Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
LaCanfora forrásai szerint élénken érdeklődni fogtok Asomugha iránt a FA-n (ha lesz persze),másodlagos opció pedig Johnathan Joseph lenne,továbbá az egykor Phillips-nek játszó safety,Gerald Sensabaugh is célkeresztben van.... 😊Newman
Asomugha szerintem nem akar majd idejönni, Sensabaugh viszont esélyes
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
LaCanfora forrásai szerint élénken érdeklődni fogtok Asomugha iránt a FA-n (ha lesz persze),másodlagos opció pedig Johnathan Joseph lenne,továbbá az egykor Phillips-nek játszó safety,Gerald Sensabaugh is célkeresztben van.... 😊

több mint 12 éve
kalasnikov Houston Texans 355 — Texans D# fan
Én lendítek egyet a topic forgalmán 😉

AJ lett a hetedik legjobb játékos a ligában (a top100 szavazáson):
http://www.houstontexans.com/tv-media/videos/Top-100-Andre-Johnson/105b8a7b-301e-4100-8d97-bc3a7fb668f0

Természetesen a legjobb WR ő lett:
http://top100.nfl.com/
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Találtam egy statot,gondoltam egy kicsit feldobja a topikot...
Foster nem csak yardokban vezette a RB listáját,hanem broken tackle-ben is,45-tel.Mögötte Chris Johnson 41-gyel második.Tehát kétségtelen,hogy a fal és Leach is fantasztikusan dolgozott,de azért Foster is kitett magáért. 😊

több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Fájdalmas hogy mennyire nem történik semmi. 😕 Nemcsak a mi csapatunknál, hanem általában sehol. Andre kampányolgat nagy unalmában Leach megtartásáért, és Aso megszerzéséért. Kiborító hogy mennyi embert fosztanak meg a szórakozásától.Gabriel
Hát igen, és mennek az értékes napok. Ha lesz is megegyezés, gondolom elég rövid felkészülési idő fog maradni. A 4-3ról 3-4re átállás alapból nem lett volna egyszerű, pláne így.

Ha pedig nem lesz megegyezés és elmarad a szezon, akkor hatalmas pangás lesz itt a fórumon is
több mint 12 éve
Gabriel Houston Texans 525
Fájdalmas hogy mennyire nem történik semmi. 😕 Nemcsak a mi csapatunknál, hanem általában sehol. Andre kampányolgat nagy unalmában Leach megtartásáért, és Aso megszerzéséért. Kiborító hogy mennyi embert fosztanak meg a szórakozásától.
több mint 12 éve
kalasnikov Houston Texans 355 — Texans D# fan
A 2010-es év 20 legjobb meccsei közül a Redskins elleni győzelem lett a 18.
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81fe2410/article/no-18-texans-rally-for-rousing-win-over-redskins
több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Benne van a csapat az nso-n 😊
http://www.nemzetisport.hu/sportszelep/bombazo-ikerpar-a-houstoni-cheerleaderek-kozott-foto-video-2077420?nocacheBondi
Nagyszerű "sportteljesítményünkkel" ezt is elértük 😊
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
Benne van a csapat az nso-n 😊
http://www.nemzetisport.hu/sportszelep/bombazo-ikerpar-a-houstoni-cheerleaderek-kozott-foto-video-2077420?nocache

több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Én is úgy emlékszem, hogy azt nyilatkozta korábban, hogy 3rd-and-long szitukban váltani fogunk.kalasnikov
A legújabb nyilatkozatában már 5-2-t mondott Philips 😀

Egyébként a sok CB draft mellett, és az alapján amit Rick Smith GM mondott (hogy Kareemnél exponencális javulásra számítanak és amikor felvetették, hogy nem kell e veterán CB az egységbe, akkor azt mondta ne felejtsük el, hogy Jason Allen is a rosteren van), nem hiszem, hogy komolyan megpróbálnánk Asomughat, nagyon túl kellene őt fizetni, hogy ideigazoljon, és már valószínű őt se a pénz motiválja. Esetleg, ha mégsem lesz olyan nagy érdeklődés iránta és nem kell 100+ milliós szerződést kínálni neki...

Brandon Harrist meg tudom dicsértem és én is szerettem volna, hogy draftoljuk, de mielőtt elragadtatnánk magunkat ne felejtsük el, hogy a srác olyan 176-77 cm magas. Mindenki emlékszik még mi történt Alphonso Smithhel a Broncosnál. Nagyon sok mindennel kell kompenzálnia a magasságát, hogy ne csak egy nickel back legyen belőle.
több mint 12 éve
kalasnikov Houston Texans 355 — Texans D# fan
Szerk: mondjuk tényleg megjelent egy friss nyilatkozata Phillipsnek, ahol már inkább csak linebackerként beszél róla.DC
Én is úgy emlékszem, hogy azt nyilatkozta korábban, hogy 3rd-and-long szitukban váltani fogunk.
több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
NFL.COM-on most olvastam,h Wade Mariot 3-4 weakside LBként szeretné hsaználni...

6'7 290...álítólag NFL history legnagyobb OLBja lenne...

Vélemények?Rolni
Phillips lenyilatkozta, hogy Mariot körbe fogja mozgatni a védőfalban és a széleken, hogy minnél több 1-1 es szituációt tudjanak kialakítani. Gondolom ebből adódik, hogy néha 3-4 WLBt is fog játszani. De a feladata szinte mindig a puss rush lesz, és nem fog ő semmilyen elkapót fogni.

Az is lehet ledobatnak vele egy 10-15 fontot, hogy gyorsabb legyen, bár nem biztos, hogy szükség lesz erre. Ugyanis Phillips azt is elmondta már, hogy hosszú yardos, passz szitukban, ugyanolyan 4-3 endet fog játszani Mario, mint eddig is.

Persze puding próbája az evés, nyilván nem szerencsés, hogy a lockout miatt rövid lesz az offseason és kevés idő lesz a kipróbálásra és átállásra (ha lesz egyáltalán szezon).

Szerk: mondjuk tényleg megjelent egy friss nyilatkozata Phillipsnek, ahol már inkább csak linebackerként beszél róla.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
NFL.COM-on most olvastam,h Wade Mariot 3-4 weakside LBként szeretné hsaználni...

6'7 290...álítólag NFL history legnagyobb OLBja lenne...

Vélemények?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Még egy kis Reed highlights videó: http://www.youtube.com/watch?v=32KAqii4lrk&feature=related
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Egyik nagy kedvencem a srác idén, nagyon jól jártatok vele 😀
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
Ez a videó nekem is eszembe jutott, a választás után 😊

több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Szegény Peyton 😛

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Brooks Reed vs Castonzo 😀
http://www.youtube.com/watch?v=nST9RPCp_Ew&feature=related
több mint 12 éve
kalasnikov Houston Texans 355 — Texans D# fan
Érdekes draft lett, az sdott körben húzott pickeket tekintve, de sajnos itt a ti leírásaitokre kell hagyatkoznom, mert nem értek hozzá. mindenesetre nagyon remélem, hogy jövőre lesz szezon, mindig az újoncokat szeretem legjobban nézni, hogy mit tudnak ügyködni. 😊Johnny_X
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Egyelőre elégedett vagyok, ősszel majd meglátjuk, mi sül ki belőle - reméljük meglátjuk 😉


A "hivatalos" összefoglaló a Texans draftról:
http://www.houstontexans.com/news/article-3/Texans-add-defense-more-defense-in-2011-draft/83d7d261-b6ab-4e1c-ac24-af799b30023c
több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Én Yates helyett Enderlét vittem volna, Carmichael helyett meg Houset ha a poszton kell maradni, de jó lett ez így is 😊

több mint 12 éve
Johnny_X Houston Texans 50 — Rotációs kapa
Érdekes draft lett, az sdott körben húzott pickeket tekintve, de sajnos itt a ti leírásaitokre kell hagyatkoznom, mert nem értek hozzá. mindenesetre nagyon remélem, hogy jövőre lesz szezon, mindig az újoncokat szeretem legjobban nézni, hogy mit tudnak ügyködni. 😊

"Today the enemy shall know fear!"
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
Nézzük akkor az embereinket 😊

1. kör: JJ Watt DE, Erre a posztra gondoltunk a legkevésbé, de ide is kellett ember és az egyik legjobb prospect volt ezen a poszton. A
2. kör: Brooks Reed OLB, mindenképpen kellett egy szélső LB a draft elején, a bent levők közül a legjobbat húztuk. A
2. kör: Brandon Harris CB, ez a pick ezen a helyen hatalmas dolog volt. A+
4. kör: Rashad Carmichael CB, a poszt mélyítése lehetett a cél, kellett is ennek a Sec-nek. B-
5. kör: Shiloh Keo S, Jó választás volt és remek egyéniség, a passzvédekezési képességeivel vannak kétségeim, de biztos többet tud, mint Pollard, ha őt választottuk. B
5. kör: TJ Yates QB, A legvitathatóbb pick, nem biztos, hogy pont itt pont most kellett volna egy QB-t választani akiből max évek múlva lehet kezdőjátékos, már ha lesz belőle az. D
7. kör: Derek Newton OT, Erre a posztra is kellett a depth. C+
7. kör: Cheta Ozougwu OLB, Lesz belőle ami lesz, OLB depth tovább bővült, valamint az ST szerep juthat neki. C+

2006 óta a legjobb draft lehet ez 😊

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Ozougwu pickről ezt írja az nfl.com: Ozougwu is inconsistent and doesn't completely understand football, be he has quickness and edge-rush ability. We'll see if Mr. Irrelevant makes a solid career in the NFL.
😊

Majd valamikor megpróbálok valami értékelést írni a draftról.Bondi
egyik kedvenc játékosom a drafton, mock draft game-ben is elvittem 😊 ha Mr. Irrelevantként is, de örülök hogy választották, azt a plusz 15 perc hírnevet amúgy is megérdemli, rendkívül intelligens és nagyon szeret a rászorulókon segíteni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Mind a három játékos bent maradása hatalmas meglepetés számomra is. Mi történhetett McDaniellel, hogy nem kelt el?Bondi
Megverte az asszonyt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
Ozougwu pickről ezt írja az nfl.com: Ozougwu is inconsistent and doesn't completely understand football, be he has quickness and edge-rush ability. We'll see if Mr. Irrelevant makes a solid career in the NFL.
😊

Majd valamikor megpróbálok valami értékelést írni a draftról.