Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyebkent valahol igaza van az nfl.com insiderjenek, aki azt irta, hogy Luck valahol sosem akarta teljesen odaadni magat az NFL profi vilaganak.

Teljesen nyilvanvalo, hogy Luck nem szerette ezt az egesz koritest, ami itt van. De o megis beleadott igy is mindent, serulten jatszott, rengeteget, ha ott volt a palyan, nem erdekeltek a vedok, odaugrott, vetodott, csuszott-maszott egy rohadt pluszyardert is. A belet is kikuzdotte a tarsaiert, a csapatert, a gyozelemert. Ugyhogy nincs is miert elszamoltatni.Stez
Luck futball családban nőtt fel, egész élete másról sem szólt eddig, mint a fociról, imádta a játékot. A körítést nem szerette, de sok olyan irányító van, aki nem szereti. Rodgers, Manning, stb. A publicitástmegszokta, arrafelé aki focizik, gyerekként már megszokja. És amúgy is olyan családból származik, hogy ha nem a futballban, akkor akármit csinál, mást csinálva is a nyilvánosság előtt élne.

Inkább az lehet amit írsz, és amit ő maga is említett másfél éve: borzasztóan frusztrálta, hogy az oldalvonal mellől kellett néznie a többieket. Hiába épül egy jó csapat, mégis ő az alfa és az omega a sikerhez. Ő pedig képtelen eleget tenni ennek. Ez emészthette fel mentálisan. Felelősséget érzett azért, hogy vigye a hátán a csapatot, amit nem tudott úgy megtenni ahogy akart. És itt lehet szerepe annak, hogy egyébként egy ultra intelligens tanult, világot értő pali. Ha "csak" egy futball zseni lenne, akinek más nem nagyon van az életében, akkor lehet, hogy küszködött volna tovább a rehabbal. De - ilyen értelemben sajnos, az ő szempontjából szerencsére - számára tényleg nyitott a világ, millió egyéb lehetősége is van. Akár a futballban is maradhat ha akar, beszáll az apja mellé a másik ligát irányítani, vagy elindul a menedzserkedés irányába. Vagy behódol Jerrynek és elindul az elnökválasztáson 😀

Egy dolog zavar igazán csak: én nyilván nem fogom fújolni, értem, hogy a dologban a bokasérülés mizériának is komoly szerepe volt, amit nem lehetett időzíteni, ez mostanra futott ki. Csak Colts fanként a tököm kivan azzal, hogy 7-8 éven belül két HOF kaliber irányítóval kapcsolatban fordult elő, hogy két héttel idény kezdete előtt itt állunk letolt gatyával. Legalább tavaly idény végén történt volna, és lett volna egy offseason felfogni, elfogadni és más irányba állni. A csapatnak is, és nekünk is agyilag. Mondom, értem, hogy miért most, de kvára le is hangol egyúttal.

Arról nem is beszélve, hogy tegnap volt roster zárás GM játékban, és ugye én még rostert zártam. Luck-al mint kezdő irányítóval. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 657
Én sok örömöt és fájdalommentes életet kívánok Lucknak a privát szférában, ugyanakkor végtelenül együttérzek most a Colts szurkerekkel, erre a hírre ébredni vasárnap reggel, 2 héttel a szezon előtt...

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Nem nagyon tudok mit mondani csak azt,hogy Pats szurkolóként is hiányozni fog,szegényebb lett a liga nélküle,de a döntése abszolút akceptálható.
kolok1972
Nem nagyon tudok mit mondani csak azt,hogy Pats szurkolóként is hiányozni fog,szegényebb lett a liga nélküle,de a döntése abszolút akceptálható.
kolok1972
érdekes nézni mennyire befolyásolja az emberek véleményét az internet és hogy kinek-milyen a “sajtója”. luck a szimpatikus, óriástehetség, minden idők reménysége mindenki szereti. flacco fluko luzer szar, lehet nyomni rá az elit vicceket, megjelenik egy hírben, első komment, elit!!! haha
a néger lamar csak fut, jó futó haha, meg különben sem pocket qb, addig szaladgál még össze nem törik (persze luck szerencsétlen a sok sérülés miatt, bad luck, hiszen ő zsebibaba mégis)
de csak maradjunk flacconál. hol van luck flaccohoz képest mondjuk? hova helyeznénk? úgy, hogy mindig próbáltak luckra építeni, joe-ra meg soha. na mind1 flacco szar luck me szuper.
az igazság az, hogy a luck projekt egy évtizedes óriásbukta.

az emberi részét sem értem. én biztos ideggörcsöt kapnék, ha a szezon előtt egy perccel bemondaná az unalmast. ha nem egy újabb sérülés miatt teszi, akkor ez kurvanagykibaszásacsapatával és geciség.
persze hát luck egy szimpatikus, művelt, tanult fehér srác, aki tökéletesen beleillik a jófiú karakterbe.
kár, hogy nem az.
gedam
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 867 — Steelers fan
Mi lesz így a világ legjobb twitter oldalával???
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Luck evekig tolta a f@stalicskat (Colts) maga elott, majd amikor vegre csapat lenne korulotte, mar nem birja tovabb.

Megertem, jo dontest hozott. Csalad az elso.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Másrészt egy fiatal értelmes srác, akiknek éltében nem kell dolgozni többé, jön az első baba, boldog a magánéletében, és erre az egészsége romokban, fájdalomban él, miért ne legyen joga a a nyugodt élethez??
Tony Adams
Lehet nem kellene dolgoznia, de van egy építészdiplomája a Stanfordról 3.48-as GPA-vel, azzal simán el tudna ott helyezkedni, ha akarna.
empty taxi
Építészkedni? Ehhh, Jerry Jones elnököt akar belőle csinálni. 😀

 twitter.com/JoriEpstein/status/1165465308347473920


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
gedam 5 694
Nem nagyon tudok mit mondani csak azt,hogy Pats szurkolóként is hiányozni fog,szegényebb lett a liga nélküle,de a döntése abszolút akceptálható.
kolok1972
Nem nagyon tudok mit mondani csak azt,hogy Pats szurkolóként is hiányozni fog,szegényebb lett a liga nélküle,de a döntése abszolút akceptálható.
kolok1972
érdekes nézni mennyire befolyásolja az emberek véleményét az internet és hogy kinek-milyen a “sajtója”. luck a szimpatikus, óriástehetség, minden idők reménysége mindenki szereti. flacco fluko luzer szar, lehet nyomni rá az elit vicceket, megjelenik egy hírben, első komment, elit!!! haha
a néger lamar csak fut, jó futó haha, meg különben sem pocket qb, addig szaladgál még össze nem törik (persze luck szerencsétlen a sok sérülés miatt, bad luck, hiszen ő zsebibaba mégis)
de csak maradjunk flacconál. hol van luck flaccohoz képest mondjuk? hova helyeznénk? úgy, hogy mindig próbáltak luckra építeni, joe-ra meg soha. na mind1 flacco szar luck me szuper.
az igazság az, hogy a luck projekt egy évtizedes óriásbukta.

az emberi részét sem értem. én biztos ideggörcsöt kapnék, ha a szezon előtt egy perccel bemondaná az unalmast. ha nem egy újabb sérülés miatt teszi, akkor ez kurvanagykibaszásacsapatával és geciség.
persze hát luck egy szimpatikus, művelt, tanult fehér srác, aki tökéletesen beleillik a jófiú karakterbe.
kár, hogy nem az.
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nagyon foldhoz vagott amikor ebredes utan olvastam a hireket. Meg most is a hatasa alatt vagyok.

DE!
7.5 evvel ezelott nem hittem volna, hogy a PM utani urt barki kepes lesz betolteni.

Luck nem csak betoltotte. All time kedvenc jatekosomma valt az evek soran, a jatekaval es a szemelyisegevel.

Nagyon fog hianyozni es nem tudom mire lehet kepes ez a csapat nelkule, de jelenleg nem is erdekel.

Koszonom a sorsnak hogy legalabb erre az idotavra a mi QB-nk volt, es amikor palyan volt akkor ugy erezhettuk mindenki ellen van esely.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 324
Suck for Lawrence érzésem támadt...
Chargers LT
Suck for Tagliota lesz az...
Kár, hogy ilyen faszságokat irogatunk 😥😥😥😥
ThundersNFL
Szomorú, hogy a 2012-es QB class két iszonyat nagyra tartott tehetségét néhány hozzá nem értő edző/GM teszi taccsra pár év leforgása alatt :/
coltman
Igaz ő egy évvel korábban jött, de nem lennék meglepve, ha Cam is erre a sorsa jutna.
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Tegnapi hajnalban azt hittem lehet hogy csak álmodtam ezt a Luckos visszavonulást... Hát sajnos nem

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyebkent valahol igaza van az nfl.com insiderjenek, aki azt irta, hogy Luck valahol sosem akarta teljesen odaadni magat az NFL profi vilaganak.

Fix 1/1-eskent nem jott a draftra, mert nem erdekelte a sztarsag, lazan kockaztatott. Majd az elso idenyeben nem volt hajlando profi szponzori szerzodeseket kotni, meg hasonlo szarokat, mert nem erdekelte az egesz. A profi elet kozben folyamatosan elt a szenvedelyenek, utazgatott, vilagot latott, konyvklubot alapitott, amivel azota is rengeteget foglalkozik. A sracnak gyereke lesz, ki tudja, miota tudja, de ha Irsay nem szolja el magat nehany hete errol is, kb. soha az eletben nem tudta volna meg a mezei szurkolo.

Teljesen nyilvanvalo, hogy Luck nem szerette ezt az egesz koritest, ami itt van. De o megis beleadott igy is mindent, serulten jatszott, rengeteget, ha ott volt a palyan, nem erdekeltek a vedok, odaugrott, vetodott, csuszott-maszott egy rohadt pluszyardert is. A belet is kikuzdotte a tarsaiert, a csapatert, a gyozelemert. Ugyhogy nincs is miert elszamoltatni.

Teljesen mellekes, de szerintem egyebkent a szerzodeseben levo kotelezo penzektol is el fog tekinteni, mar amit garantaltan meg kellene kapnia, hogy ezaltal is segitsen meg a csapatan, es meg ebben a tekintetben is jo srac lesz. Furcsa ilyet mondani, de ilyen egy peldakep.

több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
103 M a keresete, 29 éves, és bár fizikailag nem alkalmas az NFL-hez, de teljes életet élhet.
És nem lepődnék meg ha beszállna a fater bizniszébe (XFL).
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
Másrészt egy fiatal értelmes srác, akiknek éltében nem kell dolgozni többé, jön az első baba, boldog a magánéletében, és erre az egészsége romokban, fájdalomban él, miért ne legyen joga a a nyugodt élethez??
Tony Adams
Lehet nem kellene dolgoznia, de van egy építészdiplomája a Stanfordról 3.48-as GPA-vel, azzal simán el tudna ott helyezkedni, ha akarna.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 786 — !SuPeR6BoWL!
Suck for Lawrence érzésem támadt...
Chargers LT
Suck for Tagliota lesz az...
Kár, hogy ilyen faszságokat irogatunk 😥😥😥😥
ThundersNFL
Szomorú, hogy a 2012-es QB class két iszonyat nagyra tartott tehetségét néhány hozzá nem értő edző/GM teszi taccsra pár év leforgása alatt :/
coltman
Game set Match

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 653 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Steelers szurkolóként majdnem elejtettem a telefonom, mikor olvastam.

Emberileg teljesen megértem , az én életemben is a családom az első. Az egyetlen olyan, amiért igazán érdemes élni az a család, a gyerekek. Minden más csak utánuk jöhet.

Nem maradt más, minthogy nagyon boldog életet kívánjak neki.

Hiányozni fog a pályáról, nagyon!

" class="embed">
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Suck for Lawrence érzésem támadt...
Chargers LT
Suck for Tagliota lesz az...
Kár, hogy ilyen faszságokat irogatunk 😥😥😥😥
ThundersNFL
Szomorú, hogy a 2012-es QB class két iszonyat nagyra tartott tehetségét néhány hozzá nem értő edző/GM teszi taccsra pár év leforgása alatt :/

Szerkesztette: deleted account
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
 www.1075thefan.com/blogs/kevins-corner/colts-coverage/colts-teammates-nfl-world-react-andrew-luck%E2%80%99s-shocking-retirement
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 786 — !SuPeR6BoWL!
Suck for Lawrence érzésem támadt...
Chargers LT
Suck for Tagliota lesz az...
Kár, hogy ilyen faszságokat irogatunk 😥😥😥😥

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
.... nekunk van kubenk...
Stez
| Szopd ki főni a jynxet 😊 |
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
Meglepődnék ha a csapat körül maradna, és nem is tenne jót most a QB roomnak.
1-2 év múlva visszavárom, de most legyen a családjával, pihenjen.
(Röhögnék, ha XFL-be igazolna. )
több mint 4 éve
kolok1972 New England Patriots 2 427 — Pats fan
Nem nagyon tudok mit mondani csak azt,hogy Pats szurkolóként is hiányozni fog,szegényebb lett a liga nélküle,de a döntése abszolút akceptálható.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Best for him, totally understand it :/
Itt mar o a vezer. Hogy egy evre, vagy a kovetkezo tizre, kiderul, de hosszu tavra szerintem most nem lehet igy tekinteni, majd egy ev mulva.
Stez
Bledsoe sérülésénél se gondolta senki azt, ami utána jött, szóval most aligha tud bárki bármit is. Contract year, lehetőség adott, Ballard-Reich nem csak Luckra építette a csapatot, ahogy elődjeik, szóval kiderül.

Azért azt remélem, hogy QB assistantként, vagy valami hasonló szerepben ott marad a pálya mellett, hogy segítse a csapatot.
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
Ahogy Luck Brissettről beszélt, az is durva volt, persze, a csapattársak dicsérik egymást megy a píszi ezerrel a médiában, de most rohadt őszinte volt, ahogy elmesélte hogy irígy volt rá, amikor tavaly nyáron visszatért,és mennyire meglepte Jacoby a viselkedésével.
több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 068
Megnéztem a naptárat április 1 van-e. Hát sajnos nem.

NEM HISZEM EL

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Most olvastam Twitteren... Mi a lófasz?!
Sérülésekor benne volt, de nem most. És senki nem is sejtette az insiderek között se, egy ilyen hír sem volt. Nem is jutok szóhoz. Most mikor a Colts sima PO esélyes volt.
Ok, hogy Bandi sérülékeny, de mostanság kB rendben lett volna idényre.
Hát szomorú.
A Coltsnak meg ez így nagyon gáz.
Chargers LT
Az az insider hulye, aki nem sejtette. En itthon a fotelbol sejtettem, akkor ha ok nem... Valtsanak szakmat.

Luck nehany honapja kiallt a media ele es konkretan azt mondta, hogy ha nincsen a tavalyi vallserulese, akkor mar nem lenne egyutt az asszonnyal. Azota osszehazasodtak, es ugye uton a gyerek. De ez volt az elso utalas arra, hogy a futball milyen hatassal volt Luck maganeletere. En mar ezutan azon gondolkodtam, hogy a srac teljesen atertekelte a dolgokat, es erezhetoen rajott, hogy vannak fontosabb dolgok, mint ez a sport.

Oszinten? Igaza van.

Szurkolokent a siras kerulget, szamomra Luck az elso pillanattol kezdve a #1 volt, hiaba dobalgatott itt Manning elotte. Nehez megemeszteni es elfogadni, es egyebkent azt gondolom, hogy nagyot fogunk koppanni, mert mindenki ugy erzi, Brissett nem lesz rossz, meg vegre van a csapatnak tobbi resze is, de en amondo vagyok, szepen kiderul, hogy Brissett ha nem is szar, de csak kozepes, a csapat tobbi resze pedig egy Luck-szintu HOF es playmaker nelkul egyaltalan nem lesz annyira kiraly, hogy dominalni tudjon.

Masreszrol, Luckot potolni? Lehetetlen. O egy klaszsis, es ezt sajnos Ballardeknak sem lesz szerintem egyszeru elradirozniuk, meg igy sem, hogy ennyire nagy a potencial a keretben.

De igazabol szarok magasrol ra ezek utan, mit erunk el. Nem foglalkoztat, mert Luck bejelentesevel teljesen megvaltozott itt egy jovokep, jelenleg igazabol nincsen. Es mivel messze a kovetkezo nyar, az FA, a draft, igy addig nem is nagyon kapjuk meg, hogy akkor hogyan tovabb. A 2019-es ideny titkos SB-contenderbol uresjaratta valtozott, ami arrol szol majd, hogy a fiataloknak es a tehetsegeknek bizonyitaniuk kell. Kozejuk tartozik Brissett is. Egyelore korai ra epiteni, de nezzuk a jo oldalat, lesz egy teljes idenye bizonyitani es megmutatni, raadasul a teljes TC-t vegiggyakorolta a csapattal, ugyhogy mar nem beugrokent kell villantania, hanem volt ideje es lehetosege osszeszokni mindenkivel.

Itt mar o a vezer. Hogy egy evre, vagy a kovetkezo tizre, kiderul, de hosszu tavra szerintem most nem lehet igy tekinteni, majd egy ev mulva.