Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
mi volt minden idők legjobb rating-je a szezon végén?
ha így folytatja megdönti a TD rekordot (már annyi van neki idén, mint tavaly ill. 3 éve), a QB rating rekordot és simán 5000 yard fölé megy. ha ezt így végigcsinálja, az gondolom mindenidők legjobb QB teljesítménye lesz. nagyon elmebeteg, amit ő csinál.

Driverrel mi van? ugyan látom, hogy már 36(mindjárt 37), de tőle még így is többet várnék. utolsó szezonja nem?Zsoca
1. 121.1 - 2004 Peyton
2. Nagyon brutál ez a WR depth, ligaelső, Driver sztem minimum 3 ember (Jen, Nelson, Finley) mögött van az elkapók rangsorában, és akkor még James Jones és Cobb is "kapjon" labdát. És igen, öreg is. Elvileg utcsó szezonja.
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
amúgy valami sms-író írta meccs közben, hogy az Indyre emlékeztet a Packers, mert annyira egy emberre épül. öö, Flynn? 😀Szobi22
Totális butaság volt az az SMS. Nem látta a jóember tavaly a Pats elleni meccseteket. A mostani csapattal Flynn is hozná a 90-100 rating-et és sok W-t (btw. ő is jó). Rodgers-nek meg új rating számítási módszert kéne kidolgozni, ez így nem fair. 😊tomi-tomi
mi volt minden idők legjobb rating-je a szezon végén?
ha így folytatja megdönti a TD rekordot (már annyi van neki idén, mint tavaly ill. 3 éve), a QB rating rekordot és simán 5000 yard fölé megy. ha ezt így végigcsinálja, az gondolom mindenidők legjobb QB teljesítménye lesz. nagyon elmebeteg, amit ő csinál.

Driverrel mi van? ugyan látom, hogy már 36(mindjárt 37), de tőle még így is többet várnék. utolsó szezonja nem?

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
amúgy valami sms-író írta meccs közben, hogy az Indyre emlékeztet a Packers, mert annyira egy emberre épül. öö, Flynn? 😀Szobi22
Totális butaság volt az az SMS. Nem látta a jóember tavaly a Pats elleni meccseteket. A mostani csapattal Flynn is hozná a 90-100 rating-et és sok W-t (btw. ő is jó). Rodgers-nek meg új rating számítási módszert kéne kidolgozni, ez így nem fair. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
[
Erről (meg mostanában elég sok mindenről 😕) lemaradtam!Sanco
http://www.packers.com/news-and-events/article_spofford/article-1/Defense-sets-standard-for-rest-of-2011/5e157191-2e16-48d2-b1b0-d2c648c1725f
itt írnak róla 😊

amúgy valami sms-író írta meccs közben, hogy az Indyre emlékeztet a Packers, mert annyira egy emberre épül. öö, Flynn? 😀

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Végre 7 órás meccs, Bucs-ra figyelni kell, van egy Tankjuk ugye, és ugye ott van Josh 'comeback' Freeman. Szoros lesz.gamerkr
Nekem az a 3 INT rémlik fel, amit Aaron dobott oda nekik legutóbb.... kihagynám most
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 249 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
51 yardon tartani AP-t nagy szó és most a levegőben sem kaptunk annyi yardot mint eddig, szóval bizakodó vagyok a defense-el kapcsolatban 😊 Matthewsnak reméljük jót tett ez a meccs, igaz az első sackjénél érintetetlenül ment, de ez legyen a Vikings baja.

Statoknál csak 2 sck-t írtak be a Vikingekhez, én mintha többre emlékeznék. Woodson durva meccset hozott le ismételten, rengeteget védekezik tight enden manapság. A Chargers ellen becsúszott 1-2 zászló, de ez benne van.

A végén szurkoltam, hátha Starks szerez futott TD-t, elképesztő amit művel, olyan playekből hoz ki pozitív yardokat, amire már legyintenénk, hogy tuti bukta.
Flynn játszott, TD-t futott, éledező védelem. :cool:

Végre 7 órás meccs, Bucs-ra figyelni kell, van egy Tankjuk ugye, és ugye ott van Josh 'comeback' Freeman. Szoros lesz.

több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Awesome, awesome awesome 😊
...volt pass rush (igaz az is jobb lehetne a 3rd downokon)...
kobalu91
Nekem pont az tűnt fel, hogy 3rd downoknál végre nem a megszokott 2-3 man rush volt, hanem folyamatosan 4-5-en mentek Ponderre.
Woodson meg valami elképesztő, hogy milyen meccset hozott le! Egyszerűen mindenhol ott volt. 😮Sanco
a héten leültek Caperssel átbeszélni a dolgokat, Woodson mondott neki pár észrevételt, valószínűleg ennek (is) köszönhető ez az agresszívabb hozzáállás. meg persze hogy 3rd downra rendszeresen hosszúval jöttekSzobi22
Erről (meg mostanában elég sok mindenről 😕) lemaradtam! Ha jól rémlik ez a téma, ebben a felállásban, már tavaly is terítéken volt. Mindenesetre nekem nagyon tetszett a 3rd down D#. Btw a hosszúsággal eddig sem volt gond, mégis csak a D-line volt ráuszítva a QB-ra. 😛
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Awesome, awesome awesome 😊
...volt pass rush (igaz az is jobb lehetne a 3rd downokon)...
kobalu91
Nekem pont az tűnt fel, hogy 3rd downoknál végre nem a megszokott 2-3 man rush volt, hanem folyamatosan 4-5-en mentek Ponderre.
Woodson meg valami elképesztő, hogy milyen meccset hozott le! Egyszerűen mindenhol ott volt. 😮Sanco
a héten leültek Caperssel átbeszélni a dolgokat, Woodson mondott neki pár észrevételt, valószínűleg ennek (is) köszönhető ez az agresszívabb hozzáállás. meg persze hogy 3rd downra rendszeresen hosszúval jöttek

több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Awesome, awesome awesome 😊
...volt pass rush (igaz az is jobb lehetne a 3rd downokon)...
kobalu91
Nekem pont az tűnt fel, hogy 3rd downoknál végre nem a megszokott 2-3 man rush volt, hanem folyamatosan 4-5-en mentek Ponderre.
Woodson meg valami elképesztő, hogy milyen meccset hozott le! Egyszerűen mindenhol ott volt. 😮
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Schefter: This was inevitable: Tulane has contacted Packers OC Joe Philbin, but it sounds like he might wait for a potential NFL HC interview.
több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
Rodgers az elmúlt 3 meccsen 140 feletti passer ratinget tolt, nem ember 😀JayB
És nem rakták be az Air players jelöltek közé, úgy vannak vele, hogy nyerjen egyszer Romo is 😀
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Királyság van, NA MOST kell nagyon odafigyelni jövőhéten 😊 Lehet mohó vagyok de nem lenne rossz az a 16-0 😊JayB
Lehetsz is 😊 De ők szerencsére nem azok. Ritka jó interjú Jenningstől, szerintem jól tükrözi az ottani hangulatot.
http://www.nfl.com/videos/nfl-player-interviews/09000d5d8242297a/Jennings-talks-about-16-0?module=HP11_content_streamkobalu91
Nem is tudom ki nyilatkozta, de volt egy riport, amiben az volt, hogy nem 16-0 kell, hogy legyen, hanem, hogy mindig a következő meccs legyen 1-0...
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 656
Rodgers az elmúlt 3 meccsen 140 feletti passer ratinget tolt, nem ember 😀
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 695 — Packers Suicide Squad
Ami még kifejezetten jó, hogy ha lassan is, de elkezdtünk javulni D és ST téren az egyetlen lényegi mutatóban, a kapott pontok/meccsben. Ha le tudnánk vinni a jelenlegi majd' 21-et 16-18 környékére, nagyon jó lenne.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
Gabez Chicago Bears 84
A Lions-ot ez után a W után megeszitek reggelire, én már csak a karácsonyi találkozót várom nagyon. Ismételhetnénk a tavalyi eseményeket csak most fordított felálásban. 😊
több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
Királyság van, NA MOST kell nagyon odafigyelni jövőhéten 😊 Lehet mohó vagyok de nem lenne rossz az a 16-0 😊JayB
Lehetsz is 😊 De ők szerencsére nem azok. Ritka jó interjú Jenningstől, szerintem jól tükrözi az ottani hangulatot.
http://www.nfl.com/videos/nfl-player-interviews/09000d5d8242297a/Jennings-talks-about-16-0?module=HP11_content_stream
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 656
Királyság van, NA MOST kell nagyon odafigyelni jövőhéten 😊 Lehet mohó vagyok de nem lenne rossz az a 16-0 😊
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 695 — Packers Suicide Squad
Na persze ilyenkor ébredek fel későn, a Flynn-féle zárszóra...
A számok alapján szép win, a sajtolvadás elmaradt 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Awesome, awesome awesome 😊
lehet hogy ez a Vikings volt, de akkor is úgy tűnik, hogy összekapta magát a D. Jó volt végre a pass D (nem érdekel, hogy két potenciális INT droppolva volt), volt pass rush (igaz az is jobb lehetne a 3rd downokon).
Fegyelmezettek voltak nagyon, Sir Charles is megúszta büntetés nélkül 😊kobalu91
Az tényleg hatalmas, hogy talán 1 sárga volt ellenünk összesen.

Azt hiszem Grant jövőre vagy nagyon vékony szerződést kér, vagy nem marad, Starks folyamatosan jobb nála.
Annak meg kölün örülök, hogy Flynn is lehetőséget kapott és nem INT lett belőle, mint múltkor. Elég jól mozgott.
(Azért azt megjegyezném, hogy Flynn > Painter, ha már Colts is képben volt 😀 )

A végén Soto'o is pályán volt (szép tackle) és Jenning is (M.D.). Ami fura volt, mintha Bishop ment volna OLB-nek a végén, majd megnézem 😀
több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
Awesome, awesome awesome 😊
lehet hogy ez a Vikings volt, de akkor is úgy tűnik, hogy összekapta magát a D. Jó volt végre a pass D (nem érdekel, hogy két potenciális INT droppolva volt), volt pass rush (igaz az is jobb lehetne a 3rd downokon).
Fegyelmezettek voltak nagyon, Sir Charles is megúszta büntetés nélkül 😊
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
MI a helyzet az öbölparton? A korábbi előrejelzésekkel szemben lesz hó?
A tippem: valamelyik futónak nagy napja lesz. Már a mieink közül természetesen.Gergőbácsi
kb 10 fok lesz, 10% az esélye az esőnek 😕 a pálya talán fel lesz egy kicsit ázva, mert ma esett.
kár, elég rég volt már igazi "frozen tundra" mérkőzés.kobalu91
16.-17. héten, amikor jön a Lions meg a Bears, akkor majd lesz 😀

Egyébként meg Accuweather szerint nem lesz hó, csak 15km/h szél. Nomeg 10fok kb.
Ha Starksnak lesz jó napja, akkor neki szerintem 1000 yard feletti szezonja lesz
több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
MI a helyzet az öbölparton? A korábbi előrejelzésekkel szemben lesz hó?
A tippem: valamelyik futónak nagy napja lesz. Már a mieink közül természetesen.Gergőbácsi
kb 10 fok lesz, 10% az esélye az esőnek 😕 a pálya talán fel lesz egy kicsit ázva, mert ma esett.
kár, elég rég volt már igazi "frozen tundra" mérkőzés.
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 695 — Packers Suicide Squad
MI a helyzet az öbölparton? A korábbi előrejelzésekkel szemben lesz hó?
A tippem: valamelyik futónak nagy napja lesz. Már a mieink közül természetesen.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Remélem most, hogy Zombo megint nem lesz, akármilyen rookie, pályára kerülhet végre Soto'o is.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
GAMEDAAAY!
10 ponttal nyerünk.kobalu91
Legyen úgy 😀

A magazin oldalán van egy script, amit egyik böngészőm sem tud megemészteni. Csak szólok. 😊