Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
én 3. és 5. olvasok, ha igaz simán megérte
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Tudja valaki mit adtunk érte ?
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Hoppá, Harris 😀
több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
igen Harris
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
most Harris?Gabriel
Szerintem igen.
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
nem gáz de őszintén, elképzelted ahogy 2 oldalrol leütközik a levegőben lévő Wayne-t. 😀 mi maradna a csávóból? 😂 😀Gabriel
Hát, mint tudjuk erő=tömeg*gyorsulás, Wayne biztos pörögne, mint a bugócsiga 😊
több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
most Harris?
több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
nem gáz de őszintén, elképzelted ahogy 2 oldalrol leütközik a levegőben lévő Wayne-t. 😀 mi maradna a csávóból? 😂 😀
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
nem tudom shutdown lesz-e csak nekem ezt tűnt logikusnak. ha Te még Okoyéra és Codyra gondoltál Te vagy a rossz nem én 😂 mert az én agyam már Asomughán járt, kajak azt hittem ez az a név "amire mindenki gondol". de látom megfogott téged a reggeli agybajom az átlag 300 fontos secondaryről 😂Gabriel
Ja nem, persze én is ő rá gondoltam, csak úgy megjegyeztem, hogy hiába van sok falemberünk, az még nem azt jelenti, hogy fullon vagyunk 3-4es endel

szerk: a vicceket úgy értettem nevetséges játékosok, nem kezdő szintűek, nem a te korábbi viccedre utaltam vissza, bocs ha félreérthető voltam
több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
nem tudom shutdown lesz-e csak nekem ezt tűnt logikusnak. ha Te még Okoyéra és Codyra gondoltál Te vagy a rossz nem én 😂 mert az én agyam már Asomughán járt, kajak azt hittem ez az a név "amire mindenki gondol". de látom megfogott téged a reggeli agybajom az átlag 300 fontos secondaryről 😂
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Ja és a pickeken is látszik, hogy Philips elsősorban a puss rush növelésével akarja javítani a passzvédekezésünket.
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
de nem tudom mit akarunk Watt-tal. ez a problémám. Amukamara kezdő lett volna 1. perctől, ahogy Reed is az lesz. és akkor már meglenne a cornerünk még akkor is ha tudom mi az a név amire mindenki gondol 😊 Mindegy akkor már húzhatnánk 2 safetyt.Gabriel
Ha jól tudom Antonio Smithen kívűl senki nem játszott 3-4-ben a defensive falemberek közül. Mario világ életében 4-3as end volt, egyáltalán nem biztos, hogy effektív lenne ebben az új szerepben, valószínű hosszú szitukban kint hadják a szélen (mármint a OT szélén és nem guard és az OT közt, mint egy 3-4 es endet), hadj csinálja, amit a legjobban tud. Rövid yardos szitukban majd rotálnak. Okoye meg Cody vicceket hadjuk, előbbit szerintem minnél előbb el kell cserélni míg ér valamit, ha más nem egy zacskó szotyira (4-5.- körös pick), utóbbi meg jó lesz NT cserének.

Persze a te verziód is teljesen logikus, és ha Amukamara egy shutdown CB lesz, akkor komolyan megbánhatjuk, hogy passzoltuk.
több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
Moore-t bebuktuk 😕
több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
de nem tudom mit akarunk Watt-tal. ez a problémám. Amukamara kezdő lett volna 1. perctől, ahogy Reed is az lesz. és akkor már meglenne a cornerünk még akkor is ha tudom mi az a név amire mindenki gondol 😊 Mindegy akkor már húzhatnánk 2 safetyt.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
jó pick ez is, bár bent volt harris és moore is. Hány kör megy ma le amúgy?Bondi
2-3. megy ma le.
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
jó pick ez is, bár bent volt harris és moore is. Hány kör megy ma le amúgy?

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
és ez need volt valóban, tuti kezdő. most sajnálom a tegnapi picket igazánGabriel
szerintem rendben van az is, építjük a 3-4 front 7-tet
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Ja nekem is tetszik, remélhetőleg secondary se marad ki a következő körökben, mondjuk FAn mindenképp kell valakit oda szereznünk (és itt mindenkinek ugyanaz a név jut elsőre eszébe 😊 )
több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
és ez need volt valóban, tuti kezdő. most sajnálom a tegnapi picket igazán
több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
ez teljesen jó pick ezen a helyen.
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Reed 😊
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Reed lett.
több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
on the clock....
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Na Moore, Harris esetleg Reed? Van itt népszerű választék. Mondjuk, ahogy ismerem a csapatot úgyis valaki egészen más lesz 😊
több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
Óriási db run van itt az elején. Dowling, Williams, nemtom marad-e Harris?