Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Rodgers, Kuhn, Lang, Clifton ( 😂 ) Wells, Jennings, Bishop, Woodson, Burnett, Crosby és Bush is vezeti a posztját az NFC pro bowl szavazáson 😊JayB
Clifton biztos azért, mert mindenki visszasírja Newhouse miatt 😀 Lang viszont tényleg mókás, jól tolja, de van még hova fejlődni.

A viccet félretéve, Bush tényleg jó ST-ben, csak cornerként kéne elfelejteni 😊 Várom azt, amikor végre megnézhetjük House mit tud. Nálam még Lee is Bush előtt van a sorban.
Sitton? Ő szokott mindig a legjobbak között lenni.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Azért ez tényleg vicces (kicsit igazából szomorú), hogy itt évről-évre előjön, hogy Bush szar, hogy kerül ide a szavazáson.. és mindig megemlítjük, hogy special team. szóval még röhögjenek páran, és még párszor leírom: special team 😉 - ami idén szintén elég nagy javuláson ment át
és valóban, sokakról elmondható, hogy jó eséllyel azért kapnak ennyi szavazatot, mert manapság Packers-fannek lenni (sajnos). de majd a szakértők szavazatainál ez valamennyire kiegyensúlyozódik. meg olyan szempontból mindegy is, hogy remélhetőleg ők úgysem fognak akkoriban ráérni

több mint 12 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 497
Rodgers, Kuhn, Lang, Clifton ( 😂 ) Wells, Jennings, Bishop, Woodson, Burnett, Crosby és Bush is vezeti a posztját az NFC pro bowl szavazáson 😊JayB
Bush esetében szerintem ez inkább a csapat teljesítményének köszönhető, mintsem neki 😀
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Bush 😀😀 idén már kaptunk róla TD-t ugye? talán Panthers ellen, ja igen a Saints ellen is 😀gamerkr
gyanítom, hogy ST-ben vezet 😉 ott amúgy idén Lee is keményen tolja

több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 249 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
A 2005-ös draft előtt pár nappal John Gruden felhívta Rodgerst és közölte vele hogy amennyiben elérhető lesz a Bucs őt választja ki az 5. pickkel. Cadilac Williams érkezett, Rodgers hozzánk csúszott smile
JayB
Köszönjük John! 😊

Bush 😀😀 idén már kaptunk róla TD-t ugye? talán Panthers ellen, ja igen a Saints ellen is 😀

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 656
Rodgers, Kuhn, Lang, Clifton ( 😂 ) Wells, Jennings, Bishop, Woodson, Burnett, Crosby és Bush is vezeti a posztját az NFC pro bowl szavazáson 😊
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 656
A 2005-ös draft előtt pár nappal John Gruden felhívta Rodgerst és közölte vele hogy amennyiben elérhető lesz a Bucs őt választja ki az 5. pickkel. Cadilac Williams érkezett, Rodgers hozzánk csúszott 😊
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Én is Washingtonra vagy Miamira gondoltam elsősorban

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Sztem még a Texans helyében megpróbálnám a srácot, aztán hagynám a fenébe Schaubot. A Dolphins van még, ahol égető a QB kérdés, de sztem ők és a Colts draftolnak, illetve a Hawks is ezen az úton szerez majd qb-t, ha Caroll józan.
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 656
Tennesseeben ott van Locker 😛tenorx
Valóban 😀 beg your pardon
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Tennesseeben ott van Locker 😛
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 656
Repül kezdeni. Esélytelen, hogy maradjon.szaba
Ingyen, szezon végén, gondolom. Hová illeszkedne a legjobban?Gergőbácsi
ezért sajnáltam kicsit, hogy nem vitték el szezon előtt, mert így nem kapunk érte semmit 😕. szerintem nem kevés csapatban lehetne kezdő..Szobi22
Comp picket még lehet. Helye rengeteg lesz, kevés helyen van most fiatal stabil franchise QB. Tennesseeben vagy Washingtonban látnám legszívesebben, ott nem olyan reménytelen a helyzet.
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 695 — Packers Suicide Squad
Ingyen, szezon végén, gondolom. Hová illeszkedne a legjobban?Gergőbácsi
ezért sajnáltam kicsit, hogy nem vitték el szezon előtt, mert így nem kapunk érte semmit 😕. szerintem nem kevés csapatban lehetne kezdő..Szobi22
Kaptok majd egy 3. körös picket. Én elsősorban Skinst mondanék, ott atom lehetne.szaba
Tényleg a Skins, ott sem fényes a kjúbí helyzet.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Repül kezdeni. Esélytelen, hogy maradjon.szaba
Ingyen, szezon végén, gondolom. Hová illeszkedne a legjobban?Gergőbácsi
ezért sajnáltam kicsit, hogy nem vitték el szezon előtt, mert így nem kapunk érte semmit 😕. szerintem nem kevés csapatban lehetne kezdő..Szobi22
Kaptok majd egy 3. körös picket. Én elsősorban Skinst mondanék, ott atom lehetne.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Rakjunk rá franchise taget 😀 . Casselnél bevált.MarioAna
Ott előre le volt vajazva, hogy Pioli viszi magával.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Rakjunk rá franchise taget 😀 . Casselnél bevált.

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 695 — Packers Suicide Squad
Esélyes lehet a Dolphins, Colts (amelyik nem viszi Luckot), Broncos, Eagles, Seahawks.
Bár én legszívesebben Raiderként látnám 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Szerintetek mi lesz Flynnel?Gergőbácsi
Repül kezdeni. Esélytelen, hogy maradjon.szaba
Ingyen, szezon végén, gondolom. Hová illeszkedne a legjobban?Gergőbácsi
ezért sajnáltam kicsit, hogy nem vitték el szezon előtt, mert így nem kapunk érte semmit 😕. szerintem nem kevés csapatban lehetne kezdő..

több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Szerintetek mi lesz Flynnel?Gergőbácsi
Repül kezdeni. Esélytelen, hogy maradjon.szaba
Ingyen, szezon végén, gondolom. Hová illeszkedne a legjobban?Gergőbácsi
mivel Harbaugh kihozza Alex Smithből is a maxot, szerintem SF-ban elég veszélyes lehetne
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 695 — Packers Suicide Squad
Szerintetek mi lesz Flynnel?Gergőbácsi
Repül kezdeni. Esélytelen, hogy maradjon.szaba
Ingyen, szezon végén, gondolom. Hová illeszkedne a legjobban?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Szerintetek mi lesz Flynnel?Gergőbácsi
Repül kezdeni. Esélytelen, hogy maradjon.
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 695 — Packers Suicide Squad
Szerintetek mi lesz Flynnel?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
nézegettem statokat, Rodgers QB ratingje az idei szezonban 130.7
ez emberi?
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
mi volt minden idők legjobb rating-je a szezon végén?
ha így folytatja megdönti a TD rekordot (már annyi van neki idén, mint tavaly ill. 3 éve), a QB rating rekordot és simán 5000 yard fölé megy. ha ezt így végigcsinálja, az gondolom mindenidők legjobb QB teljesítménye lesz. nagyon elmebeteg, amit ő csinál.

Driverrel mi van? ugyan látom, hogy már 36(mindjárt 37), de tőle még így is többet várnék. utolsó szezonja nem?Zsoca
1. 121.1 - 2004 Peyton
2. Nagyon brutál ez a WR depth, ligaelső, Driver sztem minimum 3 ember (Jen, Nelson, Finley) mögött van az elkapók rangsorában, és akkor még James Jones és Cobb is "kapjon" labdát. És igen, öreg is. Elvileg utcsó szezonja.szaba
Pontosan. Nincs vele semmi gond, amit felé dobnak még mindig elkapja, egyszerűen túl erős ez a corps szerencsére. Remélhetőleg szezon végén még egy gyűrűvel vonulhat vissza 😊

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
amúgy valami sms-író írta meccs közben, hogy az Indyre emlékeztet a Packers, mert annyira egy emberre épül. öö, Flynn? 😀Szobi22
Totális butaság volt az az SMS. Nem látta a jóember tavaly a Pats elleni meccseteket. A mostani csapattal Flynn is hozná a 90-100 rating-et és sok W-t (btw. ő is jó). Rodgers-nek meg új rating számítási módszert kéne kidolgozni, ez így nem fair. 😊tomi-tomi
mi volt minden idők legjobb rating-je a szezon végén?
ha így folytatja megdönti a TD rekordot (már annyi van neki idén, mint tavaly ill. 3 éve), a QB rating rekordot és simán 5000 yard fölé megy. ha ezt így végigcsinálja, az gondolom mindenidők legjobb QB teljesítménye lesz. nagyon elmebeteg, amit ő csinál.Zsoca
A hátralévő meccseikből csak egy lesz dome-ban, nehéz lesz tartania a tempót TD és yard tekintetében, rating csúcs így is simán meglehet. Bármi lesz a vége, fantasztikus, amit csinál!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)