Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 254
Tudom, tudom, hülyeség ilyenkor még erről beszélni, talán még a szezon előtt is, de amúgyis pangunk draft előtt 1 nappal, érdekességképpen a nyereményszorzók a következő Super Bowl győztesére:
1. 49ers 7.00
2. Broncos 7.50
3. Patriots 8.00
6. Texans 13.00
16. Colts 41.00 (Bengals és Chargers holtversenyben velünk)
32. Jaguars 151.00

Nem sok azért az a 16. hely??bobi0092
Fú, hát ez simán aranybánya, megyek fel is rakok 5 ezret a Coltsra, fel sem eszmélek, már jön is majd vissza sokszorosan. 😊Stez
Csaphatnánk egy fórumsörözést az árából 😀 Egyébként nem akarunk valami csapattipmixet nyomni évközben? Eléggé underdogok vagyunk a fogadási irodáknál... 😀

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Tudom, tudom, hülyeség ilyenkor még erről beszélni, talán még a szezon előtt is, de amúgyis pangunk draft előtt 1 nappal, érdekességképpen a nyereményszorzók a következő Super Bowl győztesére:
1. 49ers 7.00
2. Broncos 7.50
3. Patriots 8.00
6. Texans 13.00
16. Colts 41.00 (Bengals és Chargers holtversenyben velünk)
32. Jaguars 151.00

Nem sok azért az a 16. hely??bobi0092
Fú, hát ez simán aranybánya, megyek fel is rakok 5 ezret a Coltsra, fel sem eszmélek, már jön is majd vissza sokszorosan. 😊

több mint 11 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 254
Tudom, tudom, hülyeség ilyenkor még erről beszélni, talán még a szezon előtt is, de amúgyis pangunk draft előtt 1 nappal, érdekességképpen a nyereményszorzók a következő Super Bowl győztesére:
1. 49ers 7.00
2. Broncos 7.50
3. Patriots 8.00
6. Texans 13.00
16. Colts 41.00 (Bengals és Chargers holtversenyben velünk)
32. Jaguars 151.00

Nem sok azért az a 16. hely??

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
 www.nfl.com/draft/2013/media-mock-drafts#pick=24

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.


McKinney irtani fog a falunk közepén. 😀 😀Stez
Hát tuti nem éhezik😀FearTomi
 www.colts.com/media-center/photo-gallery/Off-Season-Workout-Program-42313/da217a02-be57-4df2-a634-7fe4ffbbdfa1#b386423b-1720-45c1-93ac-3cea1f425cb7

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com


McKinney irtani fog a falunk közepén. 😀 😀Stez
Hát tuti nem éhezik😀

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.


McKinney irtani fog a falunk közepén. 😀 😀

több mint 11 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 254
Ez komolyan elso(!) meccs utan volt?!
😀wmitty
2012. 09.12 😊

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 11 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Ezt meg még azért nem tudunk kihagyni bocsi: Az első meccs után ( Bearstől vereség):

szemét nfl.com:
"Indianapolis Colts still in the lead for No. 1 pick"
Wmitty
😀bobi0092
Ez komolyan elso(!) meccs utan volt?!
😀

Otthonom MisColts
több mint 11 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 254
Ezt meg még azért nem tudunk kihagyni bocsi: Az első meccs után ( Bearstől vereség):

szemét nfl.com:
"Indianapolis Colts still in the lead for No. 1 pick"
Wmitty
😀

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
büszkeséggel tőlt el, hogy nem kerültem be Bobi nyavalygó válogatásába!

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Háát én a Hawks meccset is bukóra veszem azért.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Csak érdekesség jelleggel, szemezgetek a tavalyi szezon szeptemberéből (ott már azért jobban látszódott az évközi roster mint most) egy kicsitbobi0092
Ezen már én is mulattam év végén, hogy mennyire mellé lőttünk lényegében mindnyájan. 😊 Ugyanakkor ez figyelmeztető is egyben. Teljesen kiszámíthatatlan, hogy mi lesz idén. Lehet akár még nagyobb "csodaszezon", de a negatív szezon is benne van a pakliban. Ránézve a schedule-re, tulajdonképpen csak a Frisco, a Denver és mondjuk az egyik HOU meccs amit előre bukóra vehetünk, de van ugyanennyi meccs cserébe amit majdnem biztos, hogy nyerni fogunk. A többiből meg akármi lehet. Én így idény elején egyébként nem szeretek túl nagy reményeket táplálni, így azt mondom, egy egál körüli szezonnal már meg lennék elégedve, ha látszik, hogy jó az irány amerre megyünk. Elsősorban a támadófal és a secondary teljesítményében kéne javulni, hogy így érezzem. És Lucky-tól is várok javulást. Több sikeres passzt, csökkenő INT számot, és valamivel érettebb játékot. Ha ez meglesz, akkor a tavalyi 25 körüli TD szám idénre is teljesen korrekt lenne. Nem a második évben kell TD csúcsot dönteni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 254
Csak érdekesség jelleggel, szemezgetek a tavalyi szezon szeptemberéből (ott már azért jobban látszódott az évközi roster mint most) egy kicsit:


"szvsz a plafon 6-7 win" (szf61)
"Nem tudom milyen lesz a védelem, de végignézve a naptárt én azért egy 8-8-as eredményt szeretnék. "(Fredo)
"Ha az első feléből sikerül 1-2 csapatot megcsípni, és a másik feléből a meccsek felét hozzuk, akkor egy 5-11/6-10 szezon néz ki. Ha 1-2 meccset még itt-ott elkapunk, akkor összejöhet a 8-8. " (peterk2005)

"...fognak itt még kellemes meglepetéseket okozni szerintem a fiúk.
"5-6 W lenne a "reális", ezen felül minden W ajándék. De nyilván egyébként 12-4-el fogunk végezni, de csak wild card lesz, mert a Texans beelőz. " ( utóbbiak Stez)

És a vicc, hogy majdnem 12-4 is lett, mert bár a New England, Chicago, New York, at Texans megérdemelt volt, a JAX totálisan nem (tudom, tudom ne sírjak ilyen dolgokon, de nekem addig tüske lesz, míg mondjuk | idén | kétszer lenyomjuk őket.)

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 11 éve
Tallu Indianapolis Colts 36
Úgy vagyok vele, h mindig összeszorul a gyomrom ha meghallom a Chargers vagy a Rivers nevet, ez már így lesz amíg élek, de persze igazad van velük kapcsolatban, hogy kötelezőnek kéne lennie annak is! 😊
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A Draft még vissza van, de így a szabad piaci mozgások után azért elég húzós ez a Schedule. Bye week előtt szvsz két meccs van, ahol egyértelmű esélyesek vagyunk.Tallu
3
oakland, jax, san diego.

ezek a kötelező győzelmekHöri
A Chargerst nem mondanám biztosra, ritka egy balfasz csapat, de már a PM-es időkben is meggyűlt velük a bajunk.
Mondjuk a Raiderst és a Jaxet fogni kellene, az tuti.
A 49ers ver minket, de annak a meccsnek is örülök, azért érdekel, hogy egy ilyen brutál védelem ellen mihez kezd majd Luck. Mondjuk a Kaep féle futkosós Qb-k ellen sosem villogott a védelmünk, de szerintem az sem lesz olyan sima meccs azért.
Papíron, meg előzetesen ez könnyű sorsolásnak tűnik, de szerintem azért nem kellemes. Vannak az ilyen csapatok, mint a Bengals, a Rams vagy a Cardinals, amelyek bárkit verni tudnak, ha jó napjuk van, meg a KC, ahol így is kurva jó a keret, de most már azért nem is Quinnék dobálnak.
És ugye azért még ott a draft, ahol erősödni fognak a csapatok. A Cards meccset kíváncsian várom, Arians azért nagy mágus, a szarból is várat tud építeni, a védelem pedig azért már tavaly is penge volt.
És nekik aztán végképp jó lehet a draft, erős cetlijeik vannak. Rams szintén.
Pont az ilyen közepes-féle csapatoktól tartok, akik bármikor odabaszhatnak.
Én 8-8, 9-7 körüli mérleget várok előzetesen. 😀

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A Draft még vissza van, de így a szabad piaci mozgások után azért elég húzós ez a Schedule. Bye week előtt szvsz két meccs van, ahol egyértelmű esélyesek vagyunk.Tallu
3
oakland, jax, san diego.

ezek a kötelező győzelmek

több mint 11 éve
Tallu Indianapolis Colts 36
A Draft még vissza van, de így a szabad piaci mozgások után azért elég húzós ez a Schedule. Bye week előtt szvsz két meccs van, ahol egyértelmű esélyesek vagyunk.
több mint 11 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 254
Aminek én örülök, az az, hogy a Broncos meccset nem Denverbe kell játszani😊FearTomi
Ez valahogy olyan hollywood-i történet, kötelező, hogy Manning menjen vissza Denverből Indianapolisba 😊
Egyébként ha csoportot nyerünk, akkor jövőre akár Denverben is találkozhat a két gárda.bobi0092
Hja, de nem azért, hanem azért, mert i a Colts játékosoknak nem kell majd hegyi betegséggel küszködniük és fél másodpercenként az oxigénpalackra cuppanniuk😊FearTomi
Minden helyszínnek megvan a maga előnye, majd Irsay papa intézkedik a tetőkezelőkkel, hogy nálunk mindig a saját red zoneunkba süssön be a nap, lehetőleg az elkapó szemébe, ezzel megnehezítve az elkapásokat. (Ha jól emlékszem a Browns-nál (?) segített 😀)

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Aminek én örülök, az az, hogy a Broncos meccset nem Denverbe kell játszani😊FearTomi
Ez valahogy olyan hollywood-i történet, kötelező, hogy Manning menjen vissza Denverből Indianapolisba 😊
Egyébként ha csoportot nyerünk, akkor jövőre akár Denverben is találkozhat a két gárda.bobi0092
Hja, de nem azért, hanem azért, mert i a Colts játékosoknak nem kell majd hegyi betegséggel küszködniük és fél másodpercenként az oxigénpalackra cuppanniuk😊

több mint 11 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 254
Aminek én örülök, az az, hogy a Broncos meccset nem Denverbe kell játszani😊FearTomi
Ez valahogy olyan hollywood-i történet, kötelező, hogy Manning menjen vissza Denverből Indianapolisba 😊
Egyébként ha csoportot nyerünk, akkor jövőre akár Denverben is találkozhat a két gárda.

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Ezt miből gondolod? Még korán sincs kész a csapatuk és a mienk se. Van 9 pick-jük ezzel szemben a Colts-nak 5, nem is olyan jó helyeken és azért nem olyan fos az az újjáépített Dolphins...

Aminek én örülök, az az, hogy a Broncos meccset nem Denverbe kell játszani😊

több mint 11 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 254
azért a második hétre leszek kíváncsi. szerintem csúnyán beárazzuk az újjáépített delfineket...Miska84
Szerintem meg nem, de nekem a lényeg a W, semmi más.
Azért még addig draftolhatnak egy jót, meg hát kérdés, az idei piacolásuk hogyan sül el majd a pályán.Stez
Azért NFL-ről lévén szó, bármi megtörténhet, lásd tavaly a Jaguars elleni (hazai!) pályán a pofára esést, ellenben mind otthon, mind idegenben nem nekünk álló meccseket lehoztunk. A lényeg, hogy azért a kötelező (bár mi számít annak ugye?) meccseket behozzuk és csináljunk 2-3 bravúrt, elkel, mint ahogy lesz 1-2 pofára esés is biztosan, de ez belefér. Én mondjuk kicsit vérszemet kaptam a tavalyi mérleg alapján, és Playoff-ot várok a csapattól, persze meg lehet kövezni, de hát a szurkoló mégiscsak szurkoló, szóval lehet egy egészséges elvárás, a lehetőségeink azért adottak hozzá.
Kíváncsi leszek, hogy mennyire fogunk az izgulós mérkőzésmeneten változtatni, a tavalyi szezon egy kisebbfajta szívbajjal ért fel, a 4. negyedeinkből érdekes videót lehetne összevágni. Bár ha nyerünk senkit nem érdekel, hogy hogyan.

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
azért a második hétre leszek kíváncsi. szerintem csúnyán beárazzuk az újjáépített delfineket...Miska84
Szerintem meg nem, de nekem a lényeg a W, semmi más.
Azért még addig draftolhatnak egy jót, meg hát kérdés, az idei piacolásuk hogyan sül el majd a pályán.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
REGULAR SEASON
September 8 (Sunday) OAKLAND 1:00PM (CBS)
September 15 (Sunday) MIAMI 1:00PM (CBS)
September 22 (Sunday) at San Francisco 4:25PM (CBS)
September 29 (Sunday) at Jacksonville 1:00PM (CBS)
October 6 (Sunday) SEATTLE 1:00PM (FOX)
October 14 (Monday) at San Diego 8:40PM (ESPN)
October 20 (Sunday) DENVER 8:30PM (NBC)
October 27 BYE
November 3 (Sunday) at Houston 8:30PM (NBC)
November 10 (Sunday) ST. LOUIS 1:00PM (FOX)
November 14 (Thursday)* at Tennessee 8:25PM (NFL Network)
November 24 (Sunday)* at Arizona 4:05PM (CBS)
December 1 (Sunday)* TENNESSEE 1:00PM (CBS)
December 8 (Sunday)* at Cincinnati 1:00PM (CBS)
December 15 (Sunday)* HOUSTON 1:00PM (CBS)
December 22 (Sunday)* at Kansas City 1:00PM (CBS)
December 29 (Sunday)* JACKSONVILLE 1:00PM (CBS)


Örülök, hogy csak 8. héten van Bye week, akkor biztos jobban fog kelleni a pihenő.