Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 12 éve
JoeyB Houston Texans California Golden Bears 347 — Texans fan
Eddig nagyon tetszik minden, maga a 3-4be valo atallas megoldasa, es a secondary fejlesztese, na de ki lesz a nose tackle? NT nelkul a 3-4 alapja nincs meg :/


Twitter: azajoey
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Az offseasonban csak a mackó drukkerek, utána majd meglátjuk. A Lovie-féle cover2-ben alapfeladatai voltak, botrányosan rossz játékosokat nem bírt kiszorítani a tavalyi évig, idén inkább a pályára sérülések miatt ritkán lépő Wright kapja meg a bizalmat. Egy sokkal agresszívabb secondary játékot megkövetelő sémában elég nagy az esély, hogy szétdobálják.füligjimmy
Végre valami jó hír (mármint a divízió riválisoknak). 😊iktriad
hát Danieal Manning idejövetelétől valahogy sosem tudtam rettegni, PM szét fogja dobálni, mert fos
JoJo viszont remek igazolás bár kérdés, mire megy egyedülStez
PFFen Pro Bowlba vitték volna, csak mondom 😊 Nem biztos, hogy annyira fos.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
ez így elég erős nap volt a Texanstól.... 😊

több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Ha már safety, akkor én Troy Nolanben bízok nagyon.

több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Nem tudom mit hallottál róla, de biztos, hogy több mint a fele igaz. Arról ráadásul ritkán beszélnek, hogy futás ellen szvsz a legjobb corner a ligában. Nálunk teljes a letargia, hogy elvittétek, úgyhogy ha nem gond, nem gratulálok hozzá 😕nasheem
Sajnálom, ami a kulbotokkal történik, sok jó játékost veszítettek ebben az offseasonban, a klubnak fel kell tenni a kérdést, hogy miért van ez (nem csak a lové ez biztos), és jó lenne meg változtatni a csapat kúltúráját is. Remélhetőleg újra tudtok épülni és Andy Dalton egy jó kis nfl irányítóvá növi ki magát...

Ami Manninget illeti, gyakorlatilag nincs kezdő kaliberű safetynk, úgyhogy mégha a bears fanok szerint nem is ér ennyit, akkor is automatikus upgrade a csapatnál (így is kérdéses, hogy Quinn hogy tud majd szerepelni a másik safety poszton). Philips is sokszor hangsúlyozta, hogy az ő rendszere nem túl bonyolúlt, és a játékosokat az erőségei szerint játszatja. Valószínű komoly beleszólása volt az igazolásokba is, innentől az ő sara, hogy összerakja a védelmet. Nevekbe nincs hiány mostmár, kérdés mennyire tudja őket egy egységbe kovácsolni őket, nincs sok ideje rá...
több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Nagyon jó igazolás volt Joseph büszke vagyok az FO-ra 😊 Manninget majd meglátjuk milyen lesz.

több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Megmondom őszintén nem nagyon ismerem Joseph játékát, nem sok Bengals meccset láttam, de ha a fele igaz annak, amit mondanak róla, akkor a secondarynk minősége máris exponenciálisan nőtt. DC
Nem tudom mit hallottál róla, de biztos, hogy több mint a fele igaz. Arról ráadásul ritkán beszélnek, hogy futás ellen szvsz a legjobb corner a ligában. Nálunk teljes a letargia, hogy elvittétek, úgyhogy ha nem gond, nem gratulálok hozzá 😕

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Asszem idén már nem fog senki viccelődni a Texans secondaryvel:

S Danieal Manning signs with Houston Texans, 4 years, $20 million, $9 million guaranteed.iktriad
Az offseasonban csak a mackó drukkerek, utána majd meglátjuk. A Lovie-féle cover2-ben alapfeladatai voltak, botrányosan rossz játékosokat nem bírt kiszorítani a tavalyi évig, idén inkább a pályára sérülések miatt ritkán lépő Wright kapja meg a bizalmat. Egy sokkal agresszívabb secondary játékot megkövetelő sémában elég nagy az esély, hogy szétdobálják.füligjimmy
Végre valami jó hír (mármint a divízió riválisoknak). 😊iktriad
hát Danieal Manning idejövetelétől valahogy sosem tudtam rettegni, PM szét fogja dobálni, mert fos
JoJo viszont remek igazolás bár kérdés, mire megy egyedül

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Asszem idén már nem fog senki viccelődni a Texans secondaryvel:

S Danieal Manning signs with Houston Texans, 4 years, $20 million, $9 million guaranteed.iktriad
Az offseasonban csak a mackó drukkerek, utána majd meglátjuk. A Lovie-féle cover2-ben alapfeladatai voltak, botrányosan rossz játékosokat nem bírt kiszorítani a tavalyi évig, idén inkább a pályára sérülések miatt ritkán lépő Wright kapja meg a bizalmat. Egy sokkal agresszívabb secondary játékot megkövetelő sémában elég nagy az esély, hogy szétdobálják.füligjimmy
Végre valami jó hír (mármint a divízió riválisoknak). 😊
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Már-már pofátlanságba hajlóan jó csapatotok van az idényre, és így elsőre nem csak a PO-ra lehet könnyedén jó, hanem megkockáztatom akár SB-ra is, ha csak a névsorból indulunk ki.

Most, hogy a végére értem a hsz-nek, már nem tudom sírjak-e, vagy nevessek... 😉

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Asszem idén már nem fog senki viccelődni a Texans secondaryvel:

S Danieal Manning signs with Houston Texans, 4 years, $20 million, $9 million guaranteed.iktriad
Az offseasonban csak a mackó drukkerek, utána majd meglátjuk. A Lovie-féle cover2-ben alapfeladatai voltak, botrányosan rossz játékosokat nem bírt kiszorítani a tavalyi évig, idén inkább a pályára sérülések miatt ritkán lépő Wright kapja meg a bizalmat. Egy sokkal agresszívabb secondary játékot megkövetelő sémában elég nagy az esély, hogy szétdobálják.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, szépen körbeépítettétek Harrist 😀

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Durván erősít a Texans.
Ahogy az ellenfelek szedik szét magukat a JAX-et kivéve, idén már lassan ti vagytok az esélyesek a Southban.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Asszem idén már nem fog senki viccelődni a Texans secondaryvel:

S Danieal Manning signs with Houston Texans, 4 years, $20 million, $9 million guaranteed.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nagyon korrekt, fiatal defensetek lesz itt. Már csak egyedül a safety poszt vár megoldásra, de eddig kifejezetten tetszik ami itt lesz.
több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Houston gives J Joseph gets 5 years, $48.75 million and $23.5 guaranteed, including $12.5 signing bonus.szaba
Mégcsak azt se lehet mondani, hogy nagyon túlfizettük. Elégedettek lehetünk, nagyon.

FO is jól tettem szerintem, hogy nem várta ki Nnamdi döntését. Közbe lemaradhattunk volna Josephről is, és nagyon valószínű Asomughának is mi kínáltuk a legtöbbet, de úgy látszik ő nem akart hozzánk jönni vagy csak még több pénzt akar, de ez már nem is érdekes. Örüljünk Josephnek, elég korrekt áron sikerült megszerezni
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Houston gives J Joseph gets 5 years, $48.75 million and $23.5 guaranteed, including $12.5 signing bonus.
több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Megmondom őszintén nem nagyon ismerem Joseph játékát, nem sok Bengals meccset láttam, de ha a fele igaz annak, amit mondanak róla, akkor a secondarynk minősége máris exponenciálisan nőtt. Biztos sok lovét kínáltunk neki, Leach csak discount áron maradhat.

És ahogy írtad is Newman, még safety pozícióba várható valaki
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Hergelés gyanánt:
Joseph has a better 2-yr YPA than Asomugha on nearly 3 times as many targets.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
nagyon jó döntés,hosszabb távon jobb,mint Aso...várom a fejleményeket 😊

más

The Texans are reportedly one of three "finalists" in the race to sign free agent SS Danieal Manning.
The other finalists are unclear, but we suspect one is the Saints to replace coverage liability Roman Harper. The Vikings are also rumored to have interest. In Houston, Manning would play strong safety across from Glover Quin. He's drawn more interest than Harper, Michael Huff, and even Dashon Goldson.

az úgy igen kemény erősítés lenne a secbe,JoJo+Manning...

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Filed to ESPN: Texans reach agreement with former Bengals CB Johnathan Joseph on a five-year deal. Nnamdi to Jets looking more likely.

Éljen.
több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Elég eseménytelen volt számunkra ez a nap, azt azért megemlíteném, hogy tegnap Leinartot és Butlert (első számú csere tackelünk) újra szerződtettük. Orlovskyt ilyen szerződéssel (3 milla per év) biztos nem tartjuk meg
több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
The Texans have "moved into the lead" for free agent Nnamdi Asomugha, according to NFL Network's Michael Lombardi.
The Texans must be doing some serious restructuring. Lombardi says that Asomugha's money will be in the $12-$14 million per year range, which is more than the Texans were expected to fork over. Still, this could be a ploy from Asomugha's camp to drive the Jets' offer up. The bidding war is on for the best free agent available.

több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Jacoby marad 3 év 10.5 millió melyből 3 garantált, szerintem korrekt
és versenyben vagyunk Weddle-ért is
Rashad Butler is marad
Leinart elment Seattlebe
és az általunk igazolt UDFA-k: http://www.chron.com/disp/story.mpl/sports/fb/texansfront/7670138.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+houstonchronicle%2Fspfbtxfront+%28HoustonChronicle.com+--+Houston+Texans+Football%29adam8
Jacobyért kicsit sokallom azt a 10 és fél millát, 1-2 millióval lehetett volna olcsóbb, de megértem az FOt, AJ után ő a legrobbanékonyabb reciverünk (kár hogy nem elég megbízható célpont), de ami még fontosabb ő az egyetlen értelmes visszahordó emberünk, és ez sokat nyomhatott latba.

Weddle meg maradt a Chargersnél, de ez nem volt meglepetés, ott akart ő maradni, a többi csapattal való tárgyalás csak az árfelhajtásért kellett (ami elég jól is sikerült).
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Mi a bajod Harrisszel? 😀Wyatt
rookie. 2.körös
Kareem jackson elskörösen égett mint a rongy. pass rush newm hiszem h jobb lesz mint tavaly.
stbbraxa88
Neme????
Úgy, hogy érkezett Watt a 3–4-es DE-nek, Reed OLB-nek, átmegy oda Mario is, ott van még Barwin is, akitől nagy ugrást várok, ez kb 4 helyen jobb, mint nálunk spec 😀
Szerintem nagyon jó lesz a Texans 3–4-ben, pass rush is bőven lesz, szal ez nálam nem érv. Újonc és második körös, na bumm, nem ő lenne az első, akinek már az első éve sem szar 😊Wyatt
NA ez így ebben a formában IGAZ!!