Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 10 éve
klash44 Indianapolis Colts 98 — ℧ ColtsFanatic℧
Azért egy szerkesztő és egy felhasználó között nem kéne ekkora különbségnek lennie. Ő nem tart engem annyira hogy kifejezzem a véleményem,akármekkora hülyeséget írtam. Becsülöm JJ-nek a "podcastjait,cikkjeit" de szerintem nem külön feladata,hogy lekezelően válaszolgasson az én véleményemre.. Én nem mondtam hogy mindent tökéletesen gondolok,cska kifejtettem a véleményem,szerintem szabad,kedves admin. Azt mond meg kedves Fucu légyszives,hogy elolvastad e azt,ahogyan és amilyen stílusban ő elkezdett nekem írni,mert ha elolvastad volna,akkor látnád,hogy mindenkivel aki normálisan szólt hozzám én is normálisan válaszoltam nekik,akármilyen csapatnak is szurkolt,de az,hogy a szerkesztő kiparodizálja a véleményem,hiába nem helyes szerinte,az kritikán aluli,nagyon sajnálom ha ezt valaki nem veszi észre. Szerintem leírtam,hogy nem köteles senki egyetérteni velem,mindenki másképp látja a helyzetet.
THEBEKE: hozzád egy rossz szavam nem volt,szerintem tartsd magad ehhez.Mindenesetre adta isten hogy te nem Colts szurkoló vagy,hála az égnek csak normális Colts szurkolókat ismerek,személyesen is,és ahogy elnéztem itt is értelmesek.

több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Na most lett elegem. van 2 és fél órád klash hogy abbahagyd ezt a bicskanyotogató stílust.
Arról bezzeg egy szó sem esett hogy tegnap este a Colts TC-ből is volt élő közvetítés.
Be lehet fejezni a személyeskedést.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 491 — Steelers fan
de 2005 vége felé összehaverkodtam egy sráccal aki elég nagy Colts fan (azóta is) és megnéztünk egy meccset,és elkezdett érdekelni a csapat,a srác mesélt róla,nekem meg szimpatikus lett a csapatklash44
a maradék 31 topikból, sztem sokan fizetnénk neki 1 sört
több mint 10 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Persze, mindenki leírhatja a véleményét, de a kulturált fórumozáshoz az is hozzátartozik, hogy nem kötsz bele másokba. Esetleg utána olvasol a dolgoknak mielőtt leírnád őket. Az meg, ahogy JJről írsz elég felháborító. De majd te magad is rájössz.visi_b
Figyelj,olvass vissza,utána alkoss véleményt légyszives,ő jött ide,ő kötött belém,innentől kezdve nem én kerestem őt,hogy beleköthessek. JJ..hogy őszinte legyek nem tudom ki ő,hogy ne válaszolhassak neki,és ne álljak ki a véleményem mellett vele szemben,de nem is érdekel.😊klash44
Visszaolvastam. Megnéztem amit írtál. És bocsáss meg nekem, de elég erőteljes hülyeség amit Luckról írtál. Az meg hogy nem tudod kivel beszélsz ilyen hangnemben téged minősít. JJ az egyik szerkesztő, készíti a podcasteket, cikkeket és leírásokat. Neked nem ártana olvasni előbb mielőtt össze vissza írogatsz.

több mint 10 éve
klash44 Indianapolis Colts 98 — ℧ ColtsFanatic℧
Persze, mindenki leírhatja a véleményét, de a kulturált fórumozáshoz az is hozzátartozik, hogy nem kötsz bele másokba. Esetleg utána olvasol a dolgoknak mielőtt leírnád őket. Az meg, ahogy JJről írsz elég felháborító. De majd te magad is rájössz.visi_b
Figyelj,olvass vissza,utána alkoss véleményt légyszives,ő jött ide,ő kötött belém,innentől kezdve nem én kerestem őt,hogy beleköthessek. JJ..hogy őszinte legyek nem tudom ki ő,hogy ne válaszolhassak neki,és ne álljak ki a véleményem mellett vele szemben,de nem is érdekel.😊

több mint 10 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Persze, mindenki leírhatja a véleményét, de a kulturált fórumozáshoz az is hozzátartozik, hogy nem kötsz bele másokba. Esetleg utána olvasol a dolgoknak mielőtt leírnád őket. Az meg, ahogy JJről írsz elég felháborító. De majd te magad is rájössz.

több mint 10 éve
klash44 Indianapolis Colts 98 — ℧ ColtsFanatic℧
És igen, tudom, hogy engem nem kérdezett senki, így most én is megkapom majd a magamét 😉. Azon még túlteszi magát az ember, hogy szamárságokat írogatsz - minden jogod megvan hozzá ...leeon83
Szerintem ahhoz képest teljesen normálisan kezelem a dolgot,ide figyelj,mindenkinek van véleménye, ez egy fórum,és akkor irom ide le a véleményemet amikor csak akarom,fejre is állhatsz felőlem,ha szamárságokat irogatok ha nem,én így gondolom,teszem hozzá nem én írtam rá a kedves Saints-rajongóra,hogy hogy képzeled hogy kommentelsz.Kicsit elgondolkozhatnál,és olvass vissza előtte,mielőtt engem minősítesz. Én teljesen normális ember módjára fejeztem ki magam Luckal kapcsolatban, és nekem nem úgy lett visszaválaszolva,ahogy kéne,innentől kezdve szerintem jogos hogy fel*aszom magam ennyi hozzászólás után,hogy a kis kedves jjncaa,miután már senki nem foglalkozik a témával tovább szítja a tüzet. Aztán majd ha ezt megértetted,akkor szólj hozzá,légyszives.😊

több mint 10 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
jjncaa
10 mondatot tudsz a semmiről írni,mostmár leakadhatnál a témáról és verhetnéd magadat a véleményeddel együtt máshol,mindenki leakadt már a témáról,minek hozod fel 50x újra,normális,felnőtt ember szerintem ilyet nem csinál,ismétlem NORMÁLIS.klash44
Kicsit nézelődj már légyszi itt az oldalon és utána gondolkozz már el azon, hogy milyen hangnemet engedsz meg magadnak! Kb. a 2. hsz-ed óta minősíthetetlen a stílusod, erre találsz más platformokat is.

És igen, tudom, hogy engem nem kérdezett senki, így most én is megkapom majd a magamét 😉. Azon még túlteszi magát az ember, hogy szamárságokat írogatsz - minden jogod megvan hozzá ...
több mint 10 éve
klash44 Indianapolis Colts 98 — ℧ ColtsFanatic℧
jjncaa
10 mondatot tudsz a semmiről írni,mostmár leakadhatnál a témáról és verhetnéd magadat a véleményeddel együtt máshol,mindenki leakadt már a témáról,minek hozod fel 50x újra,normális,felnőtt ember szerintem ilyet nem csinál,ismétlem NORMÁLIS.

több mint 10 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
van most olyan FA elkapó akit esetleg vészmegoldásként ki lehetne próbálni ha DHB droppolgat?szampi#33
Lloyd?

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azert nekunk is jol kezdodik a szezon, McKinney terde tropa es IR-re is raktuk az iment. Bizzom benne, hogy Chapman hozza azt, amit varunk tole es kezdobe be tud robbanni. Franklinnel rotaljak majd, csak legyenek elegek ketten, ne seruljenek, kulonben ismet szarban vagyunk, ami a fal kozepet illeti.

több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
desszert xD en mar regesreg megszoktam a nyelvujitasod de ez most nagyon fajdalmas volt 😀

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 163 — capitaine du château de Vienne 1487
létezik még egy indirekt bizonyítási eljárás, az pedig Denverbe van, ott padozik Oszi és Desszert, vajon mijen szorzókat is jelenthet a whitPaytonife?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Landry-ről van valami hír?szampi#33
Egészséges, együtt edz a kezdőkkel. Volt egy RZ INT-je Luck ellen.

Luck egyébként felszerelésben 7-7 és 11-11 játékokban eddig 71/110 passz, 7TD, 2INT.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Landry-ről van valami hír?

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A karrier futásainak 80%-át ebben a playben szedte össze 😀

Ja, és Bethea-nak ma reggel egészséges kislánya született. Gratula!


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Ha már PM run, akkor ennél nagyobb alázás akkor sincs 😀Farky
zseniális!! 😀

több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
Ha már PM run, akkor ennél nagyobb alázás akkor sincs 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
play action fake, de nem ezert irok. errol a palyan orditozasrol orokke ez fog eszembe jutni 😊MMMS
LOL, ja 😀 A volt cégtársam kint volt ezen a meccsen, és neki úgy van meg privát felvételen ez a jelenet, hogy éppen feszít a kamera előtt, miközben a háttérben pont ez a play megy. A felvételen tisztán hallani, amit PM ordít. 😀 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 072 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
Csupán arra akartam kilyukadni, hogy mélységesen elítélem a jj féle reakciót.eaglesmcnabb
ez tavaly ilyenkor nagyszerű vita lehetett volna, idén, az előzmények ismeretében nettó hülyeség

lehet ragozni, szépítgetni, a vélemény szabadságát hangoztatni, de arra szerintem már csak racionális okokból sem volt soha példa, hogy egy kezdőként mély vízbe dobott, csapatával sikeres QB-t lecseréljenek (pláne úgy, hogy tulajdonképpen nincs 32 kezdő szintű irányító az NFL-ben)

már maga a felvetés is felháborító, mintha pl. a stratégiai rovatban valaki új védelmi felállásokat akarna kitalálni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na jó, őt vegyük ki. 😀

(Örülök, hogy értetted a Putyinos postot. Marha büszke voltam, hogy milyen vicces vagyok, aztán rájöttem, hogy itt valószínűleg senki se fogja érteni. 😀 😀 )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Mai TC sztori: A csapat már védőfelszerelésben gyakorolt, a védett játékosok - QB-k, sérülésből épülgetők - pedig viselték a szokásos megkülönböztető mezt. 11-11 elleni játék ment, a 10 yardosnál jártak, amikor Luck nyomott egy fake play-action-t, majd elkezdett futni a szélen az endzone sarka felé. Redding rohant utána, miközben azt ordította felé, hogy "Andrew, you know, you not supposed to run!". (Andris, tudod, hogy nem szabadna futnod!).

Vigyáznak a kölyökre, sőt az öregek szólnak is neki, ha elviszi a szíve. 😊peterk2005
play action fake, de nem ezert irok. errol a palyan orditozasrol orokke ez fog eszembe jutni 😊



the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na mondjuk Elishát is csak az a kurva nagy PO-menetelés mentette meg, mert előtte minden volt a 4. évére, csak jó nem 😀
Emlékszem, volt valami órás reklám arca. Szakadtam is épp a röhögéstől, amikor bejátszották, miután pár play (asszem, lehet, hogy kicsit több), alatt kétszer nem indította el időben a játékot 😀

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 504 — TODDHERREMANS79
Úgyhogy a kérdés nyugodtan úgy is feltehető, hogy vajon A-Rod valóban tanult-e Favre mögött, vagy csak az idejét cseszte el? A karrier statjainak mindenesetre valószínűleg annyi, az a 3 év nagyon fog hiányozni a végén. Már persze ahhoz képest, hogy neki a Montana, Marino, Elway, Manning, Brady társaságban lenne majd a helye, nem pedig a Chad Penningtonok között...peterk2005
Marino minden bizonnyal elcserélné a statjait egy gyűrűre 😀

A kérdés jogos, valószínűleg sohasem fogjuk megtudni, mint azt sem hogy jobb lenne-e Luck 2 év múlva ha padozna. Lehet hogy igen, lehet hogy nem.
Csupán arra akartam kilyukadni, hogy mélységesen elítélem a jj féle reakciót.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mai TC sztori: A csapat már védőfelszerelésben gyakorolt, a védett játékosok - QB-k, sérülésből épülgetők - pedig viselték a szokásos megkülönböztető mezt. 11-11 elleni játék ment, a 10 yardosnál jártak, amikor Luck nyomott egy fake play-action-t, majd elkezdett futni a szélen az endzone sarka felé. Redding rohant utána, miközben azt ordította felé, hogy "Andrew, you know, you not supposed to run!". (Andris, tudod, hogy nem szabadna futnod!).

Vigyáznak a kölyökre, sőt az öregek szólnak is neki, ha elviszi a szíve. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)