volt, de Gaines es meg DRC is erositest jelentene.
casaubon
egy vadabb tipp... Matthews-Cobb paycut és Melvin+Mathieu a házban?
hegedusggergo
Szegény House....
Szerintem egy cut (CMIII vagy Cobb) és akkor a két FA közül az egyik.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 6 éve
hegedusggergo Green Bay Packers 103
Graham megkapta Jordy pénzét erre az évre , Mo meg elvitt 5 millát ,14-15 millánk lehet még , ebből még futhatja egy drágább emberre vagy esetleg Burnett ujra igazolására .
nando89
Josh Jones nem volt rossz, szvsz átvehetné Burnett helyét és inkább hozni egy normális CB-t, mert abból egy sincs a rosteren...pedig az utolsó évek korai körös draftjai szinte mind a sec-be mentek..
Pep71
Jonesnak volt egy vagy ket jo meccse, par jo pillanata, de osszessegeben eleg gyenge volt. A PFF a safetyk kozt 73.-nak rangsorolta, poor-nak itelve a teljesitmenyet. Burnett a vezetoi kepessege miatt is fontos eleme volt a D-nek.
amugy egy CB-t en is varok meg, ahogy mar irtam korabban, Melvinnek orulnek a legjobban, nagyszeru szezonja volt, de Gaines es meg DRC is erositest jelentene.
casaubon
egy vadabb tipp... Matthews-Cobb paycut és Melvin+Mathieu a házban?

On any given Sunday you're gonna win or you're gonna lose. The point is - can you win or lose like a man?
több mint 6 éve
casaubon Green Bay Packers 2 142
Graham megkapta Jordy pénzét erre az évre , Mo meg elvitt 5 millát ,14-15 millánk lehet még , ebből még futhatja egy drágább emberre vagy esetleg Burnett ujra igazolására .
nando89
Josh Jones nem volt rossz, szvsz átvehetné Burnett helyét és inkább hozni egy normális CB-t, mert abból egy sincs a rosteren...pedig az utolsó évek korai körös draftjai szinte mind a sec-be mentek..
Pep71
Jonesnak volt egy vagy ket jo meccse, par jo pillanata, de osszessegeben eleg gyenge volt. A PFF a safetyk kozt 73.-nak rangsorolta, poor-nak itelve a teljesitmenyet. Burnett a vezetoi kepessege miatt is fontos eleme volt a D-nek.
amugy egy CB-t en is varok meg, ahogy mar irtam korabban, Melvinnek orulnek a legjobban, nagyszeru szezonja volt, de Gaines es meg DRC is erositest jelentene.
több mint 6 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Jordy mindenki kedvence, nem lehet nem szeretni de egy 33 eves elkapo nem nagyon kerhet tobbet mint a veteran minimum, sajnos ez a realitas. Nem nepszeru, de jo dontes volt.
JayB
Nem kötözködés, de azért van rá példa.
Fitzgerald 34 éves 15M-ba kerül a csapatnak. Brandon Marshall 6M 33 évesen.
Szerintem ha Marshall pénzét meghagyták volna neki, marad. És annyit ért is volna.
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az előző szezonban drasztikusan csökkent a YPC mutatója, részben önhibájából, de 10 TD-re bőven jó lesz A-Rod-dal egy pass-happy csapatban. (Amúgy blokkolni nem csak nem tud, de nem is akar)

Szerkesztette: undisputedly
több mint 6 éve
JéBé Green Bay Packers 6 639
Jordy mindenki kedvence, nem lehet nem szeretni de egy 33 eves elkapo nem nagyon kerhet tobbet mint a veteran minimum, sajnos ez a realitas. Nem nepszeru, de jo dontes volt.
több mint 6 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
Graham megkapta Jordy pénzét erre az évre , Mo meg elvitt 5 millát ,14-15 millánk lehet még , ebből még futhatja egy drágább emberre vagy esetleg Burnett ujra igazolására .
nando89
Josh Jones nem volt rossz, szvsz átvehetné Burnett helyét és inkább hozni egy normális CB-t, mert abból egy sincs a rosteren...pedig az utolsó évek korai körös draftjai szinte mind a sec-be mentek..
több mint 6 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
Graham megkapta Jordy pénzét erre az évre , Mo meg elvitt 5 millát ,14-15 millánk lehet még , ebből még futhatja egy drágább emberre vagy esetleg Burnett ujra igazolására .
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Nincs azzal baj, hogy Nelson helyett hoztok egy TE-t aki nem csak RZ ben váltaná ki de blokkolna futásokhoz is ezáltal jobban eladva egy ply action-t..
Csak Graham nem tud blokkolni, szóval..
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Az A-Rod /Graham kettős brutál páros lehet 😊 Izgalmas lesz nézni.
Chargers LT
Az Arod/Nelson kettős is brutális volt.
2016 - 14 TD (legtöbb abban az évben),
2017 - 6 TD 5 meccsen
😕
SBL
nekem ez a szumma stat ütötte meg a szemem tegnap:
Aaron Rodgers career throwing to Jordy Nelson: 470/705 for 6,919 yards, 65 TDs, 9 INTs, 324 first downs, 123.9 passer rating.

több mint 6 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Egyszerűen nem értem mivel vagyunk előrébb Grahammal.
Volt egy kissé megkopott gyorsaságú de a QB-vel tökéletesen összhangban lévő red zone target (aki azért még Aroddal 2016-ban 1200+ yardot is összeszedett). +Franchise arc, közönség kedvenc, végletekig elkötelezett, példakép a a fiatal játékosoknak,..
Most van helyette egy másik red zone target, aki nagyobb darab, de soha nem volt gyors és az elmúlt években rendre rosszabb számokat hozott mint Jordy. Ráadásul ott van a kérdőjel, hogy vajon működik-e majd a chemistry Aroddal.
HA figyelembe vesszük, hogy Jordy hajlandó lett volna akár a pay cutra is akkor még drágább is a jelenlegi felállás.
Őszintén szólva nagyon csalódott vagyok. Lehet mondani, hogy ez üzlet és nincs helye érzelemnek, de akkor is most egy rohad nagy basszákmeg érzés van bennem.
SBL
Ezt honnan veszed h hajlandó lett volna paycutra ? Én azt olvastam h a csapat megkereste ez ügyben de nem akart engedni .

Nagyon sajnálom Nelsont magam is , de egyszerűen nem fér bele h 3wr is 10milla felett kapjon , azon lehet persze lamentálni h mért nem Cobb , talán a kora vagy h inkább Slot sztm ..de ő se lehet még biztonságban amúgy .

Wilkerson nekem nagyon bejön az ára meg főleg , Daniels -Wilkerson kettős pusztíthat majd és Clarkot még nem is említem ez jól néz ki nagyon .

Ahova mindenképp kell még ember : 1 corner minimum kell h jöjjön a piacról , mert ha megint cb is jön az elején akkor se lehet neki menni úgy h a tavalyi félszezonos King a másik oldalon meg egy full rookie. A két legjobban felkapott cb-t elvitték meglátjuk ki érkezik .

A tegnapi nap alapján azt mondom Drafton első körben jön egy Edge (Davenport ) Második körben egy Cb , hátrébb meg megpróbálunk vmi wr-t is kihalászni .
nando89
A hírek szerint megkerestük Nelsont paycutra igen, de nem kínáltunk sokkal többet mint a 10év vetmin.
Na most ezt Nelson helyében én se írtam volna alá.
(Ha jól emlékeszem este mar írták, hogy megy vizitre a Raidershez).
De ma nem volt még időm hírekre.
alatriste
Amikor Adams megkapta az új szerződését, akkor rögtön felmerült, hogy nem bír el a roster 3db 10M+ WR-t. Akkor nyilatkozta Jordy, hogy hajlandó belemenni a csökkentésbe.
Gondolom nem a vet. minimumra gondolt. Az, lássuk be, nem volt egy komoly ajánlat!
És igen, szerintem sokkal inkább Cobbnak kellett volna mennie.