Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Cut: Antwaun Molden, Brett Hartmann, Maurice Rolle, Jason Teague, Matt Marcorelle, Darius Morris, Antonio Baker, and Paul Williams.

IR: Kasey Studdard, Shelley Smith, Lestar Jean, Devard Darling (though a different report had him being released)

Signed: WR Bryant Johnson and G Andrew Gardner.

forrás: battleredblog.com

Molden a legnagyobb név a cutok közül, de nem meglepő. 3. körbe draftoltuk, de szinte mindig sérült volt.
Hartmann elküldése azt jelenti Maynard lesz a punterünk, ami nem túl biztató

Lester Jean jó volt a preseasonban, de úgy látszik a válsérülése elég komoly, így még mindig nyitott a 5. WR poszt (szerintem Dickerson lesz a 4. számú elkapónk)
több mint 12 éve
JoeyB Houston Texans California Golden Bears 347 — Texans fan
http://www.cbssports.com/nfl/rapid-reports/post/15469180

21 minutes ago - by Michael Erler - Texans will treat 49ers game like a real one
Texans QB Matt Schaub said they will treat the upcoming game with the 49ers like a regular season game, with a full game plan, but the 49ers will not. “We’re still in training camp for another week defensively and still have some packages and calls we’d like to put in,” defensive coordinator Vic Fangio said. 49ers RapidReportspetey
Azt hiszem az eredményen ez meg is mutatkozik, 30-7. A meccset nem láttam, de statok alapján minden ok volt, kivéve Schaub pick-sixje (ezeket hanyagolhatná, tavaly egy ugyanilyen play miatt kaptunk ki a Ravenstől), a meccs embere pedig Troy Nolan a 2 INTjével (eggyel TDig visszafutott).DC
végül mind az offense, mind a defense nagyrészt cserékkel játszotta le a 2. félidőt, az addigi 24-7 miatt


Twitter: azajoey
több mint 12 éve
kalasnikov Houston Texans 355 — Texans D# fan
Nagyon remélem, hogy Foster sérülése nem komoly. Kubiak szavai reménykeltőek:
“Obviously Arian’s (Foster) number one. Everything was positive today. It looks like we’re dealing kind of with the same thing we were dealing with at the start of camp. Hopefully get him back on the rehab train and get him ready for opening day. He’ll be day-to-day. I’ll keep you guys up to date, but we feel like we’re fortunate.”

Talán Ryans is rendben lesz...
több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
http://www.cbssports.com/nfl/rapid-reports/post/15469180

21 minutes ago - by Michael Erler - Texans will treat 49ers game like a real one
Texans QB Matt Schaub said they will treat the upcoming game with the 49ers like a regular season game, with a full game plan, but the 49ers will not. “We’re still in training camp for another week defensively and still have some packages and calls we’d like to put in,” defensive coordinator Vic Fangio said. 49ers RapidReportspetey
Azt hiszem az eredményen ez meg is mutatkozik, 30-7. A meccset nem láttam, de statok alapján minden ok volt, kivéve Schaub pick-sixje (ezeket hanyagolhatná, tavaly egy ugyanilyen play miatt kaptunk ki a Ravenstől), a meccs embere pedig Troy Nolan a 2 INTjével (eggyel TDig visszafutott).
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
A kezdők három (!) negyedet fognak kapni
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
http://www.cbssports.com/nfl/rapid-reports/post/15469180

21 minutes ago - by Michael Erler - Texans will treat 49ers game like a real one
Texans QB Matt Schaub said they will treat the upcoming game with the 49ers like a regular season game, with a full game plan, but the 49ers will not. “We’re still in training camp for another week defensively and still have some packages and calls we’d like to put in,” defensive coordinator Vic Fangio said. 49ers RapidReports

több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Megnéztem a Saints meccs első félidejét. Az látszott, hogy Tate nagyon akar bizonyítani. Keményen és gyorsan futott a lasztival, nagyon szép yard mennyiséget és átlagot ért el, de ebbe a rendszerbe Foster a tökéletes back. Ő annyira könnyedén - a cutokat hibátlanul végrehajtva - futott, hogy élvezet volt nézni minden mozdulatát.
Caseyt meg kell dicsérnem, mert korábban kicsit lehúztam, de mostmár kezdem érteni, hogy fogják őt használni, és hogy ez a FB/TE kombó milyen problémákat okozhat az ellenfél csapatának. Sose tudhatják mire számítsanak tőle, és ha elfelejtkeznek róla, az könnyen megbosszúlhatja magát (elég biztos kézzel kapja el a lasztikat).
Defens: JJ Watt megint nagyon jó volt (talán jobb is mint a Jets ellen), állandóan Brees előtt "kapálódzott", egyszer bele is dobta a labdát Brees, és látszott rajta a frusztráltság. Volt még egy iszonyat szép futás szerelése, amikor már a futó átért a Dlineon, az LBk elég szépen le voltak blokkolva, de Watt még fordulásból elkaszálta a labát, nagy playtől mentve meg a csapatot.
Mario jobban nézett ki mint múltkor, még egy INTje is volt majdnem, remélhetőleg tovább folytatódik a fejlődése.
Dicsérnem kell még Kareem Jacksont, aki elég szolidan játszott, Allennek volt egy nagy busted playe, egyenlőre nem ő lesz a 2. számú CB.
Ami nem tetszett, a második Saints TD nél Manning meg egy CB elég csúnyán elváltotta magát, nem tudom kinek volt a hibája, de ez eléggé emlékeztetett tavalyra.

Ui: Elfelejtettem megemlíteni, hogy a középső futások ellen gyengék voltunk, de már korábban említettem, hogy ez várhatóan komoly gyengességünk lesz
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Hát eddig Foster és Tate bivaly tengelynek tűnik... tudom csak preseason van de akkor is....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Brooks Reed lesz az idei Clay Matthews?
több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Megnéztem végre én is a meccset (nem akartam anélkül írni, hogy nem láttam teljesen),és bár egy előszezon meccsből (főleg az elsőből) butaság lenne a szezonra komoly következtetést levonni, azért mégiscsak megírom nekem mi tetszett és mi nem 😛 :

Szóval akik jók voltak szerintem:
Watt: nem csak, hogy megállta a helyét a kezdők ellen is de még elég jó nyomást is tudott Sanchezre gyakorolni (Mitchell sack nagyban neki köszönhető)
Reed: a statok alapján nem volt nagy meccse (1 szerelés), de sokszor helyezett nyomást a QB-re, csak épp a playeket nem sikerült befejeznie
Braman: nyilvánvalóan ha így folytatja a rosteren fog maradni, nagyon aktív volt, látszott mindent belead és ez eredményes is volt, de mielőtt nagyon elragadtatnánk magunkat ne felejtsük el, hogy ez egy preseason meccs volt a jets 2. ás 3. számú emberei ellen
Friday: sokszor hallottam meccs közben a nevét, neki is volt 1.5 sackje, csodálkozom máshol nem is említik
Nading: már rég óta nálunk van, ő is egy olyan játékos, aki mindig mindent beleaad, talán 3-4ben ez még kifizetődőbb lesz
Adibi: 2 sackje miatt nyilván őt is a jók közt kell említeni, de meg kell jegyezni, hogy mindkét esetben teljesen üresen russolhatta a QBt (persze mint azt láthattuk valakinek még ez se ment)
Jackson: nem sokat játszott az 1. csapat, de neki volt egy nagyon szép szerelése, amikor is az emberéről leválva állított meg Greenet, megelőzve egy nagy playt
Mitchell: nagyon aktív volt egy NThez képest, volt sackje, szerelése, minden, úgy látszik ez lesz a játéka, bár ennek nyilván meg van az ára, várhatóan gyakran fog majd az ellenfél középső futássokkal próbálkozni (persze itt jönnek képbe az ILBk)
Lester Jean: már a TCn is lehetett hallani róla, olyan, mint valami mini AJ. Kiemelkedett a rookie WRek közül, Kubiak már meg is jegyezte, hogy ezután több labdát fog kapni
McElroy: a Jets csere QBje, ahhoz képes, hogy tojáshéj van a seggén, egész jól játszott. Pedig kapta az ütéseket rendesen. Az látszódott, hogy a dobóereje nem az igazi, és ha nem is válik belőle kezdő nfl irányító egy dicséretet most mindenképp megérdemel

Ami viszont nem jött be:

Mario: teljesen idegenül mozgott OLBként, nem tudom működni fog e ez a dolog...
Keo: epic fail. Hiba hiba hátán, tiszta szerelést nem tudott megcsinálni és amikor üresen russolhatta a QBt, akkor szabályosan elfutott mellette
McCain: jobban kell szerelnie
Molden: volt egy INTje, ami gyakorlatilag az ölébe esett, de az emberéről kaptunk TDt
Leinart: többet vártam tőle, a bootleg az ment neki, de egyébként elég szürke volt, a két rookie QB jobban játszott, mint ő
ST: nagyon gyenge volt az egység szinte minden téren, ez komoly gond

Egyéb megjegyzés:
C. Ogbonnaya: nem tudom lesz e jövője a csapatnál, szerzett 2 TDt, a kezei elég jók, de a 2.2 futó yard átlag az édeskevés, még a jets ellen is
J.Casey: Kubiak nagyon dicsérte a meccs után, ezzel szemben én nem láttam tőle semmit, remélem Vickerson lesz a kezdő FB
Maehl: volt egy elkapása 5 yardért, és mintha egy returnnél is lett volna egy szerelése, de Jean jó szereplése miatt, már nehezebb lesz a csapatba kerülése. Talán PS, és még azért van 3 preseason meccs
több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Jézusom fűzövelkifele :rolleyes: (bár az utolsó fél mondat tetszett és hát igazuk is van 😀)

Egyébként még nem örömködtem a meccs miatt, szívderítő hogy ilyen jók a fiatalok 😊

több mint 12 éve
kalasnikov Houston Texans 355 — Texans D# fan
Ryan már ideges, Phillips nyugodtan alhat
http://fuzovelkifele.blog.nepsport.hu/archives/2011/08/16/Ryan_mar_ideges_Phillips_nyugodtan_alhat/
több mint 12 éve
kalasnikov Houston Texans 355 — Texans D# fan
Megnéztem én is a meccset. Az teljesen egyértelmű, hogy a védelem alapköve az irányító letaglózása. Nyilván mindkét oldalon inkább a cserék játszottak, így max. a koncepciót érdemes értékelni. Nálam Watt vitte el a pálmát. Ez a fazon egy tank. Adibi, Braman, Nading és Reed is tetszett. Talán még Kareem Jackson is fejlődött, de lehet, hogy csak azt szeretném látni 😀 . Marionak viszont időre lesz szüksége, mire Ware-szerű LB lesz belőle, kicsit elveszett volt a pályán. Keo volt a leggyengébb draftoltunk, ő csak hibázni tudott, de fogjuk a lámpalázra...

A támadás a két legjobbunk nélkül eléggé akadozott, Ogbonnaya viszont szenzációs volt. A két csereirányító is stabil volt, remélem lesz AJ-on kívül olyan emberünk a szezonban, aki el is kapkodja a labdákat. Ha már itt tartunk, Jean ígéretes volt.

Amiben viszont kritikán aluliak voltunk, az a speciális csapat. Persze Rackers más kategória, ő megint jó volt 😉
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
megnéztem a meccset KÉTSZER!

a 6'6 magas DE a West Texas A&M-ről, Batman sokkal jobb volt, mint Reed.Höri
Az Braman (amúgy.)
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 717 — Sworn to the Black
megnéztem a meccset KÉTSZER!

a 6'6 magas DE a West Texas A&M-ről, Batman sokkal jobb volt, mint Reed.Höri
Szerintem Reed is kurva jó volt. Illetve McKnight szar. 😛
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
megnéztem a meccset KÉTSZER!

a 6'6 magas DE a West Texas A&M-ről, Batman sokkal jobb volt, mint Reed.

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Nagyon kíváncsi leszek, hogy a szezonban milyen teljesítményt fog nyújtani a védelem.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Elvileg PS-rekord a 7 elért sack
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
A statok alapján volt nyomás a Jets irányítóin 😀 Végre
több mint 12 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
a rookie Clay Matthews hasonmás Brooks Reed nagyon jól játszott a Jets ellen. :o nagyon ígéretes játékos 😊

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Huh, ezek szuper hírek. 😊 Köszi szépen!
Remélem jó szolgálatot fog tenni nálatok.

Braman pedig a harmadosztályban játszott, nem hiszem, hogy bárki látott volna innen West Texas A&M meccset. 😀

több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Maehlről milyen hírek vannak?Schleck
Azt olvastam a rookie elkapóink közül neki megy a legjobban, egyik edzésen a nap legszebb elkapásai is az övé volt: szoros coverben, 180 fokot pördülve kapta el a lasztit. Kubiak, a HC, is dicséri. PS-ig szerintem biztos eljut, de még a rosterre is felférhet, ugyanis az 5. WR poszt kiadó, sok múlik majd az ST teljesítményén is

Terrence Tolivernek meg túl sok a dropja, ő neki már kevesebb esélye van, hogy a csapatnál maradjon, de azért még van bőven a preseasonból

Van egy UDFA LB Bryan Braman, akit sokan dicsérnek, hogy vadállat a TC-n, valami college szaki tud róla mondani valamit?
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Maehlről milyen hírek vannak?

több mint 12 éve
Gabriel Houston Texans 525
Köszi Joey. Akkor a futójátékunk várhatóan nem sínyli meg Leach távozását. Remélem tényleg jó kis lead blocker. Amúgy én szeretem az ilyen csupaszív játékosokat, akik csendben teszik a dolguk, de eközben szétszakadnak a pályán.
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Visszaértem nyaralásból, történt egy pár kisebb változás. Megvan az új fullback, remélem jó lesz. Úgy tudom Vickers erőssége az elkapás, de blokkolni is tud, állítólag hasonlít a játéka Leachére. Gabriel
pont fordítva, Vickers nagy erőssége a blokkolás, elkapásban jóval gyengébb. Viszont igazi csapatember, minden meccsen odateszi magát, jó lesz itt.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964