Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Azt tudja valaki, hogy a tervezett új részvénykibocsátás csak az Egybesültben lesz? Owner szeretnék lenni. Bérletre még várok egy kicsit, hátha fogy a sor 😂 (esélye kb mint nem teltházra kalkulálni, immáron megszakítás nélküli pár évtizede)
Gyerekek, szerintem el sem tudjuk igazán képzelni, mit jelent ez a csapat.Gergőbácsi
Kérdés az, hogy egyáltalán Wisconsinon kívüli lakcímmel lehet e... De ha megtudsz valamit, szóljál 😀LN
Rendben, a levelem, melyben a csapat iránti szeretetem ecsetelem, elmegy.Gergőbácsi
The business of football blog:
http://profootballbusiness.blogspot.com/2011/10/packers-reszvenyesek-jogai-szervezeti.html
Szóval vélhetően nem leszünk részvényesek
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
😀 😀 😀
http://bloguin.com/thisgivensunday/2011-articles/october/which-superhero-is-your-nfl-quarterback.htmlLN
pénzt tettem volna rá, hogy ő az 😊Szobi22
jó hogy nem már ezt rakták be:

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
😀 😀 😀
http://bloguin.com/thisgivensunday/2011-articles/october/which-superhero-is-your-nfl-quarterback.htmlLN
pénzt tettem volna rá, hogy ő az 😊

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
😀 😀 😀
http://bloguin.com/thisgivensunday/2011-articles/october/which-superhero-is-your-nfl-quarterback.html
több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
több mint 12 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Grant továbra sem nagy fan favourite ahogy nézem 😕JayB
akárhogy is, elég jól keverjük a kártyákat. egyik meccsen Grantnek megy nagyon, vasárnap meg Starks tolta nagyon jól a végén
nfl-nél mindenesetre Grantet favorizálják, Pro Bowl-nál nem lehet Starksra szavazni (nem is akartam, csak feltűnt)

Pro Bowl szavazás közben tűnt fel, hogy NFC-ben Bishopnak van a legtöbb tackleje belső LB-k közül(65), és NFL-ben is csak Angerer (80 :mad: )előzi megSzobi22
Pro bowlba felesleges GB játékost szavazni, másirányú elfoglaltsága lesz a csapatnak 😀 😀 😀

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Sajnos már nem fogjuk idén megtudni, mire képes Alex Green- Szerintetek Saine-t felhozzák PS-ből?Gergőbácsi
Passz. Sajnálom a srácot. Biztos vagyok benne, hogy van olyan jó, mint Grant.
Lehet, hogy felkerül, valaki olyan kell, aki ST-be kerül és ott jól teljesít.LN
Grant továbra sem nagy fan favourite ahogy nézem 😕JayB
Nem tagadom, LN-hez hasonlóan én sem kedvelem annyira a stílusát....
De azért persze sem feledi senki sem, amit a sérülése előtti két és fél évben teljesített. Másrészt Starks-szal keverve a Green Baynek ideális futópárost alkothatnak, pláne ahogy megy a szezon előre. Kemény játékos és a labdabiztossága kiemelkedő.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Crosby idén másodszor is az NFC Special Teams Player of the Week lett
http://www.packers.com/news-and-events/article_spofford/article-1/Crosby-wins-second-weekly-award-of-2011/fb15e234-67e7-4c29-96aa-0af2799f0a61

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Sajnos már nem fogjuk idén megtudni, mire képes Alex Green- Szerintetek Saine-t felhozzák PS-ből?Gergőbácsi
Passz. Sajnálom a srácot. Biztos vagyok benne, hogy van olyan jó, mint Grant.
Lehet, hogy felkerül, valaki olyan kell, aki ST-be kerül és ott jól teljesít.LN
Grant továbra sem nagy fan favourite ahogy nézem 😕JayB
Nincs vele bajom, legalábbis komoly 😊 Nekem az a stílusa, hogy "fejet le és előre" nem jön be. Idén picit jobban blokkol a fal, ezért néha kijön a lépés neki. De nem olyan kreatív, mint Starks. Egyszerűen nincs benne türelem és nem látja meg a réseket. Ami pozitívum benne, hogy hihetetlen a fizikuma és majd minden playnél fenn tudna lenni a pályán.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Grant továbra sem nagy fan favourite ahogy nézem 😕JayB
akárhogy is, elég jól keverjük a kártyákat. egyik meccsen Grantnek megy nagyon, vasárnap meg Starks tolta nagyon jól a végén
nfl-nél mindenesetre Grantet favorizálják, Pro Bowl-nál nem lehet Starksra szavazni (nem is akartam, csak feltűnt)

Pro Bowl szavazás közben tűnt fel, hogy NFC-ben Bishopnak van a legtöbb tackleje belső LB-k közül(65), és NFL-ben is csak Angerer (80 :mad: )előzi meg

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 634
Sajnos már nem fogjuk idén megtudni, mire képes Alex Green- Szerintetek Saine-t felhozzák PS-ből?Gergőbácsi
Passz. Sajnálom a srácot. Biztos vagyok benne, hogy van olyan jó, mint Grant.
Lehet, hogy felkerül, valaki olyan kell, aki ST-be kerül és ott jól teljesít.LN
Grant továbra sem nagy fan favourite ahogy nézem 😕
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Sajnos már nem fogjuk idén megtudni, mire képes Alex Green- Szerintetek Saine-t felhozzák PS-ből?Gergőbácsi
Passz. Sajnálom a srácot. Biztos vagyok benne, hogy van olyan jó, mint Grant.
Lehet, hogy felkerül, valaki olyan kell, aki ST-be kerül és ott jól teljesít.
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Sajnos már nem fogjuk idén megtudni, mire képes Alex Green- Szerintetek Saine-t felhozzák PS-ből?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Azt tudja valaki, hogy a tervezett új részvénykibocsátás csak az Egybesültben lesz? Owner szeretnék lenni. Bérletre még várok egy kicsit, hátha fogy a sor 😂 (esélye kb mint nem teltházra kalkulálni, immáron megszakítás nélküli pár évtizede)
Gyerekek, szerintem el sem tudjuk igazán képzelni, mit jelent ez a csapat.Gergőbácsi
Kérdés az, hogy egyáltalán Wisconsinon kívüli lakcímmel lehet e... De ha megtudsz valamit, szóljál 😀LN
Rendben, a levelem, melyben a csapat iránti szeretetem ecsetelem, elmegy.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Azt tudja valaki, hogy a tervezett új részvénykibocsátás csak az Egybesültben lesz? Owner szeretnék lenni. Bérletre még várok egy kicsit, hátha fogy a sor 😂 (esélye kb mint nem teltházra kalkulálni, immáron megszakítás nélküli pár évtizede)
Gyerekek, szerintem el sem tudjuk igazán képzelni, mit jelent ez a csapat.Gergőbácsi
Kérdés az, hogy egyáltalán Wisconsinon kívüli lakcímmel lehet e... De ha megtudsz valamit, szóljál 😀
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 159 — Saturday Night Lights
D. J. Williams története: http://espn.go.com/video/clip?id=6827611&categoryid=6-140

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Azt tudja valaki, hogy a tervezett új részvénykibocsátás csak az Egybesültben lesz? Owner szeretnék lenni. Bérletre még várok egy kicsit, hátha fogy a sor 😂 (esélye kb mint nem teltházra kalkulálni, immáron megszakítás nélküli pár évtizede)
Gyerekek, szerintem el sem tudjuk igazán képzelni, mit jelent ez a csapat.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Egy bizonyos Darell Rovell nevű packers fan szerencsés levelet kapott a szezonbérletével kapcsolatban, márcsak 67922 ember van előtte 😀
JayB
türelem bérletet terem 😊

Mellesleg "C. Newton practice squad deletion" 22-én.
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 634
Egy bizonyos Darell Rovell nevű packers fan szerencsés levelet kapott a szezonbérletével kapcsolatban, márcsak 67922 ember van előtte 😀
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 634
Rodgers az első irányító aki az első 7 alapszakasz meccsen kivétel nélkül 110 feletti passer ratinggel dobál. Remélem megdönti Manning piti amatőr 121-es mutatóját 😀
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Collins rengeteg időt tölt a csapattal és a DB-edzőkkel. Ugyanúgy videózik mint eddig és megpróbál ott segíteni ahol csak tud. Mindig ott lesz az oldalvonal mellett. Továbbra is kérdéses hogy játszhat-e még valaha de amennyiben nem az esetben edzősködni szeretne. Imádom az ilyen srácokat, tényleg szereti amit csinál, igazi futballista.JayB
amúgy ez csak annyit jelent, hogy még nem telt el elég idő, nem azt, hogy ilyen rossz a helyzet szerencsére. jövő héten megkezdi a rehabilitációt, elkezd edzeni
tényleg hatalmas forma.Szobi22
A packers.com-on van vele egy video, még rajta a nyakpárna.
Nagyon remélem, hogy teljesen felépül.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Collins rengeteg időt tölt a csapattal és a DB-edzőkkel. Ugyanúgy videózik mint eddig és megpróbál ott segíteni ahol csak tud. Mindig ott lesz az oldalvonal mellett. Továbbra is kérdéses hogy játszhat-e még valaha de amennyiben nem az esetben edzősködni szeretne. Imádom az ilyen srácokat, tényleg szereti amit csinál, igazi futballista.JayB
amúgy ez csak annyit jelent, hogy még nem telt el elég idő, nem azt, hogy ilyen rossz a helyzet szerencsére. jövő héten megkezdi a rehabilitációt, elkezd edzeni
tényleg hatalmas forma.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Így, hogy végignéztem majdnem (4. negyed felénél bealudtam 😀 ) az egész meccset, el kell ismernem megemelem a kalapom a Packers előtt. Hatalmasat játszottak. Woodson, Rodgers, Matthews és G. Jennings játéka különösen tetszett. Csak így tovább! 😊
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 634
Collins rengeteg időt tölt a csapattal és a DB-edzőkkel. Ugyanúgy videózik mint eddig és megpróbál ott segíteni ahol csak tud. Mindig ott lesz az oldalvonal mellett. Továbbra is kérdéses hogy játszhat-e még valaha de amennyiben nem az esetben edzősködni szeretne. Imádom az ilyen srácokat, tényleg szereti amit csinál, igazi futballista.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Másik külön dicséret Crosbyt illeti. Az 58 yardos career vagy franchise rekord esetleg?
Gergőbácsi
mindkettő 😊. múlt héten vagy azelőtt volt egy 57 yardos, azzal beállította a saját rekordját, most meg megdöntötte. és nem kevés tartalék volt abban a rúgásban
Szobi22
Olyan 8-10 yard benne maradt 😊
Legutóbb a Falcons elleni PO meccsen rontott FG-t, 20 sikeres kísérlet zsinórban, ha jól hallottam, ez is franchise rekord, eddig 17 vagy 18 volt.