Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 12 éve
Gabriel Houston Texans 525
Kicsit vegyes érzéseim vannak. A múlt heti mészárlás, és most a Schaub runTD drive után ennél kicsit többet, jobbat vártam offense részről. Tate-et nem akarom nagyon elmarasztalni, remélem majd belejön. Sokkal érdekesebb az az említett 2 hosszú passz. Jobban felidegeltek, mert Schaub hibája volt mindkettő, ennyire nem lassú Jacoby 😀 . Összesítve könnyebbet vártam mint amit kaptam,de a lényeg az újabb győzelem. A defensere sok szót nem pazarolnék, az jó volt ma is, örültem Reed jó játékának.
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Egy újabb adat, hogy a D mennyit fejlődött: az első alkalom, hogy a 200 yard alatt tartotta az ellenfél Offense-t két egymást követő meccsen. Titans 148 yard, Jax 174.

Daniels pedig sorozatban a 61. meccsén volt elkapása.

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Schaub mérlege októberben 2008 óta, 11-4, hazai pályán 8-2. Jó eredmény 😊

Demeco nyilatkozott, egy mondat Wade-ről: "We're a totally different defense now because of Wade (Phillips)."

több mint 12 éve
kalasnikov Houston Texans 355 — Texans D# fan
de azért Schaub-tól is megkérdezném, hogy a fumble-nél mit akart volna.
Bondi
Gondolom eldobni a labdát 😀DC
Na jó, de... 😀

Előtte esett hasra a pass rusher majd mellette tápászkodik fel, lehet hogy azt gondolta, hogy azok után már nem foglalkozik vele.Bondi
szerintem ez belefért. számomra az volt a fura, hogy a hosszabb passzoknál nagyon bizonytalan volt. két "nagy helyzetben" is túl dobta a WR-t.
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
de azért Schaub-tól is megkérdezném, hogy a fumble-nél mit akart volna.
Bondi
Gondolom eldobni a labdát 😀DC
Na jó, de... 😀

Előtte esett hasra a pass rusher majd mellette tápászkodik fel, lehet hogy azt gondolta, hogy azok után már nem foglalkozik vele.

több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
de azért Schaub-tól is megkérdezném, hogy a fumble-nél mit akart volna.
Bondi
Gondolom eldobni a labdát 😀
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Sharpton-nak remélem a körülményekhez képest nincsen komoly baja.Bondi
Aha, hát ez nem jött be, ő is kiesett az egész szezonra.... 😕

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Na megvan a győzelem, tudtam, hogy nem lesz egyszerű meccs, de a lényeg, hogy meg van.
Az O részéről Tate-tel egy kicsit biztosan el fognak beszélgetni, de azért Schaub-tól is megkérdezném, hogy a fumble-nél mit akart volna.

Védelem, Allen>>>>>Jackson, egyértelmű, hogy kinek kellene a kezdőnek lennie Joseph mellett.
Nolan pedig remekül játszott a meccsen, ennek örülök.

Sharpton-nak remélem a körülményekhez képest nincsen komoly baja.

több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Azért Jason Allen ma is bebizonyította, hogy sokkal jobb Kareem J-nél. Előbbi egy INT és szép pass defensek (majd ebből TD drive), utóbbi feladott egy TDt.

Tate meg számíthat a carry csökkenésre. Kubiak utálja a fumbelös backeket. Tatenek már így is volt pár idén, csak nem lett belőle baj (visszaszereztük őket - recovery), de ezt nem fogja megúszni komoly fejmosás nélkül.
több mint 12 éve
kalasnikov Houston Texans 355 — Texans D# fan
Két nagyon fontos győzelem volt ez. A védelem stabil és ez borzalmas fontos. Ráadásul most jön a szezon könnyebbik fele (elvileg) most jön, ezt már tényleg csak mi szúrhatjuk el.

Bízom annyira a csapatban, hogy ha nem esik ki több kulcsemberünk, akkor meg lesz a PO. Most aztán tényleg nem szabad AJ visszatérését sürgetni.

Egyetlen fájdalmam, hogy Tate ismét elejtett egy labdát. Kicsit Slaton érzésem van. Bár ne lenne igazam. Még szerencse, hogy ott van Ward talonban.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Garrard 'IRen van' a hátával. Játék nélkül...iktriad
Kinek az IR-én? Bár azt hiszem csak azt akarod mondani, hogy sérült.

Nem tudom, az NFL doktorok csodákra képesek, lehet ő maga sem erőltetiDC
Azt. A Raiders akarta leigazolni, de a háta megakadályozta a Cincy legnagyobb örömére.
több mint 12 éve
Johnny_X Houston Texans 50 — Rotációs kapa
Azért az O megtett mindent, hogy meccsben tartsa a Jags-et... 😀Johnny_X
A Jags O meg tett róla, hogy ne nagyon legyen meccs egyátalán - szóval 1-1. 😊iktriad
Jogos az egy pont.
Ha a ti offenseteken múlik akkor 0 a vége. A védelmetek viszont bivaly. A 10 szerzett pont mind őket dícséri. :

"Today the enemy shall know fear!"
több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Garrard 'IRen van' a hátával. Játék nélkül...iktriad
Kinek az IR-én? Bár azt hiszem csak azt akarod mondani, hogy sérült.

Nem tudom, az NFL doktorok csodákra képesek, lehet ő maga sem erőlteti
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gratula Texans. Idén úgy tűnik ez tényleg a ti évetek lesz. Innen már csak elchockerkedni lehet.iktriad
Kösz. Azért érdekes csapatotok van, sose fogom megérteni, hogy miért nem fizetéttek ki azt a pár millát Gerrardnak, mikor a védelemre meg rá költötéttek a kincstárat. Vele valószínű idén jobban versenybe lennétek. Bár utólag mindenki okos, és legalább a védelmeteken látszik a belefektett pénz és energiaDC
Garrard 'IRen van' a hátával. Játék nélkül...
több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Gratula Texans. Idén úgy tűnik ez tényleg a ti évetek lesz. Innen már csak elchockerkedni lehet.iktriad
Kösz. Azért érdekes csapatotok van, sose fogom megérteni, hogy miért nem fizetéttek ki azt a pár millát Gerrardnak, mikor a védelemre meg rá költötéttek a kincstárat. Vele valószínű idén jobban versenybe lennétek. Bár utólag mindenki okos, és legalább a védelmeteken látszik a belefektett pénz és energia
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azért az O megtett mindent, hogy meccsben tartsa a Jags-et... 😀Johnny_X
A Jags O meg tett róla, hogy ne nagyon legyen meccs egyátalán - szóval 1-1. 😊
több mint 12 éve
Johnny_X Houston Texans 50 — Rotációs kapa
Azért az O megtett mindent, hogy meccsben tartsa a Jags-et... 😀

"Today the enemy shall know fear!"
több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Nezi valaki a meccset?Johnny_X
Aha, az eredménykövetőben voltunk. Ott lehet ilyenkor "chatelni"
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gratula Texans. Idén úgy tűnik ez tényleg a ti évetek lesz. Innen már csak elchockerkedni lehet.
több mint 12 éve
Johnny_X Houston Texans 50 — Rotációs kapa
Nezi valaki a meccset?

"Today the enemy shall know fear!"
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Újra Gameday, ez a meccs legalább olyan fontos lesz, mint a múlt heti, remélem AJ nélkül újra olyan offense játékot tudunk mutatni, mint múlt héten.

Terrance Kinghton nem túl szimpatikus nyilatkozata rólunk, szerencsére Barwin nem nagyon ment bele, remélem a pályán megmutatjuk nekik. Csak ennyit mondott: Houston is a beautiful city, I love living here, köszönjük Connor 😊

http://twitter.com/#!/ConnorBarwin98

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Köszi a választ 😊

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Srácok, mondjatok valami nagyon biztató hírt Harrisről pls 😊 Pihen, tanul, majd jövőre kap több lehetőséget, vagy szimplán szerencsétlenkedik edzéseken? 😊Wyatt
Tanul és edz, talán az edzők nem akarják bedobni túl hamar a mély vízbe. Remélem jövőre a kezdő helyért harcol majd. Most amúgy S poszton is próbálgatják.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Srácok, mondjatok valami nagyon biztató hírt Harrisről pls 😊 Pihen, tanul, majd jövőre kap több lehetőséget, vagy szimplán szerencsétlenkedik edzéseken? 😊

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Breaking news:

Johnson sajnos nem fog játszani a jaguárok ellen 😕
Na nem baj, ha meg nem 100 %-os akkor ne erőltessük addig.