NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 634
Nem aggódok, egyértelműen látszik hogy mire vagyunk képesek (mindenre). Ha nő majd a nyomás és egyre nagyobb súlya lesz a meccseknek egyre durvábbak leszünk és nem lesznek ilyen "döcögések." Ja és GOD=Rodgers
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Érdekes hogy Sir Charles-t senki se emelte ki, nagyon nagy napja volt. kb ő az akire nem tudnék panaszkodni a védelemből.
Ráadásul még egy életre szóló hölgyrajongót is szerzett magának 😀kobalu91
+1
Beavatta a rejtelmekbe Pondert, akinek javára kell írni, utána is dobott felé, ha jól emlékszem, nem is egyszer, sikerrel. Bevállalós srác, szimpatikus volt a játéka, hál' Istennek nem csináltunk hőst belőle a végén.

Egészen a 4, negyedig nem izgultam (pláne a 3. után), de aztán szerintem többen is cidriztek, mi lesz. A lényeg a w, de jó lesz majd, ha egyenletesebben tud teljesíteni a D is. Az O meg nem tud minden driveból TD-t csinálni, el vagyunk egy kicsit kényeztetve.
Másik külön dicséret Crosbyt illeti. Az 58 yardos career vagy franchise rekord esetleg?
Bár a meccs közben úgy voltam vele, hadd rohangáljon AP, egyedül csak nem csinál akkora bajt, kicsit jobb viking légitámadással nagy gázban lettünk volna.
Érdekes lesz a bye week, remélhetőleg egy páran felépülnek, aztán jön az Elektromos... lehet hogy ott lesz meg a vereség, ami után helyre lehet rakni a csapatot?
Ja és kövezzetek meg, de elismerem Robisont annyiban, hogy a rúgása után bocsánatot kért. Nem tudom, Finley megtette-e Allennel a sisakletépős jelenet után (bár arra sem emlékszem, mi előzte meg).

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Érdekes hogy Sir Charles-t senki se emelte ki, nagyon nagy napja volt. kb ő az akire nem tudnék panaszkodni a védelemből.
Ráadásul még egy életre szóló hölgyrajongót is szerzett magának 😀kobalu91
2. meccse idén rookie QB ellen, eddig mindkettőn 2-2 INT. 😊
és még egyszer jön Ponder a Lambeaura.

Saiya-jin Crosby meg franchise rekordot lőtt tegnap 😊
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Érdekes hogy Sir Charles-t senki se emelte ki, nagyon nagy napja volt. kb ő az akire nem tudnék panaszkodni a védelemből.
Ráadásul még egy életre szóló hölgyrajongót is szerzett magának 😀kobalu91
Azért nem, mert Sir Charles úgy játszik, ahogy Sir Charles szokott 😀

Egyébként tényleg majdnem az egyetlen, akire nem lehet egy rossz szó sem. Azzal, hogy a DL nincs rendben (összesen ketten vannak, Raji és Pickett, aki szerintem folyamatosan értékelhetőt tud hozni) és nincs Walden oldalán rendes passrush, gyakorlatilag feladtuk azt, hogy rendes nyomás legyen a QB-ken. Neal nagyon hiányzik onnan. (Vagy Jenkins... fájó kimondani, de a rájátszás csapatól csak ő nincs ott és ennyivel gyengébb a front7).
Collins hiánya érződik, de szerintem annyira nem, mint egy jó falé. Burnett gipsze pár play-t "megnyújtott", mivel nem tud fogni, nem tudja lehúzni az embert.

Valamit nagyon ki kell találni a bye alatt, mert ez a D a végére halovány lesz.
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Na meg van a 7-0 is. Engedtünk 200+ yardot futásban, és kicsivel többet többet passzban 😊, de mi is futottunk 100-at, ami nagyon kellett a végén. Engedtünk 4 sacket, ebből kettőt ugye Allen húzott be. Cobb szerencsétlenkedett, de aztán szépet javított. Persze ha elkapja azt a passzt, sima first down....

Claymaker féle Predator-póz meg elmaradt, de sebaj, Woodson vezeti a ligát interceptionokben 😊 Reméljük nyugodt bye week lesz, sérültek felépülnek, szükségünk lesz rájuk utána.

Crosby és Masthay meg nem tudom mit csinálnak, de azt nagyon jól! 😀

több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
Érdekes hogy Sir Charles-t senki se emelte ki, nagyon nagy napja volt. kb ő az akire nem tudnék panaszkodni a védelemből.
Ráadásul még egy életre szóló hölgyrajongót is szerzett magának 😀
több mint 12 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
nézem vissza a meccset, torrentről, és fogom a fejem 😀

Lee és Bush olyan jól megfogták Griffint Cobb visszahordásánál, hogy amiatt nem lett visszahordott TD 😀 Ha ügyetlenebbek és átmegy, akkor nem ért volna vissza megcsinálni a tackle-t 😀LN
Ha van rajta sapka az a baj... 😂

Egyébként kicsit kezd tényleg idegesítő lenni ez a kettősség. 3. negyedben kb. bárkit szétszedtünk volna, de azon kívűl nem sok vizet zavartunk. Ez előbb-utóbb visszaüt. Ok az O azért tette a dolgát de összeségében a csapat valahogy halvány volt. Megint a rengeteg drop + a védelem sem akarja megtalálni tavalyi formáját. Kíváncsi vagyok bye jót tesz-e majd?

Idén azért nem túlságosan átütő a srác, tegnap pl. asszem a kezdést is róla szívtátok és utána is volt egy-két érdekes dolga.Toca
ha PO-ra megtalálja az INT szerző kesztyűjét akkor el lesz nézve neki 😀

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
nézem vissza a meccset, torrentről, és fogom a fejem 😀

Lee és Bush olyan jól megfogták Griffint Cobb visszahordásánál, hogy amiatt nem lett visszahordott TD 😀 Ha ügyetlenebbek és átmegy, akkor nem ért volna vissza megcsinálni a tackle-t 😀
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 652 — Vikings fan
szerencsére elég volt egy negyed tökéletes játék is. lassan állandósíthatnánk, mert szükség lehet rá későbbSzobi22
Lehet addigra akarják összespórolni a jó negyedeket....

Azon elmélkedem, hogy ennyivel kevesebbet dobnak Tramonra, vagy ennyivel gyengébb, mint tavaly, hogy nincs INT. S ha utóbbi, akkor a tavalyi az igazi arca, vagy az idei... mondjuk tavaly segítette a SOKKAL jobb passrush.
Tegnap félidőig nem is volt nyomás igazán Ponderen.LN
Idén azért nem túlságosan átütő a srác, tegnap pl. asszem a kezdést is róla szívtátok és utána is volt egy-két érdekes dolga.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
szerencsére elég volt egy negyed tökéletes játék is. lassan állandósíthatnánk, mert szükség lehet rá későbbSzobi22
Lehet addigra akarják összespórolni a jó negyedeket....

Azon elmélkedem, hogy ennyivel kevesebbet dobnak Tramonra, vagy ennyivel gyengébb, mint tavaly, hogy nincs INT. S ha utóbbi, akkor a tavalyi az igazi arca, vagy az idei... mondjuk tavaly segítette a SOKKAL jobb passrush.
Tegnap félidőig nem is volt nyomás igazán Ponderen.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
szerencsére elég volt egy negyed tökéletes játék is. lassan állandósíthatnánk, mert szükség lehet rá későbbSzobi22
Úgy azért lassan csak összejönnék egy olyan gyengébb meccsnek is, ahol az ellen csak behúzza végül a győzelmet 😀 Amúgy grat, piszok nehéz lesz titeket megállítani

több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
szerencsére elég volt egy negyed tökéletes játék is. lassan állandósíthatnánk, mert szükség lehet rá később

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
A rúgókkal mit etettek a nyáron? 😀KGB
Passz 😊 Masthay tavaly is jó volt, Crosby meg nagy pénzt kap, de biztos csak akkor, ha hibátlan 😀
több mint 12 éve
KGB 79
A rúgókkal mit etettek a nyáron? 😀
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
a playbookból olvas esti mesét? 😀bebop
csak nem, az szerintem képeskönyv 😀 mármint a playbook 😀
több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist

😀😀😀DD.brk
Ennél már csak a Bush féle esti mese volna jobb 😀
több mint 12 éve
bebop 413 — Packers fan
a playbookból olvas esti mesét? 😀

GB
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890

😀😀😀DD
több mint 12 éve
bebop 413 — Packers fan
pestiek közül valakinek nincs kedve összeugrani meccsnézésre egy kocsmába? sporttv-s meccs, szóval kb akárhova mehetnénk.brk
én ma valszeg pont lemaradok a kezdésről egyéb program miatt, de mondjuk legközelebbi sport tévés közvetítéskor benne lennék valami közös kocsmás meccsnézésben. mondjuk olyan helyre kell menni, ahol nem spanyol bajnokit adnak hanem igazi focit 😂

GB
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
sajnos én sem vagyok pesti (még csak közeli sem😊
azért remélem eredménykövetőben kicsit nagyobb élet lesz mint előző meccseken...MaG1Xx
Lesz ott buli, mindenki Ponderre várt hogy varazsolhasson sajnos ti látjátok kárát 😀 izgi meccset várok remélem Rodgers nem dobál szarrá minket 😊 (hiú remény)Toca
Jó tanács Pondernek : Bushra dobálj.
Gondolom valami olyasmi védelmi felfogással készülünk, mint Forte ellen, nem igazán tudott futni, a passzjátékot meg levédekeztük. Az a kérdés, Ponder mennyire lesz nyugodt, CM-et ketten kiveszik, szóval lesz ideje nézelődni, Hawk nem sack-el minden meccsen 😊
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 652 — Vikings fan
sajnos én sem vagyok pesti (még csak közeli sem😊
azért remélem eredménykövetőben kicsit nagyobb élet lesz mint előző meccseken...MaG1Xx
Lesz ott buli, mindenki Ponderre várt hogy varazsolhasson sajnos ti látjátok kárát 😀 izgi meccset várok remélem Rodgers nem dobál szarrá minket 😊 (hiú remény)
több mint 12 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
sajnos én sem vagyok pesti (még csak közeli sem😊
azért remélem eredménykövetőben kicsit nagyobb élet lesz mint előző meccseken...

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
pestiek közül valakinek nincs kedve összeugrani meccsnézésre egy kocsmába? sporttv-s meccs, szóval kb akárhova mehetnénk.brk
nem vagyok pesti, szívesen is mennék, de sajnos melóban leszek (de pesten) 😕 De legalább nézhetem 😀
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
pestiek közül valakinek nincs kedve összeugrani meccsnézésre egy kocsmába? sporttv-s meccs, szóval kb akárhova mehetnénk
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Jó meccs lesz a mai, de úgy érzem nem ma fog megszűnni a Packs 100%-os mutatója... 😀