Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Sztem is safetynél a 30 éves kor annyira nem gond, ha elég jó. CBnél már inkább, bár ott is embere válogatja. Például ezért is szokás öregedő CBket safetyvé konvertálni. Ráadásul egyáltalán nem jelenthető ki, hogy Cyprien jobb lenne, mint Bethea. Azt tömjék be, ahol van is lyuk, ne ahol nincs. Mert mi van, ha Cyprien nem is lesz jó? Nem egy életbiztosítás a srác.ulpianus
Na jó, minden draftnál meg van az esély arra, hogy nem fog semmit érni az NFL-ben😊 Például most te azt mondod Cyprien nem egy életbiztosítás, emlékszem jó pár játékosra akiről az ellenkezőjét mondták, pl. 98-as drafton Ryan Leaf-et jobbnak mondták Manningnél aztán mekkora mák volt, hogy Manninget húzta a Colts, Leaf meg max. a börtönben dobálhatja a labdát😊 Én nekem szimpatikus a srác és látok benne jövőt.FearTomi
Én is látok benne jövőt, de ha van egy ligaszinten évek óta megbízható, jó játékosod, aki nem is sérülékeny, eddig is sokat keresett, tehát a capje még csak emelkedni sem nagyon fog, akkor lecseréled csak azért, mert 30 évesen FA lesz?
Mindezt egy olyan poszton, ahol 35 évesen bőven játszogatnak még akár elit szinten is. Mindezt úgy, hogy jónak mondható ROLB-unk nincs, nincs RG-nk, és jött egy eddig bustnak ígérkező top10-es WR, de így is azt mondhatjuk, a WR poszt azért bőven erősítésre szorul. Én jelen helyzetben biztosan nem S-re költenék erős picket. Főleg, mert Landry is pár hete írt alá hozzánk. A lyukakat kell betömni, nem pedig a jó játékost lecserélni szerintem. Bethea pedig azért jó játékos. idén SS-ben kellett játszania, nem ez az eredeti posztja, nyilván nem is volt olyan jó, de az elmúlt években FS-ben mindig a jobbak között volt.
Ha lenne egy 30 éves futónk, aki jó, akkor nem lepődnék meg, ha hoznánk mögé első-második körben valakit, aki a jövő, de a S poszt pont nem az, ahol 30 éves korban jön a nagy visszaesés.

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Sztem is safetynél a 30 éves kor annyira nem gond, ha elég jó. CBnél már inkább, bár ott is embere válogatja. Például ezért is szokás öregedő CBket safetyvé konvertálni. Ráadásul egyáltalán nem jelenthető ki, hogy Cyprien jobb lenne, mint Bethea. Azt tömjék be, ahol van is lyuk, ne ahol nincs. Mert mi van, ha Cyprien nem is lesz jó? Nem egy életbiztosítás a srác.ulpianus
Na jó, minden draftnál meg van az esély arra, hogy nem fog semmit érni az NFL-ben😊 Például most te azt mondod Cyprien nem egy életbiztosítás, emlékszem jó pár játékosra akiről az ellenkezőjét mondták, pl. 98-as drafton Ryan Leaf-et jobbnak mondták Manningnél aztán mekkora mák volt, hogy Manninget húzta a Colts, Leaf meg max. a börtönben dobálhatja a labdát😊 Én nekem szimpatikus a srác és látok benne jövőt.

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Sztem is safetynél a 30 éves kor annyira nem gond, ha elég jó. CBnél már inkább, bár ott is embere válogatja. Például ezért is szokás öregedő CBket safetyvé konvertálni. Ráadásul egyáltalán nem jelenthető ki, hogy Cyprien jobb lenne, mint Bethea. Azt tömjék be, ahol van is lyuk, ne ahol nincs. Mert mi van, ha Cyprien nem is lesz jó? Nem egy életbiztosítás a srác.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
jön hivatalos vizitre Milliner. Remélem nem akarunk feltradelni, azért olyan sok pickünk nincsen.Höri
Annak örülnék ha Cyprien jönne vizitre.FearTomi
landry pedig egyenesen repesne a boldogsagtol 😀MMMS
Hm...tovább gondolva ezt a dolgot, úgy sem lenne szerinted jó ötlet, hogy Bethea jövőre FA lesz és 30 éves? Cyprien meg ugye rookie szerződéssel nem vinne annyi pénzt mint mondjuk ő új szerződéssel.FearTomi
Szerintem meg nem oda kéne költeni az erős pickjeinket, amikor sok a need továbbra is. Bethea már pár éve is évi 7 milliós szerződést kapott, többet szerintem most sem kérne. Meg benne azért én azt látom, hogy igazi Colt, hacsak nem vágjuk ki, vagy nem rakunk elé új szerződést majd szezon után, akkor szvsz nem fog elmenni. Paganoék szerintem nem fogják elengedni. Meg hát 30 éves lesz, és? Az nem öreg egy safetynél azért, Bethea meg jól bírja a kiképzést, két éve sétülten nyomta végig a szezon második felét, de egyébként meg nem egy sérülékeny típus. De ez a jövő zenéje, Paganoék elengedik-e..
Én mondjuk nem tudom, örülnék-e Jarvisnak. Nekem a betegsége nagyon aggasztó. Az utóbbi időben még jó pár OL is visszavonult ugyanilyen betegség miatt, ők pedig azért nem is arról híresek, hogy mekkora ütéseket kapnának. De persze sok ellenpélda van, meg sok mellette is. De egy OLB-t azért csúnyán blokkolnak mindenfelől, kapni fogja ezerrel. Nekem parás pick. Meg mondjuk én azt sem hiszem, hogy 1/20-on túljutna Jones, de ez szubjektív.

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
jön hivatalos vizitre Milliner. Remélem nem akarunk feltradelni, azért olyan sok pickünk nincsen.Höri
Annak örülnék ha Cyprien jönne vizitre.FearTomi
landry pedig egyenesen repesne a boldogsagtol 😀MMMS
Hm...tovább gondolva ezt a dolgot, úgy sem lenne szerinted jó ötlet, hogy Bethea jövőre FA lesz és 30 éves? Cyprien meg ugye rookie szerződéssel nem vinne annyi pénzt mint mondjuk ő új szerződéssel.

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧
Jarvis Jones is jön, lájkHöri
neki tudnék örülni

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jarvis Jones is jön, lájk

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
ezek a látogatások azért mindennaposak, nem? úgy értem h ez még nem jelent kb semmi!Miska84
a prospect vizitek?
azok közül 30 játékost lehet elhívni a nem-helyi arcok közül.
nem jelent a játékosok személye garanciát semmire, de ha valaki elhív 10 WR-t vagy 10 S-t akkor gyanús, hogy fog is draftolni a posztra.Höri
Vagy igazából csak trükközik és kickert keres😀

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ezek a látogatások azért mindennaposak, nem? úgy értem h ez még nem jelent kb semmi!Miska84
a prospect vizitek?
azok közül 30 játékost lehet elhívni a nem-helyi arcok közül.
nem jelent a játékosok személye garanciát semmire, de ha valaki elhív 10 WR-t vagy 10 S-t akkor gyanús, hogy fog is draftolni a posztra.

több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
ezek a látogatások azért mindennaposak, nem? úgy értem h ez még nem jelent kb semmi!

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
"Colts Sign Josh McNary." Róla mit lehet tudni?FearTomi
Army játékos -> kötelező katonai szolgálat 2 évig.
Gondolom akkor most engedték haza a Közel-Keletről és szeretne futballozni.
Az ilyen arcok mind special teamben kötnek ki, aztán vagy beférnek az 53-ba vagy nem.Höri
Ahogy néztem a statjait, meg videóit eléggé jó volt. All-time sack leader az Armyban, egy meccsen 2 sack, nem is rossz. Na persze ez több mint két éve volt. Esélytelen, hogy ne a special teambe kezdjen?FearTomi
Ő nem igazi focista, hanem civil akinek kiemelkedő volt a kondija, ezért tudott a gyengébb egyetemi csapatok ellen villogni. (bár a Rutgers elleni 3 sack nem rossz). Elit csapatokkal sose találkozott, így megtévesztőek lehetnek a statjai.

+ ha két évig csak a tálibokat hajkurászná futball helyett, akkor Aldon Smith se lenne kezdő egyből.
Ugyanolyan projekt a csávó mint a Kanadából meg AFL-ből idecsődített embereink. Nézd meg mire jutott Caleb Campbell, ő elérte a maximumot Army karrierje alatt, de NFL-ben nem ragadt meg.

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
"Colts Sign Josh McNary." Róla mit lehet tudni?FearTomi
Army játékos -> kötelező katonai szolgálat 2 évig.
Gondolom akkor most engedték haza a Közel-Keletről és szeretne futballozni.
Az ilyen arcok mind special teamben kötnek ki, aztán vagy beférnek az 53-ba vagy nem.Höri
Ahogy néztem a statjait, meg videóit eléggé jó volt. All-time sack leader az Armyban, egy meccsen 3 sack, nem is rossz. Na persze ez több mint két éve volt. Esélytelen, hogy ne a special teambe kezdjen?

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
"Colts Sign Josh McNary." Róla mit lehet tudni?FearTomi
Army játékos -> kötelező katonai szolgálat 2 évig.
Gondolom akkor most engedték haza a Közel-Keletről és szeretne futballozni.
Az ilyen arcok mind special teamben kötnek ki, aztán vagy beférnek az 53-ba vagy nem.

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
"Colts Sign Josh McNary." Róla mit lehet tudni?

több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
jön hivatalos vizitre Milliner. Remélem nem akarunk feltradelni, azért olyan sok pickünk nincsen.Höri
Annak örülnék ha Cyprien jönne vizitre.FearTomi
landry pedig egyenesen repesne a boldogsagtol 😀

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
jön hivatalos vizitre Milliner. Remélem nem akarunk feltradelni, azért olyan sok pickünk nincsen.Höri
Annak örülnék ha Cyprien jönne vizitre.

több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
jön hivatalos vizitre Milliner. Remélem nem akarunk feltradelni, azért olyan sok pickünk nincsen.Höri
azért ő benne kicsi a bust lehetősége. én sem örülnék ha eldobálnánk a pickeket de ezzel sok minden évekre megoldódnak (szvsz)

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez csak elterelés, Genora megyünk igazából.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
jön hivatalos vizitre Milliner. Remélem nem akarunk feltradelni, azért olyan sok pickünk nincsen.

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
ha szeretnétek olvasni segghülye emberek szakmázgatását, nézzétek meg a hivatalos Colts facebook oldal hozzászólásait, undorító 😀Höri
"Szakmázgatás". Én már nem is olvasom egy ideje, mert felidegesít. Eddig mindegyik Manningért rinyált ...most már Freeney-ért és Manningért. Jó, hogy nem Harbaugh-t akarják vissza a csapatba, vagy Harrison-t.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ha szeretnétek olvasni segghülye emberek szakmázgatását, nézzétek meg a hivatalos Colts facebook oldal hozzászólásait, undorító 😀

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hughes meg top32-es.
Ő legalább nem sérül, alapból csak szar.

több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Azért ez úgy hangzott mintha Ijalana tré lenne, ne feledjük top 50es OL volt 2011ben. Hátha csodát tesznek vele és végre tud játszani. Tehetségben simán kezdő lehetne.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ijalanával én is.
Még Bobzilla is felment legalább egy negyedre élesben a pályára, mielőtt lejött sérüléssel. 😀
Ijalana még a PS végéig sem bírja általában. Összességében azért örülnék, ha még jönne valamelyik OG, nehogy már abban kelljen reménykedni, hogy ezúttal ijalana egészséges marad majd.

több mint 11 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Ez mind szép és jó, legyen is így. Csak én pesszimistább vagyok a porcelánbabáinkkal kapcsolatban.