Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Ja egy punter nem lenne rossz. Turk tavaly sokat betlizett és van már vagy 40 éves

Ui: lechekoltam már 42! éves
több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
punter:Henry
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
OT, oké ezt megértem, de FS-t nem akarunk húzni?Bondi
Quinn nagy valószínűséggel FSt fog játszani jövőreDC
Remélem tudja majd hozni magát. Kíváncsi leszek Mr. Irrelevant-ra 😊 Ki milyen posztot tippel? Én mondok egy FB-t

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
OT, oké ezt megértem, de FS-t nem akarunk húzni?Bondi
Quinn nagy valószínűséggel FSt fog játszani jövőre
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Én mindenhol azt olvastam, hogy Keo inkább box safety, de ne legyen igazam és legyen ballhawk 😊
OT, oké ezt megértem, de FS-t nem akarunk húzni?

több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
most olvasgatok különböző cikkeket. állítólag azért jó Keo mert kellően tapasztalt. és nem tudom mit higgyek, mert ebben a cikkben azt írják, hogy jó passzvédekezése miatt húztuk. tény 5 év 11 int az egyetemen. majd meglátjuk.
más, ezen beszartok: Harris idei egyetlen int-jét na ki ellen húzta? igen a válasz Yates 😂 lesz mivel húznia majd ha egyszer lesz tc. 😀
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Most Keo után ment ki Black, miért nem inkább őt húztuk be? Szerintem Keo nem lesz több, mint megbízható cserejátékos, Black-ből még akár kezdő S is lehet. Szerintem megérte volna a kockázatot.

több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
Carmichaelt nem értem minek kellett behúzni Harris után. CB depthet mélyíteni? Igazad van Bondi Keo kicsit olyan mint Pollard. Csupaszív játékos, iszonyatos ütése van, de labdalopáshoz, passzvédekezéshez nem sok köze van állítólag. Idahón visszahordóként is szerepelt, nem tudom ennek mennyi köze lehet a kiválasztásához. Yates pick teljesen értékelhetetlen szerintem. DC magyarázatát nem tudom elfogadni. 😊 Elfelejtettem hogy a 6. körünk a Redskinsé. 😕
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Yates mi a búbánatnak kellett, de most őszintén?Bondi
Kubiaknak is kell valami pet, amit nevelgethet, nehogy már Philipsnek jusson minden 😊
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Yates mi a búbánatnak kellett, de most őszintén? Az egyetemet eltalálták, de szerintem más játékost kellett volna onnan elhozni...Ennek a választásnak most nem örülök

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Rashad Carmichael után Siloh Keo, én kedvelem Keo játékát, de csak én gondolom úgy, hogy hasonló típusú játékos, mint Pollard volt?
Könyörgöm Deunta-t válasszuk

több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
üdv Bondi! nem lementünk a 4.-ben jött carmichael, és kaptunk 2 5. köröset amiből már behúztuk keot. + most húztuk be Yates-t.
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Huh srácok a gépem kicsit bekrepált, úgyhogy eddig nem tudtam követni az eseményeket.
Akkor a 4. körben letradeltünk? Most lett pluszban 2 db 5. körösünk?

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
szerkeszd már azokat a hozzászólásaidat, ez nem chat.

komolyan, több oldalnyi 1 soros hsz- 2 percenként, eszem megáll.

több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
1 pickért, hármat kaptunk:4+5+5, jó bolt volt
több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
köszi Tenorx
több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
na ennyit Q. Carterről
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Főoldalon le van írva, de egyébként
http://cbe002.chat.mibbit.com/
felül átállítod irc2.hu-ra
beírod a neved nickhez és channelhez azt írod, hogy #Bowl.hu
több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
láma vok hogy kell?
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Gabriel gyere fel mibbit chatre 😊
több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
letrade!!!!!!!!
több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
Pick is.....
több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
Mr. Irr. szerintem punter lesz. Most néztem át a támadókat. Még benn van Boling, ő is bekavarhat, sok mockban írták hozzánk, mert illik ZBS-be.
több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
DE: A legmeglepőbb számomra hogy Ballard még benn van. A texans.com-on esélyesnek volt említve hozzánk David Carter, mint késői körös választás.
több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
NT: Na eza poszt az ami- tartok tőle- keresztül húzhatja a számításainkat. Ha Wadenek kell ide ember Powe és Ian Williams biztos kimegy ebben a körben, Thornton, Guy és Parker is esélyes. Neild mondjuk jöhetne 7. körben.