Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Szegény Vickers 😊Bondi
Vickers múlt héten elrontott egy kulcs playnél egy blockolást is, aminek eredménye egy Suggs sack lett. Ezt el is felejtettem korábban megemlíteni.

AJ visszatérését a héten hivatalosan még egyébként nem zárták ki. Csak én következtetek erre a nyilatkozatokból.
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Fullback James Casey (chest/pectoral), who was injured against Oakland, also ran on a side field. Kubiak was asked Wednesday about the difference between playing with and without the converted tight end, and the coach said it was big, primarily because the offense was designed around his versatility and play-making ability.

Szegény Vickers 😊

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
http://www.nfl.com/videos/nfl-films-sound-efx/09000d5d823131fb/Sound-FX-Kubiak-and-Schaub

Kubiak és Schaub az Oakland ellen

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
AJ pedig nem fog játszani hétvégén. Schaub viszont igen, reméljük kicsit összeszoknak Masonnel.DC
Nagyon szomorú vagyok, hogy nem lép pályára, de így legalább meglátjuk mennyire erős is mentálisan a csapat.

Schaub és Mason Baltimore elleni teljesítménye rendkívül pozitív a számomra, innen már csak jobb lehet.

több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Én meg, hogy Harris 😀 Hamár Kareemot ennyire savazzátok 😊Wyatt
Meg kell jegyezni, hogy az edzők állítása szerint, annál a nagy playnél, amiért mindenki szidta, nem az ő, hanem Manning embere maradt üresen. Ő már csak mentette a menthetőt a szereléssel. Ha ez igaz, bár vannak kételyeim (Manning elég messze volt a playtől), akkor visszavonnom az eheti szidalmazását.

AJ pedig nem fog játszani hétvégén. Schaub viszont igen, reméljük kicsit összeszoknak Masonnel.
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Dominique Barber helyett Shiloh Keo került fel a PS-ről.
A PS-be érkezett Javaris és Torri Williams, RB és S.

több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Jobban játszottunk mint múlt héten, de ha szopunk a Tenessee ellen is akkor ez a szezon is elment.adam8
Azért hosszú még a szezon és gyenge a csoportunk, egy esetleges vereséggel sincs még veszve a csoportgyőzelem, csak egy (nagy) lépéshátrányba kerülünk
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A sajtó elkezdte piszkálni Kubiak-ot, a lényege egy szóval középszerűség, és, hogy sosem tudunk túljutni a saját árnyékunkon.

A sérültekről: Dominique Barber kidőlt egész évre, őt is műteni kell.
Brown és Manning-nek pihennie kell egy kicsit, de játszani fognak vasárnap.
Johnsosról és Caseyről viszont Kubiak nem nyilatkozott biztatóan. Azt mondta nem valószínű, hogy pályára lépnek vasárnap és előbb edzésbe kell állniuk. Ugyan már Kub erre most nincsen időnk!

A Tennessee ellen javulnia kell a futójátéknak, hogy megkönnyítsék Schaub dolgát is. Az elmúlt két meccsen 3.2-es átlagot hoztunk csak :/

Ja és még egy, Kubiak szerint Kareem jól játszott :o de szeretné ha Allen is többet tudna játszani.Bondi
Én meg, hogy Harris 😀 Hamár Kareemot ennyire savazzátok 😊

több mint 12 éve
Gabriel Houston Texans 525
Ogbonnayát elvitte a Browns.
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
A sajtó elkezdte piszkálni Kubiak-ot, a lényege egy szóval középszerűség, és, hogy sosem tudunk túljutni a saját árnyékunkon.

A sérültekről: Dominique Barber kidőlt egész évre, őt is műteni kell.
Brown és Manning-nek pihennie kell egy kicsit, de játszani fognak vasárnap.
Johnsosról és Caseyről viszont Kubiak nem nyilatkozott biztatóan. Azt mondta nem valószínű, hogy pályára lépnek vasárnap és előbb edzésbe kell állniuk. Ugyan már Kub erre most nincsen időnk!

A Tennessee ellen javulnia kell a futójátéknak, hogy megkönnyítsék Schaub dolgát is. Az elmúlt két meccsen 3.2-es átlagot hoztunk csak :/

Ja és még egy, Kubiak szerint Kareem jól játszott :o de szeretné ha Allen is többet tudna játszani.

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Schaub ma reggel MRI vizsgálaton vett részt, inkább csak elővigyázatosságból, sokat kapott az elmúlt két meccsen. A múlthéten a válla miatt kellett kihagynia az edzést, ma a csípőjét vizsgálták.

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Játszott, volt is 3 tackle-je

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 001
J.J. Watt-tal mi újság? Tegnap játszott? Nem rémlik, hogy láttam volna.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Jobban játszottunk mint múlt héten, de ha szopunk a Tenessee ellen is akkor ez a szezon is elment.

több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Ja, kb. azt kaptuk, amit vártunk. Meccsben voltunk, de végülis sima lett a vége.

Kareem Jacksont el kellene már felejteni, nincs sebessége, ezeket a hosszú playeket mindig benyalja, Jason Allen legalább 50-50 az ilyen helyzetekben, és néha még INTet is szerez belőlük. Oké, JoJo is benyalt egy nagy playt, de azért az teljesen más. Ő a reciverrel maradt, helyzetben volt, hogy megcsinálja a playt, csak épp 1 mp perccel hamarabb ugrott a lasztiért, mint kellett volna. De Kareem, neki esélye nem volt. Erőltetjük mert 1. körös volt. kiiit érdekel...

Schaub szerintem nem volt olyan rossz, nem volt igazán futásunk, és sokszor nem tudta kinek dobni a labdát, mert levédték az elkapókat, nyomás is volt rajta rendesen. Szóval nem volt könnyű dolga. Ja és volt pár elejtett laszti is, pl Foster is elejtett vagy hármat. Én nem írnám az ő számlájára ezt a meccset.

Ja igen Foster, valahogy nem az igazi a sérülése óta, Steelers ellen még egész jó volt, bár ott is inkább két nagyobb futásával hozta a yardokat, de a rövidebb futásokat Tate jobban megoldotta most. Fel kell pörögnie a szezon hátralévő részében.

A játékvezetés pedig szégyelheti magát, ennyi hibát véteni...

Jövő héten nagyon fontos meccs a Titans ellen. Általában nem erőltettem a sérült játékosok visszatérését, de AJnak vissza kellene jönnie, még, ha mankóval is játszik.
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Ez az L végül is belefért, inkább a múlt heti nem.
A D-n nem múlott semmi, Karem gyenge volt, vele kéne kezdeni valamit. De a Front7-n jónak tűnik, Barwin remekül helytállt Williams helyén.
Az O teljesítménye viszont nagyon gyenge volt, főleg Schaub-é. Nem tudom hogy ennyire befolyásolta a sérülése, az Oline szerintem jól megvédte és elkapókkal sem volt akkora baj, még Jones is a jobbik arcát hozta tegnap.
A jövő heti Tennessee elleni meccs sorsdöntő lesz.

több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Kemény védelem állt nálatok össze még Mario kiesése után is. Az OLünkön átrohantatok, a teljes falat domináltátok... most nekünk jött ki jobban a lépés, de kiemelném, hogy csak azért, mert AJ 100 yardja és 2TD-je nem volt veletek. Nagy meccs volt, grat.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
tex 150
A második félidő megint szánalmasra sikerült az első dirve-ot leszámítva. Úgy tűnik nem nagyon változik előnyére a csapat. Pedig szinte minden drive-ban ott volt a lehetőség, de megint nem élt vele a csapat. Valahogy úgy tűnik, hogy éles szituációkban nem megy a támadás, szerintem a korábbi red zone offense kudarcok (TD-k helyett field goal-ok) is erre vezethetők vissza. Tavaly ez jobb volt, remélem AJ visszatérésével ez változni fog.
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Viszont a jövő héten muszáj lesz már játszania, mert ez az O az utóbbi 2 meccsen botrányos volt.
Eljutottunk odáig, hogy a D jobban teljesít mint az O

több mint 12 éve
kalasnikov Houston Texans 355 — Texans D# fan
AJ állapota javul, utazik a csapattal, de nem játszik egyelőre.
http://www.houstontexans.com/news/article-3/Johnson-won%E2%80%99t-play-Sunday-but-hopes-to-return-soon/32097ba3-89ad-411f-bca4-f56df1b6ae70
több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
John McClain nyilatkozott a Ravens elleni meccsről... Bondi
Úgy tűnik Willis-nek már semmi se drága 😀 😉 Én kérek elnézést...N-Drew
Délután olvastam ezt a hozzászólásod, eltartott egy darabig míg leesett a poén 😀
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Pont Mario szerződésén gondolkodtam én is. Hatalmas veszteség lenne ha elhagyná a csapatot. Persze a sérülési kétségeket vetnek fel, de én remélem hogy valahogy sikerül megtartani őt, jó pénzért és mellé Fostert is.
Bondi
Talán a sérülése miatt olcsóbb lesz Mario...kalasnikov
No igen, én is erre gondoltam

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Mason-nek 13 év után új mezszámot kellett választania, a 82-es mezt kapta.

több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
John McClain nyilatkozott a Ravens elleni meccsről... Bondi
Úgy tűnik Willis-nek már semmi se drága 😀 😉 Én kérek elnézést...

több mint 12 éve
kalasnikov Houston Texans 355 — Texans D# fan
Pont Mario szerződésén gondolkodtam én is. Hatalmas veszteség lenne ha elhagyná a csapatot. Persze a sérülési kétségeket vetnek fel, de én remélem hogy valahogy sikerül megtartani őt, jó pénzért és mellé Fostert is.
Bondi
Talán a sérülése miatt olcsóbb lesz Mario...