NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Habár nem mostani hír, de ugye egyre gyakrabban írják Trufantet a Coltshoz 1/24-re.
Pár hete a Pro Dayén is kint voltunk, másik 8 csapattal együtt.
Nem futott 40-et, meg nem emelt súlyt, de azt írták, hogy egyébként rohadt jó volt.
Én nagyon örülnék, ha elhoznánk őt 1/24-re.
Még ami nagyon érdekel, az az, hogy Grigsonék hogyan látják az RB kérdést. Ugye Hamilton miatt benne van a pakliban egy Taylor pick is valahol 4. kör környékén. Neki is örülnék, de mondjuk én alapból úgy gondolom, hogy Brown az utolsó évét fogja nálunk lehúzni, legalábbis remélem. 😀 A Taylor-Ballard duó tetszetős.
És hát személyes kedvencem mind Trufant, mind pedig Taylor, én nagyon boldog lennék, míg Höri eret vágna Trufant miatt biztosan, nem nagy fanja. 😀Stez
Én nem nyilatkozom, mert nem ismerem, de most már érdekelne Höri véleménye is😊

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Habár nem mostani hír, de ugye egyre gyakrabban írják Trufantet a Coltshoz 1/24-re.
Pár hete a Pro Dayén is kint voltunk, másik 8 csapattal együtt.
Nem futott 40-et, meg nem emelt súlyt, de azt írták, hogy egyébként rohadt jó volt.
Én nagyon örülnék, ha elhoznánk őt 1/24-re.
Még ami nagyon érdekel, az az, hogy Grigsonék hogyan látják az RB kérdést. Ugye Hamilton miatt benne van a pakliban egy Taylor pick is valahol 4. kör környékén. Neki is örülnék, de mondjuk én alapból úgy gondolom, hogy Brown az utolsó évét fogja nálunk lehúzni, legalábbis remélem. 😀 A Taylor-Ballard duó tetszetős.
És hát személyes kedvencem mind Trufant, mind pedig Taylor, én nagyon boldog lennék, míg Höri eret vágna Trufant miatt biztosan, nem nagy fanja. 😀

több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Alapból nem értem ezt az OLB dolgot, hisz OTT VAN WALDEN!!! 😂Stez
Mind tudjuk, h nem vele van a baj, hanem Mathis-szel. Öreg is, feka is. 😀Farky
plusz motivált 😀  twitter.com/RobertMathis98/status/323325937267662848

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
Alapból nem értem ezt az OLB dolgot, hisz OTT VAN WALDEN!!! 😂Stez
Mind tudjuk, h nem vele van a baj, hanem Mathis-szel. Öreg is, feka is. 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Alapból nem értem ezt az OLB dolgot, hisz OTT VAN WALDEN!!! 😂

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Jaa, azt a részt nem olvastam, így már érthető a 61-es grade.FearTomi
Ami ugye 66,1.
Meddig jutottál az olvasásban? A név stimmel. A poszt is első ránézésre, csak ha már nyilatkozol, hogy mennyire tetszetős prospect ("max. Cheerleadernek"), akkor tudnod illenék, hogy az NCAA DE poszt az egyik, ahol egyáltalán nem mindegy a méret (magasság, súly). A grade-et már hibásan írod.
Ennél tovább, nem hinném, hogy olvastál, mivel az egész cikk ("az a rész") másról nem szól, hogy a faszi csak és kizárólag 3-4-es OLB-ként jöhet szóba. (Btw ez miért teszi érthetővé számodra a grade-et?)
Számomra viszont ilyenkor fake kifakadása tűnik érthetőnek.tomi-tomi
okés, köszi! Jah, valóban elírtam a számot, de ez nem változtat semmin. Amúgy jó, hogy kioktatsz és ezek után közlöd, hogy "az egész cikk másról nem szól", ami rohadtul nem igaz mert kb. az utolsó mondatban van csak erről szó. Amúgy valóban, a "bottom line" nem olvastam el. A véleményem még mindig áll, nem pazarolnék el picket a srácra...ennyi.

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Jaa, azt a részt nem olvastam, így már érthető a 61-es grade.FearTomi
Ami ugye 66,1.
Meddig jutottál az olvasásban? A név stimmel. A poszt is első ránézésre, csak ha már nyilatkozol, hogy mennyire tetszetős prospect ("max. Cheerleadernek"), akkor tudnod illenék, hogy az NCAA DE poszt az egyik, ahol egyáltalán nem mindegy a méret (magasság, súly). A grade-et már hibásan írod.
Ennél tovább, nem hinném, hogy olvastál, mivel az egész cikk ("az a rész") másról nem szól, hogy a faszi csak és kizárólag 3-4-es OLB-ként jöhet szóba. (Btw ez miért teszi érthetővé számodra a grade-et?)
Számomra viszont ilyenkor fake kifakadása tűnik érthetőnek.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Jaa, azt a részt nem olvastam, így már érthető a 61-es grade.

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Viszont nem értem, hogy a cbs miért OLB ként elemzi.FearTomi
241 fontos defensive end?vassadi
 www.nfl.com/draft/2013/profiles/trevardo-williams?id=2539671 parancsolj, pont ezért gázFearTomi
Itt is írják, hogy 3-4 OLB lesz.
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Viszont nem értem, hogy a cbs miért OLB ként elemzi.FearTomi
241 fontos defensive end?vassadi
https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/ljnz6uansuspcgro2lia
Trevardo Williams Stats, News and Video - OLB | NFL.com
Latest on OLB Trevardo Williams including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com
parancsolj, pont ezért gáz

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Viszont nem értem, hogy a cbs miért OLB ként elemzi.FearTomi
241 fontos defensive end?
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Source: Connecticut outside linebacker Trevardo Williams visited Indianapolis ColtsFarky
61-es grade...max. Cheerleadernek.FearTomi
a CBS-en imádják a UConn játékosokat, ott Wreh-Wilson, Gratz és Trevardo is 2-3. körös 😀

nem tom a 61-et hol láttad, de nem érdemes 1 portálra támaszkodni. nationalfootballpost, draftace, nfl.com, cbs... középső és hátsó köröskönél érdemes összehasonlítani a draftértékeket, alig van egyezésHöri
NFL.com-on van a 61-es grade😊 Ott néztem a DE pontozásokat és igen csak alsó-közép mezőnybe sorolják. Viszont nem értem, hogy a cbs miért OLB ként elemzi.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Source: Connecticut outside linebacker Trevardo Williams visited Indianapolis ColtsFarky
61-es grade...max. Cheerleadernek.FearTomi
a CBS-en imádják a UConn játékosokat, ott Wreh-Wilson, Gratz és Trevardo is 2-3. körös 😀

nem tom a 61-et hol láttad, de nem érdemes 1 portálra támaszkodni. nationalfootballpost, draftace, nfl.com, cbs... középső és hátsó köröskönél érdemes összehasonlítani a draftértékeket, alig van egyezés

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Source: Connecticut outside linebacker Trevardo Williams visited Indianapolis ColtsFarky
61-es grade...max. Cheerleadernek.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Source: Connecticut outside linebacker Trevardo Williams visited Indianapolis ColtsFarky
7. körben se!

több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
uconn. meh.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
Source: Connecticut outside linebacker Trevardo Williams visited Indianapolis Colts

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
mondjuk én ugyanígy nem értem ezt a nagy wr problémát. ott van Wayne, nem kell ecsetelni h még mindig mit tud.dugo1993
és meddig? 1 év, 2?Höri
2 év, 2014-es szezonra még van szerződéseFearTomi
Ja, de attól még ha olyanja lenne, visszavonulhatna akár most is.
Nyilván nem fog, de azért nem árt lassan foglalkozni komolyabban a pótlásával.

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
mondjuk én ugyanígy nem értem ezt a nagy wr problémát. ott van Wayne, nem kell ecsetelni h még mindig mit tud.dugo1993
és meddig? 1 év, 2?Höri
2 év, 2014-es szezonra még van szerződése, szóval ha még most nem is, jövőre találni kell valakit.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem meg nyugodtan ellőhetnénk az 1/24-et WR-re, ha Grigsonék kinéztek valakit és ha nincs bent jó OL, OLB vagy CB.
Az nem baj sosem, ha esetleg tanul Wayneék mellett egy évet valaki. De nyilván ha bent lesz jobb alternatíva nekünk 1/24-re, akkor annak örülnék.
Én azért sürgetném Wayne pótlását. DHB is csak egy évig van itt biztosra és ami engem zavar, hogy azt mondják, Hilton a szélen nem tud játszani, csak slotban, ha pedig ez igaz, akkor nem ártana minél előbb találni valakit, akire azért a jövőben alapozni lehet, mint #1 elkapó.
Ettől függetlenül a jelenlegi WR depthünkkel is elégedett vagyok, akkor sem fogok sírni, ha nem jön senki draftról/FA-ról.

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
a következő szezonra gondoltam szigorúan. de szerintem Reggie pótlása ráér jövőre is. van itt más amit rendbe lehet tenni.

több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
mondjuk én ugyanígy nem értem ezt a nagy wr problémát. ott van Wayne, nem kell ecsetelni h még mindig mit tud.dugo1993
és meddig? 1 év, 2?Höri
Duncan McWaynet nem szabad alulbecsulni.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mondjuk én ugyanígy nem értem ezt a nagy wr problémát. ott van Wayne, nem kell ecsetelni h még mindig mit tud.dugo1993
és meddig? 1 év, 2?

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
pl. 98-as drafton Ryan Leaf-et jobbnak mondták Manningnél aztán mekkora mák volt, hogy Manninget húzta a Colts, Leaf meg max. a börtönben dobálhatja a labdát😊 Én nekem szimpatikus a srác és látok benne jövőt.FearTomi
Manninget tartották jobbnak, NFL-érettebbnek, Leafnél az elit arm strength meg az upside volt csábító, hát nem jött beJSanyo
Pont az történt amit mondasz, Manninget tartották ligaérettnek, de Leafet jobbnak az erős karja miatt...

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
mondjuk én ugyanígy nem értem ezt a nagy wr problémát. ott van Wayne, nem kell ecsetelni h még mindig mit tud. DHB, az biztos h nem egy 1/7es játékos, de szerintem wr2nek simán jó lesz. gyors és remek munkamorállal bír. ráadásul mostmár normális qb fog neki dobálgatni. Hilton, róla tavaly kiderült h van benne bőven fantázia. ideáls wr3nak. és ők 3an bírják is a strapát. ott van a 2 fiatal TE, akik vszínű csak fejlődni fognak tavalyhoz képest.

egy ember kellett kezdőnek, de szvsz azt meg is szereztük. nálam ez az elkapósor liga szinten is jónak mondható. max még 1 csere kell occsóé'.dugo1993
Én meg azt mondom, van mit javítani rajta.
Egyrészt az, hogy Hilton bírja a strapát, nem feltétlenül helytálló, tekintve, hogy alapvetően ő azért sérülgetett már tavaly is, hetekig vállproblémája volt alapból és mindenki mondta, hogy nála ez lesz a kérdés, bírja-e majd a folyamatos ütéseket slotban.
DHB lehet bűn szar lesz. Emlékszem, Averynél tavaly mekkora ujjongás volt, mekkora fogás, ha nem sérül. Hát nem sérült. DHB-nál meg alapból tudjuk, hogy be kéne ragasztózni a kesztyűjét, ami azt illeti. Ráadásul csak egy évre hoztuk, pont, mint Averyt. Én úgy gondolom, ha szép számokat is hoz majd, ugyanaz lesz, mint Averynél. Kimegy a piacra, hogy leakasszon valami neki jobban tetsző összeget.
Ha aztán jövőre nem hosszabbítunk vele, ott állunk majd egy 36 éves Wayne-el és egy slot WR Hiltonnal. (Jó, Whalenbe én nagyon bízom, és lehet Kelley is meglepiket fog okozni ilyen méretekkel, de nem számolok velük úgy egyelőre, hogy bejönnek.)
Ezek tudatában én simán azt mondom, hogy a WR is azon posztok között van nálam, ahová nyugodt szívvel ellőném az első körünket akkor, hogy ha nem lesz bent jobb OL vagy pass rusher. Esetleg CB.