Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Valami veterán NT és 3-4 DE mélységnek nem ártana még.
DC
"Former Pats DE Ty Warren is headed to Houston to visit with the Texans"
😊MarioAna
Köszi az infót
Én örülnék neki, ha valahol még játszana, bár nálatok sem lenne alap :/Wyatt
Mi is neki most a baja? Mennyire számít egészségesnek?
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Leach-Ravens.
A vicc az lenne ha hozzánk meg aláírna McClain.

Okoye és D. Anderson távozása nem csal könnyeket a szemembe.
Még szeretném ha Mark Andersont megtartanánk.

Watt kivételével már minden rookie aláírt, részleteket még nem tudok.
Érdeklődünk állítólag Ty Warren iránt a Cowboys-szal együtt. Ennek nem tudom mennyi valóságalapja van.Gabriel
Én örülnék neki, ha valahol még játszana, bár nálatok sem lenne alap :/

több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Valami veterán NT és 3-4 DE mélységnek nem ártana még.
DC
"Former Pats DE Ty Warren is headed to Houston to visit with the Texans"
😊

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Kicsit lemaradtam itt a történésekben. Joseph és Manning jó erősítésnek tűnik, főleg az előbbi.
McClain pedig RB-t akar játszani, azért is jött el Baltimoreból

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Watt twitteréről:
Officially signed as a member of the Houston Texans! Can't wait to hit the field & get to work.
több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Leach hiányzni fog, de nem engedhettük meg magunknak (11 millát kap 3 évre a Ravenstől), kell a pénz a védelem erősítésére.

Valami veterán NT és 3-4 DE mélységnek nem ártana még.

Azt írták a kinti fórumon, hogy Watt twitterén kint van mostmár, hogy aláírt
több mint 12 éve
Gabriel Houston Texans 525
Leach-Ravens.
A vicc az lenne ha hozzánk meg aláírna McClain.

Okoye és D. Anderson távozása nem csal könnyeket a szemembe.
Még szeretném ha Mark Andersont megtartanánk.

Watt kivételével már minden rookie aláírt, részleteket még nem tudok.
Érdeklődünk állítólag Ty Warren iránt a Cowboys-szal együtt. Ennek nem tudom mennyi valóságalapja van.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
A punter Sepulveda vizitel Houstonban.ulpianus
???
Tegnap szerződtettük újra.
Remélem nem marad nálunk, sorozatban szakad az ACL-je és amúgy is csak egy átlagos szintre jó. És nálunk különben is az UDFA Aaron Bates-é a jövő.Robilluma
Twitteren írták normális forrásból. De attól még bármi lehet. Kipróbálni nem jelent semmit.ulpianus
vizitált, de ezen akciója után rögtön megegyeztünk vele
http://www.steelersdepot.com/2011/07/steelers-agree-to-terms-with-p-daniel-sepulveda/


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
A punter Sepulveda vizitel Houstonban.ulpianus
???
Tegnap szerződtettük újra.
Remélem nem marad nálunk, sorozatban szakad az ACL-je és amúgy is csak egy átlagos szintre jó. És nálunk amúgy is az UDFA Aaron Bates-é a jövő, legalábbis remélem.Robilluma
az a hoteles Bates? 😉 brrrrrrrsutianap
Nem 😊 Az az elmeszint Harrisonnál jelentkezett 😊
A mi emberünk: http://www.youtube.com/watch?v=WqDMmi-xK48
3.9 GPA-s diploma, első punter csapatkapitány a Michigan State történetében. Jófiú 😊 . Na és 45-ös átlag utolsó évében


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
A punter Sepulveda vizitel Houstonban.ulpianus
???
Tegnap szerződtettük újra.
Remélem nem marad nálunk, sorozatban szakad az ACL-je és amúgy is csak egy átlagos szintre jó. És nálunk különben is az UDFA Aaron Bates-é a jövő.Robilluma
Twitteren írták normális forrásból. De attól még bármi lehet. Kipróbálni nem jelent semmit.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
A punter Sepulveda vizitel Houstonban.ulpianus
???
Tegnap szerződtettük újra.
Remélem nem marad nálunk, sorozatban szakad az ACL-je és amúgy is csak egy átlagos szintre jó. És nálunk amúgy is az UDFA Aaron Bates-é a jövő, legalábbis remélem.Robilluma
az a hoteles Bates? 😉 brrrrrrr


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
A punter Sepulveda vizitel Houstonban.ulpianus
???
Tegnap szerződtettük újra.
Remélem nem marad nálunk, sorozatban szakad az ACL-je és amúgy is csak egy átlagos szintre jó. És nálunk különben is az UDFA Aaron Bates-é a jövő.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
A punter Sepulveda vizitel Houstonban.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nem nagy meglepetésre Okoye és D. Anderson kirakva. Előbbinek nincs helye 3-4be és első körös bustként lehet elkönyvelni (mindig ment a "még fiatal, de majd idén" szöveg, ez gondolom sokaknak ismerős), talán egy másik, 4-3 as csapatban újra tudja indítani a karrierjét, de sokkal valószínűbb, hogy majd eltűnik a süllyesztőbe. DC
És még mindig csak 24 éves... Nagyon kíváncsi vagyok ki kapja majd fel. De az az első pillanattól nyilvánvaló volt, hogy az átállás után nincs maradása Houstonban. Szolíd kezdőként sztem elkaristol még jópár évet a ligában.Csabiii
Hozzánk jött. Ha nem is kezdőként, de a rotációba szóhoz juthat. Gholston után egy újabb első körös. Próbát mindenképp megér.
több mint 12 éve
Csabiii New England Patriots 198
Nem nagy meglepetésre Okoye és D. Anderson kirakva. Előbbinek nincs helye 3-4be és első körös bustként lehet elkönyvelni (mindig ment a "még fiatal, de majd idén" szöveg, ez gondolom sokaknak ismerős), talán egy másik, 4-3 as csapatban újra tudja indítani a karrierjét, de sokkal valószínűbb, hogy majd eltűnik a süllyesztőbe. DC
És még mindig csak 24 éves... Nagyon kíváncsi vagyok ki kapja majd fel. De az az első pillanattól nyilvánvaló volt, hogy az átállás után nincs maradása Houstonban. Szolíd kezdőként sztem elkaristol még jópár évet a ligában.
több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Nem nagy meglepetésre Okoye és D. Anderson kirakva. Előbbinek nincs helye 3-4be és első körös bustként lehet elkönyvelni (mindig ment a "még fiatal, de majd idén" szöveg, ez gondolom sokaknak ismerős), talán egy másik, 4-3 as csapatban újra tudja indítani a karrierjét, de sokkal valószínűbb, hogy majd eltűnik a süllyesztőbe. Andersont sajnálom, mert a csapat bohóca volt, ugyanakkor a pályán keményen játszott, de túl sokat keresett egy 4. számú elkapóhoz képest (közel 1,5 milliót kapott volna 2011ben).

Ja igen Orlovsky is el lett küldve, de Leinart visszaigazolásával ez nem volt kérdés.
több mint 12 éve
kalasnikov Houston Texans 355 — Texans D# fan
Tetszik, hogy így belecsaptunk a lecsóba. Azért ennyi új játékossal + új edzővel + új D# szisztémával nem várok kiugró teljesítményt az első évben. Mondjuk a tavalyinál csak jobb lehet...

Persze ha az offense ismét hozza magát, akkor egy közepes védelemmel is ott lehetünk (végre) a PO-ban.
több mint 12 éve
Gabriel Houston Texans 525
Na végre! Elit CB! Nem is igazán akarom elhinni. Kb 3 éve szeretnék látni 1 ilyen igazolást. Manning szerződtetésénél fontos szempont volt a specteam munkássága is amellett hogy safetyként biztos kezdőnek szánják - tartsa őt akárki akármilyen játékosnak most -, így 2 legyet ütöttünk 1 csapásra. Aztán majd kezdődik a szezon és meglátjuk rászolgál-e a bizalomra. Nolantől én is előrelépést várok, tavaly bíztató volt amit mutatott. Texans.com- on Mitchell, ha már szóba jött a NT.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Tessék, itt a cikk: http://www.profootballfocus.com/blog/2011/04/17/secret-superstar-danieal-manning-chicago-bears/
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nem Stez, ez fordítva történik 😊 Én kurva jó játékosokat igazolok. Amúgy nincs nálam. És nem én mondom, hanem a PFF, hogy pro bowlba való.tenorx
Nem tudom, hogy mi az a PFF, ha utazási iroda, akkor megértem. 70 szerelés, meg 1 Int, hát ez Pro Bowl. 😀 Kapott valami alacsony tendert tavaly, idén ajánlottak neki egy 3 év / 6 milliót, szóval az edzői stáb nagyjából ennyire tartotta, akik Manumalemunának odaadtak tavaly 6 milliót, közben alig bírt mozogni. A nickel CB Moore sokkal nagyobb playmaker volt. Mackóföldén annyi volt a dolga, hogy 20 yardos playből ne engedjen 30 yardosat, ezt nagyjából meg tudta oldani, de a képességeinek a határán ficánkolt. Blitzelni nem tud (ez mondjuk séma kérdése is), embert fogni nem tud, a boxban se túl effektív, az új kickoff szabály miatt már visszahordóként se olyan értékes. Nagyon kíváncsi vagyok, mit látnak benne. Annyit elárulhatok, ha valakit a mackók elengednek, az máshol nemigazán szokott kivirágozni.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nem Stez, ez fordítva történik 😊 Én kurva jó játékosokat igazolok. Amúgy nincs nálam. És nem én mondom, hanem a PFF, hogy pro bowlba való.tenorx
tan meccset kene nezni a statisztikanezegetes helyett. nem mondom h neha nem vilagitanak ra jol bizonyos radar alatt levo jatekosok kiemelkedo hasznossagara a pffnel de ebben az esetben ez iszonyatos nagy melle szvsz. sajnos ez se a leheto legnagyobb homaly igazolas bar o azert szvsz kisse tul lett fizetve. sajnos ettol a teny meg teny marad meszaros defense alakul houstonban. a nose miatt en meg annyira nem aggodnek a texans szurkolok helyeben. egyreszt phillips rendszerebe
nem kell prototipikus vilagklasszisnak tuno nt. ratliff sem volt vmi tulhypeolt urge mielott nem kezdett vna jatszani masreszt
szvsz ha smith es watt birjak a gyurodest annyira h nickelben is elvigyek a falat akkor meg annyira sincs ra eletbevago szukseg.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nem Stez, ez fordítva történik 😊 Én kurva jó játékosokat igazolok. Amúgy nincs nálam. És nem én mondom, hanem a PFF, hogy pro bowlba való.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
tenor neked mindenki olyan kurva jó játékos, aki nálad van GM-ben 😊
kérdezd meg a Bears fanokat, előző évben nem volt rossz, de előtte kritikán aluli végig tudtommal.. és amikor én láttam, akkor is szar volt.. ettől még lehet jó a Texansban, de amíg nem látom, addig nem így fogom elkönyvelni.. lesz egy PM-ünk, aki majd tesztelheti őt évente kétszer 😊

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
JoJo viszont remek igazolás bár kérdés, mire megy egyedülStez
Ezt nem értem... Miért lenne egyedül? Tavalyi 1. körös CB, idei 2. körös...

több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Earl Mitchellt szánják annak