Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Jó lesz!

Én is bízok a srácban,de az ilyen videók ,nem sokat érnek..Romo-ról is van highlight videó és ha nem ismerném nem hinném el, hogy egy túlfizetett kókler irányító 😊FearTomi
szampi#33
Azért linkeltem ezt a videót, mert mindenhol azt lehet olvasni, hogy csak testtel tud elkapni. A videón látszik, hogy ez nem igaz. Ki kell kupálni és jó lesz a srác😊 Amúgy érdekes, hogy a 2009-es mock draftok mind a Coltshoz sorolták a, srácot, Harrison utódjaként. Csak aztán ugye a Raiders behúzta első helyen.

több mint 11 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Jó lesz!
FearTomi
Én is bízok a srácban,de az ilyen videók ,nem sokat érnek..Romo-ról is van highlight videó és ha nem ismerném nem hinném el, hogy egy túlfizetett kókler irányító 😊

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Jó lesz!

több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Mind sima win😊FearTomi
csak nem, legalábbis nekem hiányozna a 0-4es preseason

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Mind sima win😊

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ellenfeleink a preszezonban:

buffalo, giants, cleveland, cincinnati

mind közel van

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Ez a statok sajátja. A QB rating is millió seből vérzik, hiszen pl. a fumble-t nem bünteti, ugyanakkor az INT-et, vagy az elejtett passzt akkor is, ha az elkapó volt a ludas. Ez van. Nincs olyan, hogy "CB rating", ezért azt nem is lehet fikázni. Hát a szukolók fikázzák az így-úgy összerakott statokat. Hogy ki mikor melyiket, az változó. Egy közös van csak: olyan statisztikát még ember nem rakott le az asztalra, amit ne lehetne szénné fikázni. 😀peterk2005
Meg igazából a statisztika olyan dolog, Azt hozod ki elsőnek akit akarsz...
Csak megfelelően kell forgatni a dolgot. 😊

több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Ez a statok sajátja. A QB rating is millió seből vérzik, hiszen pl. a fumble-t nem bünteti, ugyanakkor az INT-et, vagy az elejtett passzt akkor is, ha az elkapó volt a ludas. Ez van. Nincs olyan, hogy "CB rating", ezért azt nem is lehet fikázni. Hát a szukolók fikázzák az így-úgy összerakott statokat. Hogy ki mikor melyiket, az változó. Egy közös van csak: olyan statisztikát még ember nem rakott le az asztalra, amit ne lehetne szénné fikázni. 😀peterk2005
és talán az öreg Winston Churchill szavaival zárhatnánk le legjobban ezt a tényleg véget nem érő eszmefuttatást: "Csak annak a statisztikának hiszek, amit én magam hamisítottam meg" 😊

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez a statok sajátja. A QB rating is millió seből vérzik, hiszen pl. a fumble-t nem bünteti, ugyanakkor az INT-et, vagy az elejtett passzt akkor is, ha az elkapó volt a ludas. Ez van. Nincs olyan, hogy "CB rating", ezért azt nem is lehet fikázni. Hát a szukolók fikázzák az így-úgy összerakott statokat. Hogy ki mikor melyiket, az változó. Egy közös van csak: olyan statisztikát még ember nem rakott le az asztalra, amit ne lehetne szénné fikázni. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
a pff defenseben, defoleg a secondaryt tekintve egy vagon hasznavehetetlen szar.
hogyan osztalyoznak ugy embereket, h maximum eros tippjuk lehet arrol h mi volt a covarage?
hogyan osztalyoznak ugy h maximum eros tippjuk lehet az adott playben meglevo gap responsibilityrol, az egyeni coachingolas modjarol, iranyelveirol pedig aztan lila fingjuk sincs? ezek nelkul hogy a francban allapitanak meg barmit is ?
offenseben sem sokkal jobb a velemenyem roluk, de ott azert nem ennyire nem rossz a helyzet.
a bears gm csak azert mert megemliti ezt a fostartaly honlapot, meg tarthatja viccnek igaz ?
kepzelem, h akinek ez a munkaja ennyire profi szinten az majd egy 8 dollaros tartalmat fog bongeszgetni, ahelyett h kimegy a palyara ...

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
itt egy jó stat Tolerről, akit a legnehezebb beszopatni a FA CB-k között:

Az se mindegy, hogy Butler a 3. nekem ezért se kéne corner a drafton csak a végén esetlegHöri
Az a baj ezekkel a statokkal, hogy marha sokféle van belőlük. 😀 A PFF statjaiban pl. Davis utolsó előtti az egész ligában a felé passzolt QB ratingben. Valami 155-ös átlagot passzoltak tavaly a QB-k ellene... Egy reménybeli #1 CB esetén ez azért ijesztő szám. 😉peterk2005
Habár nem szeretek PFF-re alapozni mert szerintem pont CB-knél például csalóka kicsit, de Davisnek köze nincsen az utolsók közötti ratinghez a PFF szerint.
Felé 93,5-ös ratinggel dobáltak, a legrosszabb Bartell felé meg 139,1-el.
Davis ezzel a középmezőnyben van.
De egyébként meg szerintem ha nem sérül le mondjuk 2-3 hetente és egészségesen játszik, akkor a szezon végi játékát tudta volna hozni. Ott nagyon elkapta a fonalat.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Asomugha 0 GTD szerződéssel (3M max)egy évig friscoban..hááát hogy is mondjam, ennyiért a mi bombaerős secondarynkbe mondjuk dime backnek 😉 gordy helyére talán elhoztam volna. még egy nyalókát rádobok. bár nyilván ha gyűrű kell neki ott azért ha nem is sokkal de azért esélyesebb..Miska84
nála egy klub volt képben. Friscoban lakik, ott van a futballalapítványa, a családja, minden. Hamarabb vonult volna vissza minthogy eligazoljon máshova.

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
itt egy jó stat Tolerről, akit a legnehezebb beszopatni a FA CB-k között:

Az se mindegy, hogy Butler a 3. nekem ezért se kéne corner a drafton csak a végén esetlegHöri
Az a baj ezekkel a statokkal, hogy marha sokféle van belőlük. 😀 A PFF statjaiban pl. Davis utolsó előtti az egész ligában a felé passzolt QB ratingben. Valami 155-ös átlagot passzoltak tavaly a QB-k ellene... Egy reménybeli #1 CB esetén ez azért ijesztő szám. 😉peterk2005
Tavaly volt a beetetés Davisnél. Idén robbant. 6 Pick6 alatt nem fog megállni.8)

több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Asomugha 0 GTD szerződéssel (3M max)egy évig friscoban..hááát hogy is mondjam, ennyiért a mi bombaerős secondarynkbe mondjuk dime backnek 😉 gordy helyére talán elhoztam volna. még egy nyalókát rádobok. bár nyilván ha gyűrű kell neki ott azért ha nem is sokkal de azért esélyesebb..

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
itt egy jó stat Tolerről, akit a legnehezebb beszopatni a FA CB-k között:

Az se mindegy, hogy Butler a 3. nekem ezért se kéne corner a drafton csak a végén esetlegHöri
Az a baj ezekkel a statokkal, hogy marha sokféle van belőlük. 😀 A PFF statjaiban pl. Davis utolsó előtti az egész ligában a felé passzolt QB ratingben. Valami 155-ös átlagot passzoltak tavaly a QB-k ellene... Egy reménybeli #1 CB esetén ez azért ijesztő szám. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Vaughn legalabb azonnal megcsinalja a szerelest es annyira nem kuldodik el gyufaert. 4.-5. szamunak bosegesen jo. Gordy ellenben Brown szintjen van. Amit csak lehet elnez/beszop/elkur.
Csak nekem erdekes ez a tablazat h mi alapjan szamoltak ki ? Mi ez a burn% vmi uj AI mertekegyseg ? 😀

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
HA Vaughn nem kerül pályára jók vagyunk 😀Stev850
és gordy

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
itt egy jó stat Tolerről, akit a legnehezebb beszopatni a FA CB-k között:

Az se mindegy, hogy Butler a 3.

nekem ezért se kéne corner a drafton csak a végén esetlegHöri
HA Vaughn nem kerül pályára jók vagyunk 😀

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
itt egy jó stat Tolerről, akit a legnehezebb beszopatni a FA CB-k között:

Az se mindegy, hogy Butler a 3.

nekem ezért se kéne corner a drafton csak a végén esetleg

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Éljen DHB 😀

több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Thomas mellett a kedvenc igazolásom. Hatalmas előny, hogy -ha nincs is minden poszton all-pro- ezzel betöltötték az utolsó tátongó lyukat is. A drafton nyugodt szívvel lehet BPAt húzni (top 2 G, OLB, WR, CB).

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Akkor 2013-ra is van egy Averynk.
Reméljük DHB azért nem nyeri majd meg az NFL dropversenyét.
3 milliót kap, amiből 1,5 garantált.

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Reggie #1, possession, DHB 2# ,deep threat, Hilton 3# + Brazill 4# slotba. Allen, Fleener. + Whalen. Luck tud válogatni is 😊Borbinho
Csak merje is Reggie-n kívül másnak dobni a labdát😊

több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Reggie #1, possession, DHB 2# ,deep threat, Hilton 3# + Brazill 4# slotba. Allen, Fleener. + Whalen. Luck tud válogatni is 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
na zsír, én örülök neki. legalább ő nem egy kis elkapó és még gyors is. szerintem benne lehet bízni. Reggievel jól kiegészíthetik egymástdugo1993
és szerintem 2,5-3 millió nem is sok érte. főleg h egy éves csak a szerződés, ha teljesít akkor viszlát. szerintem is fasza contract. Grigsonnak pacsi

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick