Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 10 éve
klash44 Indianapolis Colts 98 — ℧ ColtsFanatic℧
peterk2005
Na most előszőris,álljunk meg a lendülettel😀 ezt a részt most nem vágom,miként működik ez,szóval kifejtenéd,mi az a Bobzilla lista? és a miértjére is kiváncsi lennék:😊 én tudatlan...

több mint 10 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Srácok,ha elméletileg Bradshaw most nálunk van,márpedig a wikipédia szerint is,és a tudomásom szerint is,akkor a colts hivatalos oldalán a rosterben miért nincs feltüntetve a neve? mint RB/HB.? se sehogyan, le lennék maradva?klash44
PUP listen van.

Brown nem annyira rossz. Amikor kapott lehetőséget, elég szépen élt vele. Sajnos túl hektikus játékos, azért 3. RBnek elmegy. Delone Carternek kell szerintem nézelődnie camp után.

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
El is felejtettem Bradshaw-ot,nem kell nekünk Rice.. Most kisebb orgazmusom volt a tudattól,hogy Bradshaw nálunk van. Na de várjunk csak ki is volt az az Addai-figura? 😛klash44
Az orgazmussal azért várgyá még, mert Bradshaw egyelőre PÚPos, és kérdés, hogy nem kerül-e Bobzilla listára mire eljön az idény. Majd ha lekerül róla és sorban szaladgálja a táccsdánokat, akkor jöhet az orgazmus. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
klash44 Indianapolis Colts 98 — ℧ ColtsFanatic℧
Srácok,ha elméletileg Bradshaw most nálunk van,márpedig a wikipédia szerint is,és a tudomásom szerint is,akkor a colts hivatalos oldalán a rosterben miért nincs feltüntetve a neve? mint RB/HB.? se sehogyan, le lennék maradva?

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
a csodataktikás résszel viszont nem értek egyet, pont ez a lényege, hogy ha van legitim dual-threat QB-d, akkor működni fog az option, ha nincs, akkor nem fog. a wildcat 1-1 playre jó volt, de az RB-k azért passzolásban nincsenek a QB-k szintjén, így hosszabb távon nem volt túl életképes, főleg, hogy max 1 package vagy felállás volt az egész, nem pedig egy egész rendszer, amire maga az offense épül 😊JSanyo
A csodataktikát úgy értettem, hogy az option valami olyasmi lenne, amit az NFL nem fog tudni levédekezni, és ezért mindenki rg3 klónokat próbál majd kibányászni és option-ra átállni.

Egyébként egyetértünk, de nekem ettől függetlenül kicsit összecsúszott a dual threat és az option. Dual threat QB-k mindig is voltak, de nem feltétlenül játszottak option-t. Vick se azt játszotta/játssza, Newton se vagy korábban Vince Young, vagy még korábban a fiatal McNabb, stb. Az option ahogy mondod, egy rendszer, amit ha van rá alkalmas embered, akkor alkalmazhatsz. Ahogy a Pats meg a 2TE-es felállást aknázza (aknázta?) ki, amennyire csak lehet. Ráadásul az option nem is valami új, eddig nem ismert - mint mondjuk annak idején a west-coast, vagy a védelemben a tampa volt - hanem mindenki ismeri. Ami vasziszdaszt csinált belőle, az az RG3 körüli hajcihő, és kisebb mértékben a Niners sikere Kaep-el. Hogy aztán ebből következik-e valami, azt majd meglátjuk. Egyelőre én úgy vagyok vele, hogy a Niners Smith-el, egy game manager szintű pocket QB-vel is k*va jó volt, úgyhogy nem csoda, ha Kaep-el is az. RGIII-al a Redskins meg egyelőre inkább látványos és érdekes, mint eredményes. Ha majd mindkét csapat 3 év múlva is ugyanezt játszatja a két QB-val, akkor majd elgondolkodom, hogy jééé. Addig meg élvezem, mert azt lehet. Luck azért csak maradjon a pocketben, és dobálgasson onnan, nekünk az is éppen elég lesz. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
klash44 Indianapolis Colts 98 — ℧ ColtsFanatic℧
Az sem biztos, hogy megéli a rostert...
Ha pedig igen, Bradshaw és Ballard előtte van a DC-ben. Stez
El is felejtettem Bradshaw-ot,nem kell nekünk Rice.. Most kisebb orgazmusom volt a tudattól,hogy Bradshaw nálunk van. Na de várjunk csak ki is volt az az Addai-figura? 😛

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
ha má futás, meg Brown, a Donalddal mi lösz?sutianap
Az sem biztos, hogy megéli a rostert...
Ha pedig igen, Bradshaw és Ballard előtte van a DC-ben. Donaldnak ez az utolsó éve Indyben, ebben biztos vagyok. Egyrészt szar is, másrészt Paganoék a górék, Donald kacsa nem az ő emberük. És eddig mindkét évükben draftoltak RB-t is, hozták Bradshawt is, ez nem azt jelzi, hogy a jövőben nagyon számolnának vele.

több mint 10 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Mézdmá' lehet itt értelmesen társalogni. 😊

Luck témában nem hinném, hogy van nálam illetékesebb (hopp egy kis arcoskodás), szóval eléggé türtőztetnem kellett magam, hogy ne anyázzak.
Egyébként már nagyon kíváncsi vagyok erre az offensre.Fucu
Ahol áttörő módon a passz - és futójátékot felváltva/keverve fogják alkalmazni? 😊

Jimbo szerint a szezon 5 kulcsa: 1) Protect #12 better 2) Stop Run(In Top 10 in NFL) 3) Run the Ball(Top 10) 4) Outstanding Special Teams 5) Win 3rd Down/Defense. Reméljük ránéz a naptárra is, illetve ez is parasztvakítás, akárcsak Pagano tavalyi filozófiája ("run the ball, stop the run") és semmit nem látunk belőle. Ettől még a futás elleni védekezés papíron jónak tűnik.Escalade
és ha zsinórban 4+16+3 meccsen mindig több pontot szerzünk mint az ellenfél akkor is jó lehet a szezon 😛Miska84
lehet sok trollfocit néztem, de az ilyen hozzászólásoknál mindig ez jut eszembe 😀


több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 118 — capitaine du château de Vienne 1487
ha má futás, meg Brown, a Donalddal mi lösz?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Mézdmá' lehet itt értelmesen társalogni. 😊

Luck témában nem hinném, hogy van nálam illetékesebb (hopp egy kis arcoskodás), szóval eléggé türtőztetnem kellett magam, hogy ne anyázzak.
Egyébként már nagyon kíváncsi vagyok erre az offensre.Fucu
Ahol áttörő módon a passz - és futójátékot felváltva/keverve fogják alkalmazni? 😊

Jimbo szerint a szezon 5 kulcsa: 1) Protect #12 better 2) Stop Run(In Top 10 in NFL) 3) Run the Ball(Top 10) 4) Outstanding Special Teams 5) Win 3rd Down/Defense. Reméljük ránéz a naptárra is, illetve ez is parasztvakítás, akárcsak Pagano tavalyi filozófiája ("run the ball, stop the run") és semmit nem látunk belőle. Ettől még a futás elleni védekezés papíron jónak tűnik.Escalade
és ha zsinórban 4+16+3 meccsen mindig több pontot szerzünk mint az ellenfél akkor is jó lehet a szezon 😛

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Mézdmá' lehet itt értelmesen társalogni. 😊

Luck témában nem hinném, hogy van nálam illetékesebb (hopp egy kis arcoskodás), szóval eléggé türtőztetnem kellett magam, hogy ne anyázzak.
Egyébként már nagyon kíváncsi vagyok erre az offensre.Fucu
Ahol áttörő módon a passz - és futójátékot felváltva/keverve fogják alkalmazni? 😊Escalade
igen ez a világmegváltó taktika 😀



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
klash44 Indianapolis Colts 98 — ℧ ColtsFanatic℧
Fucu
Eddig is értelmesen társalogtunk itt. Megbeszéltük a dolgokat, ÉN és JJ is hibázott,de ahogy elnéztem rendeződtek a dolgok. Most én is 'arcoskodnék egyet' de annak jó eredménye nem születne😀😀

több mint 10 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Mézdmá' lehet itt értelmesen társalogni. 😊

Luck témában nem hinném, hogy van nálam illetékesebb (hopp egy kis arcoskodás), szóval eléggé türtőztetnem kellett magam, hogy ne anyázzak.
Egyébként már nagyon kíváncsi vagyok erre az offensre.Fucu
Ahol áttörő módon a passz - és futójátékot felváltva/keverve fogják alkalmazni? 😊

Jimbo szerint a szezon 5 kulcsa: 1) Protect #12 better 2) Stop Run(In Top 10 in NFL) 3) Run the Ball(Top 10) 4) Outstanding Special Teams 5) Win 3rd Down/Defense. Reméljük ránéz a naptárra is, illetve ez is parasztvakítás, akárcsak Pagano tavalyi filozófiája ("run the ball, stop the run") és semmit nem látunk belőle. Ettől még a futás elleni védekezés papíron jónak tűnik.

több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Mézdmá' lehet itt értelmesen társalogni. 😊

Luck témában nem hinném, hogy van nálam illetékesebb (hopp egy kis arcoskodás), szóval eléggé türtőztetnem kellett magam, hogy ne anyázzak.
Egyébként már nagyon kíváncsi vagyok erre az offensre.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
ne idegeskedj ezen amikor én új voltam sok sok évvel ezelőtt majdnem kivágtak, mert összevesztem az egyik adminnal, hogy ronnie brown szar-e vagy nem. Aztán ma már senki sem emlékszik errebriareos
hm.😊 na majd most ÉN 10 év múlva is emlékezni fogok rá. De most hogy ezt így elárultad,szerintem mindenkinek be fog ugrani a sztori,és megint majdnem ki leszel vágva😐😊klash44
á, bria akkora forma, hogy töröltette saját magát, egy sima ban ehhez képest semmi 😀

több mint 10 éve
klash44 Indianapolis Colts 98 — ℧ ColtsFanatic℧
ne idegeskedj ezen amikor én új voltam sok sok évvel ezelőtt majdnem kivágtak, mert összevesztem az egyik adminnal, hogy ronnie brown szar-e vagy nem. Aztán ma már senki sem emlékszik errebriareos
hm.😊 na majd most ÉN 10 év múlva is emlékezni fogok rá. De most hogy ezt így elárultad,szerintem mindenkinek be fog ugrani a sztori,és megint majdnem ki leszel vágva😐😊

több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 889 — StuG Life
Stez
talán 3-4 meccset nem láttam eddig.de pótlok ezerrel,hogy ne én legyek a hülyegyerek a fórumon.😊
Csak tudod meló mellett alig van az embernek ideje meccset nézni,de amit tudok,mindig tükön ülve követek figyelemmel. Viszont köszönöm,hogy ilyen megértőek vagytok,a kezdeti hibám ellenére is,amit azóta felemásan látok,azaz kicsit megfontoltam a dolgokat,és tényleg nem száműzném Luckot a kispadra örökre😀😀😀D De örülök hogy Colts szurkoló vagyok,mert a többi topicban nem láttam ekkora 'nem tudom milyen szóval illessem' ,talán fórumos légkört,és itt tényleg látszik,hogy a gép mögött valóban Colts szurkolók vannak,akivel megosztja a véleményét az ember,nem gondoltam hogy ennyien szurkolnak a 'kedvenc kis csapatunknak'😊klash44
ne idegeskedj ezen amikor én új voltam sok sok évvel ezelőtt majdnem kivágtak, mert összevesztem az egyik adminnal, hogy ronnie brown szar-e vagy nem. Aztán ma már senki sem emlékszik erre

több mint 10 éve
klash44 Indianapolis Colts 98 — ℧ ColtsFanatic℧
Stez
talán 3-4 meccset nem láttam eddig.de pótlok ezerrel,hogy ne én legyek a hülyegyerek a fórumon.😊
Csak tudod meló mellett alig van az embernek ideje meccset nézni,de amit tudok,mindig tükön ülve követek figyelemmel. Viszont köszönöm,hogy ilyen megértőek vagytok,a kezdeti hibám ellenére is,amit azóta felemásan látok,azaz kicsit megfontoltam a dolgokat,és tényleg nem száműzném Luckot a kispadra örökre😀😀😀D De örülök hogy Colts szurkoló vagyok,mert a többi topicban nem láttam ekkora 'nem tudom milyen szóval illessem' ,talán fórumos légkört,és itt tényleg látszik,hogy a gép mögött valóban Colts szurkolók vannak,akivel megosztja a véleményét az ember,nem gondoltam hogy ennyien szurkolnak a 'kedvenc kis csapatunknak'😊

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
szerk.: Ja és üdv a csapatbanszampi#33
Szégyenlem magam,de a Packers ellen meló miatt csak az első negyedet láttam.😕 Eddig nem is találtam Diablón sem torrentet róla,de most hogy tudom hogy nCore-on fent van,mindjárt szedem is,és megvan az esti program! Hajrá Colts!😊klash44
Azért mondtam neked, hogy úgy alkoss véleményt Luckról, hogy megnézed mind a 16 idei meccsünket. Lehet, hogy nem fog változni, de szerintem egyébként valamicskét azért te is meglátsz majd a srácban. De amíg nem láttad a meccseket, szerintem értelmetlen ezen témázni. Hisz nem is tudod teljes mértékig, hogy Luck mit játszott.

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Még csak pár napja megy a TC, de DHB állítólag már most elejt szinte minden labdát és folyton panaszkodnak rá, hogy szörnyű kezei vannak...
Előre féltem, hogy Avery féle lyukaskezű lesz ő is, baromira remélem, hogy összeszedi magát regularra. Tavaly is borzasztóan sokat droppoltak az elkapók, sajnos ez is közrejátszott Luck gyenge dobószázalékába.
Mondjuk alapból remélem, hogy Hilton megveri TC-ben DHB-t és ő lesz a #2 WR.Stez
van most olyan FA elkapó akit esetleg vészmegoldásként ki lehetne próbálni ha DHB droppolgat?szampi#33
cirka hete meg collie, edwards es laurent robinson jarta a csapatokat szerzodesert.
nem lesz itt mar semmifele fa pickup erdemleges, a sajat emberekbol kellene kihozni a legtobbet.MMMS
talán Lloyd,Stokley,Gaffney trióból nem lenne jobb valaki mint DHB? mondjuk először kapja meg az esélyt úgy gondolom.

bár Stokley sem lesz fiatalabb már érthető 37-38 év elég sok. Gaffney nem olyan rossz és Lloyd is olykor olykor bebizonyította, hogy jó célpont tud lenni.szampi#33
Én maximum Lloydot tudnám mondani, aki DHB-nél jobb lenne, biztosabb a keze, viszont vele meg a locker roomban vannak problémák. Collie sérülés, Robinson is upgrade lenne, de szintén agyrázkódás-veszélyes. Stokley pedig öreg már, vele nem számolnék, akkor inkább adjunk esélyt a Whalen féle fiataloknak, vagy Kelleynek.

több mint 10 éve
klash44 Indianapolis Colts 98 — ℧ ColtsFanatic℧
szerk.: Ja és üdv a csapatbanszampi#33
Szégyenlem magam,de a Packers ellen meló miatt csak az első negyedet láttam.😕 Eddig nem is találtam Diablón sem torrentet róla,de most hogy tudom hogy nCore-on fent van,mindjárt szedem is,és megvan az esti program! Hajrá Colts!😊

több mint 10 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Még csak pár napja megy a TC, de DHB állítólag már most elejt szinte minden labdát és folyton panaszkodnak rá, hogy szörnyű kezei vannak...
Előre féltem, hogy Avery féle lyukaskezű lesz ő is, baromira remélem, hogy összeszedi magát regularra. Tavaly is borzasztóan sokat droppoltak az elkapók, sajnos ez is közrejátszott Luck gyenge dobószázalékába.
Mondjuk alapból remélem, hogy Hilton megveri TC-ben DHB-t és ő lesz a #2 WR.Stez
van most olyan FA elkapó akit esetleg vészmegoldásként ki lehetne próbálni ha DHB droppolgat?szampi#33
cirka hete meg collie, edwards es laurent robinson jarta a csapatokat szerzodesert.
nem lesz itt mar semmifele fa pickup erdemleges, a sajat emberekbol kellene kihozni a legtobbet.MMMS
talán Lloyd,Stokley,Gaffney trióból nem lenne jobb valaki mint DHB? mondjuk először kapja meg az esélyt úgy gondolom.

bár Stokley sem lesz fiatalabb már érthető 37-38 év elég sok. Gaffney nem olyan rossz és Lloyd is olykor olykor bebizonyította, hogy jó célpont tud lenni.

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 965 — No es importante
Elnézést a kissé offért, de az előszezon meccseinket (a Giantset adja a FOX) lehet majd streamen nézni? Van aki tudja streamelni a GamePass-t? Vagy helyi TV-k adják az USAban élőben?bobi0092
lehet persze, eredménykövetőinkben mindig kiemelten jelezni fogjuk a streameket


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 255
Elnézést a kissé offért, de az előszezon meccseinket (a Giantset adja a FOX) lehet majd streamen nézni? Van aki tudja streamelni a GamePass-t? Vagy helyi TV-k adják az USAban élőben?

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 10 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
klash44
A Luck véleményednél én is elnyomtam egy pár b@zmeget, de aztán megpróbáltam a te szemszögedből nézni a dolgot és letöltöttem ncore-ról(isten lássa lelkem vétkeztem) a tavalyi Colts - Pakers meccset.Ha nem láttad ajánlom nézd meg hihetetlen meccset játszott amihez persze kellett egy Wayne is, de amit leművelt a "zsebben" az hihetetlen volt, plusz sorra hozta a 3rd downokat óriási hidegvérrel igazi vezérként kezelte a nyomást ami a vállára nehezedett.Nem szabad egy meccsből kiindulni, de szerintem hűen tükrözte azt a profizmust és tehetséget amivel a srác rendelkezik.

Ballard témához csak fűznék hozzá, hogy nekem is az volt a véleményem róla, hogy lassú ezt többször is kifejtettem korábban itt, de a szezon végére ő is bizonyított nálam és ugyan pont a Packers meccs nem a legjobb példa rá, de elég csak a Titans meccs győztes TD-re gondolni.

Szerintem patent lesz a csapat Luck sokat fog fejlődni bőven pozitív mérleggel fogjuk zárni a szezont.

szerk.: Ja és üdv a csapatban