Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 076
Megnéztem a naptárat április 1 van-e. Hát sajnos nem.

NEM HISZEM EL

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Most olvastam Twitteren... Mi a lófasz?!
Sérülésekor benne volt, de nem most. És senki nem is sejtette az insiderek között se, egy ilyen hír sem volt. Nem is jutok szóhoz. Most mikor a Colts sima PO esélyes volt.
Ok, hogy Bandi sérülékeny, de mostanság kB rendben lett volna idényre.
Hát szomorú.
A Coltsnak meg ez így nagyon gáz.
Chargers LT
Az az insider hulye, aki nem sejtette. En itthon a fotelbol sejtettem, akkor ha ok nem... Valtsanak szakmat.

Luck nehany honapja kiallt a media ele es konkretan azt mondta, hogy ha nincsen a tavalyi vallserulese, akkor mar nem lenne egyutt az asszonnyal. Azota osszehazasodtak, es ugye uton a gyerek. De ez volt az elso utalas arra, hogy a futball milyen hatassal volt Luck maganeletere. En mar ezutan azon gondolkodtam, hogy a srac teljesen atertekelte a dolgokat, es erezhetoen rajott, hogy vannak fontosabb dolgok, mint ez a sport.

Oszinten? Igaza van.

Szurkolokent a siras kerulget, szamomra Luck az elso pillanattol kezdve a #1 volt, hiaba dobalgatott itt Manning elotte. Nehez megemeszteni es elfogadni, es egyebkent azt gondolom, hogy nagyot fogunk koppanni, mert mindenki ugy erzi, Brissett nem lesz rossz, meg vegre van a csapatnak tobbi resze is, de en amondo vagyok, szepen kiderul, hogy Brissett ha nem is szar, de csak kozepes, a csapat tobbi resze pedig egy Luck-szintu HOF es playmaker nelkul egyaltalan nem lesz annyira kiraly, hogy dominalni tudjon.

Masreszrol, Luckot potolni? Lehetetlen. O egy klaszsis, es ezt sajnos Ballardeknak sem lesz szerintem egyszeru elradirozniuk, meg igy sem, hogy ennyire nagy a potencial a keretben.

De igazabol szarok magasrol ra ezek utan, mit erunk el. Nem foglalkoztat, mert Luck bejelentesevel teljesen megvaltozott itt egy jovokep, jelenleg igazabol nincsen. Es mivel messze a kovetkezo nyar, az FA, a draft, igy addig nem is nagyon kapjuk meg, hogy akkor hogyan tovabb. A 2019-es ideny titkos SB-contenderbol uresjaratta valtozott, ami arrol szol majd, hogy a fiataloknak es a tehetsegeknek bizonyitaniuk kell. Kozejuk tartozik Brissett is. Egyelore korai ra epiteni, de nezzuk a jo oldalat, lesz egy teljes idenye bizonyitani es megmutatni, raadasul a teljes TC-t vegiggyakorolta a csapattal, ugyhogy mar nem beugrokent kell villantania, hanem volt ideje es lehetosege osszeszokni mindenkivel.

Itt mar o a vezer. Hogy egy evre, vagy a kovetkezo tizre, kiderul, de hosszu tavra szerintem most nem lehet igy tekinteni, majd egy ev mulva.

több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
Én ezt el sem akarom hinni.....
több mint 4 éve
roppihe San Francisco 49ers 244
Szerintem meg Brisett nem tudja a legtöbbet kihozni a csapatból mert átlagos.Persze ne legyen igazam vagy találjon a Colts más megoldást.
több mint 4 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Sokkol. Jacoby up.

több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Suck for Lawrence érzésem támadt...
Chargers LT
Ezzel a csapattal??
Ebben a divízióban???
Más: 100 milla cap spaceünk van jövőre. 😀

Brissett szerződése is leketyeg az évad végén, érdekes kérdés az is aláíratunk e vele egy vastag papírt, kockáztatva hogy bukta lesz, esetleg ő kiakarja e játszani az évet a nagyobb pénzért, vagy aláírja a tutit...

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Suck for Lawrence érzésem támadt...
Chargers LT
Az még 2 év. ilyen tehetséges kerettel az már pazarlás. Ha Brisett besülne (bár kinézem belőle, hogy a jobb kezdő QB-k közé tartozzon az NFL-ben), akkor inkább a #TankforTua lenne célszerűbb.

Tessék itt van egy ex-Jagses Luck méltatás is, hogy ne csak JJ Watt képviseljen a divíziót, meg a 2011-es draft classt.
 twitter.com/CecilShortsIII/status/1165458241251401733

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Suck for Lawrence érzésem támadt...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Most olvastam Twitteren... Mi a lófasz?!
Sérülésekor benne volt, de nem most. És senki nem is sejtette az insiderek között se, egy ilyen hír sem volt. Nem is jutok szóhoz. Most mikor a Colts sima PO esélyes volt.
Ok, hogy Bandi sérülékeny, de mostanság kB rendben lett volna idényre.
Hát szomorú.
A Coltsnak meg ez így nagyon gáz.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
A Reich-Irsay-Ballard trió együtt öregedett vagy 100 évet....
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem ertem a meglepodest. Siman benne logott a levegoben ez a visszavonulas. Sokkolo, es a legrosszabbkor jott, de siman benne volt. Sajnalom, Luck a kedvencem es odaig vagyok erte. Ez van, nem lehet mit tenni. Talan jovore visszater itt, talan elcsereljuk, vagy nem. Luck szemlatomast belefaradt ebbe az egeszbe, es amellett, hogy sok fajdalommal jart, mentalisan sem akart ramenni az NFL-re.

Mert sajnos kint ha sztar vagy, foleg ekkora, akkor a te nyakadba szakad minden. Luck penzes csaladbol szarmazik amugy is, okos srac, neki nem ert ennyit ez a buli. Megertem.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A fujjolásról:

Nekünk sem egyszerű, gondoljátok el, hogy fogadják azok, akik végignézték a Suck for Luckot kint a stadionban, megélték a városban, a családokban.
Majd éveken át végig támogatták a kálváriáján, az újságírók nyomták a sztorit, de a szurkolók támogatták végig.
És erre jön ez, hát megértem az első reakciót.....
De ez sokkoló.
Tony Adams
Az az EGY ÉV ekkora trauma volt ott? Mi Lucky újonc évében nyomtunk egy hasonlóan fájdalmas 2-14-et (ami mellesleg kb csak 1 fokkal volt szarabb az elmúlt 1 évtized Jags szezonjainak nagy részéné... 😉 ), mint ti 2011-ben és a szenvedésünkért cserébe megkaptuk... Luke Joeckelt...
Ez nem ok az ilyen viselkedésre (azt csak csendben jegyzem meg, hogy sose volt olyan jó QB-ja a Jagsnek 25 év alatt, mint Luck). Vagy ahogy egy másik Jax szurkoló találóan megfogalmazta.
 twitter.com/AdamStites_/status/1165470132749160458
Egyébként meg itt van a liga Top 5 GM-je, Top 10 HC-je, nem hiszem, hogy rossz kezekben lenne a jövő. Vagy Brisettből csinálnak Top 10 közeli QB-t vagy ha elbukik ez a kísérlet idén, húznak egy olyan QB-t, aki Manning és Luck méltó örököse lesz. A jövő évi QB classban van 1-2 komoly jelölt erre. nektek meg talán még extra draft cetlijeitek is vannak egy esetleges feltradehez. 😉

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
Másrészt egy fiatal értelmes srác, akiknek éltében nem kell dolgozni többé, jön az első baba, boldog a magánéletében, és erre az egészsége romokban, fájdalomban él, miért ne legyen joga a a nyugodt élethez??
Tony Adams
Pontosan. Szerintem tisztelni kell, hogy felismerte, mi a jó hosszútávon, és meg is merte lépni.
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
 twitter.com/PatMcAfeeShow/status/1165468464796053504

 twitter.com/Ebron85/status/1165464999449567233

 twitter.com/JBrissett12/status/1151469475486687232

(Ezt majd közösen kiderítjük idén)

 twitter.com/NFLonFOX/status/1165461642345234432

 twitter.com/amypalcic/status/1165498824749703168

 twitter.com/danorlovsky7/status/1165440053964935168

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Hát majdnem kiesett a telefon a kezemből, amikor olvastam.

nagytomy
Nekem szó szerint kiesett a kezemből.

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 4 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
Hát majdnem kiesett a telefon a kezemből, amikor olvastam.

Teljesen megértem, és azt tette, ami saját magának és környezetének a legjobb, ebben biztos vagyok. Kívülről ezt nem lehet megítélni, hogy mennyire volt gáz a helyzet. A közönségtől a boot ezért nem értem, mindenki tudja, h ez a sport mennyire igénybe veszi a sportolókat mentálisan és fizikálisan.

Aki Colts fan természetesen most csalódott, elkeseredett, de el kell fogadni, hogy ez van, és nem tehetünk mást, mint sok sikert kívánunk neki a civil élethez.

Grigson meg remélem egy nap úgy ébred, hogy megérti, hogy neki mekkora része van az egyik legnagyobb tehetségként számon tartott QB pályafutásának megkurtításában.
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Másrészt egy fiatal értelmes srác, akiknek éltében nem kell dolgozni többé, jön az első baba, boldog a magánéletében, és erre az egészsége romokban, fájdalomban él, miért ne legyen joga a a nyugodt élethez??
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
 twitter.com/kpatra/status/1165446601994919937?s=20
Wyatt
A fujjolásról:

Nekünk sem egyszerű, gondoljátok el, hogy fogadják azok, akik végignézték a Suck for Luckot kint a stadionban, megélték a városban, a családokban.
Majd éveken át végig támogatták a kálváriáján, az újságírók nyomták a sztorit, de a szurkolók támogatták végig.
És erre jön ez, hát megértem az első reakciót.....
De ez sokkoló.
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 813 — !SuPeR6BoWL!
Fú de szar erre ébredni...
Sajnálom a srácot...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Sokk.
Ez nem hiszem el bazdmeg.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ő banyek ez rohadtul nem vicces és sajnálom, őt és az egész franchiset! Az egyik kedvencem volt...... Egy futHOf lettünk szegényebbek. Persze kérdés az egészsége hogyan bírta volna, de akkor is.... Részvétem 😕

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
A vicc az, hogy a Colts mostani edzői stábjával és támadófalával ez nem is akkora csacsiság, sőt.
 twitter.com/Andy_Benoit/status/1165459564751253509
iktriad
Azért Luck az előző szezon egy bizonyos pontjától simán top5 (de talán a top3 sem túlzás) QB szinten játszott, és így is épphogy beestek a PO-ba. Ráadásul Ebron és Hilton elég sokat profiltált a kialakult connectionből. Brissetten hatalmas nyomás lesz, mert ez a csapat Luckkal kontender volt, ha nem is a team to beat, de egy nagyon komoly erőnek néztek ki. Nem vagyok meggyőződve róla, hogy képes lesz felnőni a feladathoz rövidtávon. A végtelenségig pedig egy kész csapat mögött nem fogják erőltetni.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 twitter.com/kpatra/status/1165446601994919937?s=20

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Itt van a búcsú bejelentése
 twitter.com/Colts/status/1165449387323080704

És itt vannak a fejesek reakciói is
 twitter.com/Colts/status/1165456277847379968
Irsay mennyit fog piálni emiatt a következő napokban/hetekben?

Napi buta statisztika.
 twitter.com/AdamStites_/status/1165474072391823360

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azt a kurva elet. Csorikamnak nagyon nem volt szerencseje a serulesekkel 😕

Pedig amilyen jol epitkeztetek, fel voltam ra keszulve, hogy vegre ujra el a rivalizalas :/