Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
na zsír, én örülök neki. legalább ő nem egy kis elkapó és még gyors is. szerintem benne lehet bízni. Reggievel jól kiegészíthetik egymást

több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Na igy plane zsirfeka a draftom 😊 Mondjuk vicc h ez is csak egy ujabb avery-fele projekt. Ha nem tok vallalhatatlan menni fog a francba el jovore. Semmi baj, jovore Sammy Watkins 1. kor. O meg kelloen torpe is, illene az elkaposorunkba.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Deal for DHB and Colts is for one-year, up to $3 million.
több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Jó ez. Nem biztos, hogy a valódi jobban fog tetszeni, akkor meg mit savazzam. 😀

Amúgy Grigson tegnapi interjújában megemlítette Chapmant. Azt mondta, felhízott 350-360 font körülire, de a térde rendben van, és amúgy nagyon bízik benne. Kíváncsi lennék egy képre a gyerekről. Egy 6'0 magas fickónál a 360 font már vágósúly. 😀peterk2005
meghallgattam intjerút 😀
he's a huge man,you know 350 pounds,60 pounds,a quick footed guy
most v nem tudja kiről van szó v hízott 40 fontot

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jó ez. Nem biztos, hogy a valódi jobban fog tetszeni, akkor meg mit savazzam. 😀

Amúgy Grigson tegnapi interjújában megemlítette Chapmant. Azt mondta, felhízott 350-360 font körülire, de a térde rendben van, és amúgy nagyon bízik benne. Kíváncsi lennék egy képre a gyerekről. Egy 6'0 magas fickónál a 360 font már vágósúly. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Na ma volt a mock draft jatek, en vittem a gottkaiser csapatot. Itt a nevsor, johet a sav.

1/24 Desmond Trufant, CB
3/86 Travis Frederick, OL
4/121 Marcus Lattimore, RB
6/192 Quanterus Smith, OLB
7/230 Braxston Cave, C
7/254 Jake Knott, ILB

1. korben lehet bolcsebb lett vna Hopkinst valasztani, a bosegesebb upside miatt Trufantra esett a valasztasom es igy Vaughn igen ritkan latna palyat, Gordyt meg nyugodtan ellehetne hajtani a halal faszara. Utana elsodlegesen G/C posztra probaltam valasztani, kb a legjobb center prospect az olembe esett, aki szukseg eseten guardot is tud jatszani, A 4. korben senki mast nem ereztem megfelelo valuenak a hianyposztokra, Mi pont varhatunk akar egy evet is Lattimore bevetesevel es hatalmas nyereseg lehet, valamint igy Brown vszinu elmenetele utan sem kene helyettest talalni Ballard melle. Quanterus szimpatikussa valt miutan utanaolvastam, Cave BPA jellegu volt es szuksegesnek ereztem h tovabb melyitsek az interior line-on, Knott pedig kurvajo csavo, Conner helyen pont eltudnam kepzelni mihelyst felepul.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Vicces trade, mikor az első twítet láttam róla még nem volt odaíra ellenérték és igen csúnyát káromkodtam, de így hogy Geathers megy helyette 1on1, teljesen elfogadható.

Legalább Moalának lesz szobatársa

több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Grigson idén is elkezdi a tradeket😊
Colts acquired FB Stanley Havili from the Eagles for DE Clifton Geathers.Tony Adams
a jó öreg Sebőkvili amcsi unokatesója, jó lesz itt, csak ne szálljon be a tippmixbe

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grigson idén is elkezdi a tradeket😊
Colts acquired FB Stanley Havili from the Eagles for DE Clifton Geathers.Tony Adams
Így próbálja a draftig lekötni Irsayt.
több mint 11 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 200 — Colts Fan
Grigson idén is elkezdi a tradeket😊
Colts acquired FB Stanley Havili from the Eagles for DE Clifton Geathers.
több mint 11 éve
cartman023 Indianapolis Colts 741
Jó kis írás a cap space-ről :

 www.profootballbusiness.com/2013/03/fizetesi-sapka-helyek-es-ozzie-dicserete.html

Ezek szerint még 11,7 millió van nekünk.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
guard, wr, olb. ez lehet az elso korben, minden mas facepalm. a tobbit az elso nemismereteben erdemtelen elkezdeni tippelgetni.
cb, rb?, ol, ilb, s, k. ez pedig a tobbi need. sztem nem hagytam ki semmit. nalatok a pickjeink es ezek ismereteben jelenleg hogyan nezne ki az alomdraft ?MMMS
A jelenlegi roster alapján az én #1 need-em a CB poszt. Aztán WR, OLB, és utána minden más. Az o-falba én nem hoznék most senkit, hacsak nem valami mega steal. Hoztunk tacklet, guardot is FA-ról, és van egy korrekt LT és C. Szeretném látni, hogy mire mennek mondjuk Reitz-el kiegészülve, mielőtt tovább költünk rájuk.

A college focit pedig nem ismerem, így dunsztom sincs hot kit érné meg elhozni első körben, és kit a 3./4. körben. Majd Höri megmondja. 😊 A lényeg, hogy ezek a posztok erősödjenek, nekem akár 7. körben is jó egy WR, ha az úgy beválik, mint Hilton tavaly. RB-t én nem hoznék, mert van 3 elfogadható RB-nk, akik olcsóak is, és kevés a pickünk. Majd jövőre.peterk2005
Én viszont kritikán alulinak vélem, hogy jelenleg papíron még egy McGlynn kezd majd RG-ben. Az OL közepét még biztosan erősíteném. Nálam ez fontosabb, mint a CB. Oda eddig van Vontae, Butler, Toler, akik nem rosszak, hiába sérülékenyek az első kettő, az OL-t még mindig lyukasabbnak vélem.
De most még talán a WR sort is, mert #2 elkapónk nincs egyelőre. A CB class meg jó, 3-4. körben oda elég lenne szvsz picket ellőni.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
guard, wr, olb. ez lehet az elso korben, minden mas facepalm. a tobbit az elso nemismereteben erdemtelen elkezdeni tippelgetni.
cb, rb?, ol, ilb, s, k. ez pedig a tobbi need. sztem nem hagytam ki semmit. nalatok a pickjeink es ezek ismereteben jelenleg hogyan nezne ki az alomdraft ?MMMS
A jelenlegi roster alapján az én #1 need-em a CB poszt. Aztán WR, OLB, és utána minden más. Az o-falba én nem hoznék most senkit, hacsak nem valami mega steal. Hoztunk tacklet, guardot is FA-ról, és van egy korrekt LT és C. Szeretném látni, hogy mire mennek mondjuk Reitz-el kiegészülve, mielőtt tovább költünk rájuk.

A college focit pedig nem ismerem, így dunsztom sincs hot kit érné meg elhozni első körben, és kit a 3./4. körben. Majd Höri megmondja. 😊 A lényeg, hogy ezek a posztok erősödjenek, nekem akár 7. körben is jó egy WR, ha az úgy beválik, mint Hilton tavaly. RB-t én nem hoznék, mert van 3 elfogadható RB-nk, akik olcsóak is, és kevés a pickünk. Majd jövőre.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
DHB holnap a Lionshoz megy már vizitre, úgy tűnik, nálunk nem tett annyira jó benyomást.Stez
vagy mi nem tettünk ráHöri
Úgy néz ki mi "tettünk rá". 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Ezt most dobták ki twitteren..."2013 NFL Draft Colts Scouting Report: Jawan Jamison - RB, Rutgers"FearTomi
és? a stampedeblue egy colts blog, kb akkora hatása van a menedzsmentre mint a nemzetisportnak.Höri
sry, nem vettem észre, hogy ők írták ki😛

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ezt most dobták ki twitteren..."2013 NFL Draft Colts Scouting Report: Jawan Jamison - RB, Rutgers"FearTomi
és? a stampedeblue egy colts blog, kb akkora hatása van a menedzsmentre mint a nemzetisportnak.

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
itt az én szcenárióm, szigorúan sleeper-orientált

1/24 Jonathan Cooper
3/86 Kenny Stills
4/121 Quanterus Smith
6/192 DJ Hayden 😊 úgy se marad bent
7/230 Miguel Maysonet
7/254 Cooper TaylorHöri
Ezt most dobták ki twitteren..."2013 NFL Draft Colts Scouting Report: Jawan Jamison - RB, Rutgers"

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
itt az én szcenárióm, szigorúan sleeper-orientált

1/24 Jonathan Cooper
3/86 Kenny Stills
4/121 Quanterus Smith
6/192 DJ Hayden 😊 úgy se marad bent
7/230 Miguel Maysonet
7/254 Cooper Taylor

több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
guard, wr, olb
ez lehet az elso korben, minden mas facepalm. a tobbit az elso nemismereteben erdemtelen elkezdeni tippelgetni.
cb, rb?, ol, ilb, s, k
ez pedig a tobbi need. sztem nem hagytam ki semmit.
nalatok a pickjeink es ezek ismereteben jelenleg hogyan nezne ki az alomdraft ?

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
DHB holnap a Lionshoz megy már vizitre, úgy tűnik, nálunk nem tett annyira jó benyomást.Stez
vagy mi nem tettünk rá

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
"Indianapolis Colts >> POTENTIAL OOZING FOR OREGON’S DION JORDAN"FearTomi
a srácot helyenként TOP 5be írjákaztec
a srác valószínűleg nem fog kicsúszni a top 10-ből



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
"Indianapolis Colts >> POTENTIAL OOZING FOR OREGON’S DION JORDAN"FearTomi
a srácot helyenként TOP 5be írják

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
"Indianapolis Colts >> POTENTIAL OOZING FOR OREGON’S DION JORDAN"

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
DHB holnap a Lionshoz megy már vizitre, úgy tűnik, nálunk nem tett annyira jó benyomást.

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Én örülnék DHB-nek. Furcsa ezt leírni hiszen a draftja idején közröhely tárgya volt mindannyiunk szemében 😀

Deep threatnek nem nagyon van jobb, és bár sokat droppol, ez minden hasonló manussal megesik. Ha ilyen gyors lenne és még elkapni is tudna, akkor nem lenne szabadügynök március 25-én, és nem 1 millió körüli fizetésért kuncsorogna 😛 szóval adott szituációban ő jó húzás.

Amúgy évről-évre szembesülünk vele, hogy olyan dolgokról, olyan személyekről kell bemutatót tartani, akikről annak idején már egyetemistaként is sokat beszuéltünk itt a fórumban 😊 nem mintha ne lenne ez természetes jelenség, csak kár, hogy nem minden régi tartalom maradt meg, egyszerűbb lenne linkelni. Ezt csak zárójelben.Höri
Jah, tök jó lenne egy ilyen játékos lexikon😊 2006-óta követem az amerikai focit, de sosem éreztem késztést arra, hogy minden csapat minden játékosának életpályáját bevágjam😊 Tudom, van pár ember a fórumon aki ilyenkor felüti a Wikipédiát és utána elkezd okoskodni a játékosokról, én inkább kérdezek, még ha gáz is😊 Köszi az infot!