Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Azt olvasom, hogy a srác futás ellen is hasznos, ami, ha Freeney helyére hoztuk - márpedig oda -, akkor nagyon jól hangzik. A kérdés, hogy passrushban várható-e, hogy ha nem is egy Freeney fénykorát idéző szinten, de egy jó kezdő szinten, Mathis méltó párjaként beválik? Kéne a komoly passrush nagyon, mert szvsz a mostani LB + secondary corp még mindig nem az igazi. Javulgattunk talán, de komoly passrush nélkül veszélyes, hogy csak szaladgálni fogunk az elkapók után...

Ja, és Höri nagyon éljeneztél a közvetítés alatt. Bízom benned, de ha nem válik be, akkor a fejedre ragaszthatod a sapkát a következő draftig. 😀 😀peterk2005
Tényeket írok, ezekkel nem lehet vitatkozni:
Werner eredményesebb pass rusher volt eddig mint az összes elkelő pass rusher.
Werner fizikai erőben ugyancsak jobb mint bármelyik elkelő DE, ha a 34-es DatoneJones/Ansah duót irrelevánsnak tekintjük.

Tény, hogy van egy atletikussági küszöbe, de ez engem nem érdekel, nekem teljesen megfelel még egy Mathis-jellegű manus a csapatomba, nem vágyom Aldon Smithekre vagy Von Millerre. A mi helyünkön húzva ez amúgy se reális.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Én úgy vagyok vele, hogy 3. körben elhoznám a legjobb WR-t.
Ez nálam Da'Rick Rogers-t jelenti, de Kenny Stills-szel is ki lennék békülve.

Szvsz mire sorra kerülünk az interior OL felhozatal már kiürül és nem éri meg ott vinni, rá fogunk érni vele szombatig. A conrerről meg tudjátok a véleményem. Szigorúan 3. nap.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én Stepfan Taylort tippelem 3. vagy 4. körben. 😀
Werner meg 4-3-ban DE volt, most ugye 3-4-es OLB lesz

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem ismerem a főiskolai focit, úgyhogy mindig érdeklődéssel olvasom a draft értékeléseket. Ha ez a német Werner lesz a mi Wollmerünk - sérülékenység nélkül - akkor minden oké.😊 Amúgy ha jól értettem, a gyerek eddig tackle-t (vagy 4-3 DE-t?) játszott, úgyhogy 3-4-be át kell képezni. Azt olvasom, hogy a srác futás ellen is hasznos, ami, ha Freeney helyére hoztuk - márpedig oda -, akkor nagyon jól hangzik. A kérdés, hogy passrushban várható-e, hogy ha nem is egy Freeney fénykorát idéző szinten, de egy jó kezdő szinten, Mathis méltó párjaként beválik? Kéne a komoly passrush nagyon, mert szvsz a mostani LB + secondary corp még mindig nem az igazi. Javulgattunk talán, de komoly passrush nélkül veszélyes, hogy csak szaladgálni fogunk az elkapók után...

Ja, és Höri nagyon éljeneztél a közvetítés alatt. Bízom benned, de ha nem válik be, akkor a fejedre ragaszthatod a sapkát a következő draftig. 😀 😀

Ma ugye 2 kör is kimegy majd? Kit tippeltek 3. körben?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
jó ez a bild cikkely mert tudom mi lesz Björn beceneve.

Nowitzki!

több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
azért az elmúlt éjszaka dobott az erik walden szerződés eddig sem alacsony humortartalmán

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem linkelhet ide semmit sem.
Nem is jöhet ide.
Werner pedig felveszi a Spanyol állampolgárságot.Stez
Pont a spanyolt, akik a héten 8 gólt kaptak soccerben német csapatoktól? 😀iktriad
Igen, mert a nagy Spanyol-Német párharcok miatt utálhatja a spancikat, így talán ide nem ír majd. 😊

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 166 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem linkelhet ide semmit sem.
Nem is jöhet ide.
Werner pedig felveszi a Spanyol állampolgárságot.Stez
Pont a spanyolt, akik a héten 8 gólt kaptak soccerben német csapatoktól? 😀
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem linkelhet ide semmit sem.
Nem is jöhet ide.
Werner pedig felveszi a Spanyol állampolgárságot.

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
 www.bild.de/sport/mehr-sport/bjoern-werner/millionen-vertrag-in-der-nfl-bei-den-indianapolis-colts-30160694.bild.html

lehozta a bild is, szóval nem kis dolog.Amadeus91
Szívesen látnék ilyet a nemzeti sportban is😀

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 166 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 www.bild.de/sport/mehr-sport/bjoern-werner/millionen-vertrag-in-der-nfl-bei-den-indianapolis-colts-30160694.bild.html

lehozta a bild is, szóval nem kis dolog.Amadeus91
Szóval amadeus linkelhet ide német nyelvű cikkeket ezentúl(asszem ez az ő szokása)? 😊
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 018
 www.bild.de/sport/mehr-sport/bjoern-werner/millionen-vertrag-in-der-nfl-bei-den-indianapolis-colts-30160694.bild.html

lehozta a bild is, szóval nem kis dolog.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Agyam eldobom, a Cincinnati választása előtt aludtam be, már égett a szemem, minden bajom volt és a Broncos választására kapcsolt vissza az agyam ON módra...pont Werner pickről maradtam le 😕 Az ismétlés mikor lesz elérhető?aztec
 www.colts.com/media-center/videos/Indianapolis-Colts-draft-Bjoern-Werner-No-24-in-the-2013-NFL-Draft/475b1419-8e94-437d-ba86-f8d2062b7ed5

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
ahogy látom fb-n, a legtöbb colts fan RB-t akart...😀shady
Engem már hajnalban is kiakasztottak! A legtöbb háborgott, hogy "Te'o bentvan még és nem őt húzták Grigson-én?" , meg ilyeneket nyomtak, hogy "Rhodes-t kellett volna, vagy Hayden-t"...nem tűnt fel nekik, hogy már nem voltak bent?

Werner szerintem nagyon jó pick ,sőt egyre jobban tetszik. Skilles gyerek, ráadásul sokoldalú, fasza lesz abba a védelembe😊

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
már elérhető az ismétlés...



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Agyam eldobom, a Cincinnati választása előtt aludtam be, már égett a szemem, minden bajom volt és a Broncos választására kapcsolt vissza az agyam ON módra...pont Werner pickről maradtam le 😕 Az ismétlés mikor lesz elérhető?

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 www.colts.com/media-center/photo-gallery/2013-Draft---First-Round/6908e091-b86f-4a53-8a28-bd1a330385cb#aeb1e4c1-c0c5-4ead-9792-6a37669f68c4

Grigson-Irsay-Pagano csekkolják a Werner picket. 😊

több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
az éjjel sajna bealudtam, úgyhogy csak most tudom beírni, hogy MEISTERSCHAFT!!!

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
és hát az se mindegy, hogy Werner tavaly több sacket csinált mint a Jaguars 😀

több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
Hát ha Pagano azt mondja h megoldja, akkor meg is fogja! 😊
Elég jó kis védelmünk lehet jövőre.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jóság van!Höri
jó volt a műsor. akkor most én kérdeznék. 😀 a 120 kg 4,83 sec 40 yardon az hol van az "ideális" 3-4-es OLB-khez?Miska84
én csak fontban tudok számolni, a kilogramm eléggé idegen mértékegység.
kérlekszépen kigndolod, hogy kit tekintesz ideális 34 OLB-nek és megguglizod.

Werner alapvetően nagyobb mint a legtöbb pass rusher. Ebből adódik, hogy ő nem buta passrusher aki csak rohan a QB felé mindig, hanem a futás ellen is használható. Sőt, eddig akármit kértek tőle az edzői, mindent megoldott. Én kifejezetten optimista vagyok a gondtalan átállását illetően.

több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Jóság van!Höri
jó volt a műsor. akkor most én kérdeznék. 😀 a 120 kg 4,83 sec 40 yardon az hol van az "ideális" 3-4-es OLB-khez?

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jóság van!

több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
mit játszott a FSU? mi volt BW? 4-3as DE vagy 3-4es OLB?Miska84
43 LDE.
több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
mit játszott a FSU? mi volt BW? 4-3as DE vagy 3-4es OLB?

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick