Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 12 éve
kalasnikov Houston Texans 355 — Texans D# fan
Érdekes draft lett, az sdott körben húzott pickeket tekintve, de sajnos itt a ti leírásaitokre kell hagyatkoznom, mert nem értek hozzá. mindenesetre nagyon remélem, hogy jövőre lesz szezon, mindig az újoncokat szeretem legjobban nézni, hogy mit tudnak ügyködni. 😊Johnny_X
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Egyelőre elégedett vagyok, ősszel majd meglátjuk, mi sül ki belőle - reméljük meglátjuk 😉


A "hivatalos" összefoglaló a Texans draftról:
http://www.houstontexans.com/news/article-3/Texans-add-defense-more-defense-in-2011-draft/83d7d261-b6ab-4e1c-ac24-af799b30023c
több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Én Yates helyett Enderlét vittem volna, Carmichael helyett meg Houset ha a poszton kell maradni, de jó lett ez így is 😊

több mint 12 éve
Johnny_X Houston Texans 50 — Rotációs kapa
Érdekes draft lett, az sdott körben húzott pickeket tekintve, de sajnos itt a ti leírásaitokre kell hagyatkoznom, mert nem értek hozzá. mindenesetre nagyon remélem, hogy jövőre lesz szezon, mindig az újoncokat szeretem legjobban nézni, hogy mit tudnak ügyködni. 😊

"Today the enemy shall know fear!"
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Nézzük akkor az embereinket 😊

1. kör: JJ Watt DE, Erre a posztra gondoltunk a legkevésbé, de ide is kellett ember és az egyik legjobb prospect volt ezen a poszton. A
2. kör: Brooks Reed OLB, mindenképpen kellett egy szélső LB a draft elején, a bent levők közül a legjobbat húztuk. A
2. kör: Brandon Harris CB, ez a pick ezen a helyen hatalmas dolog volt. A+
4. kör: Rashad Carmichael CB, a poszt mélyítése lehetett a cél, kellett is ennek a Sec-nek. B-
5. kör: Shiloh Keo S, Jó választás volt és remek egyéniség, a passzvédekezési képességeivel vannak kétségeim, de biztos többet tud, mint Pollard, ha őt választottuk. B
5. kör: TJ Yates QB, A legvitathatóbb pick, nem biztos, hogy pont itt pont most kellett volna egy QB-t választani akiből max évek múlva lehet kezdőjátékos, már ha lesz belőle az. D
7. kör: Derek Newton OT, Erre a posztra is kellett a depth. C+
7. kör: Cheta Ozougwu OLB, Lesz belőle ami lesz, OLB depth tovább bővült, valamint az ST szerep juthat neki. C+

2006 óta a legjobb draft lehet ez 😊

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
Ozougwu pickről ezt írja az nfl.com: Ozougwu is inconsistent and doesn't completely understand football, be he has quickness and edge-rush ability. We'll see if Mr. Irrelevant makes a solid career in the NFL.
😊

Majd valamikor megpróbálok valami értékelést írni a draftról.Bondi
egyik kedvenc játékosom a drafton, mock draft game-ben is elvittem 😊 ha Mr. Irrelevantként is, de örülök hogy választották, azt a plusz 15 perc hírnevet amúgy is megérdemli, rendkívül intelligens és nagyon szeret a rászorulókon segíteni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 685 — tracker ember
Mind a három játékos bent maradása hatalmas meglepetés számomra is. Mi történhetett McDaniellel, hogy nem kelt el?Bondi
Megverte az asszonyt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Ozougwu pickről ezt írja az nfl.com: Ozougwu is inconsistent and doesn't completely understand football, be he has quickness and edge-rush ability. We'll see if Mr. Irrelevant makes a solid career in the NFL.
😊

Majd valamikor megpróbálok valami értékelést írni a draftról.

több mint 12 éve
Gabriel Houston Texans 525
Fogalmam sincs, de most nagyon sajnálom hogy nincs UDFA. 😕
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Mind a három játékos bent maradása hatalmas meglepetés számomra is. Mi történhetett McDaniellel, hogy nem kelt el?

több mint 12 éve
Gabriel Houston Texans 525
Majd eldöntik 😕 sajnos ez már nem a nem ami problémánk. Olyan játékosok maradtak benn mint McDaniel, D. Williams vagy Herzlich. Ezek a nevek nem kicsit meglepőek nekem, főleg annak a fényében milyen undergrund arcok mentek ki a nap folyamán.
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Mr. Irrelevant: Cheta Ozougwu, Pedig először komolyan LB-t akartam írni 😊

Most néztem, hogy a Denver Moore-t és Carter-t is behúzta, kemény. Nem mind2 FS?

több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Ja egy punter nem lenne rossz. Turk tavaly sokat betlizett és van már vagy 40 éves

Ui: lechekoltam már 42! éves
több mint 12 éve
Gabriel Houston Texans 525
punter:Henry
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
OT, oké ezt megértem, de FS-t nem akarunk húzni?Bondi
Quinn nagy valószínűséggel FSt fog játszani jövőreDC
Remélem tudja majd hozni magát. Kíváncsi leszek Mr. Irrelevant-ra 😊 Ki milyen posztot tippel? Én mondok egy FB-t

több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
OT, oké ezt megértem, de FS-t nem akarunk húzni?Bondi
Quinn nagy valószínűséggel FSt fog játszani jövőre
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Én mindenhol azt olvastam, hogy Keo inkább box safety, de ne legyen igazam és legyen ballhawk 😊
OT, oké ezt megértem, de FS-t nem akarunk húzni?

több mint 12 éve
Gabriel Houston Texans 525
most olvasgatok különböző cikkeket. állítólag azért jó Keo mert kellően tapasztalt. és nem tudom mit higgyek, mert ebben a cikkben azt írják, hogy jó passzvédekezése miatt húztuk. tény 5 év 11 int az egyetemen. majd meglátjuk.
más, ezen beszartok: Harris idei egyetlen int-jét na ki ellen húzta? igen a válasz Yates 😂 lesz mivel húznia majd ha egyszer lesz tc. 😀
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Most Keo után ment ki Black, miért nem inkább őt húztuk be? Szerintem Keo nem lesz több, mint megbízható cserejátékos, Black-ből még akár kezdő S is lehet. Szerintem megérte volna a kockázatot.

több mint 12 éve
Gabriel Houston Texans 525
Carmichaelt nem értem minek kellett behúzni Harris után. CB depthet mélyíteni? Igazad van Bondi Keo kicsit olyan mint Pollard. Csupaszív játékos, iszonyatos ütése van, de labdalopáshoz, passzvédekezéshez nem sok köze van állítólag. Idahón visszahordóként is szerepelt, nem tudom ennek mennyi köze lehet a kiválasztásához. Yates pick teljesen értékelhetetlen szerintem. DC magyarázatát nem tudom elfogadni. 😊 Elfelejtettem hogy a 6. körünk a Redskinsé. 😕
több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Yates mi a búbánatnak kellett, de most őszintén?Bondi
Kubiaknak is kell valami pet, amit nevelgethet, nehogy már Philipsnek jusson minden 😊
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Yates mi a búbánatnak kellett, de most őszintén? Az egyetemet eltalálták, de szerintem más játékost kellett volna onnan elhozni...Ennek a választásnak most nem örülök

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Rashad Carmichael után Siloh Keo, én kedvelem Keo játékát, de csak én gondolom úgy, hogy hasonló típusú játékos, mint Pollard volt?
Könyörgöm Deunta-t válasszuk

több mint 12 éve
Gabriel Houston Texans 525
üdv Bondi! nem lementünk a 4.-ben jött carmichael, és kaptunk 2 5. köröset amiből már behúztuk keot. + most húztuk be Yates-t.
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Huh srácok a gépem kicsit bekrepált, úgyhogy eddig nem tudtam követni az eseményeket.
Akkor a 4. körben letradeltünk? Most lett pluszban 2 db 5. körösünk?

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 840 — StuG Life
szerkeszd már azokat a hozzászólásaidat, ez nem chat.

komolyan, több oldalnyi 1 soros hsz- 2 percenként, eszem megáll.