Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Ez lehet, hogy egy buta kérdés lesz, de amikor megy már a draft mi zajlik le egy csapatnál (legyen most mondjuk a Colts)? Ott van a papíron egy névsor, aztán aki a lista tetején van azt választjuk ki? Gondolom nem ilyen egyszerű mert figyelni kell, hogy más posztokon mennyire fogynak az emberek... de valami közelítő algoritmus ismert vagy ez eléggé titkos minden csapatnál, mármint, hogy mi a mechanizmusa a dolognak?bobi0092

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ez lehet, hogy egy buta kérdés lesz, de amikor megy már a draft mi zajlik le egy csapatnál (legyen most mondjuk a Colts)? Ott van a papíron egy névsor, aztán aki a lista tetején van azt választjuk ki? Gondolom nem ilyen egyszerű mert figyelni kell, hogy más posztokon mennyire fogynak az emberek... de valami közelítő algoritmus ismert vagy ez eléggé titkos minden csapatnál, mármint, hogy mi a mechanizmusa a dolognak?bobi0092

ilyen

több mint 11 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
Egyébként általános topicban elhangzott, de ingyen van a Gamepass (már most is) a Draft idejére. Lehet HD-ban Manning nosztalgiázni 2009-ig vissza... ^^

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Reális ha nincs egyértelműen jó döntés. illetve need h hátramenjünk?. Példa: állítólag dzsínóó csúszhat 2. körre. És a philly ott vinné is, de hogy biztos legyen feljön érte, nehogy kivigyék a 2. legelején.

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem azt mondták végül, hogy nem ő volt?
Nekem mondjuk mindegy, ő neki azért örülnék szerintem. Inkább, mint Patterson.
De Werner is elkezdett csúszni a legtöbbeknél, mondjuk OLB-nek én is szívesen látnám. Kerrigant is mindenki 4-3-ba várta, de bevált azért más sémában.

több mint 11 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
Ez lehet, hogy egy buta kérdés lesz, de amikor megy már a draft mi zajlik le egy csapatnál (legyen most mondjuk a Colts)? Ott van a papíron egy névsor, aztán aki a lista tetején van azt választjuk ki? Gondolom nem ilyen egyszerű mert figyelni kell, hogy más posztokon mennyire fogynak az emberek... de valami közelítő algoritmus ismert vagy ez eléggé titkos minden csapatnál, mármint, hogy mi a mechanizmusa a dolognak?

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hopkins értékének szerintem betett, hogy összeszarta a hotelszobát. Én ugyan bemockoltam első körbe, de csak elkeseredettségből.
Ellenben Woods értéke növekszik, na tőle ugyancsak agyfaszt kapnék.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
mostanában mindenki CB-t mockkol hozzánk, csak a nevek szoktak változni. nagy kár lenne erre ellőni az 1 kört. inkább G kéne. aztán persze majd kiderül kik lesznek még bentdugo1993
Az a baj, hogy én a Warmack-Cooper duón kívül egyik OG-ért sem adnék 1/24-et, de értük mondjuk felmennék, ha 1/20 körül még elérhető lenne bármelyik is.
Nagyon CB-re tippelek, mert szerintem Milliner is csúszni fog valamennyit, így később kezdődik a CB run, jobb pass rusher meg már szvsz nem lesz bent, aki megérné szintén ezt a picket. Az a kérdés mondjuk, hogy nálunk hogyan vélekednek CB-WR-ekről, ki érné meg ezt a picket.. Mert ha például Trufantben látnak valamit Paganoék, akkor simán kinézem, hogy elhozzuk 1/24-gyel. De Hopkinson sem lepődnék meg.

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Szerintem CB fog jönni, bár nem örülnék.Stez
Az is kell, csak nem első körben...

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 073
mostanában mindenki CB-t mockkol hozzánk, csak a nevek szoktak változni. nagy kár lenne erre ellőni az 1 kört. inkább G kéne. aztán persze majd kiderül kik lesznek még bent

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem CB fog jönni, bár nem örülnék.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
igencsak közeleg a draft 😊 szerintetek milyen posztra lőjük el az 1. kört? esetleg konkrét név?

Nálam még mindig az OL a prioritás, de ha lecsúszik egy állat wr akkor hoznám. Védelmet sztem ráér később foltozni, azért Paganoék biztos találnak hátsó körökben is hasznos embereket oda.shady
Veled vagyok, WR vagy OG jöhet, az OT-k közül Flukert is kedvelem, Menelik Watsontól a hideg kiráz.
CB semmilyen esetben sem! Arra ott van a 2. körös Vontae.
DE sem kell, nincs köztük playmaker, munkásokkal meg tele vagyunk.
viszont OLB nyugodtan érkezhet, én elsősorban Carradinere vagy Wernerre vágyom, akik nem épp 3-4-es ideálok, de nem érdekel 😀

több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
igencsak közeleg a draft 😊 szerintetek milyen posztra lőjük el az 1. kört? esetleg konkrét név?

Nálam még mindig az OL a prioritás, de ha lecsúszik egy állat wr akkor hoznám. Védelmet sztem ráér később foltozni, azért Paganoék biztos találnak hátsó körökben is hasznos embereket oda.
több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
( lehet volt már bár 2012-es szezonban nem tapasztaltam Colts részről)bobi0092
2010-ben voltunk Marcitominál Esc,Ork és jómagam versus Maka & the Jaguars.
Donald Brown élete meccse volt és ott volt a Mike Thomas-féle hazudós fair catch returnt TD.Höri
a SB győzelmet mindenképpen közösen kellene februárban kisírni 😀

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
( lehet volt már bár 2012-es szezonban nem tapasztaltam Colts részről)bobi0092
2010-ben voltunk Marcitominál Esc,Ork és jómagam versus Maka & the Jaguars.
Donald Brown élete meccse volt és ott volt a Mike Thomas-féle hazudós fair catch returnt TD.

több mint 11 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
Tudom, ennek sincs még ideje, de nem akarunk majd a SportTV által közvetített meccse(in)kre egy fórumos közös meccsnézést csinálni? ( lehet volt már bár 2012-es szezonban nem tapasztaltam Colts részről)bobi0092
Én adom, perszem csak ha Budapesten lesz a dolog😊 De, ahogy elnézem, mindenki kb. más városban lakik😊FearTomi
Akkor ketten már vagyunk Budapesten, meg azért tudok még 2 embert hozni aki még NFL (félig meddig Colts is) érdekelt, de mondjuk nagy meccsekre összejöhetünk többen is.

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 11 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
Én csak teszek egy 100-ast a Jaguarsra, hátha 😀Farky
És a Super Bowl-on kiszopnak mondjuk az Eaglestől 😀

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Én csak teszek egy 100-ast a Jaguarsra, hátha 😀Farky
Rakjad, rakjad, az új sisakban és logóban van az erő! Én érzem!

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
Én csak teszek egy 100-ast a Jaguarsra, hátha 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Tudom, ennek sincs még ideje, de nem akarunk majd a SportTV által közvetített meccse(in)kre egy fórumos közös meccsnézést csinálni? ( lehet volt már bár 2012-es szezonban nem tapasztaltam Colts részről)bobi0092
Én adom, perszem csak ha Budapesten lesz a dolog😊 De, ahogy elnézem, mindenki kb. más városban lakik😊

több mint 11 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
Tudom, ennek sincs még ideje, de nem akarunk majd a SportTV által közvetített meccse(in)kre egy fórumos közös meccsnézést csinálni? ( lehet volt már bár 2012-es szezonban nem tapasztaltam Colts részről)

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én nyomtam Sobrival tavaly, nyertem is egy üveg whiskyt, bónuszba meg kaptam egy Coltsos poharat. 😀

több mint 11 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
Tudom, tudom, hülyeség ilyenkor még erről beszélni, talán még a szezon előtt is, de amúgyis pangunk draft előtt 1 nappal, érdekességképpen a nyereményszorzók a következő Super Bowl győztesére:
1. 49ers 7.00
2. Broncos 7.50
3. Patriots 8.00
6. Texans 13.00
16. Colts 41.00 (Bengals és Chargers holtversenyben velünk)
32. Jaguars 151.00

Nem sok azért az a 16. hely??bobi0092
Fú, hát ez simán aranybánya, megyek fel is rakok 5 ezret a Coltsra, fel sem eszmélek, már jön is majd vissza sokszorosan. 😊Stez
Csaphatnánk egy fórumsörözést az árából 😀 Egyébként nem akarunk valami csapattipmixet nyomni évközben? Eléggé underdogok vagyunk a fogadási irodáknál... 😀

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Tudom, tudom, hülyeség ilyenkor még erről beszélni, talán még a szezon előtt is, de amúgyis pangunk draft előtt 1 nappal, érdekességképpen a nyereményszorzók a következő Super Bowl győztesére:
1. 49ers 7.00
2. Broncos 7.50
3. Patriots 8.00
6. Texans 13.00
16. Colts 41.00 (Bengals és Chargers holtversenyben velünk)
32. Jaguars 151.00

Nem sok azért az a 16. hely??bobi0092
Fú, hát ez simán aranybánya, megyek fel is rakok 5 ezret a Coltsra, fel sem eszmélek, már jön is majd vissza sokszorosan. 😊

több mint 11 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
Tudom, tudom, hülyeség ilyenkor még erről beszélni, talán még a szezon előtt is, de amúgyis pangunk draft előtt 1 nappal, érdekességképpen a nyereményszorzók a következő Super Bowl győztesére:
1. 49ers 7.00
2. Broncos 7.50
3. Patriots 8.00
6. Texans 13.00
16. Colts 41.00 (Bengals és Chargers holtversenyben velünk)
32. Jaguars 151.00

Nem sok azért az a 16. hely??

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.