Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Na már le is tiltották a videót

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
JJ Watt highlight: http://www.youtube.com/watch?v=8QT2-mRCgX0
A srác intenzitását látva én nyugodtan alszom, hogy nem volt ez egy rossz pick
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Korábban egyébként azt irtam nem vagyok oda JJ Wattért, de lehet, hogy pont egy ilyen all effort srác kell végre a lazy fekák mellé ( már bocsánat 😊 )
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Egy Moore-ral nagyon kiegyeznék 😊

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
2. kör secondary mindenképp, pass rusher OLBnek ott van Barwin, lehet Mario is OLB lesz nem tudom, de secbe kell ember, mert szinte semmink nincs
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Van még rendesen hely ahova kellene ember. 2. körre melyik poszt? esetleg Reed? Quinn most ment ki St. louisba

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
És a nagy kérdés, mit fog most akkor Mario játszani? Egyébként jelenleg a hiány a csapatnál NT, OLB, 1-2 kezdő szintű CB és 1-2 kezdő szintű S
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Szerintem sem rossz csak meglepett, Quinn, Amukamara és még Jordan is bent volt.
Mind1 jó ez a pick, DC? 😊

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Hát nem egy "szexi" pick az biztos. Bent volt Prince, Quinn, Fairley (trade vagy 3-4 DE) és 3-4 DEnek Jordan is. És a probléma most az nálunk, hogy több a falember a csapatnál, mint kezdő szintű OLB+CB+S együttvéve. Quinn egyébként nagyot esik, úgy látszik ez a tumor dolog sok mindenkit elijeszt
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Szerintem se rossz játékos, bár furcsa, hogy bent volt Quinn és Amukamara is, és mégis Watt lett a pick. Ennyire bíznak itt Barwinban?
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Nem volt ez rossz, szerintem 😊
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
basszameg......Watt

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Én is tudom nézni, csak nehogy kitradeljünk az első körből mert akkor mérges leszek 😊

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Hát igen, Aldon Smithért egyikünk se rajong, pedig sajna legtöbb mocknál őt húzzák be hozzánk. Nade rövidesen kiderül. Én nézem élőbe, szerencsére holnap csak délután kell mennem dolgozni 😊
több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
+
Dareus biztos nem csúszik ennyit, érte feltrade nagyon drága lenne. Heyward, Liuget, Wilkerson trió szerintem nekünk nem ér 1. kört.
több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
Röviden.
Amukamara a kedvenc pickem, mert nincs secondary. Feltrade egyetlen játékosért éri meg szerintem, ez Peterson. Ha olb-t választunk Quinn a kedvencem ezen a poszton, ha nem csúszik le Miller, de érte nem kell feltrade. Endet nem szeretnék az 1. körben, mert nem érzem szükségét, ha mégis ez lenne a pick akkor Jordan legyen. NT sem kell nekünk elvileg, Taylort csak letrade esetén vagy holnap a 2. körben fogadom el. Bowerset nem látom a sémánkban, és Kerrigant sem nagyon. Fairley D-Lineman, nem rá van szerintem szükség. Jimmy Smith és Harris csak letrade árán. Aldon Smitht nem akarom, már leírtam párszor hogy miért. Watt nem ér 11.-et. Houstonnal ne kockáztassunk letrade árán se. Ha lefele cserélnénk Érdekes lehetne Moore vagy Reed behúzása ők kezdők lennének. Paea vagy Austin csak 2. kört érne nálam, akárcsak Aaron Williams.
több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
Én sajnos nem! Mennem kell éjszakára dolgozni! :mad: :mad: :mad:
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Most eszméltem, hogy máról holnapra lesz az első nap, nemsokára megtudjuk ki lesz az idei 1. körös

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Én még Miller-feltrédre is látok esélyt.adam8
Ja igen, róla már el is felejtkeztem 😊
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Én még Miller-feltrédre is látok esélyt.

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Szépen összeszedtek a dolgokat és nagyjából egyet is értek veled 😊
A tavalyi draft valóban nem tűnik egyelőre túl jónak, én egyedül Sharptonnal voltam megelégedve és Mitchell-ből is lehet még valami. Persze Tate még nem tudott bizonyítani.
Kíváncsi leszek lesz e az első körben valami le vagy fel trade-ünk. Van egy olyan érzésem, hogy nem.Bondi
Szerintem fel csak Patrick Petersonért tradelnénk, ha elérhető közelségbe kerülne, de ő valószínű top 5ben kifog menni és kétlem, hogy feladnánk a 2. körösünket is érte. Quinnél már így is sok a kérdőjel, nemhogy még fel is tradeljünk érte.
Letradre már sokkal nagyobb esélyt látok, de ahhoz kell egy normális trade ajánlat.
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Szépen összeszedtek a dolgokat és nagyjából egyet is értek veled 😊
A tavalyi draft valóban nem tűnik egyelőre túl jónak, én egyedül Sharptonnal voltam megelégedve és Mitchell-ből is lehet még valami. Persze Tate még nem tudott bizonyítani.
Kíváncsi leszek lesz e az első körben valami le vagy fel trade-ünk. Van egy olyan érzésem, hogy nem.

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Tényleg csak benyomások a prospectekről, ilyen kevés információból lehetlen megmondani kiből milyen játékos lesz. Még a nálunk triliószor több adattal rendelkező csapatok is sokszor hibásan választanak. Ha rendszeresen figyelnénk a college futballt, akkor biztosan könnyebb lenne, de többségünknek nincs erre ideje, és erőforrása, örülünk, ha egyáltalán kedvenc nfl csapatunk életét tudjuk követni. Így maradnak a flash videók, mások elemzései és mock draftok.

Mielőtt rátérnék az idei első körösökre, egy kicsit foglaljuk össze a tavalyi draftunkat és a játékosok teljesítményét. Mi igazán Earl Thomast szerettük volna, de sejtettük, hogy nem fog a pickünkig bentmaradni, így többségünk Kyle Wilsonra tette volna voksát. A csapat Kareem Jackson választotta, akinek túl nagy feladat volt az első számú CB szerepe. Az első meccstől látszódótt, hogy komoly bajban lesz a secondary egész évben. Kareem sokszor lassú volt, double movekkal állandóan megetették, gyakran elszakadtak tőle az elkapók és nincs recorvery speedje. Nem tudom orvosolni lehet e a problémáit, de nyilván valamit tenni kell majd az edzői stábnak. Legvalószínűbb, hogyha lesz végre FA, akkor túl fizetünk egy veteránt. Egyébként Kyle Wilson szintén nem volt túl jó, de persze a Jetst, aki egyébként is kiváló cornerekbackekkel rendelkezik, nem érte olyan csapásként mint minket. Utólag a New England választottja McCourty lett volna a legjobb húzás, de ilyenkor már könnyű okosnak lenni.

Röviden többiekről: Ben Tate egész évben sérült volt, Earl Mitchell, közepes teljesítmény, de aktív motor, Darryl Sharpton egész jó volt, kérdés utóbbi kettőnek milyen szerepe lesz az új védelemben (Mitchell NT?), Garett Graham, akkor is és most is fölösleges picknek tűnt (minek mégtöbb TE?), többieknek nem sok szerepük volt eddig.

Összefoglalva: eddig gyenge draftnak tűnik, de persze ez csak évek múltán dől el.

Idén még nehezebb megmondani kit akarhatunk draftolni, Philips elképzeléseit csak nagy vonalakban ismerjük. Azt mondta egyértelmű passz (gondolom hosszú yardos) szitukban továbbra is marad a 4-3 és Marionak továbbra is első sorban a passz rush lesz a feladata. Nem hiszem, hogy ő túl sokat fog játszani a klasszikus 3-4 end szerepkörben. Így én nem érzem olyan égetőnek a 3-4 pass rush OLB szükségét, ha Quinn leesik hozzánk rendben van, de Aldon Smithért (aki a legtöbb mock draftban az első körös texans választott) kicsit sokalom a 11. picket. Tavaly sérült volt, ezért nem voltak olyan jó eredményei, 4-3 endet játszott collegeban combinenon se volt extra jó (ebből sok igaz Quinnre is egyébként, de benne tényleg óriási potenciál lát mindenki). Ráadásul Barwin az ideális pass rush OLB lehet.

Cameron Jordant komoly esélyesnek érzem : kiváló vérvonal, teljesítmény, motor, nem voltak komoly sérülései, tapasztalt, ideális 3-4 end lehet. JJ. Wattért annyira nem rajongok.

Egy érdekes kérdés, hogy mi van ha Bowers elérhető lesz. Szuper tehetség a srác, és sok helyen olvastam, hogy bár 4-3 DEnek ideális, de 3-4esnek sem elképzelhetetlen, többször játsztott tacklet is a collegeben. Antonio Smith elég közepes, ha (és ez nagy ha) Bowers térde telejsen meggyógyítható, akkor Smithnél sokkal jobb játékos lehet idővel. De ez lehet csak az én agyszüleményem, és nem alakalmas 3-4 endnek, mindenesetre elég „szexi” pick lenne.

Persze ott van a vérgyenge secondarynk. 11. picknek csak Amukamara képzelhető el, Peterson már nem lesz itt elérhető, többiek meg nem érnek ennyit. Mintahogy korábban irtam az elérhető videók alapján engem nem győzőtt meg, ugyanazokat a gyengeségeket vélem feldezni nála mint Kareemnél (megeszi a fake movekat, lassú recovery speed stb.), de rengeteg jót írnak róla és nem akarom ilyen kis highlightok alapján megítélni. Nem vagyok a fanja, de ha ő lessz a választott megértem és jobban elfogadom, mint Aldon Smitht. Egyébként idén elég mély a CB class, kiváló cornerek lesznek a második körben is: Brandon Harris, Davon House stb, ezért sem érzem létszükségletnek az Amukamara picket.

(Ha már secondary, szerintem Quinton Carter ideális safety pick lenne a 3.körben.)

Egy megfelelő ajánlat esetén, és ha nincs semmilyen, a csapat számára megfelelő prospect bent a 11. helyen, akkor könnyen elképzelehtőnek tartok egy letradet. Például Justin Houstont (OLBnek), aki elég jó puss rushernek tűnik, de az is látszik az interjúin, hogy buta, mint a tuskó 😊 és egyébként elég egy-dimemziós speed rusher.

Kb. Ez most a véleményem és bocs a wall of textért 😊

Szerk: letrade esetén Brooks Reedet is elbírnám képzelni, valahol az első kör végén
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Azt kíváncsian várjuk 😊

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
A twitterére válaszoltak is csapattársai pl Wade Smith ezt írta: @Smitty74allday(Wade Smith) thanks big dog I enjoyed playing with u

gondolom nem tennének ilyen kijelentéseket, ha nem lenne komoly realitása a dolognak, de persze hivatalos bejelentésig semmi se biztos

Amukamaráról és a többi lehetséges első körös texansról még a hétvégén akarok egy hosszabb gondolatmenetet írni