Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 777 — !SuPeR6BoWL!
Fantasyban vajon hanyagoljam a Texans D-t?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Helyére Andrew Garnder jött PS-ből, oda meg Cody Wallace.
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
Rashad Butler megsérült a szerdai edzésen és nem tud pályára lépni egész évben már.

több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Kalasnikov elég jól összefoglalta. Küzdős meccs volt, de a Dolphins - én úgy éreztem - nagyon nyerni akart és a védelmük is elég jó volt, büszkék lehetünk a győzelemre.
DC
azaért megkérdőjelezem személy szerint, hogy jó lett volna a védelmünk. a patriots ellen is csak úgy szopkodtuk a yardokat. csak yard távolságban volt mindegy, hogy futás volt e vagy passz. a lényeg, hogy megvolt majdnem mindig az előrehaladás. az, hogy időnként becsúszott, hogy nem lett meg a first down, az mindig előfordul hisz nem igazán lehet minden driveból first downt, illetve pontokat szerezni.
Ventura
Nem a védelem tehet arról, hogy eladtátok a 20asotoknál a lasztit és kihagyott FGkről. És nem a yardok, hanem a pontok számítanak (hű de okosat mondam most 😛 ), és a védelmetek 3 szor is megállított minket a redzoneba (oké ha végét nem veszük, akkor 2 szer). A 4. negyedbe pedig már elfáradtak, az offensetek semmi időt nem hagyott nekik pihenni, és nekünk top 5 ös a futójátékunk (séma + fal + futók alapján), szóval azért sem lehet igazán hibáztatni őket.
Én mindenestre a helyetekben támadásnál Marshallt erőltettem volna - főleg amikor már JoJo lésérült - az az ember **** jó elkapó, nem igazán tudtuk fogni.

Más: Meg volt Kubiaknak az értékelése a meccsről és Schaubnak adta a player of the offense díjat, Cushingnak meg a player defensét. Nagyon egy húrra jár az agyunk 😛
több mint 12 éve
kalasnikov Houston Texans 355 — Texans D# fan
Kalasnikov elég jól összefoglalta. Küzdős meccs volt, de a Dolphins - én úgy éreztem - nagyon nyerni akart és a védelmük is elég jó volt, büszkék lehetünk a győzelemre.
DC
azaért megkérdőjelezem személy szerint, hogy jó lett volna a védelmünk. a patriots ellen is csak úgy szopkodtuk a yardokat.Ventura
Szerénytelenség nélkül állíthatom, hogy két olyan offensszel találkoztatok nyitásként, amelyik a liga elitjébe tartozik. Azért ebből messzemenő következtetéseket nem érdemes levonni...
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
Kalasnikov elég jól összefoglalta. Küzdős meccs volt, de a Dolphins - én úgy éreztem - nagyon nyerni akart és a védelmük is elég jó volt, büszkék lehetünk a győzelemre.
DC
azaért megkérdőjelezem személy szerint, hogy jó lett volna a védelmünk. a patriots ellen is csak úgy szopkodtuk a yardokat. csak yard távolságban volt mindegy, hogy futás volt e vagy passz. a lényeg, hogy megvolt majdnem mindig az előrehaladás. az, hogy időnként becsúszott, hogy nem lett meg a first down, az mindig előfordul hisz nem igazán lehet minden driveból first downt, illetve pontokat szerezni.
első negyedben lényegében lestünk, se védelem, se támadásunk nem volt. aztán feléledtünk szerencsére.
2 fg kihagyás, int, thomas fumle-ja. erősen befolyásolták a meccs kimenetelét...

tavaly jobb volt azért a védelem és úgy is tünt, hogy lassan összeáll. tavaly az offense miatt nem haladtunk. alig, hogy lejött a védelem pihenni, az offense (henne) eljátszották a labdát, és újból jöhetett a még nem kipihent defense...

mindenesetre a továbbiakban szorítok, a gyengébb csapatokkal egyetemben (detroit, st. louis, seahawks, kansas city, stb...)

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
Összefoglaltatok mindent, az Offense falon javítani kell, a passzjátékban, szegény Schaub nem nagyon tudott nyugodtan dobni.

Allen-en is néha szívbajt kaptam, sajnos volt egy két nagy homálya, bár voltak jó mozdulatai is.

több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Kalasnikov elég jól összefoglalta. Küzdős meccs volt, de a Dolphins - én úgy éreztem - nagyon nyerni akart és a védelmük is elég jó volt, büszkék lehetünk a győzelemre.

Akik szuperek voltak:
Schaub: nálam ő volt a meccs embere (tudom sokan Tatenak adnák),sok ütést kapott, a fal nem volt mindig a helyzet magaslatán, nagy volt rajta a nyomás, mégis szinte mindig jó döntést hozott, 118.5 rating ez ellen a miami defense ellen csúcsszuper.
Tate: igazán kitett magáért, hezitálás nélkül fut. Nagy szerencsénk, hogy itt van a keretbe és helyettesíti Fostert (Ward szerintem közel nem hozná ezt). A negyedik negyedbe mindenki tudta, hogy futni fogunk mégis hozta a yardokat és a 1st downokat, igaz a miami defense ekkor már nagyon fáradt volt.
Cushing: nálam ma ő volt a legjobb defensive játékos (igaz a legnagyobb play Marioé), mindig ott van a a laszti körül és Hennet nagyon megbüntette egy scramblenél egy kritikus 3rd downnál, onnan már nem tudott felállni az offensük. 10 szerelése volt

Akik nagyon jók voltak és dicséretet érdemelnek:
AJ (szép TD, viszont volt egy kritikus dropja), Mario (legnagyobb defensive play volt, amikor Henne kezét megütötte dobás közben, és az INTből - Jojo - könnyű TD szerezhetett az offense), Watt (FG block !, a meccsek végére azért láthatóan már el szokott fáradni), A. Smith, Quinn, Manning, JoJo (reméljük nincs komoly sérülése, mert nagyon fontos a csapatnak)

jók voltak, de:
Kareem: a forced fumbleje nagyon fontos volt és egyébként is nagyon jó szerel, kár, hogy a covering nem megy így neki, volt egy nagy PIje (igaz véleményes volt)
Barwin: sackkel nyitott Jake Long ellen, ami nagy dolog, utána viszont elég láthatatlan lett
Offensive fal: futásba blokkálsba hatékonyak voltak, de pass defense ma nem volt az igazi, néha zavar volt köztük

Gyengék voltak:
Winston: volt 2-3 holdingja, azok a driveok ezzel el is mentek, asszem sacket is kapotunk róla
Demeco: egy könnyű TFL nem tudott megcsinálni Thomason, egy könnyű sacket Hennen, amiből 20 yardos scramble lett és egész meccsen 1 azaz egy db szerelése volt. Volt egy passz amibe belenyúlt, de ezen kívűl nem tudok más pozitívumot róla mondani. Nem tudom lesz a valaha is az a játékos, aki az achilles sérülése előtt volt
Shaun Cody: a láthatatlan ember, egész offseasonba lehetett tudni, hogy gyenge lesz és láss csodát, az is
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 349
Jól néz ki ez a csapat, igaz a 2. félidőben leeresztett az O, meg a futás elleni védelmen azért van még mit csiszolni. Meglesz a PO és jelentem felültem a bandwagonra (félig már tavaly is rajta voltam).
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
A levegőben tavaly is és most is benne van/volt a PO... tavaly bent maradt, idén... majd meglátjuk, hosszú még az út és sokat kell még tenni érte, de idén bőven bennetek van a PO.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
kalasnikov Houston Texans 355 — Texans D# fan
Keep on rolling baby!!!.. látványos, szép focival megvan a második W... GratCollapo
Köszi. Nagyon örülök a második győzelemnek, de a látványos, szép focitól ez azért messze volt. Én úgy mondanám, hogy szenvedve, némi mákkal nyertünk. 😀

A két kihagyott FG + a mi kapufásunk sokat jelentett, de még jobb lett volna, ha TD-re váltjuk a két első támadásunkat, mert utána nagyon befékeztünk. Ráadásul a harmadik negyedre nagyon visszaesett a védekezésünk is (pedig addig nagyon stabil volt)...

Azért amikor nagyon égett a ház, akkor megráztuk magunkat, és végül elég simán nyertünk. Foster és/vagy Ward nagyon hiányzott a második félidőben, mert Tate teljesen elkészült erejével a végére (mondjuk az utolsó negyedet becsületből meghúzta 😉 ). Slatonban látványosan nem bízik Kubiak, amikor pályára került, akkor biztos volt, hogy passzjátékot hívunk.

Szóval voltak fellángolásaink, de a "nagyok" ellen ez kevés lesz. Szerencsére a csoportellenfeleink meccsei elég jól alakultak, de tán ez lesz az a szezon, amikor csak rajtunk múlik, hogy PO lesz-e a vége.

Azt ne feledjük, hogy tavaly is remekül kezdtünk, a szezon második felére viszont látványosan szétestünk. Idén ez másképp lesz - nagyon remélem.
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Keep on rolling baby!!!.. látványos, szép focival megvan a második W... Grat

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
The Texans signed free agent WR DavidAnderson and released DE Tim Bulman.
több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Joseph hogy szuperál? Ugye, hogy top CB? 😊Amadeus91
Szerencsére a defensive backek nevét nem sokat lehetett hallani, ami mindig egy jó jel. Két nagyon szép playére emlékszem. Egy TFL Adaion és egy nagy Collins átadás, amit gyönyörűen vert ki Reggie Wayne kezéből (az más kérdés, hogy kaptunk egy 15 yardos büntetést, mert Manning, a safety, egy másodpercel később ért oda, már nem tudott lefékezni, neki ment Waynek és befújták ezt az új defensless receiver - vagy mi a neve - szabálytalanságot, egy BS volt), ekkor arra gondoltam dejó hogy nem Duntának fizettük annó ezt a pénzt.
Reggie Waynek azért így is elég jó 100+ yardos napja volt. De úgy nézz ki eddig nagyon megérte, persze az igazi megmérettetések még csak most következnek.

Azt az 5. Power Rankingos helyet meg kicsit soknak érzem, az általános 10. hely körüli reálisabb egyenlőre.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
Joseph hogy szuperál? Ugye, hogy top CB? 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
kalasnikov Houston Texans 355 — Texans D# fan
5. hely a Power Rankingsban
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d82233114/article/volatile-opening-week-of-play-has-bears-rising-steelers-falling?module=HP11_hot_topics
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bármikor 😀

több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Köszönöm az illusztratív magyarázatot 😀
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306

több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Fresh Prince, akarom mondani Tiquan Underwood ...iktriad
Fresh Prince? Az nem a Will Smith? csodálkozó 😊

Egyébként David Anderson is jön próbára, így gondolom messze neki van a legtöbb esélye, ha tényleg kell egy WR. Ő legalább már ismeri az offenset. Kérdés inkább, hogy kit fogunk cutolni.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 822 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Fresh Prince, akarom mondani Tiquan Underwood hivatalos egy workoutra hamarosan hozzátok.
több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Na akkor ezúttal örülök hogy nem voltam jól informált 😊

több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
SZép győzelem volt, de Walter 10-12 hétre kidőlt, ezért Houshmandzadehet nézegetjükadam8
Ez szerencsére csak pletykának bizonyúlt. Csak egy komolyabb zúzódása van, lehet a következő meccsen nem játszik, de utána úgy nézz ki rendben lesz.
több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
SZép győzelem volt, de Walter 10-12 hétre kidőlt, ezért Houshmandzadehet nézegetjük

több mint 12 éve
kalasnikov Houston Texans 355 — Texans D# fan
Összefoglaló:
http://www.youtube.com/watch?v=Am2KpjNCj8g