Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 12 éve
Gabriel Houston Texans 525
Visszaértem nyaralásból, történt egy pár kisebb változás. Megvan az új fullback, remélem jó lesz. Úgy tudom Vickers erőssége az elkapás, de blokkolni is tud, állítólag hasonlít a játéka Leachére. Pollard és Anderson új csapatban, az utóbbit eléggé sajnálom, nagyon kíváncsi lettem volna rá az új sémában mint pass rusher. Dobbins ILB depth. Mindig 3-4-ben játszott az NFL-ben. Csere volt a Chargersnél és a Dolphinsnál is, rosterhelyért hajthat. Ma jött a sérülések miatt Javarris Williams és Devard Darling. Nekik nem jósolok nagy jövőt.
több mint 12 éve
kalasnikov Houston Texans 355 — Texans D# fan
Megnyugtatóbb lett volna egy tapasztalt NT, remélem Ryans és Cushing hamarosan teljes értékű munkát fog tudni végezni.Bondi
Úgy tűnik azért még szüksége van időre...

Cushing practices; still has "a ways to go"
http://www.houstontexans.com/news/article-3/Cushing-practices-still-has-a-ways-to-go/1e1c293e-a228-437b-a54e-d517c2505f96

(többi maródiról is szó van a cikkben)
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Megnyugtatóbb lett volna egy tapasztalt NT, remélem Ryans és Cushing hamarosan teljes értékű munkát fog tudni végezni.

több mint 12 éve
JoeyB Houston Texans California Golden Bears 347 — Texans fan
köszi a leírást, hát én is nagyon csodálkoztam hogy miért nem hozunk valami normális NT-t, de reméljük a legjobbakat 😊
Szombaton publikus edzés volt a TCn, szurkóli beszámolók, edzői nyilatkozatok alapján:
Watt: mindenki teljesen elégedett vele. Tényleg nagyon magas munkamorálja van és nagyon atletikus. Már több passzt is leütött a LoSnál (ebből sok látható a highlight videóján is), kiváncsi vagyok szezonközbe is menni fog e ez neki
Kareem Jackson: hullámzó teljesítményt nyújt, de ő jelenleg a második számú CB, leginkább Jason Allen jár ahhoz, hogy kiszorítsa, de rengeteg CBnk van még (Molden, McManis, Harris, McCain, Carmichael), és van bőven a preseasonból, meglátjuk hogy kilesz JoJo (1. számú CBnk) mellett a kezdő a a szezonnyitóra, és kitől kell majd megválnunk (Nem vagyok Kareem ellen tőlem maradhat a 2. CB poszton, de sokat kell javulnia tavalyhoz képest)
ILB: erősségnek kellene lennie, de Demeco még nem 100%-os (lesz e valaha? achilles sérülés nagy karrier romboló az nflbe) és Cushing mégcsak nem is edz a csapattal, a térdműtétje miatt, aggasztó a helyzet, de Sharpton és Adibi bizonyíthat most Cushing helyett
OLB: Mario passrushban durván nyomja, persze covering nem lesz az erőssége Reed: nehezen megy az átállása 4-3 DEből, egyenlőre nem lesz kezdő Barwin: rendbe jött, és jól tolja, szinte biztos ő lesz a kezdő Marioval szemben
Safety: meglepú módon inkább Quinn játszik SSként és Manning FSként, de Philips rendszerében mindkét safety inkább FS, egyértelműen Troy Nolan az 1. számú csere
NT: ingorálva lett az offseasonba a poszt, Earl Mitchellt állítólag Studdard (a csere guardunk) simán lenyomta 1 - 1 ben, Cody meg mindig szürke folt volt a csapatnál. Nem értem miért nem igazoltunk ide valami veteránt, túl sok a bizalom Mitchellben

Offfense: voltak és vannak apróbb sérülések, de a szokásos, tavalyihoz képest szinte változatlan felállás van. Vicker igazolása jó húzásnak tűnik, mert a szemlélők szerint James Casey egyenlőre nem alkalmas kezdő FBnek (hasonló megoldás kellett volna NT poszton is)DC


Twitter: azajoey
több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Szombaton publikus edzés volt a TCn, szurkóli beszámolók, edzői nyilatkozatok alapján:
Watt: mindenki teljesen elégedett vele. Tényleg nagyon magas munkamorálja van és nagyon atletikus. Már több passzt is leütött a LoSnál (ebből sok látható a highlight videóján is), kiváncsi vagyok szezonközbe is menni fog e ez neki
Kareem Jackson: hullámzó teljesítményt nyújt, de ő jelenleg a második számú CB, leginkább Jason Allen jár ahhoz, hogy kiszorítsa, de rengeteg CBnk van még (Molden, McManis, Harris, McCain, Carmichael), és van bőven a preseasonból, meglátjuk hogy kilesz JoJo (1. számú CBnk) mellett a kezdő a a szezonnyitóra, és kitől kell majd megválnunk (Nem vagyok Kareem ellen tőlem maradhat a 2. CB poszton, de sokat kell javulnia tavalyhoz képest)
ILB: erősségnek kellene lennie, de Demeco még nem 100%-os (lesz e valaha? achilles sérülés nagy karrier romboló az nflbe) és Cushing mégcsak nem is edz a csapattal, a térdműtétje miatt, aggasztó a helyzet, de Sharpton és Adibi bizonyíthat most Cushing helyett
OLB: Mario passrushban durván nyomja, persze covering nem lesz az erőssége Reed: nehezen megy az átállása 4-3 DEből, egyenlőre nem lesz kezdő Barwin: rendbe jött, és jól tolja, szinte biztos ő lesz a kezdő Marioval szemben
Safety: meglepú módon inkább Quinn játszik SSként és Manning FSként, de Philips rendszerében mindkét safety inkább FS, egyértelműen Troy Nolan az 1. számú csere
NT: ingorálva lett az offseasonba a poszt, Earl Mitchellt állítólag Studdard (a csere guardunk) simán lenyomta 1 - 1 ben, Cody meg mindig szürke folt volt a csapatnál. Nem értem miért nem igazoltunk ide valami veteránt, túl sok a bizalom Mitchellben

Offfense: voltak és vannak apróbb sérülések, de a szokásos, tavalyihoz képest szinte változatlan felállás van. Vicker igazolása jó húzásnak tűnik, mert a szemlélők szerint James Casey egyenlőre nem alkalmas kezdő FBnek (hasonló megoldás kellett volna NT poszton is)
több mint 12 éve
JoeyB Houston Texans California Golden Bears 347 — Texans fan
Adam Schefter
As of this morning, there are five teams over the salary cap: OAK $15.25 mil; PITT $8.5m; DET $7.8m; DALLAS $6.7m: HOUSTON $3.25m.

na alakul


Twitter: azajoey
több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Akkor Slaton tuti menni fog, és jó pár embert restrukturálni fogunk.

több mint 12 éve
JoeyB Houston Texans California Golden Bears 347 — Texans fan
Adam Schefter szerint 8,5 M-val a cap felett vagyunk, péntekig ezt el kell tűntetni 😐


Twitter: azajoey
több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Ó, hát ez tényleg nagyon jó 😊

több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Ár/értékbe most jobban megérte nekünk Vikcers. 3 millát kap 2 évre.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Neki kifejezetten örülök, jó FB (bár annyira nem mint Leach:/)adam8
Sztem abszolút vállalható pótlás. Leach a legjobb, de Vickers is eléggé megbízható játékos.
több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Neki kifejezetten örülök, jó FB (bár annyira nem mint Leach:/)

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Lawrence Vickers, FB jött a Clevelandtől
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha vmi veterán min-ért meg lehetne szerezni, annak örülnék. Az én okom az rá, hogy rutinosabb, sikeresebb játékos nem is taníthatná J.J.-t.Gabriel
Vegulis 2 evre leszerzodott a Broncoshoz 10 milliaert , ez nagyon messze van a minimumtol, ennyit nyilvan nem ert meg nekunkDC
Igen, de ha beválik, nem csak ti bánjátok majd 😊 Mondjuk én nagyon szurkolok neki

több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Ha vmi veterán min-ért meg lehetne szerezni, annak örülnék. Az én okom az rá, hogy rutinosabb, sikeresebb játékos nem is taníthatná J.J.-t.Gabriel
Vegulis 2 evre leszerzodott a Broncoshoz 10 milliaert , ez nagyon messze van a minimumtol, ennyit nyilvan nem ert meg nekunk
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Texans Pro Bowl WR Andre Johnson left morning practice with a dislocated left index finger; his status is uncertain.
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Tavaly elég sokat rontott, a lába nem túl erős. 35 valamennyi volt a net átlaga... Mondjuk mi sokszor puntoltunk az ellenfél térfeléről. Összességében vannak nála jóval rosszabb punterek. Holdernek is alkalmazható.
több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Ha már itt vagy mi a vélemény Maynardról?

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
milyen 3 csapatos punter csere zajlott le a Bears a Jax és köztünk 😀adam8
S úgy néz ki mi jöttünk ki belőle a legjobban 😀.
több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
milyen 3 csapatos punter csere zajlott le a Bears a Jax és köztünk 😀

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Texans agreed to terms with P Brad Maynard on a one-year contract.

több mint 12 éve
Gabriel Houston Texans 525
Ha vmi veterán min-ért meg lehetne szerezni, annak örülnék. Az én okom az rá, hogy rutinosabb, sikeresebb játékos nem is taníthatná J.J.-t.
több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Köszi az infót DoM, ebből és amit olvastam az jön le, hogy a, sérülése óta nagyon leeresztett és nincs formába b, a sok sérülése miatt már nem lenne képes magas szinten játszani. Mindenesetre hétfőn jön hozzánk, gondolom a csapat orvosa megvizsgálja, ha megfelel depthnek talán jó lesz
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Mi is neki most a baja? Mennyire számít egészségesnek?DC
A jó ég tudja. Az elengedésének állítólag semmi köze a legutóbbi csípősérüléséhez. :rolleyes: Ty Warren szempontjából remélem, hogy Richard Seymour féle utóélete lesz egy másik csapatnál, amit Pats drukkerként elég zabosan fogadnék. Nem volt olyan offseason az elmúlt időszakban, hogy ne lett volna valami nagyobb műtétje. Elképzelhető, hogy csengettek neki.

Azt a szöveget nehéz bevenni, hogy nem illik a védelem tervezett változtatásaihoz, amiről a Boston Herald írt, mert elég univerzálisnak tartom, hogy gyak. bármilyen sémában megéljen a falban.
több mint 12 éve
kalasnikov Houston Texans 355 — Texans D# fan
Leach hiányzni fog, de nem engedhettük meg magunknak (11 millát kap 3 évre a Ravenstől), kell a pénz a védelem erősítésére.
DC
Borzasztóan sajnálom. Egyik nagy kedvencem volt, hihetetlen jó meccsei voltak. Nehéz lesz pótolni. Meglátjuk Foster mire megy nélküle...