Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A legkeményebb viszont az a tény, hogy egy A-Rod, (aki negyedannyira sem volt nagy prospect mint Luck és Favre sem Manning katória, még ha ricsi úgy is gondolja) pár év padozásból ilyen zsírfasza Qb lett. Mekkora állat lehetett volna Luckból 2 év padozással Manning mögött? Bele se merek gondolni, nagy valószínűséggel így is állat lesz, de lehet hogy lehetett volna fokozni. de jobb hogy így alakult, én személy szerint 2 gyengébb évet beáldoztam volna rá(nem mintha PM-el gyengébb lett volna) 😊eaglesmcnabb
Az érvelés gyenge pontja ott van, hogy A-Rod-nál szó nem volt arról, hogy 3 év tanulás után beállt és egyből aratott, mint a kombájn. Hiába a 3 év, az első kezdő évében ugyanúgy nem tűnt ki, ahogy az első éves rookie-k. Nyomott egy korrektnek mondható szezont, negyedévesen, de a teljesítménye sehol nem volt azoknak a QB-knek a negyedik éves teljesítményéhez, akik draft után rögtön kezdtek. Manning, Brady, de Brees, sőt Rivers, Eli, Big Ben, stb is mint sokkal jobb teljesítmény nyújtottak a negyedik évükben, mint amire A-Rod volt képes. Elég csak az eredményességet megnézni. Az SB aspiráns erejű Green Bay-el egy 6:10-es negatív szezont sikerült neki összehozni. Az előző évben Favre-val ugyanez a csapat 13:3-mal végzett és főcsoport döntőt játszott...

Úgyhogy a kérdés nyugodtan úgy is feltehető, hogy vajon A-Rod valóban tanult-e Favre mögött, vagy csak az idejét cseszte el? A karrier statjainak mindenesetre valószínűleg annyi, az a 3 év nagyon fog hiányozni a végén. Már persze ahhoz képest, hogy neki a Montana, Marino, Elway, Manning, Brady társaságban lenne majd a helye, nem pedig a Chad Penningtonok között...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Te is írtad h van rá x érv h miért padozhatna, de ő egyet sem írt. Pedig esküszöm kíváncsi vagyok rá.Farky
Leírtam,már rég😊 "szerintem ő még nem kész játékos,nincs rutinja,nem tudná a hátán vinni a csapatot,és szerintem közel sem életbiztosítás egy R-el nekivágni a következő szezonnak. mint ahogy már ti is mondtátok,1 év alapján ne itéljünk QB-t. Akkor ne is! Én beszereznék egy biztosabbkezű rutinos QB-t,ameddig Luck be nem érik. Valahogy még nem tudnám elképzelni,hogy Luck vezetne minket akármilyen nyereséghez is.😊 Remélem megérted.😊klash44
velemeny nem egyenlo ervvel. az ervek targyilagossagon, tenyeken alapulnak. peace.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 745 — SuperBowl Champions 2013/2014
Sobri, te vagy az?!😐
több mint 10 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
az,hogy tapasztalatlan. nem tudok alternatívát,mindenkinek lehet 1 jó éve,a padozással lévő fejlődést pedig nemrég leirta valaki,miként fejlődhetne egy veterán mögött😊klash44
az stimmel, csak nálunk teher alatt nő(tt) a pálma 😊

több mint 10 éve
klash44 Indianapolis Colts 98 — ℧ ColtsFanatic℧
Jólvan,örülök a véleményednek,tiszteletben tartom.😀

több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 301 — ℧
az,hogy tapasztalatlan. nem tudok alternatívát,mindenkinek lehet 1 jó éve,a padozással lévő fejlődést pedig nemrég leirta valaki,miként fejlődhetne egy veterán mögött😊klash44
erről az jut eszembe amit a legutóbbi álláshirdetésben olvastam: 3-5 év releváns munkatapasztalattal rendelkező pályakezdőt keresünk...

h egy rookie (most már nem az) játékosnál azt hozod fel érvnek, h tapasztalatlan, hát innentől kezdve nincs miről beszélni. Részemről le is zártam ezt a témát, de ajánlom, hogy olvasgass külföldi oldalakat is, vagy csak nézd meg a tavalyi összes Colts meccset.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
klash44 Indianapolis Colts 98 — ℧ ColtsFanatic℧
az,hogy tapasztalatlan. nem tudok alternatívát,mindenkinek lehet 1 jó éve,a padozással lévő fejlődést pedig nemrég leirta valaki,miként fejlődhetne egy veterán mögött😊

több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 301 — ℧
Te is írtad h van rá x érv h miért padozhatna, de ő egyet sem írt. Pedig esküszöm kíváncsi vagyok rá.Farky
Leírtam,már rég😊 "szerintem ő még nem kész játékos,nincs rutinja,nem tudná a hátán vinni a csapatot,és szerintem közel sem életbiztosítás egy R-el nekivágni a következő szezonnak. mint ahogy már ti is mondtátok,1 év alapján ne itéljünk QB-t. Akkor ne is! Én beszereznék egy biztosabbkezű rutinos QB-t,ameddig Luck be nem érik. Valahogy még nem tudnám elképzelni,hogy Luck vezetne minket akármilyen nyereséghez is.😊 Remélem megérted.😊klash44
mi az h nem kész játékos, ki a kész játékos, miben nyilvánult ez meg neked, ki lenne helyette jelenleg jobb alternatíva, padozással miben tudna fejlődni + a tavalyi évet mivel magyarázod?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
klash44 Indianapolis Colts 98 — ℧ ColtsFanatic℧
Te is írtad h van rá x érv h miért padozhatna, de ő egyet sem írt. Pedig esküszöm kíváncsi vagyok rá.Farky
Leírtam,már rég😊 "szerintem ő még nem kész játékos,nincs rutinja,nem tudná a hátán vinni a csapatot,és szerintem közel sem életbiztosítás egy R-el nekivágni a következő szezonnak. mint ahogy már ti is mondtátok,1 év alapján ne itéljünk QB-t. Akkor ne is! Én beszereznék egy biztosabbkezű rutinos QB-t,ameddig Luck be nem érik. Valahogy még nem tudnám elképzelni,hogy Luck vezetne minket akármilyen nyereséghez is.😊 Remélem megérted.😊

több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 301 — ℧
egyébként hír a TC-ből h Khaled Holmes lába megsérült és állítólag ugyanaz amelyik az egyetemen is szar volt.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Allen Luck új becenevéről, ami Meal Ticket, azaz Kajajegy 😀 "Why? Because if he doesn't perform, none of us eat" 😀

több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 301 — ℧
Nem vagyok Manning fan. Nekem a kedvencem az D.McNabb volt.klash44
na ebben egyetértünk 😀

Egyébként ha más is a véleményem, ezer ok van rá szerintem fölösleges lehurrogni a másikat, jelen esetben téged. Ráadásul szvsz itt senki sem magasabb rendű, még akkor sem ha a lexikális tudása sokszorosan meghaladja az átlagét, vagy akár mindenkiét.

Mellesleg ezer érv szólhat amellett hogy padozzon.
Voltak már szupert ehetségnek nyilvánított emberek, akik jól befőttek. Ha csak a QB posztot nézzük az elmúlt években, ott volt Jamarcus, david carr, tim couch vagy ryan leaf.
McNabb mekkora király volt 99-ben? Csak azért, mert Szerény tudomásom szerint ő is padozott az első évben, kellett hozzá doug pederson masszív balfaszkodása hogy lehetőséghez jusson, pedig DP nem egy Manning kategória 😀
A legkeményebb viszont az a tény, hogy egy A-Rod, (aki negyedannyira sem volt nagy prospect mint Luck és Favre sem Manning katória, még ha ricsi úgy is gondolja) pár év padozásból ilyen zsírfasza Qb lett. Mekkora állat lehetett volna Luckból 2 év padozással Manning mögött? Bele se merek gondolni, nagy valószínűséggel így is állat lesz, de lehet hogy lehetett volna fokozni. de jobb hogy így alakult, én személy szerint 2 gyengébb évet beáldoztam volna rá(nem mintha PM-el gyengébb lett volna) 😊

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy feltétlenül egyetértek klash44-el, csak azt hogy vannak ellenérvek is, még ha gyengébbek is.eaglesmcnabb
én továbbra is azt mondom, h nem az ő véleményével van baj, hanem h nem tudja/akarja érvekkel alátámasztani. Te is írtad h van rá x érv h miért padozhatna, de ő egyet sem írt. Pedig esküszöm kíváncsi vagyok rá.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
klash44 Indianapolis Colts 98 — ℧ ColtsFanatic℧
na ebben egyetértünk 😀
eaglesmcnabb
Kétségtelen,hogy sosem lesz az Eagles-nek több olyan QB-ja mint McNabb és az is kérdéses hogy Vick-el lesz e az első Super Bowl, de amire ennél is kiváncsibb vagyok,hogy a Colts mikor nyer Super Bowl-t...Luckal😀

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 566 — TODDHERREMANS79
Nem vagyok Manning fan. Nekem a kedvencem az D.McNabb volt.klash44
na ebben egyetértünk 😀

Egyébként ha más is a véleményem, ezer ok van rá szerintem fölösleges lehurrogni a másikat, jelen esetben téged. Ráadásul szvsz itt senki sem magasabb rendű, még akkor sem ha a lexikális tudása sokszorosan meghaladja az átlagét, vagy akár mindenkiét.

Mellesleg ezer érv szólhat amellett hogy padozzon.
Voltak már szupert ehetségnek nyilvánított emberek, akik jól befőttek. Ha csak a QB posztot nézzük az elmúlt években, ott volt Jamarcus, david carr, tim couch vagy ryan leaf.
McNabb mekkora király volt 99-ben? Csak azért, mert Szerény tudomásom szerint ő is padozott az első évben, kellett hozzá doug pederson masszív balfaszkodása hogy lehetőséghez jusson, pedig DP nem egy Manning kategória 😀
A legkeményebb viszont az a tény, hogy egy A-Rod, (aki negyedannyira sem volt nagy prospect mint Luck és Favre sem Manning katória, még ha ricsi úgy is gondolja) pár év padozásból ilyen zsírfasza Qb lett. Mekkora állat lehetett volna Luckból 2 év padozással Manning mögött? Bele se merek gondolni, nagy valószínűséggel így is állat lesz, de lehet hogy lehetett volna fokozni. de jobb hogy így alakult, én személy szerint 2 gyengébb évet beáldoztam volna rá(nem mintha PM-el gyengébb lett volna) 😊

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy feltétlenül egyetértek klash44-el, csak azt hogy vannak ellenérvek is, még ha gyengébbek is.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Még csak pár napja megy a TC, de DHB állítólag már most elejt szinte minden labdát és folyton panaszkodnak rá, hogy szörnyű kezei vannak..Stez
Na fasza, így legyen képben az ember. Egy órája olvastam egy TC összefoglalót, ami agyon meg vissza dícséri DHB-t. Nem emlékszem az oldalra, de a kinti Colts fórum valamelyik topicjában linkelték az oldalt. Esküszöm megkeresem, ez így marha bosszantó. 😕


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hiltont egyébként már most dicsérik, eddig nagyon jól tolta, mindegyik napon voltak nagy játékai, a védőknél pedig Butlert emelték ki többször is.

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Még csak pár napja megy a TC, de DHB állítólag már most elejt szinte minden labdát és folyton panaszkodnak rá, hogy szörnyű kezei vannak...
Előre féltem, hogy Avery féle lyukaskezű lesz ő is, baromira remélem, hogy összeszedi magát regularra. Tavaly is borzasztóan sokat droppoltak az elkapók, sajnos ez is közrejátszott Luck gyenge dobószázalékába.
Mondjuk alapból remélem, hogy Hilton megveri TC-ben DHB-t és ő lesz a #2 WR.Stez
Kelley-ről viszont írtak jókat, h biztató dolgokat művelt. Kérdés, ez mit jelent pontosanFarky
Jah, remélem túléli a keretszűkítéseket majd, az ő méreteivel Luck nagy RZ targetje lehetne.

több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Még csak pár napja megy a TC, de DHB állítólag már most elejt szinte minden labdát és folyton panaszkodnak rá, hogy szörnyű kezei vannak...
Előre féltem, hogy Avery féle lyukaskezű lesz ő is, baromira remélem, hogy összeszedi magát regularra. Tavaly is borzasztóan sokat droppoltak az elkapók, sajnos ez is közrejátszott Luck gyenge dobószázalékába.
Mondjuk alapból remélem, hogy Hilton megveri TC-ben DHB-t és ő lesz a #2 WR.Stez
van most olyan FA elkapó akit esetleg vészmegoldásként ki lehetne próbálni ha DHB droppolgat?szampi#33
cirka hete meg collie, edwards es laurent robinson jarta a csapatokat szerzodesert.
nem lesz itt mar semmifele fa pickup erdemleges, a sajat emberekbol kellene kihozni a legtobbet.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 301 — ℧
Még csak pár napja megy a TC, de DHB állítólag már most elejt szinte minden labdát és folyton panaszkodnak rá, hogy szörnyű kezei vannak...
Előre féltem, hogy Avery féle lyukaskezű lesz ő is, baromira remélem, hogy összeszedi magát regularra. Tavaly is borzasztóan sokat droppoltak az elkapók, sajnos ez is közrejátszott Luck gyenge dobószázalékába.
Mondjuk alapból remélem, hogy Hilton megveri TC-ben DHB-t és ő lesz a #2 WR.Stez
Kelley-ről viszont írtak jókat, h biztató dolgokat művelt. Kérdés, ez mit jelent pontosan

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Még csak pár napja megy a TC, de DHB állítólag már most elejt szinte minden labdát és folyton panaszkodnak rá, hogy szörnyű kezei vannak...
Előre féltem, hogy Avery féle lyukaskezű lesz ő is, baromira remélem, hogy összeszedi magát regularra. Tavaly is borzasztóan sokat droppoltak az elkapók, sajnos ez is közrejátszott Luck gyenge dobószázalékába.
Mondjuk alapból remélem, hogy Hilton megveri TC-ben DHB-t és ő lesz a #2 WR.Stez
van most olyan FA elkapó akit esetleg vészmegoldásként ki lehetne próbálni ha DHB droppolgat?

több mint 10 éve
klash44 Indianapolis Colts 98 — ℧ ColtsFanatic℧
Freeney?ulpianus
Bocsanat,nem tudom feldolgozni hogy elment😐 mindig azt hiszem hogy még nálunk van..😀

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Még csak pár napja megy a TC, de DHB állítólag már most elejt szinte minden labdát és folyton panaszkodnak rá, hogy szörnyű kezei vannak...
Előre féltem, hogy Avery féle lyukaskezű lesz ő is, baromira remélem, hogy összeszedi magát regularra. Tavaly is borzasztóan sokat droppoltak az elkapók, sajnos ez is közrejátszott Luck gyenge dobószázalékába.
Mondjuk alapból remélem, hogy Hilton megveri TC-ben DHB-t és ő lesz a #2 WR.

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 820 — SuperLOL
Tebow jöhet! Adom érte: Freeney,Ballard,Brazill,Luck,Reggie Wayne,meg ráfizetek még 25milliót. Na nem komolyan venni,mert megint a halál f*szára leszek küldve.😊klash44
Freeney?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
klash44 Indianapolis Colts 98 — ℧ ColtsFanatic℧
Tebow jöhet! Adom érte: Freeney,Ballard,Brazill,Luck,Reggie Wayne,meg ráfizetek még 25milliót. Na nem komolyan venni,mert megint a halál f*szára leszek küldve.😊

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem kéne még esetleg Tebow, Hernandez meg Putyin?Wyatt
Sajnos egyik sem free agent. Tebow titeket fog SB-be vezetni, Hörni most kötött long term contractot a Jailhouse Cockers-el, Putyin meg visszavonult, miután 2005-ben megszerezte a gyűrűjét.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)