Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én meg rosszul vagyok tőle.
De mondjuk ha nem sérülnek le a cornereink, akkor elvileg Vaughn idén már nem nagyon kerülhetne pályára. Szerintem legalábbis Butler is előtte van/lesz a DC-n, így #4 CB lesz csak a jó öreg Cassius.
Ja és waiveltük Robert T. Griffint.

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
vaughnt is lehet ekezni, meg ra is szolgalt, de azert mindig ott volt a wr seggeben h egybol elkapas utan megcsinalja a tacklet.MMMS
Vaughn az NFL legszebb tackle-jeit tudja bemutatni a RZ-ban, rögtön azután, hogy a WR elkapta a labdát. Nagyságrendekkel jobb a posztján, mint én lennék.

(Na jó, az idény végére már nem volt szörnyű, csak simán gyengus. 😊 )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Vélhetően passzjátékoknál fogják sokat használni Wernert, mert Waldennek a pass rush nem erőssége. Bár neki mi az? 😀Stez
Az ügynöke.Escalade
😀 magas labda volt, de azert annyira hulyenek se caperst nem tartom, se a mi edzoi gardankat (pedig en manusky-ert nem tulzottan rajongok, de ugy nez ki, itt tud viritani), h egy tenyleg total hulladek jatekossal szamoljanak az aktiv rotacioban. valamit biztos tud a joember, ami miatt megut egy elfogadhato szintet, csak ehhez a mi tudasunk keves, h innet megiteljuk mi az. vaughnt is lehet ekezni, meg ra is szolgalt, de azert mindig ott volt a wr seggeben h egybol elkapas utan megcsinalja a tacklet es ez azert mar sokkal tobb, mint egy kifejezetten szar cb tudasa, azt azert latni kene. nem lehet minden kezdo jatekos a ligaban a laikus szemlelodo szamara kezdo szintu tudasu, csak erre akartam kilyukadni, meg arra h 1-2-3 ilyen jatekos jelenlete automatikusan nem jelentheti azt, h annak az egysegnek reszeltek. minden az edzobacsikon mulik, hogyan aknazzak ki a rosteruk erossegeit es maszkoljak el esetleges gyengesegeit.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na az tuti.
Thomas Austint leigazoltuk, 10 napja vágta ki a Panthers. Lutrus helyére jött, aki sérült.

több mint 10 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Vélhetően passzjátékoknál fogják sokat használni Wernert, mert Waldennek a pass rush nem erőssége. Bár neki mi az? 😀Stez
Az ügynöke.

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Annyira nem jó hír, de Werner az eddigi TC nagy részét a hírekkel ellentétben nem a kezdőkkel nyomja, hanem csak backup. De Manusky mondta is, hogy Werner egyelőre csak csere Mathis mögött, Walden pedig kezdő ROLB. Mondjuk kiemelte, hogy egyelőre.
Vélhetően passzjátékoknál fogják sokat használni Wernert, mert Waldennek a pass rush nem erőssége. Bár neki mi az? 😀

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
tok mindegy, montori majd vandalkodik helyette is. apropo rola mi hir ? cserekkel nyomja v 3rd string ?MMMS
Nem nagyon van még 3rd string, mert marha nagy a cserebere, próbálgatás. Majd jövő héten, az első meccs ill. az az utáni edzések már többet el fognak árulni, hogy kinek hogy is áll a szekere.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
tok mindegy, montori majd vandalkodik helyette is. apropo rola mi hir ? cserekkel nyomja v 3rd string ?

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
McKinney IR? ez valami új vagy csak nekem maradt ki csúnyán? out of season?Miska84
Már két napja beírtam, csak gondolom a nagy flameben elveszett.
A térde szar, Paganoék eléggé borúlátóak is voltak vele kapcsolatban, szóval vélhetően neki is ez volt az utolsó éve a csapatnál.

több mint 10 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
McKinney IR? ez valami új vagy csak nekem maradt ki csúnyán? out of season?

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 10 éve
klash44 Indianapolis Colts 98 — ℧ ColtsFanatic℧
koszonom.

több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
a hivatalos Colts oldalon néztem,és eléggé megijedtem,nagy kedvencem.klash44
Szinte naprakész roster:  en.wikipedia.org/wiki/Template:Indianapolis_Colts_roster
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
a hivatalos Colts oldalon néztem,és eléggé megijedtem,nagy kedvencem.klash44
Bethea ott van azon a rosteren is, szóval valamit elnéztél.

több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
Mivel nem volt még keretszűkítés, felesleges nézegetni ezeket a rostereket, mert szar szinte az összes.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
klash44 Indianapolis Colts 98 — ℧ ColtsFanatic℧
a hivatalos Colts oldalon néztem,és eléggé megijedtem,nagy kedvencem.

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Betheáról van most valami hír,már őt se látni a Colts rosternél..Nagy érvágás lenne számomra ha Bethea is kikerülne.klash44
Nem tudom, hol nézed Te ezeket, de jó szar rostert találhattál. 😀
Bethea ott van a csapatban és egészséges is. A védelem egyik legfontosabb tagja, egyben vezére, hangadója.
Contract yearbe lép, de azt azért nagyon remélem, hogy elé tolnak Paganoék egy hosszútávú szerződést még a szezon vége előtt.

több mint 10 éve
klash44 Indianapolis Colts 98 — ℧ ColtsFanatic℧
Betheáról van most valami hír,már őt se látni a Colts rosternél..Nagy érvágás lenne számomra ha Bethea is kikerülne.

több mint 10 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Greg Toler agyrázkódást szenvedett a mai edzésen, hiányzott nagyon...Farky
Reméljük így nem nagyon fog játszani előszezonban, s talán túléli a campet.

Ez a Sanders videó nem volt fair...Escalade
Miért nem volt fair?😊FearTomi
Feltépte a régi, "szar a védelem, de majd ha Bobzilla visszatér..." időszak sebeit. 😊

több mint 10 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Greg Toler agyrázkódást szenvedett a mai edzésen, hiányzott nagyon...Farky
Reméljük így nem nagyon fog játszani előszezonban, s talán túléli a campet.

Ez a Sanders videó nem volt fair...Escalade
Miért nem volt fair?😊

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én már tavaly mondtam, hogy nagy reményeket fűzök azokhoz a DB-khez, akiket Pagano hoz ide, mivel ő ugye DB edző volt, nem kis ideig. Mondjuk Vaughnnál ez nem jött be, de Butlernél nagyon. Kifejezetten örülnék, ha egy Davis-Toler-Butler hármasunk lenne kezdő és nickel posztokon. Csak ugye ebből 2 elég sérülékeny, szóval reméljük, hogy az sem szól majd közbe.

több mint 10 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Lefegedé úgyis jelkezik majd a Belicsek.sutianap
Nana, mi örülünk, hogy fogalmatlan Sergio Brownt elvitték tőlünk 😀Wyatt
viszont butler nagy fogás volt 😀😀😀
tavaly pick6, jó gabbertről de akkor is most meg dicsérik (na jó tudom h vak)
ez a nagy futás mánia az európai futballban szocializálódott lelkemben olyan gondolatokat ébresztett h ez a porhintés csak, és csak a shotgunötelkapó á lá packers

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lefegedé úgyis jelkezik majd a Belicsek.sutianap
Nana, mi örülünk, hogy fogalmatlan Sergio Brownt elvitték tőlünk 😀

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk Chapman Satele és McGlynn között ment el, főleg utóbbit megverni... 😀
Hát kötelező na, mondjuk úgy.
De jó hallani, hogy végre teljes erővel nyomhatja. A másik, aminek nagyon örülök, az Jean-Francois. EZ azért azt sugallja, hogy vele bizony komoly kezdőként számolnak Paganoék. El is várom, hogy jó legyen, sokba került. 😊 De tőle egyébként jó szezont várok, de ezt írtam is párszor. Moaláék után szerintem kellemes meglepetés lesz RE-ben. Úgy látszik, hogy tényleg rámegyünk a jó Run D#-re. Reddingen kívül a full DL-t kicseréltük, Landry pedig futás ellen lehet igazán állat, plusz ugye Bethea is remekül segít be.
Igazából a kérdőjeles D# ellenére engem mégis az O# izgat nagyon. Megmondom őszintén, nem tetszik, hogy Hamilton itt valami bivaly futójátékot akar. Ez az OL szerintem nem alkalmas ehhez, Luckot látva és ismerve pedig, én az ő kezébe adnám a stafétabotot, passzoljon csak. Ki van nyalva a feneke, azért 5 jónak mondható célpontja van már most, és akkor nem is beszéltünk arról, ha Whalen, Kelley vagy Cunninghem is robbant valamit. Jó-jó fussunk, de azért ne többet, mint tavaly. 😂

több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
Ennek viszont örülök 😊

"Josh Chapman made the play of the day, pushing a double team into 2 other players and wiping out 4 OLs on a run play. #ColtsCamp"

  • Luck 17/22 0 TD 0 Int, de ez volt az első edzés h 100%-kal ment a pass rush.
  • Jean-Francois volt az egyetlen DL játékos, aki minden formációban (3-4, 4-3) és majdnem minden playben a pályán volt.
  • Chapman és Franklin állítólag jól tolta: Chapman and Aubrayo Franklin looks like it could be 10000000x better than anything we saw from Antonio Johnson last season
  • Justice Cunningham is jól mozgott ő lehet a 3. számú TE a rosteren.
  • Új támadó felállást is gyakorolt a csapat, amikor a 2 RB kint áll elkapóban.
  • Fleenernek nem ment annyira jól, mint tegnap. Ma két dropja is volt.
  • DHB volt ma az egyik legjobb WR!!! Darrius Heyward-Bey was one of the best wide receivers on the field today. Seriously.
  • Brandon McManus ma 10/12 DG-t belőtt, bár úgy sem lesz ott a rosteren.
  • Kellan Heard, Hugh Thornton, Martin Tevaseu, Khaled Holmes, LaVon Brazill nem edzett ma, Toler és Harvey pedig megsérült.

  • Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
    több mint 10 éve
    Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
    Greg Toler agyrázkódást szenvedett a mai edzésen, hiányzott nagyon...Farky
    Reméljük így nem nagyon fog játszani előszezonban, s talán túléli a campet.

    Ez a Sanders videó nem volt fair...