Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Fountain és Foreman(!) mentek IR listára, és elküldtük KIndredet. Jött helyettük két futó, Charcandrick West és Marquis Young. Utóbbi idei UDFA, az előbbi honnan is máshonnan jönne, mint a Chiefsből. Valószínűleg őt is Ballard scoutolta annak idején. Ja, és érkezett még egy safety, Kai Nacua. A neve rémlik pár évvel korábbról, de fogalmam sincs miért jött. Még, ha Farley-nek érik is egy cut, úgyis sokan vagyunk.

Foreman egyébként bicepsz szakadással került IR listára. Az az egy snap amit játszott elég volt, hogy túlterhelje magát. 😀

A két futó egyébként okkal érkezett. Ware ugye PUP-on, Foreman IR-n, Williams eltörte egy bordáját szombaton, Jordan Wilkinsről meg hetek óta semmi hír, nem edz. A twittere szerint már közel van a felépüléshez, de aztán ki tudja. Williams a bordatörésből néhány hét alatt vissza fog jönni, de jelenleg nagyon rövidek lettünk futó poszton. Persze futó van még ha kell. Ajayi, Alex Collins, Allen, Ivory, Blount, stb. mind szabadügynökök. Kérdés, hogy ki milyen állapotban van közülük.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A csoki Luck a Browns elleni meccs elott mar gyakorlatozott. En nem hallom, hogy uvoltene a fajdalomtol, szoval ez biztato. Raadasul hosunk a video vegen OBJ-t megszegyenito egykezest nyom, ugyhogy nagy ra az esely, hog Fountain kiesesevel Luck elkapokent is kap majd 10-20 snapet meccsenkent.



Szerkesztette: Stez

több mint 4 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
Tudtok egy linket a meccshez?
steelwolf
Legközelebbre: NFL Gamepassen a preseason ingyenesen nézhető és visszanézhető HD-ban 40 perces vágott verzióban.

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 4 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Walkert ma megelőzte a boardon.
Szerintem Tell-t csúnyán beárazták ma. Ez a corner szelektálást is elősegítette .

Szerkesztette: uatu
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Remélem Kellyt valahogy sikerül megtartanunk. Jó Brissett utód lenne belőle, sokkal jobb, mint Walkerből.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
tavaly a Jaxhez is valami 7-8 millioert irt ala.
Stez
10 millió volt az 7-8. Klasszikusokat csak pontosan. (broáf)
több mint 4 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Tudtok egy linket a meccshez?
steelwolf
 www.myp2p.biz/football/bz28a010-indianapolis-colts-cleveland-browns?l=2997146074
(próbáld a LINK3-at)

egyenlőre ez van nekem, de úgy is varázsol valaki egy HD streamet.

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 892 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Tudtok egy linket a meccshez?
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Csak most nézem, hogy ma már 22-kor indul a meccsünk.
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Fountain 😕
Fene egye meg, nagy éve lehetett volna.

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
....
Senki nem beszél a 2. számú WR-ről DONTE MONCRIEF-ről, mert egyelőre nem Washington a no2 WR.
Moncrief pedig nem egy ügyetlen srác. Nem volt szerencséje a Colts-nál, mert hol ő volt sérült, hol pedig Luck. Legjobb évében Luck 7 meccset játszott, de így is összejött neki 733 yard és 6TD. Tavaly meg a nem éppen passzjátékáról híres Jaguars-ban igencsak meglepő lett volna egy 1000+-os szezon. De ide, ennyiért no2 WR szerintem szinte tökéletes. Egy baromi erős draft class-ból jött, Backhamekkel meg Evansokkal...úgyhogy nekem furcsa, hogy nem is említik a saját szurkolóik....
Klaci79
Kérlek Stez, fáradj át a Steelers topicba, rád vár mindenki. 😁
Tony Adams
Segíts kicsit...szereti vagy nem szereti Moncrief-et?
Csak mire szamitsak...elég ha egy napig nem jövök a fórum közelébe, vagy inkább egy hét legyen mire elmúlnak a hullámok 😂
Klaci79
Tok mindegy, szeretem-e vagy sem, mert Moncrief egyszeruen zsenialis abban, hogy sajat maga megoldja, hogy egy ev utan megkoszonjek neki a reszvetelt. Utana lehet nezni, mit alkotott a Coltsnal, ahogy Luck megserult, es akadozott a csapat jateka, rogton elkezdte szitani a balhet, mutogatni a masikra es fikazni az egesz oltozot. Ezt kovetoen a Jaxnel ment a nagy bizakodas, hogy uj kornyezet, majd jol megmutatja, de ott sem csinalt semmit, pedig az a WR-sor annyira gyenge volt, hogy vetelytarsa sem akadt, minden lehetoseget megkapott.

Nala nem az a gond, hogy szar, hanem az, hogy lusta diszno, aki olykor elkapja a fonalat, akkor vannak villanasai, de egyebkent elkepesztoen inkonzisztens, raadasul harom eve alig-alig lehet eszrevenni rajta fejlodest. Az utvonalai nem elesek, nem igazan javultak, egyaltalan nem koncentral rendesen, emiatt konnyu labdakat tud elejteni. Szetszort es hanyag csoka, minden teren.

Persze ez csak az en velemenyem, a Coltsban evekig ilyen volt, aztan a Jaxben is tavaly, ki tudja, lehet, hogy a Steelers WR-barat tamadorendszereben magara talal, de en azt mondom egyebkent, hogy Washington boven jobb nala. Kiszoritani talan azert nem fogja, mert Moncrief magasabb, igy szelen nyomja majd, mig Washington sok snapet lesz slotban.
Stez
Köszönöm, korrekt.
Én is remélem, hogy Washington jobb lesz, azzal rosszul nem járunk. Moncrief mindössze talán 3-3,5 millát fog keresni nálunk idén...szerintem egy próbát ennyiért megér. Aztán hátha lehet a mi rendszerünk jobban fekszik majd neki...de ezek után tényleg külön figyelem majd az edzésmunkáját...
Klaci79
Az a baj vele, hogy hangulatember. Luck mellett rengeteget volt serult, ezert sokaig vartuk, hogy az oriasi tehetseg majd megmutatja, de aztan csak nem jott semmi. Luck serulese utan meg kaosz volt a csapatnal, kikaptunk folyton, o meg akkor jott elo a masra mutogatassal, es eleg sunyin viselkedett.

Tavaly pedzegettek, hogy o maradhat, de Ballard honapokkal kesobb tett egy eleg sokatmondo nyilatkozatokat, amiben nem mondta ki szo szerint, hogy Moncrief problemas karakter, de utalt ra, hogy a mentalitasa nem volt rendben, es o neki nincsen szuksege ilyen arcokra az oltozojeben.

Ezert mondom, hogy elkepzelheto, hogy nalatok megtalalja onmagat, illetve ahogy mondod, 3.5 millioert siman megprobalhato. Amikor en nagyon ellene voltam, akkor azert evi 8-10 millios szerzodest pedzegettek nala, illetve tavaly a Jaxhez is valami 7-8 millioert irt ala. Na, az peldaul rengeteg erte. 3.5 millio nem veszes. De ez a penz is jol mutatja, hogy a harom eve meg felelmetesen nagy tehetsegnek, csiszolatlan gyemantnak tartott srac hova jutott.

Kivanom nektek, hogy szulessen ujra nalatok, de en azert nem tennem fel asszonyt, gyerekeket, hazat es kocsit erre az eshetosegre. 8D

több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
....
Senki nem beszél a 2. számú WR-ről DONTE MONCRIEF-ről, mert egyelőre nem Washington a no2 WR.
Moncrief pedig nem egy ügyetlen srác. Nem volt szerencséje a Colts-nál, mert hol ő volt sérült, hol pedig Luck. Legjobb évében Luck 7 meccset játszott, de így is összejött neki 733 yard és 6TD. Tavaly meg a nem éppen passzjátékáról híres Jaguars-ban igencsak meglepő lett volna egy 1000+-os szezon. De ide, ennyiért no2 WR szerintem szinte tökéletes. Egy baromi erős draft class-ból jött, Backhamekkel meg Evansokkal...úgyhogy nekem furcsa, hogy nem is említik a saját szurkolóik....
Klaci79
Kérlek Stez, fáradj át a Steelers topicba, rád vár mindenki. 😁
Tony Adams
Segíts kicsit...szereti vagy nem szereti Moncrief-et?
Csak mire szamitsak...elég ha egy napig nem jövök a fórum közelébe, vagy inkább egy hét legyen mire elmúlnak a hullámok 😂
Klaci79
Tok mindegy, szeretem-e vagy sem, mert Moncrief egyszeruen zsenialis abban, hogy sajat maga megoldja, hogy egy ev utan megkoszonjek neki a reszvetelt. Utana lehet nezni, mit alkotott a Coltsnal, ahogy Luck megserult, es akadozott a csapat jateka, rogton elkezdte szitani a balhet, mutogatni a masikra es fikazni az egesz oltozot. Ezt kovetoen a Jaxnel ment a nagy bizakodas, hogy uj kornyezet, majd jol megmutatja, de ott sem csinalt semmit, pedig az a WR-sor annyira gyenge volt, hogy vetelytarsa sem akadt, minden lehetoseget megkapott.

Nala nem az a gond, hogy szar, hanem az, hogy lusta diszno, aki olykor elkapja a fonalat, akkor vannak villanasai, de egyebkent elkepesztoen inkonzisztens, raadasul harom eve alig-alig lehet eszrevenni rajta fejlodest. Az utvonalai nem elesek, nem igazan javultak, egyaltalan nem koncentral rendesen, emiatt konnyu labdakat tud elejteni. Szetszort es hanyag csoka, minden teren.

Persze ez csak az en velemenyem, a Coltsban evekig ilyen volt, aztan a Jaxben is tavaly, ki tudja, lehet, hogy a Steelers WR-barat tamadorendszereben magara talal, de en azt mondom egyebkent, hogy Washington boven jobb nala. Kiszoritani talan azert nem fogja, mert Moncrief magasabb, igy szelen nyomja majd, mig Washington sok snapet lesz slotban.
Stez
Köszönöm, korrekt.
Én is remélem, hogy Washington jobb lesz, azzal rosszul nem járunk. Moncrief mindössze talán 3-3,5 millát fog keresni nálunk idén...szerintem egy próbát ennyiért megér. Aztán hátha lehet a mi rendszerünk jobban fekszik majd neki...de ezek után tényleg külön figyelem majd az edzésmunkáját...
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
....
Senki nem beszél a 2. számú WR-ről DONTE MONCRIEF-ről, mert egyelőre nem Washington a no2 WR.
Moncrief pedig nem egy ügyetlen srác. Nem volt szerencséje a Colts-nál, mert hol ő volt sérült, hol pedig Luck. Legjobb évében Luck 7 meccset játszott, de így is összejött neki 733 yard és 6TD. Tavaly meg a nem éppen passzjátékáról híres Jaguars-ban igencsak meglepő lett volna egy 1000+-os szezon. De ide, ennyiért no2 WR szerintem szinte tökéletes. Egy baromi erős draft class-ból jött, Backhamekkel meg Evansokkal...úgyhogy nekem furcsa, hogy nem is említik a saját szurkolóik....
Klaci79
Kérlek Stez, fáradj át a Steelers topicba, rád vár mindenki. 😁
Tony Adams
Segíts kicsit...szereti vagy nem szereti Moncrief-et?
Csak mire szamitsak...elég ha egy napig nem jövök a fórum közelébe, vagy inkább egy hét legyen mire elmúlnak a hullámok 😂
Klaci79
Tok mindegy, szeretem-e vagy sem, mert Moncrief egyszeruen zsenialis abban, hogy sajat maga megoldja, hogy egy ev utan megkoszonjek neki a reszvetelt. Utana lehet nezni, mit alkotott a Coltsnal, ahogy Luck megserult, es akadozott a csapat jateka, rogton elkezdte szitani a balhet, mutogatni a masikra es fikazni az egesz oltozot. Ezt kovetoen a Jaxnel ment a nagy bizakodas, hogy uj kornyezet, majd jol megmutatja, de ott sem csinalt semmit, pedig az a WR-sor annyira gyenge volt, hogy vetelytarsa sem akadt, minden lehetoseget megkapott.

Nala nem az a gond, hogy szar, hanem az, hogy lusta diszno, aki olykor elkapja a fonalat, akkor vannak villanasai, de egyebkent elkepesztoen inkonzisztens, raadasul harom eve alig-alig lehet eszrevenni rajta fejlodest. Az utvonalai nem elesek, nem igazan javultak, egyaltalan nem koncentral rendesen, emiatt konnyu labdakat tud elejteni. Szetszort es hanyag csoka, minden teren.

Persze ez csak az en velemenyem, a Coltsban evekig ilyen volt, aztan a Jaxben is tavaly, ki tudja, lehet, hogy a Steelers WR-barat tamadorendszereben magara talal, de en azt mondom egyebkent, hogy Washington boven jobb nala. Kiszoritani talan azert nem fogja, mert Moncrief magasabb, igy szelen nyomja majd, mig Washington sok snapet lesz slotban.

több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
....
Senki nem beszél a 2. számú WR-ről DONTE MONCRIEF-ről, mert egyelőre nem Washington a no2 WR.
Moncrief pedig nem egy ügyetlen srác. Nem volt szerencséje a Colts-nál, mert hol ő volt sérült, hol pedig Luck. Legjobb évében Luck 7 meccset játszott, de így is összejött neki 733 yard és 6TD. Tavaly meg a nem éppen passzjátékáról híres Jaguars-ban igencsak meglepő lett volna egy 1000+-os szezon. De ide, ennyiért no2 WR szerintem szinte tökéletes. Egy baromi erős draft class-ból jött, Backhamekkel meg Evansokkal...úgyhogy nekem furcsa, hogy nem is említik a saját szurkolóik....
Klaci79
Kérlek Stez, fáradj át a Steelers topicba, rád vár mindenki. 😁
Tony Adams
Segíts kicsit...szereti vagy nem szereti Moncrief-et?
Csak mire szamitsak...elég ha egy napig nem jövök a fórum közelébe, vagy inkább egy hét legyen mire elmúlnak a hullámok 😂
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
....
Senki nem beszél a 2. számú WR-ről DONTE MONCRIEF-ről, mert egyelőre nem Washington a no2 WR.
Moncrief pedig nem egy ügyetlen srác. Nem volt szerencséje a Colts-nál, mert hol ő volt sérült, hol pedig Luck. Legjobb évében Luck 7 meccset játszott, de így is összejött neki 733 yard és 6TD. Tavaly meg a nem éppen passzjátékáról híres Jaguars-ban igencsak meglepő lett volna egy 1000+-os szezon. De ide, ennyiért no2 WR szerintem szinte tökéletes. Egy baromi erős draft class-ból jött, Backhamekkel meg Evansokkal...úgyhogy nekem furcsa, hogy nem is említik a saját szurkolóik....
Klaci79
Kérlek Stez, fáradj át a Steelers topicba, rád vár mindenki. 😁
több mint 4 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Stez, jól vagy? Iszol te rendesen?

Nekem is pont ez a Hörihumor jutott eszembe valamelyik nap. Teljesen valid.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Madar Vajett, nem illik elcelodni a jobb csapaton. Keretik a feltekenykedest felretenni, amiert nekunk van kubenk, mig nektek csak nagyapotok.

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A mai utolsó edzés egyébként az "alumni day"-nek keresztelt nap volt (minden edzésnap kap valami specifikus elnevezést, gyereknap, nőnap, satöbbi). Az alumni day keretében vagy 40 volt Colt volt jelen az edzésen, beleértve Poliant, Dungy-t, Manninget, satöbbi.

Manning és Luck vagy 40 percet álldogáltak a pálya szélén egymás mellett, egymással beszélgetve. Ééés Manning utána azt nyilatkozta, hogy ő kb. biztos abban, hogy Luck rendben lesz a szezon kezdetre. Szóval mindenki nyugodjon le a p*csába, ha Manning mondja, akkor így is lesz.... illetve izé.... 😀
peterk2005
Erről most annyira eszembe jutott ez 😀
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Aranyköpések - Egyéb témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A mai utolsó edzés egyébként az "alumni day"-nek keresztelt nap volt (minden edzésnap kap valami specifikus elnevezést, gyereknap, nőnap, satöbbi). Az alumni day keretében vagy 40 volt Colt volt jelen az edzésen, beleértve Poliant, Dungy-t, Manninget, satöbbi.

Manning és Luck vagy 40 percet álldogáltak a pálya szélén egymás mellett, egymással beszélgetve. Ééés Manning utána azt nyilatkozta, hogy ő kb. biztos abban, hogy Luck rendben lesz a szezon kezdetre. Szóval mindenki nyugodjon le a p*csába, ha Manning mondja, akkor így is lesz.... illetve izé.... 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Fountainnak/nek jobbulást és gyors felépülést. Úgy olvasom, hogy kontakt nélküli volt az eset, nem ráestek. Talán akkor "csak" szakadásról lehet szó, nem törésről. Szakadástól is állhat derékszögben a boka. Láttam egyet én is élőben, ronda látvány...
peterk2005
Rapaport szerint tört is és szakadt is. Ouch... kitartást a srácnak.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Épp ma örömködött mindenki, hogy csak 5 játékos hiányzik a 90-ből, tavaly ez a szám közel volt a 20-hoz, micsoda jó TC-n vagyunk túl. Valaki a Coltsnál is Iktriados jinx erővel bír. 😊

Fountain lett az idei Cain. Az utóbbi 2 hétben tényleg "róla szólt" a TC. De azért ez TC és nem superbowl, szóval ahogy Cain esetében is tavaly, úgy most sem arról van azért szó, hogy mondjuk T.Y. esett ki. A roster bubble környékén levő, és ha nem sérült volna le, valószínűleg roster fogó játékost vesztettünk. Nem ezen fog múlni.

Fountainnak/nek jobbulást és gyors felépülést. Úgy olvasom, hogy kontakt nélküli volt az eset, nem ráestek. Talán akkor "csak" szakadásról lehet szó, nem törésről. Szakadástól is állhat derékszögben a boka. Láttam egyet én is élőben, ronda látvány...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/COLTSTRONG1997/status/1162110713940336640?s=19

Hogy a kurva eletbe. Nagyon jol nyomta eddig a tcben, foleg elmult heten. Mindenki arrol ir, hogy nagyon csunya volt...:/

Igy a Rogers, Cain, Pascal, Johnson, Hogan 5osbol sztem elso 3 kerul rosterre es igy lesz 6 WR.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Túl sokra ebből egyelőre nem érdemes következtetni, mégis csak egy preseason meccsről volt szó. De ilyen markán váltást nem indokol a vanilla playcalling. Lehet vaníliázni 10% meg 40% emberezéssel is. Szóval valószínűleg arra felé haladunk, amiről már többször is beszéltünk, és következő lépcsőfokként látni is szeretnénk.

 twitter.com/PFF_Steve/status/1162028834306347008

u.i.: Ballard egyébként nagyon magabiztos. A McAfee-nek adott tegnapi hosszabb interjúban például már addig is elment, hogy kijelentette, hogy el fog jönni az idény során az a pont, amikor a Colts fanok le lesznek nyűgözve a védelemtől. Bátor dolog ilyent mondani, kicsit a kupec lova jut ilyenkor eszembe, de legyen úgy, hogy Ballard nem beszél a levegőbe.

Hookernek mindenesetre nagy éve lehet, végre úgy használnánk amiért draftoltuk. Most jöhet el az az idő, hogy igazán teshez álló szerepben játszik.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem hiszem, hogy Ballardék ne tudnák Luck pontos egészségügyi állapotát. Max nem szívesen beszélnek róla, amiben azért van egy kis igazuk, nem kell a felesleges pánikkeltés. Megint azt tudom mondani, ami nálunk van, Vrabel szinte minden sérülésre azt mondja először, hogy day to day. Aztán napokig csak a találgatás megy, hogy vajon mi van az illetővel.
Nandito
Jó, ilyen mindenütt van, Sheard sérülését se tálalták ki porcról porcra, csak annyit tudtunk, hogy edzésen le kellett vinni, aztán Irsay szerint nem season ending. De, hogy mi a tök, hogy 2 hét, 2 hónap, visszatérő IR, arról semmit. Aztán jött a hír, hogy megoperálták a térdét, de még mindig fogalmunk sincs, hogy mi lesz vele.

Az ilyen mindennapos. De Luck baja tényleg már egy saga. Nem a TC-ben indult, hanem már kora tavasszal, és mindig azzal, hogy minor calf injury, pihentetni kell. Ehhez képest fél éve ez a dili megy. Ha 2-3 hónap alatt megoldódott volna, ahogy egy átlagos vádli sérülés meg szokott oldódni, a kutyát nem érdekelné. De így, hogy fél éve húzódik egy elvileg nem súlyos sérülés, mindenki csak néz, mint a borjú az újkapura, hogy mi a tök van. Arra tippelek, hogy valószínűleg sok minden lehet egyszerre. Azt sem tudjuk, hogy valójában milyen súlyos a dolog, mert offseason van. Ilyenkor egy tollpihe rájuk száll, akkor is pihentetik őket. Lehet, hogy Luck olyan sérülés, amiről szezon közben még csak nem is tudnánk, tolnának 1-2 pihenő napot, meg egy meccsnapit a seggbe oszt jóvan. Most viszont offseason van és ki akar belőle gyógyulni, de valamiért nem akaródzik. Hogy mennyire nem akaródzik, azt se tudjuk, lehet, hogy csak "valamit" érez és azt se akarja érezni, de az is lehet, hogy tényleg nagyon fáj neki.

Mindegy, maga a sérülés tuti, hogy hosszabb távon nem gond, nem olyan, mint a válla volt, ami tényleg nagyon necces ügy volt. Karrier szempontból is. Ez a boka téma apróság, nem darabokra törött a bokája, mint Smithnek, hanem valami húzódik, fáj. És ő nem egy RB vagy WR, hogy ha netán 100-asra nem is jönne soha rendbe, ne tudna vele attól még bőven játszani. Brady két egészséges lábbal is lassabb, mint Luck fél lábbal, és megoldja. 😊 De nem is hiszem, hogy idáig eljutnánk, mert Luck nem sérülékeny vagy üveg testű. Amikor lesérült, akkor mindig vonattal ütközött, száz kilók estek rá, tök szerencsétlenül, nem csak úgy magától. És kálvária ide vagy oda, a váll sérüléséből teljesen felépült - és lehet, hogy sokkal hamarabb is felépült volna, ha 2017-ben nem rohan vissza a pályára -, pedig az tényleg egy nagyon komoly buli volt. Dobóváll, sokaknál carreer ending, még komplikációkkal is. Ő felépült, mégpedig teljesen, mert idény közben alaposan "tesztelve is volt". Nem egyszer izzadtunk le amikor teljes erővel ráesett a vállára és közben 140 kiló landolt rajta, és semmi. Fölállt és ment tovább. Szóval nem arról van szó, mint egy Mewhortnál, hogy krónikusan ki-be, sem arról, mint Geathers, hogy 5 meccset ne bírna ki egyhuzamban. A rehabjai mennek cirkuszba valamiért. És ugye az amcsi fociban alapvetően a játékos felelős magáért. A játékos jelzi ha fáj, ő választja ki az orvost (ha akarja, márpedig Lucknak van dokija). A klubnak limitáltak az opciói, leginkább a rehab körítést biztosítják, a választott orvos rendelkezései alapján. Ha a játékos kéri. Mert van, aki még ezt se kéri. Lásd Brown. És ha emiatt megégeti a talpát mert olyan hülye, hogy rossz cipőt vesz fel a krio kádba menet, akkor így jár. Luck is úgy látszik így járt. Megint. Valamit akkor ő csinál túl, aggódik túl, sieti el. Vagy fordítva, alulcsinál, alulaggódja, satöbbi. Simán ki tudom nézni belőle ezt. Időnként minél okosabb valaki (Luck nagyon az), annál keményfejűbb tud lenni...

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Egyebkent Luck oriasi gyoker, nem tudom, hogy az orvosi stabnak hazudozik-e, de a media ele sosem kepes kiallni es megmondani a frankot, mi a fene baja van, ezzel a kavasaraval viszont megint eljutottunk oda, hogy nem tudni, Ballardek direkt tereltek-e mas serulesre, mint ami valojaban van Lucknak, vagy ok is benyaltak a rengeteg kamut. Nekem elobbi a gyanum, nyilvan tiszteletben tartottak, hogy Luck nem nagyon akar reszletesen beszelni a serulesrol, azt mondtak, amit a jatekos, de Irsay meg elszolta magat es tiszta vizet ontott a poharba.Stez
Valószínűleg ez van. Luck régi vágású gyerek, ő nem szeret, nem akar kiállni a média elé és a sérüléséről eszmecserélgetni.
peterk2005
Nem kell ehhez régi vágásúnak lenni. Nálunk Mariota és a csapat se beszélt az egyéb sérülésekről, és ezek csak akkor derültek ki, mikor PK márciusban megírta. Tehát a szezon után majdnem három hónappal! Egyszerű ez, a szurkoló a pályán akarja látni a kedvencét, hogy miért nincs a pályán, az a legtöbb embert nem érdekli. Mariota is mit kapott, mikor nem játszott az utolsó meccsen a Colts ellen.... Na de már így is túl sokat offoltam. 😊
Nandito
Megmondom oszinten, en leszarom, ha nem mondanak sokat a serulesekrol. Engem az zavar, hogy ahogy Luck vallanal, ugy most is igazabol havonta elojon egy uj sztori, ha pedig a gyagyas Irsay papa nem szolja el magat, akkor a szurkolok most is abban a hitben lennenek, hogy faj a vadlija Andrisnak.

Ami miatt bennem kerdojeles az egesz, hogy Ballardek nyilatkozatabol is azt veszem ki, hogy ok maguk sincsenek tisztaban a pontos helyzettel. Hogy most a Colts tudta-e egyebkent, vagy nem, az jo kerdes. Lehet, hogy nem, lehet, hogy Luck titkolozott itt nagyon, amivel most megszopatta Ballardekat, nem tudom. Mindenesetre ha az van, amit en erzekelek, hogy Ballardek is vakon vannak, es nem direkt beszelnek felre, hanem tenyleg szamukra is most akadtak ujdonsagok Luck serulesevel kapcsolatban, az szerintem nagyon gaz.

Az rendben van, hogy itt ez a Luck gyerek, aki nem szokott a bajairol papolni, oke, hogy nekem nem mondja el, de ha egy Ballard, Reichnek sem mondta el a dolgokat, azert az no comment lenne szamomra.

Epp ez az, amiert nem all ossze a kep, es nehez eldonteni, hol hol akadt el az info, Lucknal, esetleg a Coltsnal. De szamomra peldaul ez nagyon nem mindegy.
Stez
Nem hiszem, hogy Ballardék ne tudnák Luck pontos egészségügyi állapotát. Max nem szívesen beszélnek róla, amiben azért van egy kis igazuk, nem kell a felesleges pánikkeltés. Megint azt tudom mondani, ami nálunk van, Vrabel szinte minden sérülésre azt mondja először, hogy day to day. Aztán napokig csak a találgatás megy, hogy vajon mi van az illetővel.

Music City Miracle