NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 12 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
SI címlapot látta valaki? 😊LN
én. félelmetes az ellenfelekre nézve 😀

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
SI címlapot látta valaki? 😊
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Nealre gondolt szerintemLN
Igen, Nealre gondoltam. Legjobb esetben is a 3.körre várták, de sokkal inkább későbbre.
Állítólag a néhány pickkel utánunk következő Seahawkstól, ill Schneider GM-től (akivel együtt nézték ki még a Packersnek) tartva húzta be sebtiben TT.Sanco
én marha meg azt gondoltam: két körrel előbb, mint Harrell. 😊 Mert akkor überkígyó lenne a srác.
remélem a pesszimista megérzéseimmel is majd így melléfogok.Gergőbácsi
minusz kettedik kör? 😀

A DL tagokkal drafton mostanság sok szerencsénk nincs. Raji az üdítő kivétel. Harrell nem is játszott szinte semmit, Neal is sérült, Guy is IR-en. Wynn és Wilson szó-szó, de remélem lesznek még jobbak is.
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
2 körrel? Harrell első körös volt. Vagy úgy értetted hogy Harrell kellene a falba? 😀Gergőbácsi
Nealre gondolt szerintemLN
Igen, Nealre gondoltam. Legjobb esetben is a 3.körre várták, de sokkal inkább későbbre.
Állítólag a néhány pickkel utánunk következő Seahawkstól, ill Schneider GM-től (akivel együtt nézték ki még a Packersnek) tartva húzta be sebtiben TT.Sanco
én marha meg azt gondoltam: két körrel előbb, mint Harrell. 😊 Mert akkor überkígyó lenne a srác.
remélem a pesszimista megérzéseimmel is majd így melléfogok.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Ha már 2 körrel hamarabb hoztuk, legalább maradna egészséges! 😛
Burnett gipsze hogy áll?Sanco
2 körrel? Harrell első körös volt. Vagy úgy értetted hogy Harrell kellene a falba? 😀Gergőbácsi
Nealre gondolt szerintemLN
Igen, Nealre gondoltam. Legjobb esetben is a 3.körre várták, de sokkal inkább későbbre.
Állítólag a néhány pickkel utánunk következő Seahawkstól, ill Schneider GM-től (akivel együtt nézték ki még a Packersnek) tartva húzta be sebtiben TT.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
CM biztos játszani fog, de aggódom, Neal ne legyen Justin Harrell #2... Pedig ő is kellene a falba...
Gergőbácsi
Ha már 2 körrel hamarabb hoztuk, legalább maradna egészséges! 😛
Burnett gipsze hogy áll?Sanco
2 körrel? Harrell első körös volt. Vagy úgy értetted hogy Harrell kellene a falba? 😀Gergőbácsi
Nealre gondolt szerintem
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Tegnap az edzésen nem edzett még Neal és Clifton sem, MM vár a szerdai orvosi véleményre.
CM dettoLN
CM biztos játszani fog, de aggódom, Neal ne legyen Justin Harrell #2... Pedig ő is kellene a falba...
Gergőbácsi
Ha már 2 körrel hamarabb hoztuk, legalább maradna egészséges! 😛
Burnett gipsze hogy áll?Sanco
2 körrel? Harrell első körös volt. Vagy úgy értetted hogy Harrell kellene a falba? 😀

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Tegnap az edzésen nem edzett még Neal és Clifton sem, MM vár a szerdai orvosi véleményre.
CM dettoLN
CM biztos játszani fog, de aggódom, Neal ne legyen Justin Harrell #2... Pedig ő is kellene a falba...
Gergőbácsi
Ha már 2 körrel hamarabb hoztuk, legalább maradna egészséges! 😛
Burnett gipsze hogy áll?Sanco
Passz. Remélem leveheti, 1-2 csúnya misstackle lett miatta. Hiába tette rá az emberre a kezét, ha nem tudta megmarkolni 😕
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Tegnap az edzésen nem edzett még Neal és Clifton sem, MM vár a szerdai orvosi véleményre.
CM dettoLN
CM biztos játszani fog, de aggódom, Neal ne legyen Justin Harrell #2... Pedig ő is kellene a falba...
Gergőbácsi
Ha már 2 körrel hamarabb hoztuk, legalább maradna egészséges! 😛
Burnett gipsze hogy áll?
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Tegnap az edzésen nem edzett még Neal és Clifton sem, MM vár a szerdai orvosi véleményre.
CM dettoLN
CM biztos játszani fog, de aggódom, Neal ne legyen Justin Harrell #2... Pedig ő is kellene a falba...

A Chargers tegnapi veresége után biztosan vérre szomjazva fog küzdeni, na nem mintha más csapatoknál másként lenne a bajnok ellen. Valahogy rossz érzésem van.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Tegnap az edzésen nem edzett még Neal és Clifton sem, MM vár a szerdai orvosi véleményre.
CM detto
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Remélem látunk is tőle érdemlegeset.
Ami a részvényügyet illeti: míg élek, remélek. 😀

Ami az esélyességet illeti: egyetértek JayB-vel annyiban, hogy vagy egy nagy pofáraesés vagy nagy végső win lesz. Mármint nem lesz, de ez a legvalószínűbb.
Igazság szerint jelenleg a csoportelsőséget sem érzem még tutinak, a Bolts ellen L lesz. Megérzés... a Lions bárkit elkaphat, a Bears meg Bears, sosem lehet biztosra venni ellenük a győzelmet. Vagy csak nem "merem" elhinni hogy ilyen kiegyensúlyozottak vagyunk?
Annak szurkolok leginkább, hogy a csapat nagy része maradjon nyugodt akkor, amikor majd nehéz helyzetekbe kerülünk (ahogy eddig volt erre jó példa, nem is egy). Meg persze legyen egy kis javulás a D-nél pont/meccs mutatóban, a sérültek jöjjenek rendbe, és ne legyenek új kiesők.
Köszönöm, ezek lennének a kívánságaim, Tibi bácsi.Gergőbácsi
Elsősorban ST-be kerül majd gondolom. Green sem kapott sok lehetőséget Starks és Grant mellett.

A hátralévő meccsekről csak annyit, hogy 9 meccsből csak a Vikings mérlege negatív, szóval nem lesz egyszerű.
A D-nek pedig van hova fejlődnie. Reméltem, hogy előhúznak valakit, mint tavaly Green-t, hogy a D-line-t helyretegye, de most már csak Neal a remény. Személy szerint megnézném, ha nincs Zombo, hogy mit tud So'oto. Walden nem egy passrush fenomén, s ameddig az nincs rendben, CM mindig 2-3 emberrel áll majd szemben. Ráadásul olyan irányítók jönnek (Rivers, Manning, Stafford, Freeman), akiket siettetni kellene.
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Sajnos már nem fogjuk idén megtudni, mire képes Alex Green- Szerintetek Saine-t felhozzák PS-ből?Gergőbácsi
Fel

The Green Bay Packers have signed RB Brandon Saine to the active roster from the practice squad, placed RB Alex Green on injured reserve, signed C/G Paul Fenaroli and S Anthony Levine to the practice squad and released C/G Cecil Newton from the practice squad. The transactions were announced Monday by Executive Vice President, General Manager and Director of Football Operations Ted Thompson.LN
Remélem látunk is tőle érdemlegeset.
Ami a részvényügyet illeti: míg élek, remélek. 😀

Ami az esélyességet illeti: egyetértek JayB-vel annyiban, hogy vagy egy nagy pofáraesés vagy nagy végső win lesz. Mármint nem lesz, de ez a legvalószínűbb.
Igazság szerint jelenleg a csoportelsőséget sem érzem még tutinak, a Bolts ellen L lesz. Megérzés... a Lions bárkit elkaphat, a Bears meg Bears, sosem lehet biztosra venni ellenük a győzelmet. Vagy csak nem "merem" elhinni hogy ilyen kiegyensúlyozottak vagyunk?
Annak szurkolok leginkább, hogy a csapat nagy része maradjon nyugodt akkor, amikor majd nehéz helyzetekbe kerülünk (ahogy eddig volt erre jó példa, nem is egy). Meg persze legyen egy kis javulás a D-nél pont/meccs mutatóban, a sérültek jöjjenek rendbe, és ne legyenek új kiesők.
Köszönöm, ezek lennének a kívánságaim, Tibi bácsi.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Hm mennyivel jobb volt underdognak lenni.... :cool:JayB
Nagyon adom! Bár egyelőre nem érezni, hogy az esélyesség terhe nyomná a csapatot. Szerintem sokminden kiderül bye után. POba jutással nem lesz gond, ott aztán tényleg vagy óriási égés első meccsen, vagy SB win. 😀

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 634
Az a helyzet hogy elnézve a többi esélyesnek kikiáltott csapatot arra a következtetésre kell jussak hogy toronymagasan mi vagyunk itt a legkiegyensúlyozottabbak, ha úgy tetszik a legjobbak. Idén nincs szükség 110%-ra, csodákra, szerencsére ha TUDJUK hozni azt amit tudunk. Idén nem lesz olyan mint tavaly hogy minden PO meccs ajándék, küzdjünk és lesz ami lesz. Vagy hatalmas playoff beli pofára eséssel vagy gyűrűvel ér majd véget a dolog. Hm mennyivel jobb volt underdognak lenni.... :cool:
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Vasárnap SportTV adja a Chargers elleni derbit! 😊gamerkr
Meg fognak unni minket 😊 4 hét alatt 3 meccs, plusz szerintem a Lions elleni hálaadás napi is képernyőre kerül, nincs kizárva a karácsonyi Bears elleni meccs sem. Plusz a rájátszás 😀LN
A Hálaadás napi meccsek közül a hajnalit adják.
A mi meccsünk időpontjában nincs joguk közvetítésre.Bazzani
Kár, jó kis meccs lesz az.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Sajnos már nem fogjuk idén megtudni, mire képes Alex Green- Szerintetek Saine-t felhozzák PS-ből?Gergőbácsi
Fel

The Green Bay Packers have signed RB Brandon Saine to the active roster from the practice squad, placed RB Alex Green on injured reserve, signed C/G Paul Fenaroli and S Anthony Levine to the practice squad and released C/G Cecil Newton from the practice squad. The transactions were announced Monday by Executive Vice President, General Manager and Director of Football Operations Ted Thompson.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Vasárnap SportTV adja a Chargers elleni derbit! 😊gamerkr
Meg fognak unni minket 😊 4 hét alatt 3 meccs, plusz szerintem a Lions elleni hálaadás napi is képernyőre kerül, nincs kizárva a karácsonyi Bears elleni meccs sem. Plusz a rájátszás 😀LN
A Hálaadás napi meccsek közül a hajnalit adják.
A mi meccsünk időpontjában nincs joguk közvetítésre.

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Vasárnap SportTV adja a Chargers elleni derbit! 😊gamerkr
Meg fognak unni minket 😊 4 hét alatt 3 meccs, plusz szerintem a Lions elleni hálaadás napi is képernyőre kerül, nincs kizárva a karácsonyi Bears elleni meccs sem. Plusz a rájátszás 😀
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Vasárnap SportTV adja a Chargers elleni derbit! 😊

több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Drew Brees' pass to Devery Henderson is intercepted by Rams CB Josh Gordy.

félidőben 0-17 a Ramsnek, beszarás

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Azt tudja valaki, hogy a tervezett új részvénykibocsátás csak az Egybesültben lesz? Owner szeretnék lenni. Bérletre még várok egy kicsit, hátha fogy a sor 😂 (esélye kb mint nem teltházra kalkulálni, immáron megszakítás nélküli pár évtizede)
Gyerekek, szerintem el sem tudjuk igazán képzelni, mit jelent ez a csapat.Gergőbácsi
Kérdés az, hogy egyáltalán Wisconsinon kívüli lakcímmel lehet e... De ha megtudsz valamit, szóljál 😀LN
Rendben, a levelem, melyben a csapat iránti szeretetem ecsetelem, elmegy.Gergőbácsi
The business of football blog:
http://profootballbusiness.blogspot.com/2011/10/packers-reszvenyesek-jogai-szervezeti.html
Szóval vélhetően nem leszünk részvényesek
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
😀 😀 😀
http://bloguin.com/thisgivensunday/2011-articles/october/which-superhero-is-your-nfl-quarterback.htmlLN
pénzt tettem volna rá, hogy ő az 😊Szobi22
jó hogy nem már ezt rakták be:

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
😀 😀 😀
http://bloguin.com/thisgivensunday/2011-articles/october/which-superhero-is-your-nfl-quarterback.htmlLN
pénzt tettem volna rá, hogy ő az 😊

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
😀 😀 😀
http://bloguin.com/thisgivensunday/2011-articles/october/which-superhero-is-your-nfl-quarterback.html