Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 863 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Kicsit más téma, szerintetek Freeney és Mathis esetleges visszavonulásával/kiöregedésével, mennyi esély van rá, hogy lecseréljük ezt a Dungy által "kifejlesztett/továbbfejlesztett" Tampa védekezést, és átállunk a mostanában divatos 3-4-re?flzoli
szerintem nem sok, úgy kb a komplett védelmünknek a 4-3 fekszik inkább, de ezt majd egy hozzáértő biztos jobban látja.. de mondjuk én alapból 3-4 mániás vagyok, így nekem még tetszene is, amennyiben átállnánk, de ahhoz azért kéne jó pass rusher is, meg főleg NT.. Indyben 4 falember sem tudja megállítani a futást egyáltalán, akkor mi lenne 3 embernél 😊
no meg a legfontosabb, hogy valami D guru jöjjönStez
Mondjuk én jobban szeretem ezt a Speedy Gonzales védelmet, mint a hústornyosat, de azért néhány pufi jöhetne azért még oda középre. A 4-3-hoz teljesen ki kéne pucolni a védelmet majdnem, csak ha már rebuild, akkor mért ne, Az O-ban lesz LUCK, a D-ben meg SUCK, a Lucas Oil-ban TRUCK-race, és persze üllői úti F..... 😊

több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 877 — !SuPeR6BoWL!
"no meg a legfontosabb, hogy valami D guru jöjjön"

Rex Ryan 😀 😀 😀

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kicsit más téma, szerintetek Freeney és Mathis esetleges visszavonulásával/kiöregedésével, mennyi esély van rá, hogy lecseréljük ezt a Dungy által "kifejlesztett/továbbfejlesztett" Tampa védekezést, és átállunk a mostanában divatos 3-4-re?flzoli
szerintem nem sok, úgy kb a komplett védelmünknek a 4-3 fekszik inkább, de ezt majd egy hozzáértő biztos jobban látja.. de mondjuk én alapból 3-4 mániás vagyok, így nekem még tetszene is, amennyiben átállnánk, de ahhoz azért kéne jó pass rusher is, meg főleg NT.. Indyben 4 falember sem tudja megállítani a futást egyáltalán, akkor mi lenne 3 embernél 😊
no meg a legfontosabb, hogy valami D guru jöjjön

több mint 12 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 863 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Kicsit más téma, szerintetek Freeney és Mathis esetleges visszavonulásával/kiöregedésével, mennyi esély van rá, hogy lecseréljük ezt a Dungy által "kifejlesztett/továbbfejlesztett" Tampa védekezést, és átállunk a mostanában divatos 3-4-re?

több mint 12 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 863 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ezt is ugyanígy látom. A tavalyi csapat egy sokkal kilugozottabb társaság volt mint ez a mostani, és azzal is megnyertük a csoportot. Sőt, a PO-ban is hajszállal kaptunk ki az aztán a Pats-et is verő és Steelerst megszorító Jets-től, egy olyan meccsen ahol a Jets gyak. tökéletesen játszott. Megdöbbentő - magam se hittem volna, ha ez nem történik meg amit megtörtént -, de Manning tényleg ennyit jelent. És nem csak a karja, hanem az egész ember, a mentalitásával együtt.

Luckkal kapcsolatban ugyanezért vagyok óvatos. Az a srác akármennyire is tehetséges, akármennyire is nagy QB lesz belőle, ez nem fog azonnal megtörténni. Ha jövőre Manning kezd, akkor a playoff szinte nem kérdés, és arról fogunk vitatkozni, hogy az új igazolások elegek-e az SB-be jutáshoz. Ha Manning nem épül fel és Luck jön helyette, akkor - nagyon sok colts szurkoló nem így gondolja, de én biztos vagyok benne - a pozitív szezon lehet a max. cél, és már az is nagy dolog lenne.peterk2005
Teljesen egyetértek veled. Ráadásul ha PM megy, akkor Saturday biztos visszavonul, és akkor ki lesz mégis a szószóló az O-ban? Wayne vagy esetleg Dallas, a koruk miatt, de egyikük sem éppen az a habitus. És egy újoncra, bármekkora prospect is, nem fognak ugyan úgy hallgatni, mint egy Manningre szerintem

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Manning folyamatosan hangoztatta, hogy mennyire jót tett neki az azonnali játék. Habár valamennyire lehet alkalmazkodni az NFLhez a padon, igazi hibákat elkövetni és azokból tanulni csak a pályán lehet -> csereként töltött év=elvesztegetett év. Amennyiben tényleg idekerül Luck (az én olvasatomban ekkor PM alkalmatlan az NFLre, illetve Luck annyira érett, mint állítják), nincs más választás, mint Manningnek búcsút mondani (visszavonulás, cut, lényegtelen). Képtelenség ennyi pénzt költeni 1 posztra.Escalade
Tökéletesen egyetértek. Kiegészítve azzal, hogy szerintem csak a nagy tehetségeknek tesz jót az azonnali kezdés, a projekt QB-kat kikészítheti. (Gabbert esetén pl. ezért is írtam a Jags topicba, hogy veszélyes vizeken eveznek.)

Luck esetleges relative "kis" pénze pedig csak relative kicsi. Ő lenne a negyedik legjobban fizetett ember a csapatban Manning, Freeney és Wayne mögött úgy, hogy pályára sem lép. Ez nem működik, a morált teljesen tönkretenné.

2004 óta szurkolok ennek a csapatnak. A 2004, 2005 (legerősebb) és 2007es csapaton kívül nem nagyon tudok sokkal jobbat mondani, mint ez az idei. Ennyit számít Manning, ez a mérce az új "sure thing, franchise QB" számára.Escalade
Ezt is ugyanígy látom. A tavalyi csapat egy sokkal kilugozottabb társaság volt mint ez a mostani, és azzal is megnyertük a csoportot. Sőt, a PO-ban is hajszállal kaptunk ki az aztán a Pats-et is verő és Steelerst megszorító Jets-től, egy olyan meccsen ahol a Jets gyak. tökéletesen játszott. Megdöbbentő - magam se hittem volna, ha ez nem történik meg amit megtörtént -, de Manning tényleg ennyit jelent. És nem csak a karja, hanem az egész ember, a mentalitásával együtt.

Luckkal kapcsolatban ugyanezért vagyok óvatos. Az a srác akármennyire is tehetséges, akármennyire is nagy QB lesz belőle, ez nem fog azonnal megtörténni. Ha jövőre Manning kezd, akkor a playoff szinte nem kérdés, és arról fogunk vitatkozni, hogy az új igazolások elegek-e az SB-be jutáshoz. Ha Manning nem épül fel és Luck jön helyette, akkor - nagyon sok colts szurkoló nem így gondolja, de én biztos vagyok benne - a pozitív szezon lehet a max. cél, és már az is nagy dolog lenne.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
hát ha kiderül, hogy Manning egészséges és megkapja a hosszabítási bónuszt (ami 4 év!!!) majd utána elcseréljük, itt megint népharag lesz, és mindenkit visznek megégetni, akinek ehhez köze van.Höri
Képzeld el azt a scenario-t, hogy Manning elmegy Baltimore-ba - a Baltimore-ba! - és esetleg nyer nekik egy gyűrűt. Szerintem Poliant Irsay-estül és Caldwellestül lámpavasra húznák Indianapolisban. 😂 😂

Az is igaz, hogy simán meg lehet érteni az okait annak, ha eligazolna egy erősebb csapatba. (Mármint nem az 1/1-nél erősebb 😀 hanem az utolsó előtti évnél erősebb.) Csak nem tudom, hogy előszezon és edzőtábor nélkül mennyire lenne a csapata hatékony. Nyilván Flaccónál vagy Sancheznél most is hatékonyabb lenne, de az még nem ér önmagában Super Bowlt.Höri
Szerintem a Baltimore-al az lenne a csoda, ha nem nyerne legalább egy gyűrűt. De nem tartom kizártnak a back-to-back gyűrű nyerést sem. Manning nem csak egyszerűen sokkal jobb, mint Flacco, hanem mentálisan is mást jelentene a Ravensnek. Ez a Baltimore még Flacco-val is esélyes lehetne az SB-re, ha Flacco képes lenne megadni nekik a "legyőzhetetlenség" érzését, hogy csapatszinten elhigyjék, hogy nem a Steelers árnyékában levő "kis" csapat, hanem ők a legjobbak. (Pesze retorikában most sem hiszik el, de mélyen a szívükben/lelkükben tuti, hogy ott van.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Manning folyamatosan hangoztatta, hogy mennyire jót tett neki az azonnali játék. Habár valamennyire lehet alkalmazkodni az NFLhez a padon, igazi hibákat elkövetni és azokból tanulni csak a pályán lehet -> csereként töltött év=elvesztegetett év. Amennyiben tényleg idekerül Luck (az én olvasatomban ekkor PM alkalmatlan az NFLre, illetve Luck annyira érett, mint állítják), nincs más választás, mint Manningnek búcsút mondani (visszavonulás, cut, lényegtelen). Képtelenség ennyi pénzt költeni 1 posztra. Idén lesz kiskapu kibújni Peyton gigaszerződéséből, utána csak komoly áldozatok árán lehet ezt megtenni.


Pár statisztika a Manning érkezése előtti - utáni szezonokról:
év: 14 - 13
győzelem: 88 (6.28/év) - 141 (10,84/év)
Rájátszások száma: 3 - 11

Peyton (és persze jó pár játékos/edző, GM, azonban tisztán látszik, mennyit számít) tette fel a térképre az áthelyezett Colts franchise-t, amelyik évről évre contender. Amennyiben nincs az a draft, valószínűleg sokan más gárdát választunk és egy teljesen szürke, small market, hullámvölgyekkel tarkított csapat lenne most a Colts. Ezért irritálnak nagyon a Luck mezes gyerekek, illetve ez az egész mozgalom.

2004 óta szurkolok ennek a csapatnak. A 2004, 2005 (legerősebb) és 2007es csapaton kívül nem nagyon tudok sokkal jobbat mondani, mint ez az idei. Ennyit számít Manning, ez a mérce az új "sure thing, franchise QB" számára.

több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Ha segíteni akarunk neki új csapathoz kerülni (bullshit!), akkor még az is szóba jöhet, hogy nem vonul vissza, hanem a draft után cutoljuk. Ez nekünk nem érné meg a 4 éves szerződésével, szóval elég valószínűtlennek tartom. Marad az első verzió akkor már, ha mindenképp el akar menni, és begyűjtünk érte n+1 első körös draftjogotHöri
Pont erről a témáról folytam bele egy beszélgetésbe a 18to88.com-on

Nagy vonalakban bennem a következő kezd kialakulni.

Nagyon nehezen képzelhető el olyan, helyzet hogy Manning piaci értéket képvisel és mi akarunk is üzletelni vele.

Ha van értéke akkor azért van, mert meg tudná csinálni bármelyik csapatnál a kondíciós tesztet és tudna játszani.
Ha ez így van akkor nem engedi a Colts sehova ... itt kell teljesíteni szerződés szerint.
Már csak azért is marad, mert nagyon kevés csapat engedhetne meg magának ekkora "cap hit"-et. ( Talán a Jets, vagy Ravens esetleg.)

Ha nem tud játszani (vagy nagyon kérdéses a kondíciója), akkor értéke sincs tehát nincs miről beszélni.

Magyarul szerintem vagy Manning vagy Luck... a kettő együtt nem megy.

Ha Manning, akkor a 2012-es drafton ezzel a pozícióval, ami most látszik jól be lehet vásárolni mellé.
Ha Luck akkor térdre imához, hogy bejöjjön.

Szerintem olyan nagyon rosszul nem járunk egyik esetben sem, csak Caldwell/Coyer-től szabadulnának már meg.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Luckkal már most lazán csoport 2. helyén lennénk, ezt a gyenge Jax-Titans duót meg oda-vissza vernénk. WC-s helyeken lehoznánk simán a szezonokat.
De alapból tökre fölösleges szerintem azon agyalni, hogy mi lesz, ha jön Luck... Egyelőre PM kurvára nem mondott semmi biztatót sem a sérüléséről, nem is javul, ha meg ez így is marad, akkor vissza fog vonulni.
Majd ha lesz valami változás, akkor lesz jó kérdés ez a Luck-PM összeférhetőség a csapatban. SZemély szerint én továbbra is attól tartok, hogy nem jön rendbe teljesen ez a sérülés :/

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Szerintem Luckot nem lehet, sőt továbbmegyek, óriási hiba lenne padoztatni. Sokak szerint nem, hogy az NFL-en belül minden idők egyik legjobb prospectje, de az összes major sportot figyelembe véve. Az a fajta játékos (potenciálisan értelemszerűen) akit ledraftolsz, aztán megvagy 15 évre. Van aki szerint a legjobb QB prospect az elmúlt 25 évben... Nyilván garancia nincs, de ültetni ezt a srácot 1-2 évig? Azt meg nem hiszem, hogy meg lehet kockáztatni az első pick elcserélését, bármilyen csomagot ajánlanak. Elképesztően nehéz döntés előtt áll az FO, remélhetőleg, teszem hozzá... Mert ez azt jelentené, hogy Peyton újra egészséges lesz.Zolo
Azért is nehéz belőni a PM-Luck páros ideális váltását (tételezzük fel, hogy behúzzátok), mert a lehető legritkább esetben fordul elő, hogy 1/1-en húzzon olyan csapat, amelyiknek HoF QB-ja van. Lehet, hogy Luck minden idők QB prospect-je, de szerintem felbecsülhetetlen annak a plusz egy-két évnek a hozadéka, amit minden idők (egyik) irányítójától tanulhat.
Ha Manning kétség nélkül játékra képes, akkor átdolgoznám a szerződését 1+1 évre nagy pénzzel (szvsz más se kínálná meg ennél többel a sérülése, a kihagyása és a kora miatt, meg lojalitás is van a világon), behúznám Luck-ot, aztán hadd szóljon. Két év múlva (amelyek azért bőven lehetnek sikeresek is!) meg ott állnátok teljes pompában. Luck így is fejlődhetne rengeteget, nem kell ahhoz egy-két 4-12-es szezon.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
vagy PM marad, mi draftoljuk Luckot, Caldwell repül és Luck lesz az új HC-nk

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szerintem Luckot nem lehet, sőt továbbmegyek, óriási hiba lenne padoztatni. Sokak szerint nem, hogy az NFL-en belül minden idők egyik legjobb prospectje, de az összes major sportot figyelembe véve. Az a fajta játékos (potenciálisan értelemszerűen) akit ledraftolsz, aztán megvagy 15 évre. Van aki szerint a legjobb QB prospect az elmúlt 25 évben... Nyilván garancia nincs, de ültetni ezt a srácot 1-2 évig? Azt meg nem hiszem, hogy meg lehet kockáztatni az első pick elcserélését, bármilyen csomagot ajánlanak. Elképesztően nehéz döntés előtt áll az FO, remélhetőleg, teszem hozzá... Mert ez azt jelentené, hogy Peyton újra egészséges lesz.
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Üdv!

Lassan 10 éve vagyok Colts drukker,rettentő furcsa lesz,ha nem Manning lesz a QB,de remélem hogy láthatom még a pályán és számomra tök 8,hogy milyen mezben,mert az azt jelentené,hogy meggyógyult.

Óriási sansz ez az 1/1, ki kell használni,be kell húzni Luckot,kezdetni,és imádkozni,hogy jó legyen.
Személy szerint nehezen tudom elképzelni a Luck-Manning QB párost nálunk,főleg a szerződésük által "lefogott" cap space miatt.

Lábjegyzetként: Számomra akkor lesz értékes egy esetleges 0-16,ha HC kick-el párosul.Nem tehetek róla,De caldwell(szigorúan kisbetűvel) irritál.Tony Adams
Én nem tartom olyan lehetetlennek, hogy 1-2 évig együtt legyenek a csapatban, mivel a rookiek már nem keresnek olyan kemény összegeket. Így szvsz be lehet szorítani mindkettejüket a cap alá.

Ráadásul ha mondjuk 2 évet tanulna Manning mögött mindenki jól járna.
Luck rengeteget tanulhatna (mint Rodgers), Peyton pedig játszhatna még 1-2 évet aztán már úgy is eléggé benne lesz a korban. Szerintem ez lenne a legideálisabb.

több mint 12 éve
Fredo 205
Kőkemény, hogy múlt időben beszélünk róla, meg a jövőjét tervezgetjük máshol...
Hihetetlen szituáció ez főleg úgy hogy most már tényleg kinéz az 1/1...
Van egy olyan sejtésem hogy a főhősök, döntéshozók se tudják még hogy mi lesz. Forgatókönyvek vannak, de biztosat senki se tud...
több mint 12 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Tudom, hogy ez kőkemény üzlet. Tudom, hogy extra naív tudok lenni, ha szeretek valamely játékost, de az a csapattól is méltatlan lenne, ha csak így válnánk meg attól az embertől, aki újra felemelte a top csapatok közé ezt a franchise-t.
Tehát én sem tom elképzelni, csakis ebben a kék-fehér mezben.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hát ha kiderül, hogy Manning egészséges és megkapja a hosszabítási bónuszt (ami 4 év!!!) majd utána elcseréljük, itt megint népharag lesz, és mindenkit visznek megégetni, akinek ehhez köze van.

a másik verzió, hogy visszavonul, mert nem tud játszani, akkor elvileg a 2012-es idény 6. napjától kezdve reaktiválhatja magát és oda igazol, ahová szeretne (hiszen nem kapott tőlünk új szerződést).

Engem mind2 verzió eléggé meglepne.
Egyrészt Peyton hatalmas média ikon, elég valószínű, hogy a foci után is ott lesz majd a pálya környékén, ha már 10 éve minden második reklámban ő szerepel 😊 de ha nem, akkor is tán maradt némi pénz a nyugdíjas évekre. Ez akkor lényeges, ha nem teljesen egészséges. Nem éri meg kockáztatni a sérülést. Egy olyan focistánál, aki világ életében csóró volt, nagyobb a vonzalom a pálya felé szvsz.

Másrészt, ha felépül, akkor ne akarjon elmenni 😊 Ő a főnök az öltözőben, ha azt mondja, hogy Luck padozik, akkor Luck padozik, ha Wayne és Garcon új szerződést akar, akkor kifizetik, ha Saturday vissza akar vonulni, akkor bezárja az öltözőbe.

Az is igaz, hogy simán meg lehet érteni az okait annak, ha eligazolna egy erősebb csapatba. (Mármint nem az 1/1-nél erősebb 😀 hanem az utolsó előtti évnél erősebb.) Csak nem tudom, hogy előszezon és edzőtábor nélkül mennyire lenne a csapata hatékony. Nyilván Flaccónál vagy Sancheznél most is hatékonyabb lenne, de az még nem ér önmagában Super Bowlt.

Ha segíteni akarunk neki új csapathoz kerülni (bullshit!), akkor még az is szóba jöhet, hogy nem vonul vissza, hanem a draft után cutoljuk. Ez nekünk nem érné meg a 4 éves szerződésével, szóval elég valószínűtlennek tartom. Marad az első verzió akkor már, ha mindenképp el akar menni, és begyűjtünk érte n+1 első körös draftjogot

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
ezzel az irritállal olyan finoman fogalmaztál 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 203 — Colts Fan
Üdv!

Lassan 10 éve vagyok Colts drukker,rettentő furcsa lesz,ha nem Manning lesz a QB,de remélem hogy láthatom még a pályán és számomra tök 8,hogy milyen mezben,mert az azt jelentené,hogy meggyógyult.

Óriási sansz ez az 1/1, ki kell használni,be kell húzni Luckot,kezdetni,és imádkozni,hogy jó legyen.
Személy szerint nehezen tudom elképzelni a Luck-Manning QB párost nálunk,főleg a szerződésük által "lefogott" cap space miatt.

Lábjegyzetként: Számomra akkor lesz értékes egy esetleges 0-16,ha HC kick-el párosul.Nem tehetek róla,De caldwell(szigorúan kisbetűvel) irritál.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Tök jó amit írtál, ezzel én is így vagyok! Sőt!
Gondoljatok bele, annak idején milyen lehetett szembesülni azzal a Sajtfejűeknek, hogy nem a 4es vezeti a csapatot. Aztán tessék, eltelt 3 év, veretlenek Áronnal a papát meg láttuk még 3 szezonon keresztül dobálgatni (a Vikingsnééééélll!!!!!)

Vonatkoztassunk el attól egy pillanatra, hogy egyikőnk sem tudná Peytont más mezben elképzelni... De tegyük fel, hogy Polianék úgy döntenek, hogy rebuild Luck köré. Ebben az esetben ki nem keresné Peytont? Hány csapat lenne amelyik köszönné de nem, 6-8 maximum? Amellett, hogy persze utálnám, hogy más mezben kell látni játszani, az egyik felem úgy megnézné őt ereje teljében, egy igazi all-around csapattal... Képzeljétek el egy Friscoba. Dallas, Romo helyett? Egy Baltimore? Simán el tudnám képzelni, hogy végigszántanák a ligát. Manning mögött sosem volt elit védelem, adj neki egy csapatot elit védelemmel, egy magas, atletikus elkapóval, egy jó slot WR, és minden valószínűség szerint game over.

Én nem tudom elképzelni, hogy így vonuljon vissza, és ha mi úgy döntünk, hogy Luck köré építünk (ami szakmailag érthető lenne, lehet, és egyáltalán érdemes-e minden idők egyik legjobban hypeolt, "can't miss" prospectjét jegelni?) akkor kívánom Peytonnak, hogy kapjon végre egy all-around csapatot, mert az az igazság, hogy ez nálunk sosem adatott meg neki, és véleményem szerint csak ezért lehetséges, hogy ma nem ő az egyértelmű GOAT QB, mert annak ellenére, hogy ez örök vita tárgya marad, szerintem minden idők legjobbja, az 1 super bowl ellenére is. Soha nem volt olyan roster a keze alatt mint ami megadatott Montanának, Elwaynek, Aikmennek, vagy akár Bradynek, egyetlen szezon erejéig sem. A bennem lévő Peyton szurkoló nem tudja elfogadni, hogy így legyen vége a pályafutásának, és ha úgy alakul, drukkolnék neki máshol is, persze amíg ellenünk nem játszik. 😊 Áh, azért fura ezt leírni is. Ti hogy vagytok ezzel?Zolo
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
.Zolo
Annyira osztom a leírtakat, annyira azonosan érzek, hogy el is mentettem a levelezőrendszeremben a bejegyzésedről érkezett értesítő e-mailt 😉

(egy apró különbséggel: én még egy ilyen gondolatkísérlet erejéig sem vagyok képes olyasmit elképzelni, hogy Manning nem = Colts...)

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Vonatkoztassunk el attól egy pillanatra, hogy egyikőnk sem tudná Peytont más mezben elképzelni... De tegyük fel, hogy Polianék úgy döntenek, hogy rebuild Luck köré. Ebben az esetben ki nem keresné Peytont? Hány csapat lenne amelyik köszönné de nem, 6-8 maximum? Amellett, hogy persze utálnám, hogy más mezben kell látni játszani, az egyik felem úgy megnézné őt ereje teljében, egy igazi all-around csapattal... Képzeljétek el egy Friscoba. Dallas, Romo helyett? Egy Baltimore? Simán el tudnám képzelni, hogy végigszántanák a ligát. Manning mögött sosem volt elit védelem, adj neki egy csapatot elit védelemmel, egy magas, atletikus elkapóval, egy jó slot WR, és minden valószínűség szerint game over.

Én nem tudom elképzelni, hogy így vonuljon vissza, és ha mi úgy döntünk, hogy Luck köré építünk (ami szakmailag érthető lenne, lehet, és egyáltalán érdemes-e minden idők egyik legjobban hypeolt, "can't miss" prospectjét jegelni?) akkor kívánom Peytonnak, hogy kapjon végre egy all-around csapatot, mert az az igazság, hogy ez nálunk sosem adatott meg neki, és véleményem szerint csak ezért lehetséges, hogy ma nem ő az egyértelmű GOAT QB, mert annak ellenére, hogy ez örök vita tárgya marad, szerintem minden idők legjobbja, az 1 super bowl ellenére is. Soha nem volt olyan roster a keze alatt mint ami megadatott Montanának, Elwaynek, Aikmennek, vagy akár Bradynek, egyetlen szezon erejéig sem. A bennem lévő Peyton szurkoló nem tudja elfogadni, hogy így legyen vége a pályafutásának, és ha úgy alakul, drukkolnék neki máshol is, persze amíg ellenünk nem játszik. 😊 Áh, azért fura ezt leírni is. Ti hogy vagytok ezzel?
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 263 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
muhhaha

készüljetek fiúk, Manning elmegy a JAX-be 😀 😀 😀 😀

kár, hogy nehezen mozog a szám valami nyavalya miatt, most nagyon röhögnék ezen a hozzászóláson 😀Höri
Jack már lehet próbálta a meccs előtt hozzánk csábítani. Egy ilyen manöverrel még az állását is megtarthatná. 😊 (Figyelem, ironizálok)
http://www.colts.com/media-center/photo-gallery/Colts-vs-Jaguars/5137520a-4fb2-4b1d-9001-021cf336c193
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
muhhaha

készüljetek fiúk, Manning elmegy a JAX-be 😀 😀 😀 😀

kár, hogy nehezen mozog a szám valami nyavalya miatt, most nagyon röhögnék ezen a hozzászóláson 😀

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 263 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha már idézetek, Nate Dunlevy:
"Pity the Jags. They won today, but they'll have to watch Gabbert for years. We only have to watch our crappy guy for 6 more weeks."Escalade
A 2. félidejőben mutatott játékát (főleg a 3. negyedbelit) elnézném sokáig.
Amúgy ha Manning tényleg megy, ha jön Luck, mint ahogy az ESPN megpedzegette, el tudom képzelni, hogy mi majd lecsapunk rá, mint szokásos Colts szemétre(kell egy backup QB is, McCown nem megoldás), ami nektek már nem kell, nekünk viszont igen. 😊

Amúgy 0-10 ide, vagy oda, roppant bosszantó, mert évek óta most van a legjobb futásblokkoló fal/legjobb Donald Brown/legegészségesebb WR sor/legjobb DE rotáció.Escalade
Majd jövőre.