Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
John McClain nyilatkozott a Ravens elleni meccsről. Szerinte bizony veszíteni fogunk( 27-17 a tippje).
És nem is a védelmet félti inkább( szerinte Reed meg fogja oldani Williams feladatát, reméljük 😊 ) hanem az Offense-t, akik közül a szerdai edzést kihagyta Schaub, kisebb sérülés miatt.

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
A mai napon történt még jó pár változás a rosteren.
Újra szerződtettük Trindon Holliday-t, aki a visszahordásokért lesz felelős. Mason és Holliday érkeztével kitettük Ogbonnaya-t és David Anderson-t. Ogbonnaya lehet visszakerül a PS-be. Ide érkezett még az LB Thadeus Gibbson és Juaquin Iglesias WR

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Ohhhooo Srácok, megszereztük Derrick Mason-t a Jets-től, ennek rendkívül örülök remek szerzemény 😊
Legalább megvan az első számú elkapónk Johnson visszatéréséig.Bondi
az újonc Jeremy Kerley szorította ki a Jets-ből...
úgy, hogy Holmes és Plaxico mögött alapból 3. számú volt.
Öreg már, én nem ugrálnék a helyedben annyira 😛Höri
Jones-szal szemben még így is Upgrade 😛

több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Intelligenciája, route-futás képessége jó, rutinos, még fizikálisan is jó... sztem jó vásár, de csak 2.nak.
Plax és Holmes is fiatalabb nála... de Mase erőssége, hogy akkor is tud 1000 yardot, amikor mindenki
tudja, hogy csak Ő és egy TE tud elkapni a csapatban... Legalábbis Baltimoreban több évig így ment neki.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ohhhooo Srácok, megszereztük Derrick Mason-t a Jets-től, ennek rendkívül örülök remek szerzemény 😊
Legalább megvan az első számú elkapónk Johnson visszatéréséig.Bondi
az újonc Jeremy Kerley szorította ki a Jets-ből...
úgy, hogy Holmes és Plaxico mögött alapból 3. számú volt.
Öreg már, én nem ugrálnék a helyedben annyira 😛

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Én remélem lehúzza ezt a szezont nálunk, Johnson mellett is remek #2 elkapó maradhatna

több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Idén 13 elkapás, 115y 8.8y/play, megbízható bár már nem túl gyors elkapó... éveken át Ő tartotta a
lelket az O#-ünkben ami az elkapásokat illeti. Jó fogás, de már inkább csak levezet. Sztem egy év és
visszavonul... 3-5 meccsre tuti jó megoldás Nektek is. De nem hinném hogy év végéig maradna.
Pedig jó játékos ő, underrated. 13 éve a ligában

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Ohhhooo Srácok, megszereztük Derrick Mason-t a Jets-től, ennek rendkívül örülök remek szerzemény 😊
Legalább megvan az első számú elkapónk Johnson visszatéréséig.

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Jesse Nading kerül fel a rosterre Williams helyére. A Weak side-ot pedig Barwin veszi át és Reed lesz az erős oladalon.
Sérülések: Kérdéses lehet Casey szereplése a következő fordulóban. Johnson visszatérése pedig továbbra is bizonytalan, inkább gyógyuljon fel teljesen.

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Pont Mario szerződésén gondolkodtam én is. Hatalmas veszteség lenne ha elhagyná a csapatot. Persze a sérülési kétségeket vetnek fel, de én remélem hogy valahogy sikerül megtartani őt, jó pénzért és mellé Fostert is.

Cushingra pedig csak annyit tudok mondani, hogy egy hatalmas nagy állat, nem tudom szebben megfogalmazni 😀 Idén végre úgy játszik ahogy vártuk tőle, igazi vezére a védelemnek.

több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
az IR-re kerülő Mario Williams-t a héten megműtikHöri
Ez óriási veszteség. A védelem legjobb játékosa esett ki egész évre.

Érdekes lesz mit kezdünk vele az offseasonban. Ugye lejár idén a szerződése. Tavaly is sérült volt az idény egy jelentős részében, a cappel szűken állunk, Fosternek is új szerződést kell adni, és azért nem is az OLB az igazi pozíciója. De ugyanakkor ő a szuper tehetséges 1/1 Mario Williams, csak úgy biztos nem engedhetjük el, kiváncsi vagyok mi lesz...

Ui: Amikor azt írtam legjobb védőjátékos, azért elgondolkodtam, hogy tényleg így van e...Pár éve ez még kétségkívűl igaz lett volna, de nem tudom...sok a sérülése mostanában és bár más a poziciója, de Cushing szerintem fantasztikus szinten tolja. Fizikálisan Mario a top csapatban, kevesen vannak az egész ligában akik ilyen született képességgel rendelkeznének, de Cushingban azt érzem, ha kell meghalna a pályán, emellett szuper atléta ő is, és nagyobb a játékintelligenciája. Bár valószínű neki is sok sérülése lesz a pályafutása során, a rengeteg ütközés és játékstílusa miatt.
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Remek pedig kiváló éve lehetett volna.
Most nézem hogy jelen pillanatban a 4. legtöbb sack-et osztottuk ki a ligában( Mario ebből a harmadát vállalta), tavaly a 23-ak voltunk ebben.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
az IR-re kerülő Mario Williams-t a héten megműtik

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Persze így sem volt rossz a passzjáték, de hiányzott az a minőség amit AJ hozott volna Jacoby meg nem.

Ryans-nek ugye majdnem az egész tavalyi évet ki kellett hagynia sérülés miatt, én kicsit féltem tőle, hogy nem tud megfelelő eredményességgel visszatérni a pályára, de szerencsére megcáfolja ezt, persze még lehetne kicsit javítani ezen.
A védelem egyébként számomra kicsit meglepetésként gyorsan áttudta venni Wade elképzeléseit, persze van még hova fejlődni, de passrush tekintetében ég és föld a tavalyi és az idei szezon.

PO? Őszintén remélem, hogy így lesz ahogy mondod, a többi csapattól hatalmas lehetőséget kaptunk, kitől milyen formában.

több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Én azért az elején azt megállapítottam, hogy simán PO csapat a Texans. Sajnálatos hogy pont két kulcsember esett ki a tegnapi meccsről (AJ és Mario). Az a baj, hogy valami miatt nem működött a 2. negyed közepétől a dolog úgy a 4. negyed közepéig. Aztán meg már futni kellett az eredmény után. Foster-re nagyon figyeltünk futásnál, de a passzoknál meg senki nem fogta, ezt akkor sem értettem és most sem értem. Az elkapók szép dolgokat műveltek, persze nem mindenki Jacoby Jones pl nem. Szóval még AJ hiányában is megfelelő volt a passzjáték. A védelem ha végig koncentrált lett volna, akkor semmi esélyünk nincs és meg kell mondjam, sok csapatnak nem lesz esélye ellenetek. Én simán PO-ba várom a csapatotokat, csak a védekezést kell konzisztensé tenni és jó lesz.
Cushing egy vadállat és az én nagy kedvencem Ryans is jól tolta, de valahogy ő mostanában szürkébb, kérdés hogy miért?
Joseph is leradírozta a pályáról Moore-t, ami azért nagy fegyvertény, mert ügyes játékosról van szó.
Szimpatikus csapat a Texans, én szurkolok nektek és remélem bejön a jóslatom, hogy PO-ba kerültök!
több mint 12 éve
tex 150
Bár elég pesszimista írás a tegnapi meccsről, és azért lehet árnyalni a képet, de sajnos igaz:
http://www.chron.com/sports/solomon/article/Mistake-prone-Texans-just-didn-t-win-baby-2210629.php

A végét bemásoltam:
"Just trying to overcome mistakes all the time … it just seemed like it was one thing after another all day long," Kubiak said.

All day long? This isn't a problem that cropped up Sunday afternoon. When have Kubiak's Texans not been mistake-prone? When have they showed a mental strength to overcome mistakes?

Last week when they beat Pittsburgh? Please. What about the week before when they fell apart in New Orleans?

Up and down, consistently inconsistent, the Texans face adversity and fold.

Plus opponents know the Texans are a generous lot that is subject to do the Hokey Pokey with a victory. Give them a game and they'll give it right back, making just enough bad plays to lose instead of enough good plays to win.

Give them a first down with a pass interference call on a fourth down play that would have ended the game and they blow it with a dropped swing pass that could have led to a game-tying score.

Give them a free play with 12 men on the field and they mess it up by grabbing a facemask (while giving up a sack on the play to boot) to supersede the lesser penalty.

Bail them out with poor clock management and they raise you with a pair of deuces thanks to their own poor clock management AND by wasting a timeout with a terrible third-quarter replay challenge.

Give Matt Schaub an alley through which a number of QBs could run for a game-winning touchdown on the final play and he throws a game-ending interception instead.

So while the Raiders were proud to say that last year they would have lost a game like this one, the Texans once again were left facing the hard truth that they could lose such a game this year. Just like last year and the year before that, and so on.

The Raiders have had some lean years recently, but Jackson said he is sure Davis would be proud that this team did what the Raiders have so often done. They just won, baby. Oakland 25, Houston 20.

The Texans, on the other hand, also did what they have so often done.

They just didn't win, baby.
több mint 12 éve
Gabriel Houston Texans 525
Azért így másnapra 2 pozitívum még eszembe jutott:
- McFadden elleni védekezés
- Joel Dreessen.
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
a Texans-t 😊Bondi
Eretnek 😛 😀Collapo
Huh, még meg se száradt a tinta 😂Bondi
Nem hiába, mindent látunk... 😂

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
a Texans-t 😊Bondi
Eretnek 😛 😀Collapo
Huh, még meg se száradt a tinta 😂

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
A Raiderstől pedig nem sajnálom a győzelmet, főleg Al papa miatt nem. De se defensebe se offensebe nem voltak jobbak. Spec teambe igen, és szerencsében. Nem érzem hogy a játékuk miatt jobban megérdemelték volnaDC
A mondat elejétől a végéig tökéletesen leírtad 😉 Ez a meccs szerintem egy kötelező W-nek kellett volna lennie. Most már szinte kijelenthetjük magunkról, hogy az egyik legjobb első félidei csapat vagyunk, már csak a 2. félidőn kéne javítani.

több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
a Texans-t 😊Bondi
Eretnek 😛 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Tényleg, Bondi, Te kinek fogsz drukkolni?😀tex
Hogy őszinte legyek a 2 csapat közül jobban szeretem a Texans-t 😊

több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Gyenge játékkal vereség, gyorsan túl kell lépni rajta.

több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
A játékhívás megint érdekes volt, Fosternek a második félidőben alig adott futást miközben Schaub 50% alá ment a pontos passzok tekintetében... Egyébként azt kell, hogy mondjam, hogy így volt igazságos, ennyi hibával nem lett volna szabad nyerni. Remélem most megy az ordibálás az öltözőben, mindenki magába száll és jövő hétre összekapják magukat a srácok, mert kemény lesz a Ravens ellen. Tényleg, Bondi, Te kinek fogsz drukkolni?😀tex
Ezt én viszont teljes értettem. Nem ment a futás és hátrányba voltunk. Ilyenkor egy dolgot lehet tenni, dobni és vagy bejön vagy nem (Breesnek bejött ellenünk). Persze a Raiders is tudta ezt és már egyébként is dominált a d faluk, ez még rátett egy lapáttal. Az se segített, hogy ami Jacoby felé ment, annak ő mégcsak a közelébe se volt, hogy elkapja.

A Raiderstől pedig nem sajnálom a győzelmet, főleg Al papa miatt nem. De se defensebe se offensebe nem voltak jobbak. Spec teambe igen, és szerencsében. Nem érzem hogy a játékuk miatt jobban megérdemelték volna
több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Schaubot annyiba megvédeném (bár tényleg nem ez volt eléte meccse), hogy folyamatos nyomás alatt volt (ez a nagyon jó Raiders D fal érdeme), és végülis a végén megpróbálta odadobni valakinek - Jacobynak (bár én csak ODre vagy Fosterre játszottam volna a playt, ha kell tripla coverbe), talán meg is futhatta volna, de a vonalon állt egy LB és előző playbe már sántikált Schaub. Muszály volt eldobnia, rosszul jött ki, de nem ettől lesz valaki jó vagy rossz irányító.
De Jacoby dubla 0 volt, ez nem kérdés