Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 073
nem lennék szomorú ha ő jönne hozzánk. szvsz nálunk jóval jobb lehet mint a Raidersbe

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
" WR Heyward-Bey to visit Colts" - Erről a gyerekről mit lehet tudni? Őszintén megmondom soha sem hallottam a nevét...:SFearTomi
Az azért elég para. top 10es WR volt '09ben, szarul kezdte, átlagosan folytatta. Annyira sokat nem sérült, magas, és villámgyors. Deepthreat, csak kiforratlan, bár ilyen korban már lehet h nem is fog ebből kilépni.Borbinho
azért azt ne felejtsük el h kik voltak a qb-k a raidersben akik dobáltak neki.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
" WR Heyward-Bey to visit Colts" - Erről a gyerekről mit lehet tudni? Őszintén megmondom soha sem hallottam a nevét...:SFearTomi
Az azért elég para. top 10es WR volt '09ben, szarul kezdte, átlagosan folytatta. Annyira sokat nem sérült, magas, és villámgyors. Deepthreat, csak kiforratlan, bár ilyen korban már lehet h nem is fog ebből kilépni.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
" WR Heyward-Bey to visit Colts" - Erről a gyerekről mit lehet tudni? Azon kívül, hogy az első két évében drop gyár volt...

több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
láttok esélyt arra, hogy valamelyik elfogadható WR lecsúszik hozzánk (nem mintha bármelyik másik évben első körösek lehetnének): Allen, Patterson, Austin? elhoznánk szerintetek. bocsánat ha faszságot kérdezek 😀😀😀Miska84
nem egy Green/Julio szint, de Patterson vagy Austin miért ne lehetne első körös?kristof
nem látok bennük annyit, gyenge felhozatalból is csak "1/20-30" közé férnek. de ez csak tényleg saját vélemény!
értem ez alatt h 20-30 helyen fognak elkelni úgy is h néhány csapatba nagyon kellenek, mi lenne ha lenne előttük 2-3 jobb...

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
láttok esélyt arra, hogy valamelyik elfogadható WR lecsúszik hozzánk (nem mintha bármelyik másik évben első körösek lehetnének): Allen, Patterson, Austin? elhoznánk szerintetek. bocsánat ha faszságot kérdezek 😀😀😀Miska84
nem egy Green/Julio szint, de Patterson vagy Austin miért ne lehetne első körös?
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
bocs, felreposztoltam 😉

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
ne hagyd abba !MMMS
bocsánat ha nem érek fel hozzád, it's my fault

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
favoritom, Trufantot mindenki szarnak véliStez
a cbs 4 szakértőjéből 2 a kedvencedet írja hozzánk, szóval reménykedhetsz, illetve damontre moore-t mondják még amcsi oldalak, de hát lassan mindenkit legalább egyszer megemlítettek mindenkivel kapcs.

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk azért én megnézném Butlert, hogy egy teljes szezon alatt mit alkotna nálunk kezdőként, azok alapján amennyit játszott, a statisztikák szerint egyáltalán nem volt rossz, sőt...
CB-t persze így is hoznék, de mély a class, 3. körig várnék vele. Mondjuk egy a lényeg, hogy Vaughn ne juthasson el a pályára, max labdaszedőként. 😀
Így a piac után érdekes a draft...
DE-t ennyi igazolás után nem biztos, hogy hoznék, persze kivétel, ha valamelyik állat lecsúszna mégis hozzánk. Noset viszont lehet, ki tudja, mennyire bíznak Chapmanben.
Az OLB ennyi sign után megint érdekes kérdés, hacsak valamelyik jóféle pass rusher nem esik le nekünk.
CB továbbra is need, de ahogy látom, az én favoritom, Trufantot mindenki szarnak véli, csak a neve miatt lehet első körös. 😀 Én neki örülnék, Rhodesnak nem, hiába van remek mérte. Azért ő még nem lesz egy Sherman rögtön, pedig szeretik rásütni, hogy az lesz.
Egy 1/24-es Patterson vagy Austin picknek mondjuk talán örülnék, de ha most jön DHB, akkor Austin szerintem fölösleges. A speedsterünk meglesz.
Továbbra is úgy vagyok vele, hogy esélytelennek vélem a két jó OG lecsúszását az 1/24-ig, pedig számomra a lehető legnagyobb húzás Cooper lenne. Dehála a combinenak, feltornászta magát szerintem top15-be. Semmi esélyt nem látok rá, 1/24-ig eljusson.
Ő LG, DeCastro tavaly RG volt, ez is sokat számít sajnos.
De Coopernek örülnék a legjobban. 😊

több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Rhodes hiába nagy ha szarul szerel. Márpedig.
Maximum a karfesztávolságban jelent előnyt a magassága.
Én biztos falnak megyek ha ő nálunk köt ki, nagyon utálom.Höri
Mi vele a gondod? Mentális/emberi, vagy tehetséget nem lászt benne?peterk2005
patrob 2, a tetejebe mindketten az fsura jartak, ugyhogy nagyon adja magat a parhuzam. sokkal inkabb egy genetikai szorny a gyerek, mintsem futballjatekos, csak mondjuk o mar focizik 1x eve, tehat ez azert nem vet tul jo fenyt a fejleszthetosegere sem. coverben meg hagyjan, ugye fizikailag nincs problemaja, tehat man-to-man nem vertek agyon, de szvsz mar a zonait is benezte tul sokszor, de az h futas ellen ezekkel a meretekkel ugy jatszik, mint egy kislany kb az no komment. siman lehetne belole vmi atomdurva gyilkologep st vagy lbt fejleszteni a testi adottsagai miatt imho, de ez a mentalitas egyszeruen szamuzi a vonal melle, ahol jobban elboldogul igy. ez a legnagyobb redflag szamomra benne, mert ebbol kb keptelenseg vkit "kikezelni", de lehet h rosszul gondolom.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Rhodes hiába nagy ha szarul szerel. Márpedig.
Maximum a karfesztávolságban jelent előnyt a magassága.
Én biztos falnak megyek ha ő nálunk köt ki, nagyon utálom.Höri
Mi vele a gondod? Mentális/emberi, vagy tehetséget nem lászt benne?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 16p
Maybe this is @JimIrsay's WR ... Former Raiders WR Darrius Heyward-Bey is expected to visit Colts as early as today.
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
láttok esélyt arra, hogy valamelyik elfogadható WR lecsúszik hozzánk (nem mintha bármelyik másik évben első körösek lehetnének): Allen, Patterson, Austin? elhoznánk szerintetek. bocsánat ha faszságot kérdezek 😀😀😀Miska84
Erős meglepetés lenne első körben WRt húznánk..
De mivel én csak "ugatom" a draft témát.. Akármi megeshet 8)

több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
láttok esélyt arra, hogy valamelyik elfogadható WR lecsúszik hozzánk (nem mintha bármelyik másik évben első körösek lehetnének): Allen, Patterson, Austin? elhoznánk szerintetek. bocsánat ha faszságot kérdezek 😀😀😀

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Rhodes hiába nagy ha szarul szerel. Márpedig.
Maximum a karfesztávolságban jelent előnyt a magassága.
Én biztos falnak megyek ha ő nálunk köt ki, nagyon utálom.

több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Szerintem sem várhatóak komoly csúszások. Az FA- nem volt nagy mozgás, sok csapat készül itt line embert húzni... Én inkább Rhodes-ban reménykedem. 😊 Nagy volt a CB piac idén, talán csúszik annyit...peterk2005
Rhodes 1/24en? sztem reach lenneBorbinho
azért a kinti okosok bőven első körösnek tartják, nem lenne reach.Fucu
magas, nagy darab corner, de sztem 1/24en reach (saját vélemény, szarozhatod nyugodtan, meg más is)Borbinho
tudok egy csapatot ahol bejöttek a magas, nagydarab cornerek...Fucu
akkor vigye csak a hox😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Szerintem sem várhatóak komoly csúszások. Az FA- nem volt nagy mozgás, sok csapat készül itt line embert húzni... Én inkább Rhodes-ban reménykedem. 😊 Nagy volt a CB piac idén, talán csúszik annyit...peterk2005
Rhodes 1/24en? sztem reach lenneBorbinho
azért a kinti okosok bőven első körösnek tartják, nem lenne reach.Fucu
magas, nagy darab corner, de sztem 1/24en reach (saját vélemény, szarozhatod nyugodtan, meg más is)Borbinho
tudok egy csapatot ahol bejöttek a magas, nagydarab cornerek...



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Szerintem sem várhatóak komoly csúszások. Az FA- nem volt nagy mozgás, sok csapat készül itt line embert húzni... Én inkább Rhodes-ban reménykedem. 😊 Nagy volt a CB piac idén, talán csúszik annyit...peterk2005
Rhodes 1/24en? sztem reach lenneBorbinho
azért a kinti okosok bőven első körösnek tartják, nem lenne reach.Fucu
magas, nagy darab corner, de sztem 1/24en reach (saját vélemény, szarozhatod nyugodtan, meg más is)

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Szerintem sem várhatóak komoly csúszások. Az FA- nem volt nagy mozgás, sok csapat készül itt line embert húzni... Én inkább Rhodes-ban reménykedem. 😊 Nagy volt a CB piac idén, talán csúszik annyit...peterk2005
Rhodes 1/24en? sztem reach lenneBorbinho
azért a kinti okosok bőven első körösnek tartják, nem lenne reach.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Szerintem sem várhatóak komoly csúszások. Az FA- nem volt nagy mozgás, sok csapat készül itt line embert húzni... Én inkább Rhodes-ban reménykedem. 😊 Nagy volt a CB piac idén, talán csúszik annyit...peterk2005
Rhodes 1/24en? sztem reach lenne

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem sem várhatóak komoly csúszások. Az FA- nem volt nagy mozgás, sok csapat készül itt line embert húzni... Én inkább Rhodes-ban reménykedem. 😊 Nagy volt a CB piac idén, talán csúszik annyit...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
és ha Cooper vagy Warmack lecsúsznak 1/24-re. elvégre a G-ket nem szokták korán elvinni. viszont nálunk sok gondot megoldana.dugo1993
Annyira szerelmes beléjük mindenki és olyan hypeot kapnak, hogy csodálkoznék, ha kijutnának a top20-ból.
Mondjuk tavaly DeCastron is csodálkoztam, de ő RG. Mindenesetre a legnagyobb, ha Cooper lecsúszna mondjuk 1/24-ig, bár ha 18-20 környékén még bent lesz, akkor érte akár fel is mehetnénk pár helyet.
De jah, szép álom.
Én BPA picket várok és nem csodálkoznék, ha az OLB FAzás után is elhoznánk egy pass rushert.

több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
és ha Cooper vagy Warmack lecsúsznak 1/24-re. elvégre a G-ket nem szokták korán elvinni. viszont nálunk sok gondot megoldana.dugo1993
szép álom...😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 073
és ha Cooper vagy Warmack lecsúsznak 1/24-re. elvégre a G-ket nem szokták korán elvinni. viszont nálunk sok gondot megoldana.