Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 12 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Csak simán 2 ok... DL és Collins.
A DL nem képes elég nyomást gyakorolni (mondjuk általában a 4. negyedben kb 3 emberes a passrush 1-2 kivételtől eltekintve) Peprah meg nem rossz, de nem Collins. Igaz, hogy már 4. INT volt a hétvégén, de sokat van közel a LOS-hoz, mögé meg be lehet passzolni. Nameg volt 1-2 elváltás is.
Szerintem Burnetten is érezhető, hogy nem teljesen mozog otthonosan a mostani posztján.LN
Most olvasom, hogy míg tavaly 3. helyen voltunk sackek tekintetében idén a huszonkettedikek vagyonk. Ez sem túl fényes mutató.
Burnetten tényleg érezhető, ez a törés nagyon visszavetette a teljesítményét.

Más:
Lehet volt már de azért belinkelem:
http://www.jsonline.com/sports/packers/119635674.html
😀 😀

110 TD / 34 int Godlike! 😂

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Gondolom olvastátok ti is, hogy a hétvégén a kommunikáció volt az elsőszámú probléma, azért voltak rendszeresen ilyen üresen WR-ek, ezen javítani fognak. Amíg a D nem veszíti el az önbizalmát, nincs baj. elég, ha a PO-ra összekapják magukat
De Ketchman és Spofford ezúttal a D-t vették elő, vélemények következnek: http://www.packers.com/news-and-events/article-1/Point-counterpoint-Is-it-time-to-worry-about-the-defense/22297af9-de4d-46fa-af94-6db50daa3ad9

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Spike-ok, droppok és throwayek nélkül Rodgers 81.3%-al passzol. Epic.JayB
A defense is az...
A Saints, Panthers, Vikings és Chargers elleni meccsek negyedik negyedében összesen 624 yardot nyelt be. Többynire passzolt...

Főleg ezek a negyedek tornázzák fel a mutatót.

Oké, hogy majd mindegyik meccsek volt 1-2 TD előny, vagy mégtöbb, de akkor is... inkább aggasztó ez a szezon második felére nézve.LN
Ennyire nagy érvágás Collins kiesése? Vagy valami más oka lehet? Most ütne vissza a CBA hercehurca?MaG1Xx
Csak simán 2 ok... DL és Collins.
A DL nem képes elég nyomást gyakorolni (mondjuk általában a 4. negyedben kb 3 emberes a passrush 1-2 kivételtől eltekintve) Peprah meg nem rossz, de nem Collins. Igaz, hogy már 4. INT volt a hétvégén, de sokat van közel a LOS-hoz, mögé meg be lehet passzolni. Nameg volt 1-2 elváltás is.
Szerintem Burnetten is érezhető, hogy nem teljesen mozog otthonosan a mostani posztján.
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
https://twitter.com/?photo_id=1#!/packers/status/134337986040041472/photo/1

Lehet hóban játszunk hétfőn. 😀 Én nem bánnám. 😀MaG1Xx
jaja 😊
https://p.twimg.com/Ad1mC_pCQAEw9IP.jpg
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Hatalmas hülyeségnek tartom, amit írnak. Értem én, hogy spekuláció szintjén felmerül, meg írni kell valamiről, de kizártnak tartom, hogy MM az alapján hívja az offenset, hogy ki milyen szerződést kapjon majd, illetve hogy TT részéről lenne ilyen nyomásgyakorlás. Finley azért van eleget WR-ben. Inkább az az oka sztem, hogy Nelson is egyre inkább top, és ezzel pl beljebb lehet húzni a safetyket. ráadásul a futást is jobban segíti így

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Azért nincs rossz éve Finleynek 😊 Rodgers pont azért olyan gecijó idén mert mindig megtalálja az éppen legjobb célpontot, nem dobja oda csak úgy teszem azt Finleynek hogy na kapd el öreg úgy is nagyobb vagy. Borzasztóan (jól) szét vannak szórva a passzok.
több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
Hülyeség, vagy nem, de ez bennem is felmerült. Persze nem ebben a WR-TE viszonylatban, de egyfajta nyomásgyakorlásképpen a közelgő szerződéshosszabbításhoz. Tavaly Rodgers kedvenc célpontja volt, a 4 lejátszott meccséből kettőt 100+ yarddal zárt, ehhez képest idén látványosan hanyagolva volt. Gondoltam, hogy ez nem lehet véletlen, viszont Finley folyamatos dropjai (~3 az end zoneban) után elvetettem az elméletemet. 😛Sanco
Ricsi szerint csak jegelik hogy aztán majd playoffban elővegyük 😀Hall Of Green
Legyen igaza! 😊
Bár szerencsére Finley nélkül sem szenved célpont hiányban Rodgers.Sanco
Ő a mi befőttünk, majd ínséges időkben a tél közepén elővesszük 😀
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/11/09/franchise-tag-fight-could-be-coming-between-finley-packers/
Ezt a hülyeséget... TT-ék remélem nem olyan hülyék, hogy azzal spórolnak, hogy folyamatosan az o-line mellett tartják.kobalu91
Hülyeség, vagy nem, de ez bennem is felmerült. Persze nem ebben a WR-TE viszonylatban, de egyfajta nyomásgyakorlásképpen a közelgő szerződéshosszabbításhoz. Tavaly Rodgers kedvenc célpontja volt, a 4 lejátszott meccséből kettőt 100+ yarddal zárt, ehhez képest idén látványosan hanyagolva volt. Gondoltam, hogy ez nem lehet véletlen, viszont Finley folyamatos dropjai (~3 az end zoneban) után elvetettem az elméletemet. 😛Sanco
Ricsi szerint csak jegelik hogy aztán majd playoffban elővegyük 😀Hall Of Green
Legyen igaza! 😊
Bár szerencsére Finley nélkül sem szenved célpont hiányban Rodgers.
több mint 12 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/11/09/franchise-tag-fight-could-be-coming-between-finley-packers/
Ezt a hülyeséget... TT-ék remélem nem olyan hülyék, hogy azzal spórolnak, hogy folyamatosan az o-line mellett tartják.kobalu91
Hülyeség, vagy nem, de ez bennem is felmerült. Persze nem ebben a WR-TE viszonylatban, de egyfajta nyomásgyakorlásképpen a közelgő szerződéshosszabbításhoz. Tavaly Rodgers kedvenc célpontja volt, a 4 lejátszott meccséből kettőt 100+ yarddal zárt, ehhez képest idén látványosan hanyagolva volt. Gondoltam, hogy ez nem lehet véletlen, viszont Finley folyamatos dropjai (~3 az end zoneban) után elvetettem az elméletemet. 😛Sanco
Ricsi szerint csak jegelik hogy aztán majd playoffban elővegyük 😀

több mint 12 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Spike-ok, droppok és throwayek nélkül Rodgers 81.3%-al passzol. Epic.JayB
A defense is az...
A Saints, Panthers, Vikings és Chargers elleni meccsek negyedik negyedében összesen 624 yardot nyelt be. Többynire passzolt...

Főleg ezek a negyedek tornázzák fel a mutatót.

Oké, hogy majd mindegyik meccsek volt 1-2 TD előny, vagy mégtöbb, de akkor is... inkább aggasztó ez a szezon második felére nézve.LN
Ennyire nagy érvágás Collins kiesése? Vagy valami más oka lehet? Most ütne vissza a CBA hercehurca?

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/11/09/franchise-tag-fight-could-be-coming-between-finley-packers/
Ezt a hülyeséget... TT-ék remélem nem olyan hülyék, hogy azzal spórolnak, hogy folyamatosan az o-line mellett tartják.kobalu91
Hülyeség, vagy nem, de ez bennem is felmerült. Persze nem ebben a WR-TE viszonylatban, de egyfajta nyomásgyakorlásképpen a közelgő szerződéshosszabbításhoz. Tavaly Rodgers kedvenc célpontja volt, a 4 lejátszott meccséből kettőt 100+ yarddal zárt, ehhez képest idén látványosan hanyagolva volt. Gondoltam, hogy ez nem lehet véletlen, viszont Finley folyamatos dropjai (~3 az end zoneban) után elvetettem az elméletemet. 😛
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Spike-ok, droppok és throwayek nélkül Rodgers 81.3%-al passzol. Epic.JayB
A defense is az...
A Saints, Panthers, Vikings és Chargers elleni meccsek negyedik negyedében összesen 624 yardot nyelt be. Többynire passzolt...

Főleg ezek a negyedek tornázzák fel a mutatót.

Oké, hogy majd mindegyik meccsek volt 1-2 TD előny, vagy mégtöbb, de akkor is... inkább aggasztó ez a szezon második felére nézve.
több mint 12 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
https://twitter.com/?photo_id=1#!/packers/status/134337986040041472/photo/1

Lehet hóban játszunk hétfőn. 😀 Én nem bánnám. 😀

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Spike-ok, droppok és throwayek nélkül Rodgers 81.3%-al passzol. Epic.
több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/11/09/franchise-tag-fight-could-be-coming-between-finley-packers/
Ezt a hülyeséget... TT-ék remélem nem olyan hülyék, hogy azzal spórolnak, hogy folyamatosan az o-line mellett tartják.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
The plan is for Neal to begin practicing this week.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Hát, ha meglesz Finley és Wells szerződése, akkor remélem a drafton egyetlen pick sem megy a támadókra, mondhatni rendben vannak.
Ellenben szerintem kéne egy OLB, egy DE, egy CB és egy S is. Ez ami biztos.
Zombo nem egészséges (szinte sosem), Walden meg eléggé halovány. Jones már csak ST, So'oto meg nincs keretben sem.LN
Azért ha Collins felépül, safetyben elég jól állunk, szóval azzal várjunk még. a többivel viszont egyetértek

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Collins nagyon hiányzik, Peprah ügyes srác, szép megmozdulásai vannak de szellemileg messze nem tesz hozzá annyit a védelemhez mint Nick mester. Olyan káosz volt néha hátul amit itthon látni egy-egy meccsen és ez nem a pass rush hiánya miatt volt persze továbbra is az a legnagyobb gond. A vicc kategóriától a zseniális egyéni megmozdulások/turnoverek mentik meg ezt a D-t, mint egység nagyon nagyon gyenge. Azért örüljünk, Rodgers = MVP! 😊 Nelson meg kezdi megtalálni azt a következő lépcsőfokot amire oly régóta várunk 😊JayB
Hát, ha meglesz Finley és Wells szerződése, akkor remélem a drafton egyetlen pick sem megy a támadókra, mondhatni rendben vannak.
Ellenben szerintem kéne egy OLB, egy DE, egy CB és egy S is. Ez ami biztos.
Zombo nem egészséges (szinte sosem), Walden meg eléggé halovány. Jones már csak ST, So'oto meg nincs keretben sem.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Zombo has hamstring strain, early prognosis is he will not play this week vs. Minnesota

Áh... 😕MaG1Xx
Eléggé peches szezonja van.
Tavaly sem volt sokkal jobb, akkor is kihagyott vagy 6 meccset, miután kezdő lett.
több mint 12 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Zombo has hamstring strain, early prognosis is he will not play this week vs. Minnesota

Áh... 😕

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Collins nagyon hiányzik, Peprah ügyes srác, szép megmozdulásai vannak de szellemileg messze nem tesz hozzá annyit a védelemhez mint Nick mester. Olyan káosz volt néha hátul amit itthon látni egy-egy meccsen és ez nem a pass rush hiánya miatt volt persze továbbra is az a legnagyobb gond. A vicc kategóriától a zseniális egyéni megmozdulások/turnoverek mentik meg ezt a D-t, mint egység nagyon nagyon gyenge. Azért örüljünk, Rodgers = MVP! 😊 Nelson meg kezdi megtalálni azt a következő lépcsőfokot amire oly régóta várunk 😊
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Azért valahogy még mindig nem sikerült lecsúszni a 32. helyre pass D rangsorban.

Emlékeim szerint, amikor utoljára ilyen volt a D, sémát váltottunk... 😀 Jövőre 4-3?


Najó, viccet félretéve, amíg nem lesz rendes nyomás az irányítókon, addig ezt fogjuk nézni. Stafford vagy Eli szétkapja a bagázst, mint foxi a lábtörlőt
több mint 12 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Kinevettetek, aztán igencsak izzadni kellett, hogy ne legyen OT a végén. 😀 A D-vel valamit tényleg kezdeni kellene mostmár mert iszonyatos nagy homályok voltak egyénenként is és mint csapategység is...

defense = kés a vajonJayB
mármint defense = vaj

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
defense = kés a vajon
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Min, TB és @DET, szép kis sor...gamerkr
Innen már csak nehezebb lesz....