Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 245 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
és én kis naiv, 21 pontos előnyben már elhittem, hogy zsebben van, a nagy lóf*szt. Remélem megkapják a srácok a fejmosást Caperstől, rengeteg big playt, Rivers majd 400 yardja... V-Jax ha labdához jutott TD-t csinált belőle. Azért ha Burnett 100%-os lesz, javul a helyzet.

Szebb lett volna, ha sikerül 3&2 Starks futásával, csak magunknak köszönhetjük. A kijózanító/ébresztő/figyelmeztető vereség elmaradt (pedig nem sok kellett volna hozzá), na nem baj, Min, TB és @DET, szép kis sor...

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Az utolsó 7-8 percet felejtsük el 😊Kampman
Inkább ne... elrettentő tananyag is kell
több mint 12 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 454
Az utolsó 7-8 percet felejtsük el 😊
több mint 12 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
tikk-takk..hamarosan kezdünk 😊

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
én OT szagot érzek...MaG1Xx
beb*szna...szaba
Ma biztos nem fürdött még 😀
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Én kb 7-10 pontos, sokszor döcögős győzelmet várok. Esik egyébként az eső kint.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
én OT szagot érzek...MaG1Xx
beb*szna...
több mint 12 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
én OT szagot érzek...

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Tippelek egy merészet:

30-28 ide,
Rodgers 270 yard, 2 TD, 1 INT
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
GÉMDÉJ 😊 És a végre a Packers is játszik :cool:

Akin sok fog múlni, és a szemem sarkából figyelni fogok az Zombo, a héten végig (fullosan) edzett, a pass rush kelleni fog. Rivers nincs élete formájában, az O-line hibáit könyörtelenül ki kell használni, pláne idegenben.

Shields visszatér, vagyis Bush pályán töltött snapjeinek száma rohamosan csökkenni fog, villogjon csak az ST-ben Jarrett. 😊 Amitől félek, hogy a futásainkat megölik (amit azért nem olyan nehéz), aztán Áron dobáljon csak, persze reméljük ezt nagy hatékonysággal fogja tenni, ahogy eddig is. Azt vettem észre, hogy ebben évben sokkal több a big-play passz játékunk, mint előző évben. Tavaly összesen 10 passz volt 40+ yardért, idén már most 8 van. 2009-ben 17(!) volt.

A SportTV volt szíves a mi meccsünket választani, utolsó lossunk amit közvetíttek, a tavalyi 3. heti MNF volt a Macik ellen...gamerkr
Zombo rotálva lesz szerintem Waldennel megint, mint legutóbb. Aaron dobálhat, de most egy jobb passzvédelem ellen kell, mint eddig. Szóval csak ésszel. Futni pedig akkor is kell, ha nem megy. Egyszer csak bejön 1-2 jobb play is.
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 245 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
GÉMDÉJ 😊 És a végre a Packers is játszik :cool:

Akin sok fog múlni, és a szemem sarkából figyelni fogok az Zombo, a héten végig (fullosan) edzett, a pass rush kelleni fog. Rivers nincs élete formájában, az O-line hibáit könyörtelenül ki kell használni, pláne idegenben.

Shields visszatér, vagyis Bush pályán töltött snapjeinek száma rohamosan csökkenni fog, villogjon csak az ST-ben Jarrett. 😊 Amitől félek, hogy a futásainkat megölik (amit azért nem olyan nehéz), aztán Áron dobáljon csak, persze reméljük ezt nagy hatékonysággal fogja tenni, ahogy eddig is. Azt vettem észre, hogy ebben évben sokkal több a big-play passz játékunk, mint előző évben. Tavaly összesen 10 passz volt 40+ yardért, idén már most 8 van. 2009-ben 17(!) volt.

A SportTV volt szíves a mi meccsünket választani, utolsó lossunk amit közvetíttek, a tavalyi 3. heti MNF volt a Macik ellen...

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
😀
1. direkt volt szerintem az elírás (lásd videózós ügy)
2. a Packers nagy előnynél, főleg negyedik negyedben sosem passzol (lásd Vikes ellen), ezzel hozza ránk MM a szívbajt.

3. tényleg zárjátok már le 😀 vagy menjetek privátba 😉
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Értem én (nem) a frusztráltságot, de mi köze a PO-győzelmeknek a nagy archoz? Azt sem értem, hogy akkor most Belichick (majdnem sikerült eltalálni) pozitív hős, hogy nyeri a mérkőzéseket (többet mint mások az elmúlt évtizedben), vagy most fikázva vagyon (mert 2008 januárja óta nem)? Annyira a garbage-time-beli passzoltatás problémáját sem értem, magad is tettél egy megjegyzést, ami pont kiváltotta, másrészt egy korábbi PO-vereség (amivel nyilván nagyon jól tisztában vagy, hiszen láthatóan behatóan tanulmányoztad az eseményeket), és pl csak idén is volt olyan mérkőzés, ahol 21–0-ról kaptunk ki, mert nem végeztük ki az ellent. De nyilván hagyni kell minden alkalommal visszajönni az ellent 😊 Persze más csapat, így pl a Packers, sosem csinálna olyat, hogy nagy előnynél is passzoltatnak. Én szeretem a statisztikákat meg a rekordokat, így nagyjából pont nem izgat, hogy valakinek a lelkivilágába vágnak ezek a dolgok – pont ma említettem az ellenfél megalázását egy másik témában, kíváncsiságképpen és jött rá, hogy a saját közönség kiszolgálása>másiké. Nem mondom, hogy nincs benne igazság, engem szolgáljanak ki, szerezzenek sok pontot, döntsenek rekordokat, ha az ellenfél nem tudja megállítani, akkor így járt.
Aaron lesz az MVP jó eséllyel, nem is fogja senki sajnálni tőle 😊
A személyes véleményedre meg (bár ez kb azt jelentené, hogy a többi nem volt az, akkor meg mégis minek beleszólni más véleményeivel?) csak annyit, hogy Tom Brady, New England Patriots. Jó hányást 😊
Btw, még mielőtt túlzottan sok lenne, jelezném, hogy nem offolom tovább a topicotokat (ez a reagálás remélem még belefért)

több mint 12 éve
vasza Green Bay Packers 59
Bocs, nem tudom megállni szó nélkül. Pats szurkoló mondja nagy az arc? Hány po. meccset nyertek Belicheat-nek köszönhetően? Brady "isteni" statisztikái hány olyan meccsből származnak, amikor rég nyert a Pats, és direkt passzoltak garbage time-ban? Személyes vélemény, lehet kitiltanak érte, de hányok, amikor a Pats, vagy Brady szóba kerül.
AARON=MVP
több mint 12 éve
zolten Green Bay Packers 228
Azt hittem sokkal negatívabban reagálsz majd, ezért most kellemesen csalódtam. Szerintem ennyivel le is zárhatjuk a dolgot. A lényeg szerintem, hogy most mi packers rajongók hadd sütkérezzünk a csapatunk nyújtotta fényben. Nem ártunk vele senkinek és nem is fogunk átmenni ezzel más fórumba, de a sajátunkba hadd legyen már Rodgers, Capers, stb. isten és zseniális. 😊 És sajna tényleg a nézettségről szól az egész. Ez kicsit olyan, mint a fociban a fradi: csapatom az eto hiába emelkedik ki a mezőnyből a debrecennel, akkor is a fradit nyomják éjjel-nappal amióta az eszemet tudom. Előre is elnézést a fradi szurkolóktól, nem velük van a baj, hanem a sportmédiával (de ebbe ne menjünk bele).
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A patriots évek óta hype-olva van, nem folyik más a csapból amerikai foci szinten, mint ők. Évek óta szinte nincs olyan hétvége, hogy vagy a sport tv vagy az espn america ne adná a meccsüket, holott évek óta egy meccset nem nyernek a rájátszásban. Van néhány pats szurkoló haverom, mindegyik agyon-vissza dícséri állandóan a patriotsot és minden más csapatot lenéznek. Mellesleg mindegyik akkor lett pats szurkoló, amikor a super bowlokat nyerték, az itteni packers fórumosok többsége pedig nem egy sztárcsapatba szeretett bele. Szóval ezek után még egy pats drukker gyomra fordul fel a mi fórumonkon??? Nekem nem lenne arcom felmenni az ő fórumukra és ilyeneket írni, mint ő.zolten
Az olyan szép volt, hogy mindjárt sírok 😊
Olvasgattam elég sokat itt is, és ha valami már túlmegy egy határon, annak hangot adok. Ekézni nem járok ide, csak a túlzásokra reagálok. Az hogy a Patriots-szurkoló haverjaid agyba-főbe dicsérik a csapatot és minden mást lenéznek, az ő kritikájuk. Az, hogy a SportTv mit ad, az meg a nézettségé. És most nem megyek bele abba, hogy egy Patriots–Steelers/Colts (ha van PM) mérkőzést kurva természetes, hogy adni akar a SportTv, mert az elmúlt x év kiemelkedő csapatai, akikre kurva sokan kíváncsiak, lehet itt sírni mindenért, de amíg egy ilyen meccs kétszer annyi embert érdekel, mint egy másik, addig faszság lenne mást adni.
Amúgy a csapattal nincs bajom, meg az egész franchise-zal, meg tényleg kurva nagy dolog, hogy két évtizedre előre garantál a telt ház, csak a bérletesekből, hogy a 100k-s városból mindenki megy állandóan a meccsekre és közben kihal a város, a mínusz rengeteg fokban játszott mérkőzések, Favre, Rodgers (aki tényleg kurva jó, csak már azért kezd túlságosan kurva jó lenni 😛) minden. Tényleg bírom a csapatot. Most is csak azért szurkolok ellenetek, hogy ne legyen már veretlen csapat, ennyi. Engem meg lehet utálni, azért mert kimondtam, hogy helyenként elég nagy az arc 😊

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Ami ott előny lesz (GB-hez képest napos idő) az hátrány is, ha a sec hozza a szokásost. Ráadásul most először lesz olyan csapat, amelyik a mezőny elejében van passz elleni védekezésben. Szóval futni kéne...LN
Igen, a matchupok nem túl jók ránknézve, pass D pass O nagyon erős náluk, a mi errőségünk a pass O és a legnagyobb gyengénk a pass D...
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azért ha meglesz a nyomás a DL-től, akkor kinézhet akár nektek is az a meccs könnyen. Bár akkor meg az lehet a kérdés, Rodgers mennyire fog jól dobálni zseben kívül.
Amilyen a passrush nálunk, Staffordnak attól nem kell félni, ha CM-et kiveszik a játékból, akkor az átlagosnál nyugodtabb napja lehet.
LN
Azért jelentős könnyebbség lesz nekünk,hogy nincs a brutális passzjáték mellé olyan erős futójáték.
Valahogy jobban megy nekünk idén a passz elleni védekezés mint a futás elleni.
Ezt se gondoltam volna...

Amúgy én 16-0át tippelek nektek.
Nem látom a csapatot aki bele tud köpni ebbe a levesbe.
Egye meg a fene. 😉 😀

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Attól még tarthatok a meccstől nem? 😊
Tény, hogy igazán jól passzoló csapat csak a Pats volt, de attól még jók a számok.LN
A meccstől tarthatsz, csak szóltam, hogy csalóka a stat. 😊szaba
Kösz 😀 Tény, hogy a Chargerst idén még nem láttamLN
Nem is öregedtél éveket 😊
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Attól azért ne félj nagyon, hogy nem lehet ellenünk passzolni. Nézd meg, ki voltak azok, akik ellen ilyen számokat hoztunk pass D-ben. Egyik se tud passzolni.szaba
Attól még tarthatok a meccstől nem? 😊
Tény, hogy igazán jól passzoló csapat csak a Pats volt, de attól még jók a számok.LN
A meccstől tarthatsz, csak szóltam, hogy csalóka a stat. 😊szaba
Kösz 😀 Tény, hogy a Chargerst idén még nem láttam
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Attól azért ne félj nagyon, hogy nem lehet ellenünk passzolni. Nézd meg, ki voltak azok, akik ellen ilyen számokat hoztunk pass D-ben. Egyik se tud passzolni.szaba
Attól még tarthatok a meccstől nem? 😊
Tény, hogy igazán jól passzoló csapat csak a Pats volt, de attól még jók a számok.LN
A meccstől tarthatsz, csak szóltam, hogy csalóka a stat. 😊
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Attól azért ne félj nagyon, hogy nem lehet ellenünk passzolni. Nézd meg, ki voltak azok, akik ellen ilyen számokat hoztunk pass D-ben. Egyik se tud passzolni.szaba
Attól még tarthatok a meccstől nem? 😊
Tény, hogy igazán jól passzoló csapat csak a Pats volt, de attól még jók a számok.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
A Lions elleni dupla meccs lesz szerintem a két legkeményebb dió, még akkor is, ha esetleg máshonnan is becsúszik egy L.LN
Biztos nem fakadnék sírva ha mi rontanánk el nektek a 16-0át az utolsó meccsen.
Kicsit visszavágnánk azért,hogy ti mértétek ránk az utolsó csapást a 0-16nál.
De nehezen hinném,hogy idegenben (ráadásul mínusz ezer fokban) veszélyesek lennénk rátok.
Otthon talán,de ott sem mi vagyunk a afavoritok,nagyon nem.Bazzani
Azért ha meglesz a nyomás a DL-től, akkor kinézhet akár nektek is az a meccs könnyen. Bár akkor meg az lehet a kérdés, Rodgers mennyire fog jól dobálni zseben kívül.
Amilyen a passrush nálunk, Staffordnak attól nem kell félni, ha CM-et kiveszik a játékból, akkor az átlagosnál nyugodtabb napja lehet.

De ahhoz, hogy a Lions köpjön bele a 16-0 (még inkább mondjuk a 11-0-ba - lásd első meccs), ahhoz egyáltalán hozni kéne a mostani meccset San Diegoban.
Ami ott előny lesz (GB-hez képest napos idő) az hátrány is, ha a sec hozza a szokásost. Ráadásul most először lesz olyan csapat, amelyik a mezőny elejében van passz elleni védekezésben. Szóval futni kéne...LN
Attól azért ne félj nagyon, hogy nem lehet ellenünk passzolni. Nézd meg, ki voltak azok, akik ellen ilyen számokat hoztunk pass D-ben. Egyik se tud passzolni.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
A Lions elleni dupla meccs lesz szerintem a két legkeményebb dió, még akkor is, ha esetleg máshonnan is becsúszik egy L.LN
Biztos nem fakadnék sírva ha mi rontanánk el nektek a 16-0át az utolsó meccsen.
Kicsit visszavágnánk azért,hogy ti mértétek ránk az utolsó csapást a 0-16nál.
De nehezen hinném,hogy idegenben (ráadásul mínusz ezer fokban) veszélyesek lennénk rátok.
Otthon talán,de ott sem mi vagyunk a afavoritok,nagyon nem.Bazzani
Azért ha meglesz a nyomás a DL-től, akkor kinézhet akár nektek is az a meccs könnyen. Bár akkor meg az lehet a kérdés, Rodgers mennyire fog jól dobálni zseben kívül.
Amilyen a passrush nálunk, Staffordnak attól nem kell félni, ha CM-et kiveszik a játékból, akkor az átlagosnál nyugodtabb napja lehet.

De ahhoz, hogy a Lions köpjön bele a 16-0 (még inkább mondjuk a 11-0-ba - lásd első meccs), ahhoz egyáltalán hozni kéne a mostani meccset San Diegoban.
Ami ott előny lesz (GB-hez képest napos idő) az hátrány is, ha a sec hozza a szokásost. Ráadásul most először lesz olyan csapat, amelyik a mezőny elejében van passz elleni védekezésben. Szóval futni kéne...
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A Lions elleni dupla meccs lesz szerintem a két legkeményebb dió, még akkor is, ha esetleg máshonnan is becsúszik egy L.LN
Biztos nem fakadnék sírva ha mi rontanánk el nektek a 16-0át az utolsó meccsen.
Kicsit visszavágnánk azért,hogy ti mértétek ránk az utolsó csapást a 0-16nál.
De nehezen hinném,hogy idegenben (ráadásul mínusz ezer fokban) veszélyesek lennénk rátok.
Otthon talán,de ott sem mi vagyunk a afavoritok,nagyon nem.