Houston Texans

21 feliratkozó

2 órája
Merlin85 Houston Texans 1 298
1 hét múlva kaphatunk pár új képet és videót az újoncokról


4 napja
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
F@sza, hogy ilyenek történnek...

Merlin85
Bakker, hihetetlen. Rajta kívül még kilencen sérültek meg, egy 16 éves srác volt az elkövető. Mielőbbi gyógyulást, mentálisan is.

4 napja
Merlin85 Houston Texans 1 298
F@sza, hogy ilyenek történnek...

5 napja
Merlin85 Houston Texans 1 298
Egyelőre úgy néz ki ezt a cserét mi nyertük. Green-nek kell odatennie ezt a szezont, hogy legalább egy átlagos guard legyen.


5 napja
Merlin85 Houston Texans 1 298
A PFF így értékelte a draftunkat:

Houston Texans: B+

2 (42): CB Kamari Lassiter, Georgia
2 (59): T Blake Fisher, Notre Dame
3 (78): S Calen Bullock, USC
4 (123): TE Cade Stover, Ohio State
6 (188): LB Jamal Hill, Oregon
6 (205): RB Jawhar Jordan, Louisville
7 (238): ED Solomon Byrd, USC
7 (247): DI Marcus Harris, Auburn
7 (249): T LaDarius Henderson, Michigan

Lassiter — The cornerback run continues. Lassiter is a savvy cornerback who started on the outside in each of the last two seasons for Georgia, grading out in the 68th percentile in PFF coverage grade since 2022. It’s another dart throw at cornerback for Houston, who also brought in Jeff Okudah and CJ Henderson to compete for a spot across from Derek Stingley Jr.

Fisher — Notre Dame‘s Blake Fisher is a sturdy right tackle who provides the Texans some depth up front. He’s not flashy, but he has proven to be consistent. Fisher has posted 72.9 and 71.1 overall PFF grades over the past two seasons. Whether he starts immediately or within the next couple of years, Fisher provides further stability to Houston‘s offensive line, even if he isn’t the flashiest pick.

Bullock — A versatile and athletic safety prospect out of USC, Bullock has the range to be a difference-maker on the back end. He racked up seven interceptions and 11 forced incompletions over the past two seasons, but his play strength and tackling issues make him a bit of a project, albeit one with a solid ceiling.

Stover — Houston adds a quality receiving threat at tight end in Stover. Since 2022, his 982 receiving yards and 45 first downs led all Big Ten tight ends. He also produced a fantastic 138.2 passer rating when targeted this past season.

Hill — Hill played 350 or more defensive snaps in each of the past four seasons and was solid in coverage, earning a 70.0-plus grade in that facet in each of the past two years. He missed just 6.9% of the tackles he attempted last year, which could help him stick on special teams.

Jordan — Jordan is on the smaller side for the position (193 pounds) and produced underwhelming testing numbers (4.56-second 40-yard dash), but he produced some big plays for Louisville over the past few seasons, with 50 runs of 10-plus yards. It’s another option in the backfield for the Texans, who replaced Devin Singletary with Joe Mixon earlier this offseason.

Byrd — Byrd was always expected to take a big step in his later years at USC, so this is a high-ceiling selection for the Texans. Byrd can learn from Defensive Rookie of the Year Will Anderson Jr. after recording 41 pressures in 2023 on 302 pass-rush snaps. He often looks to dip under offensive tackles and could aim to bulk up to be a more productive NFL player.

Harris — Harris was fantastic against the run this past season, earning an 87.4 PFF run-defense grade in the best season of his college career. He has the talent to compete for snaps on a rotational basis as a rookie, especially on early downs, finishing this past season with a 10.2% run-stop rate.

Henderson — Henderson wasn’t on the PFF big board and struggled down the stretch for the Michigan Wolverines. He did show some flashes early in the season, though, earning a PFF pass-blocking grade above 70.0 in six of the first eight games of the year.

5 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jön MIND A KETTŐ Janke iker. Mindketten 2× FCS bajnokok és alapemberek voltak évekig a Jackrabbitsben.


Szerkesztette: iktriad
5 napja
Merlin85 Houston Texans 1 298
188 Jamal Hill LB Oregon
A következő picket meg elcserélték és a Detroit kiválasztotta Mekhi Wingot akit nekünk kellett volna. Ezt nem igazán értem miért csinálták de ez van.

5 napja
Merlin85 Houston Texans 1 298
123 Houston Texans Cade Stover TE Ohio State

Stroud volt csapattársa. Jó gyorsan kimentek a bent maradt nagyobb nevek.

5 napja
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
...Lassiter egy jó, gyors, nickel corner...
Merlin85
Jó kis összefogalaló, de itt egy kis korrekció: Höri videója alapján Lassiter gyengessége, hogy bár agilis kis területen, de hosszabb távon lassú (4.65 40-en yardon).
Egyébként ez eddig egy ilyen szolid draft, ahol leginkább a secondaryt meg a roster mélységet erősítik.
5 napja
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 194
42. Houston Texans (from MIN): Kamari Lassiter, CB, Georgia
59. Houston Texans: Blake Fisher, OT, Notre Dame
78. Houston Texans (from WAS through SEA): Calen Bullock, S, USC

Bullock a 3. körben szerintem igen jó választás volt, top3-as safety volt ebben a classban. Fisher jó mélységet ad, ha megint annyi lesz a sérült az OL-ben mint tavaly. Lassiter egy jó, gyors, nickel corner. Az offseasonban szerzett cornerek közül így párnak biztos nem lesz helye a csapatban.
Nincs annyira szükség most elkapóra, de még bent van Troy Franklin és Javon Baker ők nagyon megérnék a 4. körben. DT-k közül esetleg még Brandon Dorlus vagy Mekhi Wingo. Futók közül Jaylen Wright-ot sokan a csapathoz várták, ő is elérhető még. Esetleg még TJ Tampa, de úgy már tényleg nem lesz hely a corner szobába.
Merlin85
Jól néznek ki az eddigi húzások. Jó helyre és értéken érkezett mindenki.
Ha a maradék választásokat mind az OL-be tennék, az is kevés lenne hogy legyen depth.
Nemes samu09
Amiket néztem videókat, Ryans vigyorgott mint a tejbetök, láthatott valamit a srácokban. Szerintem is rendben vannak a pickek, egy futó még simán jöhetne hátrébb.

6 napja
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
42. Houston Texans (from MIN): Kamari Lassiter, CB, Georgia
59. Houston Texans: Blake Fisher, OT, Notre Dame
78. Houston Texans (from WAS through SEA): Calen Bullock, S, USC

Bullock a 3. körben szerintem igen jó választás volt, top3-as safety volt ebben a classban. Fisher jó mélységet ad, ha megint annyi lesz a sérült az OL-ben mint tavaly. Lassiter egy jó, gyors, nickel corner. Az offseasonban szerzett cornerek közül így párnak biztos nem lesz helye a csapatban.
Nincs annyira szükség most elkapóra, de még bent van Troy Franklin és Javon Baker ők nagyon megérnék a 4. körben. DT-k közül esetleg még Brandon Dorlus vagy Mekhi Wingo. Futók közül Jaylen Wright-ot sokan a csapathoz várták, ő is elérhető még. Esetleg még TJ Tampa, de úgy már tényleg nem lesz hely a corner szobába.
Merlin85
Jól néznek ki az eddigi húzások. Jó helyre és értéken érkezett mindenki.
Ha a maradék választásokat mind az OL-be tennék, az is kevés lenne hogy legyen depth.
6 napja
Merlin85 Houston Texans 1 298
42. Houston Texans (from MIN): Kamari Lassiter, CB, Georgia
59. Houston Texans: Blake Fisher, OT, Notre Dame
78. Houston Texans (from WAS through SEA): Calen Bullock, S, USC

Bullock a 3. körben szerintem igen jó választás volt, top3-as safety volt ebben a classban. Fisher jó mélységet ad, ha megint annyi lesz a sérült az OL-ben mint tavaly. Lassiter egy jó, gyors, nickel corner. Az offseasonban szerzett cornerek közül így párnak biztos nem lesz helye a csapatban.
Nincs annyira szükség most elkapóra, de még bent van Troy Franklin és Javon Baker ők nagyon megérnék a 4. körben. DT-k közül esetleg még Brandon Dorlus vagy Mekhi Wingo. Futók közül Jaylen Wright-ot sokan a csapathoz várták, ő is elérhető még. Esetleg még TJ Tampa, de úgy már tényleg nem lesz hely a corner szobába.

6 napja
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Azt nézem, hogy itt fű alatt elég komoly csapat épült.
Amadeus von Dollárbaloldal
Jolvan Jolvan nem kell itt feltűnést kelteni. Szépen csendben mennek a super bowlba amíg senki nem foglalkozik velük.
6 napja
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Azt nézem, hogy itt fű alatt elég komoly csapat épült.

criminal lawyer or criminal lawyer?
7 napja
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Na most kell majd előrébb cserélni Cooper DeJeanért vagy Jer'Zhan Newtonért. Caserionak lett megint igaza 😊
Merlin85
Én egyiket se hoznám😃
7 napja
Merlin85 Houston Texans 1 298
Na most kell majd előrébb cserélni Cooper DeJeanért vagy Jer'Zhan Newtonért. Caserionak lett megint igaza 😊

7 napja
Merlin85 Houston Texans 1 298
Azért tartom annak, mert hátracseréltek a 23. helyről ahol akár a legjobb DT-re is lett volna esély vagy a top2-re, most meg vissza felcserélnének kb oda. Vagy úgy ítélték meg, hogy 23-on már nem lenne bent akit akarnak ezért mindenképp fel kellene cserélni érte. Nemsokára kiderül, de én maradnék ott ahol most vagyunk.

7 napja
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Itt vannak a régi és új mezek egymás mellett. Én először egy Color Rush és Battle Redet fogok beszerezni.
Nézegelődtem kicsit a PFF-en. Szerintük Pierce-t elcserélik még a draft előtt, és fel fogunk cserélni az első körbe. Elég nagy hülyeség lenne, még ha meg is tudnánk szerezni a legjobb DT-t, akkor sem érné meg. Lehet, hogy más tervük volt a plusz második körrel, valakiért cserélni akartak vagy tényleg úgy gondolták, hogy ott is ki tudják vinni akit kinéztek. Én mindenesetre bízom Caserioban 😊


Merlin85
Mély a DT és az OL class is. Ha van valaki aki csúszik és kell nekik nem hülyeség a felcsere akár Pierce árán is.
7 napja
Merlin85 Houston Texans 1 298
Itt vannak a régi és új mezek egymás mellett. Én először egy Color Rush és Battle Redet fogok beszerezni.
Nézegelődtem kicsit a PFF-en. Szerintük Pierce-t elcserélik még a draft előtt, és fel fogunk cserélni az első körbe. Elég nagy hülyeség lenne, még ha meg is tudnánk szerezni a legjobb DT-t, akkor sem érné meg. Lehet, hogy más tervük volt a plusz második körrel, valakiért cserélni akartak vagy tényleg úgy gondolták, hogy ott is ki tudják vinni akit kinéztek. Én mindenesetre bízom Caserioban 😊


9 napja
Merlin85 Houston Texans 1 298
Nekem tetszenek az új mezek 😊

9 napja
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
 uni-watch.com/2024/04/23/a-big-load-of-bull-houston-texans-unveil-new-uniform-set/



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
9 napja
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Kint vannak az új mezek. Aki jobban ért hozzá beteheti ide 🙂

15 napja
Merlin85 Houston Texans 1 298
Remélem bejön amit Dell mond és még jobb lesz 😀


22 napja
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Nagyon sok mock draftot csináltam és olvastam is. Ez az egyik legjobb forgatókönyv amit eddig láttam:

 www.espn.com/nfl/draft2024/insider/story/_/id/39897480/2024-nfl-mock-draft-mel-kiper-new-predictions-two-rounds-64-picks-three-trades#HOU

Szinte lehetetlen, hogy Newton tényleg elérhető lesz 42.re, de ha igen akkor nem kérdés, hogy őt kell választani.
Van egy olyan érzésem, hogy Meco igen csak szeretné Edgerrin Coopert, ebben a mockban épp 41.re húzták ki.
Akit én nem szeretnék, hogy válasszunk az Braden Fiske, a combineon nagyon jól teljesített, de nem biztos, hogy az elég lesz. Meco szeretne egy atletikus DT-t, de őt max az 59. helyen választanám.
Merlin85
Én LB és iOL húzásokat varok itt. Nem sok jó LB van egyet meg kellene fogni.
22 napja
Merlin85 Houston Texans 1 298
Nagyon sok mock draftot csináltam és olvastam is. Ez az egyik legjobb forgatókönyv amit eddig láttam:

https://a2.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2024%2F0409%2Fnfl_kiper-2-rd-mockdraft_16x9.jpg
Mel Kiper's two-round mock draft: Three trades up for QBs and how the Chargers could earn an 'A'
As the 2024 NFL draft inches closer, Mel Kiper is back for a new set of predictions, this time projecting two rounds of picks.


Szinte lehetetlen, hogy Newton tényleg elérhető lesz 42.re, de ha igen akkor nem kérdés, hogy őt kell választani.
Van egy olyan érzésem, hogy Meco igen csak szeretné Edgerrin Coopert, ebben a mockban épp 41.re húzták ki.
Akit én nem szeretnék, hogy válasszunk az Braden Fiske, a combineon nagyon jól teljesített, de nem biztos, hogy az elég lesz. Meco szeretne egy atletikus DT-t, de őt max az 59. helyen választanám.