Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jajj de jó. 😀
Reméljük nem lesz sorozatos problémája vele.
Ahogy a tropa térdével sem.

több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
Greg Toler agyrázkódást szenvedett a mai edzésen, hiányzott nagyon...

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
"@andrewmishler: To piggyback that @JimIrsay tweet, Pep Hamilton said the Colts are "a physical, downhill, running football team" today. Panic button?"

Azért remélem Pep időnként átkukkant a védők edzésére, és tudatosul benne, hogy itt nem az Army ellen kell majd futni. 😊

Ez meg itt Ricky-Jean Francois: "You know camp tough, when you put your shoes on the wrong feet an walk around like everything cool."



“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Lefegedé úgyis jelkezik majd a Belicsek.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Sanders egyébként nagyon jó játékos volt, kár, hogy nem bírta a teste.
Ha belegondolok, hogy még most is játszhatna... Betheával elég durva S tandem lettek volna. De remélem, hogy a gyúrós megdolgozik a pénzéért, akkor hatalmas upgrade lesz. Amíg nem Lefeged és Giordano formák vannak pályán, addig boldog vagyok. 😀

több mint 10 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Bobzilla (volt) az egyik legnagyobb kedvencem, remélem a gyúrós végre méltó utódja lesz, és itt nem az orvosi szobára gondolok.Farky
Hát igen, voltak idők, amikor nem volt üvegből, se😊 Érdemes megnézni 1:10-nél az Injury listet😀

több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
Bobzilla (volt) az egyik legnagyobb kedvencem, remélem a gyúrós végre méltó utódja lesz, és itt nem az orvosi szobára gondolok.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
klash44 Indianapolis Colts 98 — ℧ ColtsFanatic℧
sapka
Ne is haragudj meg,de nem figyelek ilyenekre. Csak angolul tudok,de azt is csak írásból,szóval ezeket az angol akcentusokat nem értem meg elsőre,kikell bogoznom😕

több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
peterk2005
Na most lehet én vagyok a hülye,de ha bele döglök sem esik le mi ez a "bobzilla lista"😀 Egy amerikai heavy metálos jut róla eszembe.😀 Vagy kinek a beceneve ez?😀klash44
biztos hogy 10+ éve követed a ligát?sapka
láttyátok, mégcsak nemis magyarul megyen a társalgás, hanel bólos szakzsargonba, hát mikor érjük az meg, hogy velem beszégessen? 😀 😉sutianap
😀
csak arról lenne szó, hogy régebben, nem vót magyar közvetítés, csak német meg english; nos az utóbbi években amilyen meccset tudtam visszanéztem annó inglishül, namármost, azt nem tudom a németben a bobzilla mennyire forgott a köznyelvben, de hogy az angol közvetítésekben kurva sokszor elhangzott az biztos, és ha valaki ilyen huzamosabb ideje követi akkor nehéz elhinnem hogy nem ragadt volna rá, szerintem ez teljesen egyértelmű
másrészt pl. rám is rám ragadt pedig nem a colts meccseket nézegettem főként az gondolom egyértelmű

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 254
Rég pezsgett ennyire a topic pedig még előszezon sem indult 😊

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
(.....)RGIII-al a Redskins meg egyelőre inkább látványos és érdekes, mint eredményes. Ha majd mindkét csapat 3 év múlva is ugyanezt játszatja a két QB-val, akkor majd elgondolkodom, hogy jééé. Addig meg élvezem, mert azt lehet. Luck azért csak maradjon a pocketben, és dobálgasson onnan, nekünk az is éppen elég lesz. 😊peterk2005
Nekem azért az elmúlt évek tükrében elég eredményesnek is tűnt.apeszos
A Redskins Garcon miatt nyerte meg a csoportot, ezt a Colts topicban tessék tudomásul venni. 😊peterk2005
Igen, értettem! 😛
több mint 10 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Viszont még mindig nem értem mire céloztok azzal,hogy Bobzilla lista,meg PUP lista,mit takar? mikor lesz roster tag?klash44
A Bobzilla lista az a lista, ahonnan évekig k*rvára várjuk vissza a játékosokat, mint a megváltót, de csak nem érkeznek. 😊 (Az IR-ra gondoltam. Injury Reserve. Ha így sincs meg, akkor valaki majd belinkeli a football szótárat, én most nem találom.)

A PUP-ot leírtam az előző postban. A PUP (Physically Unable to Play vagy mi angolul) listán levők egyébként ebben az időszakban még beleszámítanak a bő keretbe ha jól tudom. Majd csak az 53-asba nem fognak beszámítani, ha elindult a szezon. Szóval elméletileg rosteren van, de hogy a Colts.com-on miért nincs listázva, azt nem tudom.peterk2005
Köszönöm,így már tényleg világos,hallottam is ilyenről,csak tényleg furcsálltam hogy a Colts nem kezeli roster tagként😛klash44
A 90 fősbe beleszámít, 53-asba viszont nem.

több mint 10 éve
klash44 Indianapolis Colts 98 — ℧ ColtsFanatic℧
Viszont még mindig nem értem mire céloztok azzal,hogy Bobzilla lista,meg PUP lista,mit takar? mikor lesz roster tag?klash44
A Bobzilla lista az a lista, ahonnan évekig k*rvára várjuk vissza a játékosokat, mint a megváltót, de csak nem érkeznek. 😊 (Az IR-ra gondoltam. Injury Reserve. Ha így sincs meg, akkor valaki majd belinkeli a football szótárat, én most nem találom.)

A PUP-ot leírtam az előző postban. A PUP (Physically Unable to Play vagy mi angolul) listán levők egyébként ebben az időszakban még beleszámítanak a bő keretbe ha jól tudom. Majd csak az 53-asba nem fognak beszámítani, ha elindult a szezon. Szóval elméletileg rosteren van, de hogy a Colts.com-on miért nincs listázva, azt nem tudom.peterk2005
Köszönöm,így már tényleg világos,hallottam is ilyenről,csak tényleg furcsálltam hogy a Colts nem kezeli roster tagként😛

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
peterk2005
Na most lehet én vagyok a hülye,de ha bele döglök sem esik le mi ez a "bobzilla lista"😀 Egy amerikai heavy metálos jut róla eszembe.😀 Vagy kinek a beceneve ez?😀klash44
biztos hogy 10+ éve követed a ligát?sapka
láttyátok, mégcsak nemis magyarul megyen a társalgás, hanel bólos szakzsargonba, hát mikor érjük az meg, hogy velem beszégessen? 😀 😉sutianap
Ha megírod és kiteszed az oldalra a sutianap-magyar szótárat. 😊 Az nekem is néha jól jönne. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Viszont még mindig nem értem mire céloztok azzal,hogy Bobzilla lista,meg PUP lista,mit takar? mikor lesz roster tag?klash44
A Bobzilla lista az a lista, ahonnan évekig k*rvára várjuk vissza a játékosokat, mint a megváltót, de csak nem érkeznek. 😊 (Az IR-ra gondoltam. Injury Reserve. Ha így sincs meg, akkor valaki majd belinkeli a football szótárat, én most nem találom.)

A PUP-ot leírtam az előző postban. A PUP (Physically Unable to Play vagy mi angolul) listán levők egyébként ebben az időszakban még beleszámítanak a bő keretbe ha jól tudom. Majd csak az 53-asba nem fognak beszámítani, ha elindult a szezon. Szóval elméletileg rosteren van, de hogy a Colts.com-on miért nincs listázva, azt nem tudom.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
peterk2005
Na most lehet én vagyok a hülye,de ha bele döglök sem esik le mi ez a "bobzilla lista"😀 Egy amerikai heavy metálos jut róla eszembe.😀 Vagy kinek a beceneve ez?😀klash44
biztos hogy 10+ éve követed a ligát?sapka
láttyátok, mégcsak nemis magyarul megyen a társalgás, hanel bólos szakzsargonba, hát mikor érjük az meg, hogy velem beszégessen? 😀 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
klash44 Indianapolis Colts 98 — ℧ ColtsFanatic℧
sapka
Biztos. csak nem hallottam még Sandersnek ezt a becenevét😊 De így már tisztában vagyok Bobbal😉 Viszont még mindig nem értem mire céloztok azzal,hogy Bobzilla lista,meg PUP lista,mit takar? mikor lesz roster tag?klash44
Bobzilla lista annyi hogy kérdéses többet lesz-e sérült listán mint a pályán cinikusan megfogalmazva mivel Sanders folyton sérült volt. a PUP listát most írták "(A PUP lista, a sérült, de nem hadirokkant játékosok gyülekezőtere, ahonnan még van esély visszamenni a csatába. Bradshaw itt van most, épülget, nem eddz.) " 😊szampi#33
Na.hát erről még nem hallottam, nem meglepő hogy nem vágtam le miért Bobzilla lista😛 Így már mindent értek,köszönöm,ti bíztok benne egyébként,hogy Bradshaw lesz az RB-nk? Én nagyon jó Running Back-nek tartom.

több mint 10 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
sapka
Biztos. csak nem hallottam még Sandersnek ezt a becenevét😊 De így már tisztában vagyok Bobbal😉 Viszont még mindig nem értem mire céloztok azzal,hogy Bobzilla lista,meg PUP lista,mit takar? mikor lesz roster tag?klash44
Bobzilla lista annyi hogy kérdéses többet lesz-e sérült listán mint a pályán cinikusan megfogalmazva mivel Sanders folyton sérült volt. a PUP listát most írták "(A PUP lista, a sérült, de nem hadirokkant játékosok gyülekezőtere, ahonnan még van esély visszamenni a csatába. Bradshaw itt van most, épülget, nem eddz.) " 😊

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
(.....)RGIII-al a Redskins meg egyelőre inkább látványos és érdekes, mint eredményes. Ha majd mindkét csapat 3 év múlva is ugyanezt játszatja a két QB-val, akkor majd elgondolkodom, hogy jééé. Addig meg élvezem, mert azt lehet. Luck azért csak maradjon a pocketben, és dobálgasson onnan, nekünk az is éppen elég lesz. 😊peterk2005
Nekem azért az elmúlt évek tükrében elég eredményesnek is tűnt.apeszos
A Redskins Garcon miatt nyerte meg a csoportot, ezt a Colts topicban tessék tudomásul venni. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
klash44 Indianapolis Colts 98 — ℧ ColtsFanatic℧
sapka
Biztos. csak nem hallottam még Sandersnek ezt a becenevét😊 De így már tisztában vagyok Bobbal😉 Viszont még mindig nem értem mire céloztok azzal,hogy Bobzilla lista,meg PUP lista,mit takar? mikor lesz roster tag?

több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
(.....)RGIII-al a Redskins meg egyelőre inkább látványos és érdekes, mint eredményes. Ha majd mindkét csapat 3 év múlva is ugyanezt játszatja a két QB-val, akkor majd elgondolkodom, hogy jééé. Addig meg élvezem, mert azt lehet. Luck azért csak maradjon a pocketben, és dobálgasson onnan, nekünk az is éppen elég lesz. 😊peterk2005
Nekem azért az elmúlt évek tükrében elég eredményesnek is tűnt.
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
peterk2005
Na most lehet én vagyok a hülye,de ha bele döglök sem esik le mi ez a "bobzilla lista"😀 Egy amerikai heavy metálos jut róla eszembe.😀 Vagy kinek a beceneve ez?😀klash44
biztos hogy 10+ éve követed a ligát?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 254
peterk2005
Na most lehet én vagyok a hülye,de ha bele döglök sem esik le mi ez a "bobzilla lista"😀 Egy amerikai heavy metálos jut róla eszembe.😀 Vagy kinek a beceneve ez?😀klash44
Röviden Bob Sanders #21-ről van szó, akinek a kiválósága egyenes arányosságot mutatott a sérülékenységével.

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 10 éve
klash44 Indianapolis Colts 98 — ℧ ColtsFanatic℧
peterk2005
Na most lehet én vagyok a hülye,de ha bele döglök sem esik le mi ez a "bobzilla lista"😀 Egy amerikai heavy metálos jut róla eszembe.😀 Vagy kinek a beceneve ez?😀

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
peterk2005
Na most előszőris,álljunk meg a lendülettel😀 ezt a részt most nem vágom,miként működik ez,szóval kifejtenéd,mi az a Bobzilla lista? és a miértjére is kiváncsi lennék:😊 én tudatlan...klash44
Mit is mondtál? 4-5 meccs kivételével láttad az elmúlt 10 év meccseit? És nem láttad Bobzillát? B**meg, akkor még kevesebbet játszott, mint amire emlékszem. 😀

(A PUP lista, a sérült, de nem hadirokkant játékosok gyülekezőtere, ahonnan még van esély visszamenni a csatába. Bradshaw itt van most, épülget, nem eddz. A Bobzilla lista egyszerű allegória, de ehhez már késő van, majd holnap. 😉 )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)