Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Kicsit olvass már vissza, pár oldallal hátrébb pont azt ecseteltem hogy sokkal jobban szeretem az underdog szerepet de visszaolvashatod azt is hogy itt kb mindenki minden meccs előtt kétkedő és senki nem ír ki olyanokat hogy megyünk alázni vagy hasonlók. És továbbra is állítom amit Rodgerssel kapcsolatban írtam, olyan évet tol amit az NFL történelmében is csak nagyon nagyon kevesen, remélem nem tiportam senki lelkébe azzal hogy ezt megjegyeztem itt a packers topicban de úgylátszik elég alacsony az ingerküszöb. Gyomrodnak meg jobbulást. Vicces amúgy hogy a szimpatikus vesztes/lelkes underdog csapatból kezdünk átmenni hypolt idegesítő csapatba :cool:JayB
Szerintem hagyd, főleg ekézni jár ide.
Kicsit (személy szerint) a savanyú a szőlő esetét látom a dologban. Meg kéne nézni, mekkora lehetett a "nagyképűség" a 18-1-es Pats szezonban a Pats topicban.

Nem mellesleg 13-3 vagy 14-2 ami nekünk talán kinéz.

SD-ben sok a sérült, ettől függetlenül szoros meccs lesz. Kíváncsian várom, hogy a Chargers szokásos jó statot hozza e idén is, mint szokott (nov-dec szinte veretlen)
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Aaazta mindenit 😀 ennél már csak a "Bears still suck"-nak van jobb szövege 😀 :cool:kobalu91
én a Redskins-es folytatást várom, az lehetne I'm Rexy and I know it 😀JSanyo
Óriási 😀
Kicsit kezd előjönni a tombredi szindróma...szaba
3 ponttal jobb ratingje van mint a valaha volt legjobb, 7-0-al állunk és kb semmibe sem lehet belekötni vele kapcsolatban. Nem hiszem hogy ez most hype vagy elfogultság. Talán idén lett kicsit felkapva de tavaly pl még a pro bowlra sem szavazták be pedig kb 80%-ban neki köszönhető az a gyűrű...JayB
Öcsém, mit össze nem tudtok erre verni, amikor ez még mindig gyengébb, mint négy éve volt valakinek

ÓóóNagyPats mi 😀 Az a baj, hogy ebben a topicban akkora a szerénység, hogy ez volt szerintem az utolsó hozzászólás, amit még a gyomrom elbírt, azt hiszem, hogy titeket innentől hanyagollak 😊Wyatt
Kicsit olvass már vissza, pár oldallal hátrébb pont azt ecseteltem hogy sokkal jobban szeretem az underdog szerepet de visszaolvashatod azt is hogy itt kb mindenki minden meccs előtt kétkedő és senki nem ír ki olyanokat hogy megyünk alázni vagy hasonlók. És továbbra is állítom amit Rodgerssel kapcsolatban írtam, olyan évet tol amit az NFL történelmében is csak nagyon nagyon kevesen, remélem nem tiportam senki lelkébe azzal hogy ezt megjegyeztem itt a packers topicban de úgylátszik elég alacsony az ingerküszöb. Gyomrodnak meg jobbulást. Vicces amúgy hogy a szimpatikus vesztes/lelkes underdog csapatból kezdünk átmenni hypolt idegesítő csapatba :cool:
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Burnett, Morgan S Hand FP FP FP probable
Clifton, Chad T Knee/Hamstring Out Out Out Out
Lattimore, Jamari LB Shoulder FP FP FP probable
Matthews, Clay LB Quadricep LP LP LP probable
Neal, Mike DE Knee Out Out Out Out
Shields, Sam CB Concussion FP FP FP probable
Sitton, Josh G Knee LP LP LP probable
Zombo, Frank LB Knee FP FP FP probable

Neal visszatérhetne már. Remélem elkezdhet edzeni a jövő héten, a DL elég vékony (még akkor is ha Raji és Green is benne van 😀 )
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
uh, baszki, talán a kedvenc safetym (volt) 😕

Packers FS Nick Collins (injured reserve, neck) acknowledged this week that his cervical fusion surgery could end his football career.
"It's been a great ride for me," Collins said. "The success that I've had over these past years that I've been here, that's just gratifying enough." Collins hasn't decided to retire, but he's getting a head-start on a coaching career by working with the Packers secondary during practices. "I just have to take small steps, and not try to rush anything," Collins said. "That's all I can do right now. It's going to be a long process."Newman
ebben az apró szócskában bízom 😕

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Korrekt, csak nekem ezek a, ha nincs SB-győzelem, akkor már kudarc (nem így volt leírva, de ez az értelme a vagy SB vagy nagy zakónak) már sok volt.

A Patriots meg tavaly azért elég korrekt volt, szal ott spec nagy teljesítmény volt, amit lenyomtatok Rodgers nélkül

több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Öcsém, mit össze nem tudtok erre verni, amikor ez még mindig gyengébb, mint négy éve volt valakinek

ÓóóNagyPats mi 😀 Az a baj, hogy ebben a topicban akkora a szerénység, hogy ez volt szerintem az utolsó hozzászólás, amit még a gyomrom elbírt, azt hiszem, hogy titeket innentől hanyagollak 😊Wyatt
na, azért ne általánosítsunk, vagyunk itt, akik próbáljuk lecsillapítani a kedélyeket, már csak azért is, mert én a magam részéről mindig is lényegesen jobban szerettem underdog lenni, szóval ez a helyzet kicsit kényelmetlen.

az óóónagyPats részt meg azért sztem sok itthoni fan szerint helytálló lehet. (lsd. az NSO-szavazás állása). de ebbe ne menjünk bele, mert mind tudjuk, hogy miért ez a helyzet, és mert ez a legkevésbé sem idevágó téma, illetve az erre való topikokban 10000000000000x ki lett beszélve már 😊

és mindezeken túl, Pack-fanek; próbáljunk meg nem elszállni, több okból is: egyrészt (legalábbis a magam részéről) mindig is szerettem volna a csapatot a "szimpatikus" csapatok között tudni.
másrészt, így hatalmasat lehet bukni; egy csünya zakó így még csúnyább lesz.
harmadrészt: sokkal jobb egy nem tuti győztes csapattal SB-t nyerni (vagy eljutni x pontig), mint ha biztosra veszünk mindent.
szólottam, lehet utálni 😊

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=AFm3FiVzhhkJSanyo
Aaazta mindenit 😀 ennél már csak a "Bears still suck"-nak van jobb szövege 😀 :cool:kobalu91
én a Redskins-es folytatást várom, az lehetne I'm Rexy and I know it 😀JSanyo
Óriási 😀
Tudom, ez egy teljesen független hsz-volt részemről 😀 Teljességgel kizárt hogy ne ő legyen az MVP mégha vissza esik is a játéka ez már megvan.JayB
Kicsit kezd előjönni a tombredi szindróma...szaba
3 ponttal jobb ratingje van mint a valaha volt legjobb, 7-0-al állunk és kb semmibe sem lehet belekötni vele kapcsolatban. Nem hiszem hogy ez most hype vagy elfogultság. Talán idén lett kicsit felkapva de tavaly pl még a pro bowlra sem szavazták be pedig kb 80%-ban neki köszönhető az a gyűrű...JayB
Öcsém, mit össze nem tudtok erre verni, amikor ez még mindig gyengébb, mint négy éve volt valakinek

ÓóóNagyPats mi 😀 Az a baj, hogy ebben a topicban akkora a szerénység, hogy ez volt szerintem az utolsó hozzászólás, amit még a gyomrom elbírt, azt hiszem, hogy titeket innentől hanyagollak 😊

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Rivers is 3-4 évig tök másmilyen volt, mint most. Aztán tessék 😊 Persze tudom, hogy Rodgers > Rivers, és nála ez tényleg nem jöhet szóba, csak gondoltam szólok, hogy ez már tombredi effektus, de akkor bocs.szaba
Jövőre lehet hogy szar lesz, sőt szinte biztos hogy ennél szarabb de idényen belül olyan brutális visszaesés normális körülmények közt aligha fog bekövetkezni (eddig minden meccsen 110+ os ratinggel zárt)JayB
Én azzal dönteném el, hogy kiraknám őket a Madden borítóra, és aki utána MVP szezont csinál, az a fasza gyerek. :cool:kobalu91
Fitzgeraldnak sikerült coverguyként is jól tolnia 😊
több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
4 éve ilyen, vagy legalábbis nagyon hasonló szinten játszik, ha valaki akkor ő biztos hogy nemfog összezuhanni. Lehet hogy nem lesz 125-ös ratingje de közelben lesz az biztos a packers meg valszeg simán playoff résztvevő lesz. Versenytársa sem nagyon akad MOST, Brees és Brady is remek idényt fut de mindkettőjüknek volt már ennél jobb is, hardcore futó aki még kaphatná megint nemnagyon van. Idén Rodgers magasan kiemelkedik mint ahogy Brady is kiemelkedett 2007-ben, szóba sem jöhetett más, idén is ezt érzem Rodgers-nál. Egyetlen dolog van ami közbejöhet és ebben igazad van, a sérülés de ha ezt elkerüli nemtudok elképzelni más forgatókönyvet. Szvsz teljesen reális kép ez, semmi nagyképűség nincs benne.JayB
Rivers is 3-4 évig tök másmilyen volt, mint most. Aztán tessék 😊 Persze tudom, hogy Rodgers > Rivers, és nála ez tényleg nem jöhet szóba, csak gondoltam szólok, hogy ez már tombredi effektus, de akkor bocs.szaba
Jövőre lehet hogy szar lesz, sőt szinte biztos hogy ennél szarabb de idényen belül olyan brutális visszaesés normális körülmények közt aligha fog bekövetkezni (eddig minden meccsen 110+ os ratinggel zárt)JayB
Én azzal dönteném el, hogy kiraknám őket a Madden borítóra, és aki utána MVP szezont csinál, az a fasza gyerek. :cool:
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Egy érdekes kérdésem lenne, szezon végén Flynnel mi lesz? Meddig van szerződése? :/MarioAna
A szezon végéig...
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Egy érdekes kérdésem lenne, szezon végén Flynnel mi lesz? Meddig van szerződése? :/

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Folytatódhat az - egyébként jogos - Rodgers-fényezés! 😊

Egy amerikai közvéleménykutató intézet (Public Policy Polling) wisconsini felmérése Rodgers-ről és a Packers-ről:

"The last part of our October Wisconsin poll focuses on sports issues in the state:

-Aaron Rodgers is the most popular person PPP has ever polled on, anywhere, sports, politics, you name it. An amazing 89% of voters in the state have a favorable opinion of him, to only 4% with an unfavorable one. Wisconsin voters are already ready to declare him the best Quarterback in Packers history- 36% grant him that distinction to 29% for Brett Favre, 23% for Bart Starr, and 2% for Arnie Herber.

Part of Rodgers winning that honor has to do with his own appeal, but it's also because folks in Wisconsin have soured on Favre- only 41% have a favorable opinion of him to 45% with a negative one. Those numbers will surely recover with time but for now Favre's popularity in the state is not what it once was.

Rodgers' numbers beg the question- who, anywhere, could do better than an 89/4 favorability rating? We'll take suggestions for our national poll next week on who could beat 89/4.

-2011 may have been the Milwaukee Brewers' best season in decades but that still doesn't put them anywhere close to matching the Packers' popularity in the state 70% of voters say the Packers are their favorite of the state's pro teams to 13% for the Brewers and 3% for the Bucks. The Wisconsin Badgers can't hold a candle to the Packers either- 61% say they care more about the state's NFL team to only 18% who go with their major college football team.

-Wisconsin voters may be caught in the present on the issue of their favorite Packers QB of all time, but they look to the past for their favorite coach. 56% pick Vince Lombardi to 13% for Mike McCarthy, 9% for Mike Holmgren, and 7% for Curley Lambeau. McCarthy might not win that contest, but he's still extremely popular with voters in the state. 77% rate him favorably to only 7% with a negative opinion. Wisconsin coach Bret Bielema has great numbers too with voters that have an opinion about him- 48/8- but the 44% with no take speaks to the considerably lower profile of Badger football in the state compared to the Packers."

http://www.publicpolicypolling.com/main/2011/11/rodgers-takes-the-crown.html

(A teljes felmérés adatai cikk végi linken.)

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
uh, baszki, talán a kedvenc safetym (volt) 😕

Packers FS Nick Collins (injured reserve, neck) acknowledged this week that his cervical fusion surgery could end his football career.
"It's been a great ride for me," Collins said. "The success that I've had over these past years that I've been here, that's just gratifying enough." Collins hasn't decided to retire, but he's getting a head-start on a coaching career by working with the Packers secondary during practices. "I just have to take small steps, and not try to rush anything," Collins said. "That's all I can do right now. It's going to be a long process."

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Egyik kedvenc játékosom, és emberként is példaértékűnek tartom Rodgerst. Szerintem ha valaki, ő képes a perfekt szezonra. De azt így kijelenteni, hogy már most eldőlt, hogy ő az MVP, óriási nagyképűség és baromság. Annyi minden közbejöhet még, hogy ilyet max 13 hét után mernék kijelenteni. És ismerem a számait, azt is, hogy mit művel - nem emberi, no doubt. De egy szezon miatt kiosztandó díjat 7, azaz hét meccs után előre odaadni bárkinek is, baromság.szaba
4 éve ilyen, vagy legalábbis nagyon hasonló szinten játszik, ha valaki akkor ő biztos hogy nemfog összezuhanni. Lehet hogy nem lesz 125-ös ratingje de közelben lesz az biztos a packers meg valszeg simán playoff résztvevő lesz. Versenytársa sem nagyon akad MOST, Brees és Brady is remek idényt fut de mindkettőjüknek volt már ennél jobb is, hardcore futó aki még kaphatná megint nemnagyon van. Idén Rodgers magasan kiemelkedik mint ahogy Brady is kiemelkedett 2007-ben, szóba sem jöhetett más, idén is ezt érzem Rodgers-nál. Egyetlen dolog van ami közbejöhet és ebben igazad van, a sérülés de ha ezt elkerüli nemtudok elképzelni más forgatókönyvet. Szvsz teljesen reális kép ez, semmi nagyképűség nincs benne.JayB
Rivers is 3-4 évig tök másmilyen volt, mint most. Aztán tessék 😊 Persze tudom, hogy Rodgers > Rivers, és nála ez tényleg nem jöhet szóba, csak gondoltam szólok, hogy ez már tombredi effektus, de akkor bocs.szaba
Jövőre lehet hogy szar lesz, sőt szinte biztos hogy ennél szarabb de idényen belül olyan brutális visszaesés normális körülmények közt aligha fog bekövetkezni (eddig minden meccsen 110+ os ratinggel zárt)
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Egyik kedvenc játékosom, és emberként is példaértékűnek tartom Rodgerst. Szerintem ha valaki, ő képes a perfekt szezonra. De azt így kijelenteni, hogy már most eldőlt, hogy ő az MVP, óriási nagyképűség és baromság. Annyi minden közbejöhet még, hogy ilyet max 13 hét után mernék kijelenteni. És ismerem a számait, azt is, hogy mit művel - nem emberi, no doubt. De egy szezon miatt kiosztandó díjat 7, azaz hét meccs után előre odaadni bárkinek is, baromság.szaba
4 éve ilyen, vagy legalábbis nagyon hasonló szinten játszik, ha valaki akkor ő biztos hogy nemfog összezuhanni. Lehet hogy nem lesz 125-ös ratingje de közelben lesz az biztos a packers meg valszeg simán playoff résztvevő lesz. Versenytársa sem nagyon akad MOST, Brees és Brady is remek idényt fut de mindkettőjüknek volt már ennél jobb is, hardcore futó aki még kaphatná megint nemnagyon van. Idén Rodgers magasan kiemelkedik mint ahogy Brady is kiemelkedett 2007-ben, szóba sem jöhetett más, idén is ezt érzem Rodgers-nál. Egyetlen dolog van ami közbejöhet és ebben igazad van, a sérülés de ha ezt elkerüli nemtudok elképzelni más forgatókönyvet. Szvsz teljesen reális kép ez, semmi nagyképűség nincs benne.JayB
Rivers is 3-4 évig tök másmilyen volt, mint most. Aztán tessék 😊 Persze tudom, hogy Rodgers > Rivers, és nála ez tényleg nem jöhet szóba, csak gondoltam szólok, hogy ez már tombredi effektus, de akkor bocs.
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Egyik kedvenc játékosom, és emberként is példaértékűnek tartom Rodgerst. Szerintem ha valaki, ő képes a perfekt szezonra. De azt így kijelenteni, hogy már most eldőlt, hogy ő az MVP, óriási nagyképűség és baromság. Annyi minden közbejöhet még, hogy ilyet max 13 hét után mernék kijelenteni. És ismerem a számait, azt is, hogy mit művel - nem emberi, no doubt. De egy szezon miatt kiosztandó díjat 7, azaz hét meccs után előre odaadni bárkinek is, baromság.szaba
4 éve ilyen, vagy legalábbis nagyon hasonló szinten játszik, ha valaki akkor ő biztos hogy nemfog összezuhanni. Lehet hogy nem lesz 125-ös ratingje de közelben lesz az biztos a packers meg valszeg simán playoff résztvevő lesz. Versenytársa sem nagyon akad MOST, Brees és Brady is remek idényt fut de mindkettőjüknek volt már ennél jobb is, hardcore futó aki még kaphatná megint nemnagyon van. Idén Rodgers magasan kiemelkedik mint ahogy Brady is kiemelkedett 2007-ben, szóba sem jöhetett más, idén is ezt érzem Rodgers-nál. Egyetlen dolog van ami közbejöhet és ebben igazad van, a sérülés de ha ezt elkerüli nemtudok elképzelni más forgatókönyvet. Szvsz teljesen reális kép ez, semmi nagyképűség nincs benne.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Egyik kedvenc játékosom, és emberként is példaértékűnek tartom Rodgerst. Szerintem ha valaki, ő képes a perfekt szezonra. De azt így kijelenteni, hogy már most eldőlt, hogy ő az MVP, óriási nagyképűség és baromság. Annyi minden közbejöhet még, hogy ilyet max 13 hét után mernék kijelenteni. És ismerem a számait, azt is, hogy mit művel - nem emberi, no doubt. De egy szezon miatt kiosztandó díjat 7, azaz hét meccs után előre odaadni bárkinek is, baromság.szaba
így van. ha innen elbasszuk, nem kapja meg. ha neadjisten megsérül, akkor sem. ne kiabáljuk el, nem jó az 😊

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Egyik kedvenc játékosom, és emberként is példaértékűnek tartom Rodgerst. Szerintem ha valaki, ő képes a perfekt szezonra. De azt így kijelenteni, hogy már most eldőlt, hogy ő az MVP, óriási nagyképűség és baromság. Annyi minden közbejöhet még, hogy ilyet max 13 hét után mernék kijelenteni. És ismerem a számait, azt is, hogy mit művel - nem emberi, no doubt. De egy szezon miatt kiosztandó díjat 7, azaz hét meccs után előre odaadni bárkinek is, baromság.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Kicsit kezd előjönni a tombredi szindróma...szaba
én is ettől félek egyébként. ezért is, akármennyire is szar kikapni, kéne egy zakó regular season közben. pont ideális ez a hétvége. AFC-s csapat, nem akkora gond. szép lenne egy perfect season, csak hatalmas lenne a nyomás PO-ban

bár nem tudom, így értetted-e

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
POTM-ra gondoltam 😀LN
Tudom, ez egy teljesen független hsz-volt részemről 😀 Teljességgel kizárt hogy ne ő legyen az MVP mégha vissza esik is a játéka ez már megvan.JayB
Kicsit kezd előjönni a tombredi szindróma...szaba
3 ponttal jobb ratingje van mint a valaha volt legjobb, 7-0-al állunk és kb semmibe sem lehet belekötni vele kapcsolatban. Nem hiszem hogy ez most hype vagy elfogultság. Talán idén lett kicsit felkapva de tavaly pl még a pro bowlra sem szavazták be pedig kb 80%-ban neki köszönhető az a gyűrű...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Nemtud már olyan szarul játszani hogy ne legyen MVP.JayB
POTM-ra gondoltam 😀LN
Tudom, ez egy teljesen független hsz-volt részemről 😀 Teljességgel kizárt hogy ne ő legyen az MVP mégha vissza esik is a játéka ez már megvan.JayB
Kicsit kezd előjönni a tombredi szindróma...
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Nemtud már olyan szarul játszani hogy ne legyen MVP.JayB
POTM-ra gondoltam 😀LN
Tudom, ez egy teljesen független hsz-volt részemről 😀 Teljességgel kizárt hogy ne ő legyen az MVP mégha vissza esik is a játéka ez már megvan.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Nemtud már olyan szarul játszani hogy ne legyen MVP.JayB
POTM-ra gondoltam 😀
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Nemtud már olyan szarul játszani hogy ne legyen MVP.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Rodgers megkapta közben az októberi POTM díjat is NFC-ben, 2/2. hihetetlen ez a fazon.brk
már csak kettőt kell "kihúznia" és teljes a szezon 😀