Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ismeri ezt az oldalt egyébként😀 Úgy 1 éve amikor meccset néztünk kommenteltünk ide ketten,akkor még 1 profilról,azóta nem hiszem hogy gyakran látogatja az oldalt😊klash44
Ó. Nem ő volt a szakmázgató esetleg? 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
klash44 Indianapolis Colts 98 — ℧ ColtsFanatic℧
Ismeri ezt az oldalt egyébként😀 Úgy 1 éve amikor meccset néztünk kommenteltünk ide ketten,akkor még 1 profilról,azóta nem hiszem hogy gyakran látogatja az oldalt😊

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem kéne még esetleg Tebow, Hernandez meg Putyin?

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyébként meg, ma született vagy 100 hozzászólás, több, mint ami az utóbbi 3 hétben összesen. Klash44, nem hívnád át a barátodat ide picit? Le kéne nyomni a Steelers topicot, de kéne hozzá kb 4000 post nagyhirtelen. Nemá, hogy elvertek bennünket 2005-ben, és még postban is előttünk járnak.... 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Akit igazán érdekel az amerikai futball és szeretne róla egy kiváló technikai háttérrel rendelkező oldalon eszmét cserélni, illetve tudását gyarapítani, az nyilvánvalóan nem tud megkerülni minket.jjncaa
A szakmaiságról eszembe jut a tegnapi eset: a kinti Broncos fórumban ment a vita, hogy Koppen sérülése után mi lesz Ramirezzel centerposzton, és hogy Manningot agyon fogják így ütni a szezonban. Írtam egy postot, hogy C poszton passblokkban egy közepes G/T is elboldogul, ha tudja snappelni a labdát, és rendben van a timing a QB-val, ezért inkább a futójáték szenvedheti meg a dolgot, a passz rendben lesz. Szinte azonnal válaszolt valaki, hogy fiatalon OT-t játszott, most meg oline edző valami sulicsapatban, és kurvára nincs igazam, a pass blocking a legnehezebb feladat az OT számára. Egy perc sem telt el, és jött az újabb reakció egy harmadiktól, hogy ő is OT volt, és most ő is iskolai oline edző, és az első válaszoló tévedésben van, de nagyon. Pillanatok alatt úgy beindult a "szakmázgatás" a két szakértő között, hogy csak pislogtam, és azt se mertem már beírni, hogy én a C posztról beszéltem, ők meg az T poszton vitatkoznak. 😀

Ilyen egy "hivatalos" kinti csapatfórum. Úgyhogy nem tudom, mi itt sárgolyó túlfelén, végülis miről beszélünk? 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Mintha a Fűzővel kifelé fórumra tévedtem volna ...
több mint 10 éve
klash44 Indianapolis Colts 98 — ℧ ColtsFanatic℧
Akkor mi vitt rá arra, hogy Colts fan legyél?😊 (nem támadásból mondom, tényleg kíváncsi vagyok)FearTomi
Hát sokáig nem is nagyon volt csapatom,2001óta nézek focit,és olyan 2005-6 ig nem is nagyon volt kedvenc csapatom,mindig is elkápráztattak az 50 yardos futások, meg 80 yardos passzok,a szép mozdulatok,de 2005 vége felé összehaverkodtam egy sráccal aki elég nagy Colts fan (azóta is) és megnéztünk egy meccset,és elkezdett érdekelni a csapat,a srác mesélt róla,nekem meg szimpatikus lett a csapat, egyébként McNabb szerintem eleget tett,hogy a kedvenc QB-m legyen😊

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mint írtam, a kritika ott jogos, hogy a moderáció nem feltétlen konzekvens és racionális, de a cikkek tartalma és a bowl.hu funkciói után erre tudunk a legkevésbé figyelni,jjncaa
(Nem is olyan nagy baj ez. Személyeskedés, trágárkodás, stb. kivételével had hulljon az eső, ettől fórum a fórum, különben nem is lehetne hű az eredeti jelentéséhez. 😊 )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Nem vagyok Manning fan. Nekem a kedvencem az D.McNabb volt.klash44
Akkor mi vitt rá arra, hogy Colts fan legyél?😊 (nem támadásból mondom, tényleg kíváncsi vagyok)

több mint 10 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Konkrétan nem értem ezt a postot, amikor Amadeusok ámokfutnak a fórumon, és a régi színvonal lassan a béka segge alá csökken és minden régi tag elhagyja a fórumot, vagy állandóan csak panaszkodik és készül lelécelni.
.Stez
Az olyan gyerekes felfogással, hogy "xy brühühű sokat és hülyeségeket ír, ezért én tüntetőleg lelépek", nem tudunk és nem is akarunk mit kezdeni, mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy olvassa-e a bowl.hu-t és annak fórumát vagy sem. Akit igazán érdekel az amerikai futball és szeretne róla egy kiváló technikai háttérrel rendelkező oldalon eszmét cserélni, illetve tudását gyarapítani, az nyilvánvalóan nem tud megkerülni minket. Mint írtam, a kritika ott jogos, hogy a moderáció nem feltétlen konzekvens és racionális, de a cikkek tartalma és a bowl.hu funkciói után erre tudunk a legkevésbé figyelni, mert ugye ez is az a rész, ami nem teljesen "rajtunk" múlik, hanem a szerencsére egyre nagyobb látogatottságon (előbbi kettő miatt sok negatívumot meglepő módon még nem olvastam)jjncaa
Azt a mindenit... egy kicsit kisebb arc és szerénység talán nem ártana... jó, hogy nagy menő vagy meg minden, meg akármit is tudsz, de na... egy újonc lelket így leugatni, utána meg papolni, hát hogy is mondjam... nem szép... aztán ez a "tudom magunkról, hogy mekkora császárkirályok vagyunk" nem biztos, hogy legmegfelelőbb módja a saját munkátok értékelésére... talán hagyni kellene, hogy az eredmények magukért beszéljenek és nem ilyen Stalin stílusban nyomatni...
És ez pedig az én véleményem, akinek nem tetszik olvassa el még egyszer 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 10 éve
klash44 Indianapolis Colts 98 — ℧ ColtsFanatic℧
Nem vagyok Manning fan. Nekem a kedvencem az D.McNabb volt.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 021 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Írni kéne Jim papának, hogy adja el Luckot. Fekete Kúbét a népnek!!!Farky
Odaadjuk érte Shoelacet és Matt Scottot. Deal? 😀😀
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 111 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
Konkrétan nem értem ezt a postot, amikor Amadeusok ámokfutnak a fórumon, és a régi színvonal lassan a béka segge alá csökken és minden régi tag elhagyja a fórumot, vagy állandóan csak panaszkodik és készül lelécelni.
.Stez
Az olyan gyerekes felfogással, hogy "xy brühühű sokat és hülyeségeket ír, ezért én tüntetőleg lelépek", nem tudunk és nem is akarunk mit kezdeni, mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy olvassa-e a bowl.hu-t és annak fórumát vagy sem. Akit igazán érdekel az amerikai futball és szeretne róla egy kiváló technikai háttérrel rendelkező oldalon eszmét cserélni, illetve tudását gyarapítani, az nyilvánvalóan nem tud megkerülni minket. Mint írtam, a kritika ott jogos, hogy a moderáció nem feltétlen konzekvens és racionális, de a cikkek tartalma és a bowl.hu funkciói után erre tudunk a legkevésbé figyelni, mert ugye ez is az a rész, ami nem teljesen "rajtunk" múlik, hanem a szerencsére egyre nagyobb látogatottságon (előbbi kettő miatt sok negatívumot meglepő módon még nem olvastam)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez úgy jön le,hogy engem parodizálsz...Nem kell majmolni,én nem komálom Luckot,ez van.Főleg hogy Luckos a bannered az aláirásodnál😉klash44
Tény, hogy nem úszkál tökrészegen városi kanálisokban, nem füvezik, és még csak lövöldözni se szokott. Tökunalom a pali.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Engem nem izgat, ha valaki nem szereti Luckot. Manninget is egy csomóan utálták, ez van. Majd megmutatja, hogy mekkora király. Még csak 23 éves, egy QB-nak kell pár év, hogy igazán kicsiszolódjon. Ha Te akkora Manning fan vagy, akkor ezt végképp tudnod kell, mivel PM sem kezdte szépen a profi karrierjét. Sőt, Luck az első évében sokkal jobb és főleg eredményesebb volt.
Szóval egy év alapján bármit leszűrni fölösleges szerintem. Majd meglátjuk idén mit produkál, valamint a következő éveket is.
Olyan dolgon nem fogok vitázni, amire jelenleg nem fogjuk tudni a választ, bármit is teszünk.

több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 301 — ℧
Írni kéne Jim papának, hogy adja el Luckot. Fekete Kúbét a népnek!!!

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
klash44 Indianapolis Colts 98 — ℧ ColtsFanatic℧
Luck szar és kész és ezt elfogadja mindenki. Aki meg nem, azt megütöm.Stez
Ez úgy jön le,hogy engem parodizálsz...Nem kell majmolni,én nem komálom Luckot,ez van.Főleg hogy Luckos a bannered az aláirásodnál😉

több mint 10 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Mindenkinek megvan a véleménye ez tény, de kíváncsi lennék rá, h hány tavalyi Colts meccset néztél, és mi az amire a kijelentésed alapoztad. Ha ezt kész tényekkel nekem alátámasztod, hiszek neked, addig csak egy butaság, ami a hozzá nem értésed hangsúlyozza, már bocsánat. Ez meg az én véleményem 😊Farky
Ez alapján tényleg 100%osan igazad van. egyébként minden 2.meccset tudtam csak megnézni a meló miatt.De mindig igyekszem a csapatot figyelemmel követni,minden esetre neked is elkell fogadnod azt,ha Luck nekem nem nyerte el a tetszésemet😊klash44
Szerintem ne az első évben akarj megítélni egy QB-t, főleg úgy, hogy az első évében nem volt előtte Offensive fal és egy Peyton Manninget kellett helyettesítenie😊

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez egy fan fórum, és bár ahogy jjncaa írta, érdemes törekedni rá, hogy tartalmilag minél értékesebb legyen, de ez akkor is egy fan fórum.peterk2005
Arra próbálok és próbálunk törekedni, hogy nyilvánvalóan hagyjuk a fórumon a fórumozókat kibontakozni, a szerkesztői állásfoglalásokra pedig ott vannak a cikkek, podcastok és egyéb platformok az oldalon. Azonban a nagy véleményszabadságban nem szabad eltéveszteni szem elől azt a célt sem, hogy az nfl és ncaa témáknál (leszámítva az eredménykövetőt) kulturált és tartalmas hozzászólások szülessenek, ez mindenkinek az érdeke, és mivel mostanában annyira nem figyeltünk a moderációra, joggal ért is minket kritika e téren.

Félreértés ne essék: most kivételesen nem a sznob beszél belőlem, mert tartom, hogy még a "Brady kiégett", "Luck gyenge" kezdetű vitákból is lehet szakmai párbeszéd, ha pro és kontra olyan érvek hangzanak el, melyek megfontolandóak, vagy legalább megalapozottak. Ha az egyik oldal képes ösztönözni a másikat, hogy igenis vegye figyelembe az adott véleményt, melyet optimális esetben csak egy még jobb riposzt követ (vagy A simán csak nyitott B mondandójára, hajlandó okulni és tanulni). A "fogadd el, amit írok és kész" ellenben csupán meddő diskurzushoz vezet, mint az jelen példából is világosan kitűnik, ezért muszáj az ilyet megakadályoznijjncaa
Konkrétan nem értem ezt a postot, amikor Amadeusok ámokfutnak a fórumon, és a régi színvonal lassan a béka segge alá csökken és minden régi tag elhagyja a fórumot, vagy állandóan csak panaszkodik és készül lelécelni.
Azt akadályozzátok meg először, de így ezek tudatában ez eléggé álszentnek jön le számomra.
A jelenlegi fórum éppen, hogy tele van az általad leírt "fogadd el, amit írok és kész" felfogással.

Viszont ez itt már teljesen off, szóval nem is mennék bele részletesebben.
Luck szar és kész és ezt elfogadja mindenki. Aki meg nem, azt megütöm.

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 111 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
Ez egy fan fórum, és bár ahogy jjncaa írta, érdemes törekedni rá, hogy tartalmilag minél értékesebb legyen, de ez akkor is egy fan fórum.peterk2005
Arra próbálok és próbálunk törekedni, hogy nyilvánvalóan hagyjuk a fórumon a fórumozókat kibontakozni, a szerkesztői állásfoglalásokra pedig ott vannak a cikkek, podcastok és egyéb platformok az oldalon. Azonban a nagy véleményszabadságban nem szabad eltéveszteni szem elől azt a célt sem, hogy az nfl és ncaa témáknál (leszámítva az eredménykövetőt) kulturált és tartalmas hozzászólások szülessenek, ez mindenkinek az érdeke, és mivel mostanában annyira nem figyeltünk a moderációra, joggal ért is minket kritika e téren.

Félreértés ne essék: most kivételesen nem a sznob beszél belőlem, mert tartom, hogy még a "Brady kiégett", "Luck gyenge" kezdetű vitákból is lehet szakmai párbeszéd, ha pro és kontra olyan érvek hangzanak el, melyek megfontolandóak, vagy legalább megalapozottak. Ha az egyik oldal képes ösztönözni a másikat, hogy igenis vegye figyelembe az adott véleményt, melyet optimális esetben csak egy még jobb riposzt követ (vagy A simán csak nyitott B mondandójára, hajlandó okulni és tanulni). A "fogadd el, amit írok és kész" ellenben csupán meddő diskurzushoz vezet, mint az jelen példából is világosan kitűnik, ezért muszáj az ilyet megakadályozni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
klash44 Indianapolis Colts 98 — ℧ ColtsFanatic℧
Komolyan mondom elveszitek a kedvem az amerikai focitól az ellenségeskedéseitekkel😀.

több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 301 — ℧
Na neked viszont akkor meg azt ajánlom, hogy töltsd le az összes tavalyi Colts meccset és nézd meg őket, mert szerintem változni fog a véleményed. Főleg, amikor megnézed a Packers elleni második félidei Luckot, vagy megnézed a Lions elleni Luckot. Vagy a Titans elleni OT GW driveját. És egyébként sorolhatnám még.Stez
Nem biztos, hogy nem látta, és az sem biztos, hogy ha látná, az változtatna a véleményén. Luck tavaly Manning-hoz, Rodgers-hez, Brady-hez, de akár még Flacco-hoz képest is kevesebbet nyújtott. Abszolút összehasonlításban nem érte el egyikük szintjét sem, és aki megnézi a meccseit, és nem veszi figyelembe a korát és a körülményeit, az azt fogja látni, hogy azoknál gyengébb. Namost, aki 10 évig nézte a Colts-ot Manninggal, és utána ezt látja, az érezheti úgy, hogy Luck gyenge.

Ez egy fan fórum, és bár ahogy jjncaa írta, érdemes törekedni rá, hogy tartalmilag minél értékesebb legyen, de ez akkor is egy fan fórum. Minden ide tévedő szurkolónak örülni kell, főleg, ha Colts fan. 😊 És mindenkinek joga van laikusnak lenni. A kedvesem idén szerette meg az am. focit, akkora laikus, mint a ház. Mond olyanokat a meccs alatt, hogy tátva marad a szám. De megnézhetném magam, ha ilyenkor elküldeném melegebb éghajlatra, hogy hülye vagy drágám. 😊 Inkább örülök neki, hogy nem kell egyedül ülnöm a TV előtt, és néha még okosnak is érezhetem magam, amikor magyarázok neki. 😊 Egyébként is, az, hogy ki a laikus az relatív. A kedvesem hozzám képest laikus, de én is az vagyok mondjuk jjncaa-hoz képest.

Viseljük el egymást, nincs ma olyan meleg, ami miatt fel kéne forrnia az agyaknak. 😀peterk2005
Ezzel nem értek egyet. Luck gyengébb, mint PM és nem gyenge. A kettő között óriási különbség van.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na neked viszont akkor meg azt ajánlom, hogy töltsd le az összes tavalyi Colts meccset és nézd meg őket, mert szerintem változni fog a véleményed. Főleg, amikor megnézed a Packers elleni második félidei Luckot, vagy megnézed a Lions elleni Luckot. Vagy a Titans elleni OT GW driveját. És egyébként sorolhatnám még.Stez
Nem biztos, hogy nem látta, és az sem biztos, hogy ha látná, az változtatna a véleményén. Luck tavaly Manning-hoz, Rodgers-hez, Brady-hez, de akár még Flacco-hoz képest is kevesebbet nyújtott. Abszolút összehasonlításban nem érte el egyikük szintjét sem, és aki megnézi a meccseit, és nem veszi figyelembe a korát és a körülményeit, az azt fogja látni, hogy azoknál gyengébb. Namost, aki 10 évig nézte a Colts-ot Manninggal, és utána ezt látja, az érezheti úgy, hogy Luck gyenge.

Ez egy fan fórum, és bár ahogy jjncaa írta, érdemes törekedni rá, hogy tartalmilag minél értékesebb legyen, de ez akkor is egy fan fórum. Minden ide tévedő szurkolónak örülni kell, főleg, ha Colts fan. 😊 És mindenkinek joga van laikusnak lenni. A kedvesem idén szerette meg az am. focit, akkora laikus, mint a ház. Mond olyanokat a meccs alatt, hogy tátva marad a szám. De megnézhetném magam, ha ilyenkor elküldeném melegebb éghajlatra, hogy hülye vagy drágám. 😊 Inkább örülök neki, hogy nem kell egyedül ülnöm a TV előtt, és néha még okosnak is érezhetem magam, amikor magyarázok neki. 😊 Egyébként is, az, hogy ki a laikus az relatív. A kedvesem hozzám képest laikus, de én is az vagyok mondjuk jjncaa-hoz képest.

Viseljük el egymást, nincs ma olyan meleg, ami miatt fel kéne forrnia az agyaknak. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Gyerekek, ideszerződött Tebow, vagy mi van? 😀

Nehogy már Luck miatt kezdjünk már marakodni, akárki akármilyen hülyeséget vagy okosságot is ír. Először is, Luck marad, és kezdeni fog. Pont. Innentől miről is vitatkozunk? 😉peterk2005
Hogy kell-e mellé Tebow...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Gyerekek, ideszerződött Tebow, vagy mi van? 😀

Nehogy már Luck miatt kezdjünk már marakodni, akárki akármilyen hülyeséget vagy okosságot is ír. Először is, Luck marad, és kezdeni fog. Pont. Innentől miről is vitatkozunk? 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)