NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem vagyok nagy RGIII fan, de ő jelenleg eladhatóbb karakter, ennyi. Én örülök is, hogy nem Luck folyik a csapból, hanem Wilson és RGIII, mert így Luck nyugiban készülhet a szezonra és a lehető legjobban felszívhatja magát. De az eddigi visszafogott viselkedéséből látszik is, hogy őt ez nem érdekli, csak a csapat és a siker fontos.
Ezt lájkoljuk. 😛
Nem is kell nekünk celeb.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
he saw no need to have the internet at his fingertips.[/i]jjncaa
majd a menedzsere megmondja mire van szüksége és hogy napi hány twitter bejegyzéssel kell operálnia..😉Miska84
Amúgy nekem teljesen szimpatikus. Igazából csak azért húztam fel magam kicsit, mert a sok bírka hozzászóló egyből nyomta, hogy vennie kéne egy iPhone-t...Miért kéne vennie? Ha neki ez jó miért ne lehetne ilyen telefonja?😊 Amúgy sokkal szimpibb mint RG3, aki minden reklámba ott pattog és minden percben nyom egy tweetet az új adidas cipőjéről, csak azért, hogy még több pénzt tudjon zsebre tenni😊FearTomi
a Griffin és a Luck családi vagyon között van egy pár millió különbség, RG3-t se kell elítélni amiért belement a reklámszerződésbe. Meg úgy eleve senkit.

Az mindenképp pozitív, hogy Luckra nem jellemző a rongyrázás, de igazából ez nem újdonság.

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
he saw no need to have the internet at his fingertips.[/i]jjncaa
majd a menedzsere megmondja mire van szüksége és hogy napi hány twitter bejegyzéssel kell operálnia..😉Miska84
Amúgy nekem teljesen szimpatikus. Igazából csak azért húztam fel magam kicsit, mert a sok bírka hozzászóló egyből nyomta, hogy vennie kéne egy iPhone-t...Miért kéne vennie? Ha neki ez jó miért ne lehetne ilyen telefonja?😊 Amúgy sokkal szimpibb mint RG3, aki minden reklámba ott pattog és minden percben nyom egy tweetet az új adidas cipőjéről, csak azért, hogy még több pénzt tudjon zsebre tenni😊

több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
he saw no need to have the internet at his fingertips.[/i]jjncaa
majd a menedzsere megmondja mire van szüksége és hogy napi hány twitter bejegyzéssel kell operálnia..😉

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Akkor lehet valami gebasz van a humorérzékemmel😀

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nincs ezen semmi meglepő, keveset kap a Coltstól, olcsón, éhbérért játszatjuk.
ÚGYKELLAZT!

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
paranoiás vagy.

be lett írva mert vicces. no judging

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Luck és a telefonja



it's his actual phone.
Luck just has a standard flip phone, and he said he likes it because he doesn’t bother with social media at all so he saw no need to have the internet at his fingertips.jjncaa
Könyörgöm ne, ez már a hivatalos fórumon is kiverte nálam a biztosítékot. Matt Hasselbeck kezdte az egészet...kit érdekel, hogy milyen telefonja van? Ha neki jó ez, akkor ezt használja.

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Luck és a telefonja



it's his actual phone.
Luck just has a standard flip phone, and he said he likes it because he doesn’t bother with social media at all so he saw no need to have the internet at his fingertips.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
jjncaa
a világ legjobb munkája

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hunt semelyik védő poszton sem bevethető, kipróbálhatják akár strong safetynek is.

amit ő tud, hogy évente 5-6 puntot, patot, fg-t leblokkol, meg gólvonalon előrevetődik.
szóval nagyon hasznos ember egy olyan csapatnak ahol van 10+ draftpick. nálunk van 5

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Őt nem szeretném.
26 éves és a technikája nulla. Meg Jean-Francoist elég jó pénzért hoztuk én bízom benne, hogy ő jó lehet és kezdőbe beverekszik magát.
Bár igaz mondjuk, hogy Hunttal a Pro Day-jén LB gyakorlatokat is végeztettek, állítólag ott kifejezetten jól mozgott, de őt akkor sem szeretném, max későbbi cetlivel. 😛
Meg gondolom nem is LB-nek hoznánk.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Margus Hunt vizit 😀 3. körre nem biztos, hogy kimegy szóval ez még aránylag magyarázható

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
"WR Robert Woods visited the Colts. Another late-1st round WR"Farky
világosan leszögeztem Kevin Thomas kiválasztásánál, hogy ide többet trójai ne jöjjön 😀Höri
Dehogynem, Marqise Lee jöjjön csak.Stez
inkább ne mert akkor jöbőre top10-ben választunk 😀

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
"WR Robert Woods visited the Colts. Another late-1st round WR"Farky
világosan leszögeztem Kevin Thomas kiválasztásánál, hogy ide többet trójai ne jöjjön 😀Höri
Dehogynem, Marqise Lee jöjjön csak.

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
"WR Robert Woods visited the Colts. Another late-1st round WR"Farky
világosan leszögeztem Kevin Thomas kiválasztásánál, hogy ide többet trójai ne jöjjön 😀Höri
Jim papának is megmondtad ezt?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
"WR Robert Woods visited the Colts. Another late-1st round WR"Farky
világosan leszögeztem Kevin Thomas kiválasztásánál, hogy ide többet trójai ne jöjjön 😀

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
"WR Robert Woods visited the Colts. Another late-1st round WR"

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Újabb családtag, azt hiszem egy ideig nem költök most Colts-os cuccokra😊

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Most az a bajod, hogy a neve miatt kap hypeot, vagy az, hogy szar? Mert nem mindegy.
Én letojom, milyen hypeot kap, ha tényleg jó. És mondjuk szerintem tényleg jó is azért, nem csak a neve vitte be az első körbe.
Combineon remek volt, sebessége is jó, Senior Bowlon habár volt 1-2 hibája, de egyébként félelmetesen jó volt és a Pro Dayén is állítólag nagyon jól nyomta. Nyilván ezek csak az offseason béli esetek, de már combine előtt is 1. kör végi, 2. kör eleji pickként volt jósolva. Ezen pedig a mutatott teljesítményével javított, nem a nevével.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Én nem nyilatkozom, mert nem ismerem, de most már érdekelne Höri véleménye is😊FearTomi
nekem egy bajom van Trufanttal, mégpedig az, hogy ha Desmond Truman néven focizna akkor fele ennyire lenne népszerű.

De nekem egyetlen CB se kell első körben. Milliner addigra kimegy, a többi nem éri meg.
DJ Hayden jöjjön 7. körben és ő első naptól kezdhet akár 😛

Most úgy állok, hogy leginkább Corda vagy Jarvis Jones tetszene első körben. Vagy Guard.
Hopkins úgy tűnik nem lesz első körös.
Illetve ha pass rusher akkor Tank Carradine a kedvencem, de ő jobban tudna pusztítani 43ban.

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Gordy aláírta a tendert, hurrá...Farky
Ha már egy draft picket áldoztunk rá legalább a vizet merje...

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Gordy aláírta a tendert, hurrá...Farky
Az nem gáz, abba nincs garantált pénz asszem, szóval ugyanúgy kibaszhatjuk, hogy ha mondjuk jön corner draftról, vagy akár piacról.
Vagy ha marad is, akkor pályára max úgy kerülne, ha lesérülne az egész banda kb. 😀
Reméljük ilyen nem lesz.

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
Gordy aláírta a tendert, hurrá...

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning