Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 10 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
én azért visszasírom Jim Sorgit, nekem ő jelenti a Colts backup QBt 😀JSanyo
Painter? 😀Asbee
Tereza Orlovsky 😉sutianap
na, a jó öreg Dan-re csak nem szólnék be, nem csak hogy ledominálta a Festőt minden idők egyik legérdektelenebb qb-harcában, még a a 0-16tól is megmentette a csapatot, aztán azóta sem nyert meccset, és gyanúsan már soha többé nem is fog 😀

több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 301 — ℧
Mindenkinek megvan a véleménye ez tény, de kíváncsi lennék rá, h hány tavalyi Colts meccset néztél, és mi az amire a kijelentésed alapoztad. Ha ezt kész tényekkel nekem alátámasztod, hiszek neked, addig csak egy butaság, ami a hozzá nem értésed hangsúlyozza, már bocsánat. Ez meg az én véleményem 😊Farky
Ez alapján tényleg 100%osan igazad van. egyébként minden 2.meccset tudtam csak megnézni a meló miatt.De mindig igyekszem a csapatot figyelemmel követni,minden esetre neked is elkell fogadnod azt,ha Luck nekem nem nyerte el a tetszésemet😊klash44
én el is fogadom, csak ahogy gabtsi is írta 1 darab indokot sem írtál, hogy miért, mert tényleg érdekel.
Ha van nagy hibája az az, h mindenből playt akart csinálni.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Mindenkinek megvan a véleménye ez tény, de kíváncsi lennék rá, h hány tavalyi Colts meccset néztél, és mi az amire a kijelentésed alapoztad. Ha ezt kész tényekkel nekem alátámasztod, hiszek neked, addig csak egy butaság, ami a hozzá nem értésed hangsúlyozza, már bocsánat. Ez meg az én véleményem 😊Farky
Ez alapján tényleg 100%osan igazad van. egyébként minden 2.meccset tudtam csak megnézni a meló miatt.De mindig igyekszem a csapatot figyelemmel követni,minden esetre neked is elkell fogadnod azt,ha Luck nekem nem nyerte el a tetszésemet😊klash44
mi volt a problémád ?
nem haladt rendesen a progressziókon ? rendszeresen leragadt az első WR-nél ? sok colt a checkdown ? sok sacket nyelt, amikor már rég szabadulni kellett volna ? lassan döntött bizonyos helyzetekben ? összeomlott a pass rushtól ? rosszul hívta át a játékokat ? nem volt vezér ? bénán dob ?
azért egy indokot is írhatnál, h miért ekézed oldalakon keresztül. azzal talán lehetne mit kezdeni.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 168 — capitaine du château de Vienne 1487
Padozással előrébb lenne a Colts és Luck is? Rájátszásba vitte rookie-ként a csapatát, azt meg egy irányítótól sem lehet elvárni, hogy újonc évében úgy szerepeljen, mint 5-6 évvel később komolynak mondható tapasztalattal. Luck szerintem az elmúlt évek legjobb QB prospectje, ahogy Rata is írta nem véletlenül engedte el a Colts Manninget. Egy Gabbertért vagy Ponderért nem tettek volna ilyet és megkockáztatom Newtonért sem. Fejlődni a pályán lehet, nem az oldalvonal mellett.
én azért visszasírom Jim Sorgit, nekem ő jelenti a Colts backup QBt 😀JSanyo
Painter? 😀Asbee
Tereza Orlovsky 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mindenkinek megvan a véleménye ez tény, de kíváncsi lennék rá, h hány tavalyi Colts meccset néztél, és mi az amire a kijelentésed alapoztad. Ha ezt kész tényekkel nekem alátámasztod, hiszek neked, addig csak egy butaság, ami a hozzá nem értésed hangsúlyozza, már bocsánat. Ez meg az én véleményem 😊Farky
Ez alapján tényleg 100%osan igazad van. egyébként minden 2.meccset tudtam csak megnézni a meló miatt.De mindig igyekszem a csapatot figyelemmel követni,minden esetre neked is elkell fogadnod azt,ha Luck nekem nem nyerte el a tetszésemet😊klash44
Na neked viszont akkor meg azt ajánlom, hogy töltsd le az összes tavalyi Colts meccset és nézd meg őket, mert szerintem változni fog a véleményed.
Főleg, amikor megnézed a Packers elleni második félidei Luckot, vagy megnézed a Lions elleni Luckot. Vagy a Titans elleni OT GW driveját. És egyébként sorolhatnám még.
Plusz ezekhez add hozzá azt is, hogy messzemenően a legszarabb fal mögül produkálta ezt az első évet, hozott 11 győzelmet a csapatának és szinte minden pass playben a nyakán csüngtek az ellenfél védői.
Mert nem elhanyagolható tény ez. Aztán ha meglested a meccseket, akkor térjünk vissza a témára.

több mint 10 éve
klash44 Indianapolis Colts 98 — ℧ ColtsFanatic℧
Mindenkinek megvan a véleménye ez tény, de kíváncsi lennék rá, h hány tavalyi Colts meccset néztél, és mi az amire a kijelentésed alapoztad. Ha ezt kész tényekkel nekem alátámasztod, hiszek neked, addig csak egy butaság, ami a hozzá nem értésed hangsúlyozza, már bocsánat. Ez meg az én véleményem 😊Farky
Ez alapján tényleg 100%osan igazad van. egyébként minden 2.meccset tudtam csak megnézni a meló miatt.De mindig igyekszem a csapatot figyelemmel követni,minden esetre neked is elkell fogadnod azt,ha Luck nekem nem nyerte el a tetszésemet😊

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Padozással előrébb lenne a Colts és Luck is? Rájátszásba vitte rookie-ként a csapatát, azt meg egy irányítótól sem lehet elvárni, hogy újonc évében úgy szerepeljen, mint 5-6 évvel később komolynak mondható tapasztalattal. Luck szerintem az elmúlt évek legjobb QB prospectje, ahogy Rata is írta nem véletlenül engedte el a Colts Manninget. Egy Gabbertért vagy Ponderért nem tettek volna ilyet és megkockáztatom Newtonért sem. Fejlődni a pályán lehet, nem az oldalvonal mellett.
én azért visszasírom Jim Sorgit, nekem ő jelenti a Colts backup QBt 😀JSanyo
Painter? 😀Asbee
Aaron Rodgers köszöni szépen a bókot.
Fejlődni nem csak a pályán lehet, hanem az arra megfelelő ember mellett is.
Nem véletlen volt hónapokig téma, hogy ha PM egészséges, akkor egy évet vele kellene lehúzni, mellette meg Luck tanulhatna. Mert Luck okos. Ő tanult volna, nagyon is sokat, és nem rinyált volna.
Ettől függetlenül jó döntés volt PM elengedése is, ahogy a megtartása is az lett volna szerintem. De mi fostunk attól is, hogy nem egészséges. Hát az, ezt megmutatta.
Viszont Irsay úgy döntött, hogy most fogja elkezdeni a teljes takarítást, kezdve szinte az egész edzői stábbal, a fél csapattal, plusz egy kétséges egészségi állapotban lévő Manninggel.
Én úgy gondolom, hogy jól tette. Meg kellett ezt lépni előbb-utóbb, mert nagyon érett már, és ő ezt akkor lépte meg, amikor kijött az utóbbi 15-20 év legnagyobb QB prospectje és amikor megvolt a pickünk hozzá.
Luck remek első évet nyomott a ligában, de bele lehet kötni. Bele lehet kötni az eladott labdák számába, a rengeteg fumbleba is, de másba nem nagyon. Viszont ötször ennyi pozitívumot lehet felsorolni mellette, ami arra enged következtetni, hogy kurva jó lesz a srác, ha nem sérül meg.
Viszont nem vagyok jós, bármi történhet, szar is lehet nyilván. Csak én erre személy szerint sok esélyt nem látok, ha nem ütik ki.

több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 301 — ℧
Painter ELIT KEZDŐ QB VOLT!!!!!!44444Farky
Huhh retteghet Eli...@) Na jó, befejeztem offolást, hagyom kibontakozni Colts szurkolókat 😊Asbee
ember nem tartja úgy a mappát, mint a Festő. Jól jártatok vele 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 301 — ℧
Mindenkinek megvan a véleménye ez tény, de kíváncsi lennék rá, h hány tavalyi Colts meccset néztél, és mi az amire a kijelentésed alapoztad. Ha ezt kész tényekkel nekem alátámasztod, hiszek neked, addig csak egy butaság, ami a hozzá nem értésed hangsúlyozza, már bocsánat. Ez meg az én véleményem 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Painter ELIT KEZDŐ QB VOLT!!!!!!44444Farky
Huhh retteghet Eli...@) Na jó, befejeztem offolást, hagyom kibontakozni Colts szurkolókat 😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 301 — ℧
Padozással előrébb lenne a Colts és Luck is? Rájátszásba vitte rookie-ként a csapatát, azt meg egy irányítótól sem lehet elvárni, hogy újonc évében úgy szerepeljen, mint 5-6 évvel később komolynak mondható tapasztalattal. Luck szerintem az elmúlt évek legjobb QB prospectje, ahogy Rata is írta nem véletlenül engedte el a Colts Manninget. Egy Gabbertért vagy Ponderért nem tettek volna ilyet és megkockáztatom Newtonért sem. Fejlődni a pályán lehet, nem az oldalvonal mellett.
én azért visszasírom Jim Sorgit, nekem ő jelenti a Colts backup QBt 😀JSanyo
Painter? 😀Asbee
Painter ELIT KEZDŐ QB VOLT!!!!!!44444

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
klash44 Indianapolis Colts 98 — ℧ ColtsFanatic℧
Padozással előrébb lenne a Colts és Luck is? Rájátszásba vitte rookie-ként a csapatát, azt meg egy irányítótól sem lehet elvárni, hogy újonc évében úgy szerepeljen, mint 5-6 évvel később komolynak mondható tapasztalattal. Luck szerintem az elmúlt évek legjobb QB prospectje, ahogy Rata is írta nem véletlenül engedte el a Colts Manninget. Egy Gabbertért vagy Ponderért nem tettek volna ilyet és megkockáztatom Newtonért sem. Fejlődni a pályán lehet, nem az oldalvonal mellett.
Asbee
Be kell látnom,hogy igazad van😊 Erre még nem gondoltam,felnyitottad a szemem😊

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Padozással előrébb lenne a Colts és Luck is? Rájátszásba vitte rookie-ként a csapatát, azt meg egy irányítótól sem lehet elvárni, hogy újonc évében úgy szerepeljen, mint 5-6 évvel később komolynak mondható tapasztalattal. Luck szerintem az elmúlt évek legjobb QB prospectje, ahogy Rata is írta nem véletlenül engedte el a Colts Manninget. Egy Gabbertért vagy Ponderért nem tettek volna ilyet és megkockáztatom Newtonért sem. Fejlődni a pályán lehet, nem az oldalvonal mellett.
én azért visszasírom Jim Sorgit, nekem ő jelenti a Colts backup QBt 😀JSanyo
Painter? 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
én azért visszasírom Jim Sorgit, nekem ő jelenti a Colts backup QBt 😀

több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 169 — Eagles fan
Egy Peyton Manninget küdtetek el azért hogy Luck kezdhessen. A padon ülve nem fog fejlődni.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
klash44 Indianapolis Colts 98 — ℧ ColtsFanatic℧
Miska84 tudod,mint mondtam 2001 óta követem a sportot. nem most szeretem meg😊 Lehet hogy fórumon új vagyok,de azért konyítok az amerikai focihoz. és én nem azt mondom hogy Luck egy tehetségtelen senkiházi,csupán azt,hogy szerintme túl nagy feladat elé állítjuk,ahhoz képest hogy 1 éve játszik a ligában,nem érzem úgy hogy annyi lenne benne,mint amennyit neki szánnak,de remélem tényleg megcáfolja😊

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Megvan mindenkinek a véleménye, de érdekelne, hogy miért ültetnéd le Luckot és miért egy tapasztaltabb QB-t kezdetnél? Mivel indokolod ezt?Beki
Végre valaki aki egyetért abban hogy mindenkinek szabad véleményt alkotni.Szerintem azért kéne Lucknak egy évig ülnie,mert szerintem ő még nem tudja a hátán vinni a csapatot,még nem látom akkora QB-nek hogy nagy nyereségeket hozzon a csapatnak,nyilván 1-2 év múlva óriási irányító lesz,mindenesetre én örülnék neki a legjobban ha már a következő szezonban megcáfolná ezt.😊 szóval én még kételkedek benne.klash44
Ahogy írták korábban Luck az elmúlt jó néhány év legnagyobb QB tehetsége, akiért elég sok csapat sok mindent áldozna és lásd Griffin III esetét, hogy mit adott a Skins érte.
Hogy nem tudja hátán cipelni a csapatot? 😊
Ezzel nem tudok egyet érteni, jó pár game-winning drive-ja volt a meccsek végén, nyilván van mit fejlődnie még, de bizonyította, hogy tudja vinni a Coltsot előre és első évében rögtön PO-ba is jutott.
több mint 10 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
na erre az acsarkodásra csak azt tudom mondani h bravó.
nyilván nem helytálló klash44 a véleményed, de attól egy újdonsült fórumozóval nem így kéne beszélni szvsz. inkább megértetni vele h ez nem az a sport ahol azért akiért mindenki odaadná a fél karját nem játszatjuk. tök jó ha elüldözzük első napon a sportágat szerető/megszeretni vágyó embereket. akkor minden szebb lesz és jó lesz. rúgjunk is bele. 😕

csak h rávezesselek h mekkora érték a 2012-es QB draft class: griffinért 4 helyet tradelt fel a redskins 3 (!!!) első picket és egy másodikat adva. mi megkaptuk volna luckért még a Capitoliumot is

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 10 éve
klash44 Indianapolis Colts 98 — ℧ ColtsFanatic℧
Megvan mindenkinek a véleménye, de érdekelne, hogy miért ültetnéd le Luckot és miért egy tapasztaltabb QB-t kezdetnél? Mivel indokolod ezt?Beki
Végre valaki aki egyetért abban hogy mindenkinek szabad véleményt alkotni.Szerintem azért kéne Lucknak egy évig ülnie,mert szerintem ő még nem tudja a hátán vinni a csapatot,még nem látom akkora QB-nek hogy nagy nyereségeket hozzon a csapatnak,nyilván 1-2 év múlva óriási irányító lesz,mindenesetre én örülnék neki a legjobban ha már a következő szezonban megcáfolná ezt.😊 szóval én még kételkedek benne.

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
...a,és felejtsük el figyelni a mi kis "Luck-unk-at"😀 Én nem hinném hogy méltó lenne Manning helyére,legalábbis nekem eddig nem bizonyított a kis 12-es.klash44
Megvan mindenkinek a véleménye, de érdekelne, hogy miért ültetnéd le Luckot és miért egy tapasztaltabb QB-t kezdetnél? Mivel indokolod ezt?Beki
Elcserélné Sanchezra

(Mondjuk nem tudom Hasselbecknél hány jobb tapasztalt irányítót lehetne elhozni Luck mögé...)


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
...a,és felejtsük el figyelni a mi kis "Luck-unk-at"😀 Én nem hinném hogy méltó lenne Manning helyére,legalábbis nekem eddig nem bizonyított a kis 12-es.klash44
Megvan mindenkinek a véleménye, de érdekelne, hogy miért ültetnéd le Luckot és miért egy tapasztaltabb QB-t kezdetnél? Mivel indokolod ezt?
több mint 10 éve
klash44 Indianapolis Colts 98 — ℧ ColtsFanatic℧
és mindenki nagy szerencséjére már a némítás funkció is működik az oldalonjjncaa
Akkor könyörgöm némits,nem vagyok rád kiváncsi.Én sem verem magam a Saints fórumon,nem kritizálom a hozzászólásaidat,szóval ha ez a legnagyobb örömöd öld meg magad.Ha meg normálisan nem tudsz kommentelni,ne is tedd,nem hiszem hogy valaki is kiváncsi a kötözködésedre.

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 111 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
és mindenki nagy szerencséjére már a némítás funkció is működik az oldalon


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
klash44 Indianapolis Colts 98 — ℧ ColtsFanatic℧
Nem vagyok köteles elfogadni, amit írszjjncaa
Ha nem tetszik nem olvasod,nagyon sajnállak hogy ilyen késztetéseid vannak,de nekem nincs időm veled veszekedni.😊 Vagy elfogadod más véleményét,és maximum kifejted hogy te mit gondolsz az adott témáról,vagy nem muszály ide jönni kommentelni.Nem tudom miért lenne nagy badarság az,hogy engem még nem győzött meg Luck,és szerintem kéne mellé egy tapasztaltabb QB. De remélem boldoggá tesz, hogy bolhából elefántot csinálhatsz,de nem vagyok vevő a bohóckodásodra.És szerintem kritizálhatom a kedvenc csapatom játékosát,ha megvagyok vele elégedve,ha nem. Úgyhogy a te kedvedért: HA VALAKI nem követi régóta figyelemmel az NFL-t véletlenül se adjon a véleményemre,mégegyszer mondom,eltérőek a vélemények,és amit én ide leírok az kizárólag az én véleményem,nem biztos hogy más is így látja!8-)

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 111 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
Nem vagyok köteles elfogadni, amit írsz, és ha az nagy badarság, akkor pedig különös késztetést érzek, hogy erre felhívjam azok figyelmét, akik a témának vagy épp az adott vitának csak megfigyelői (lehet köztük olyan pl., aki nem követi oly régen az nfl-t és szó nélkül mindent készpénznek vesz).

Luck újonc idénye és jövője szubjektív megítélés alá eshet. Ahogy az is, hogy a Colts milyen mérleget fog elérni 2013-ban, milyen lesz a támadósor vagy hogy egy másik slágert hozzak fel, Brady kiégett-e. Ellenben hogy padra kell-e ültetni egy tavaly az 1/1-es választási joggal behúzott, csapatával rájátszásba jutó QB-t, nem az, mivel a válasz egyértelmű nem, nem is volt rá precedens és nem is lesz rá példa soha. Ha 12 évre visszatekintő tapasztalatodból akár egyetlen ehhez hasonló esetet is fel tudsz hozni, akkor Canossát fogok járni rögtön, de ezt a fórumot (legalábbis az nfl és ncaa részleget) eddig nem a "Messi jön a fradiba" szintű kommentek jellemezték és az oldal szerkesztői igyekeznek tenni azért, hogy ezután se fogják.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal