Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Rogerst mindenki emlegeti - nehezen bocsájtja meg a fanbase a tavalyi dropokat 😊 - de én nem hiszem. Egyrészt bár igen próbálunk másik punt returnert találni, de mindig visszatérünk Rogershez. A kick returner nem fontos, de a punt returner igen, és Rogers egy nagyon biztos pont ebben. Itt nem engedhető meg 1-2 elnézett, muffed labda.

Másrészt slotban igazából csak Rogers és Campbell van. Campbell rookie, nem is edz és ugye az edzők szerint is tanulnia kell még route-ot futni, úgyhogy egyelőre inkább gadget playernek fogjuk használni. T.Y.-t lehet még slotba zavarni, ha nagyon muszáj, de akkor kell valaki Z-be, ahol igazából csak Fountain van. X-ben viszont tolongás van, Funches, Cain mellett/mögött Pascal, Johnson, Hogan, stb is az. Ballard ide tankolt elsősorban, mert X receivert kerestünk. Hát most van egy rakattal. 😊 Szerintem ha WR megy, akkor innen megy inkább valaki.

Wilsont ziher, hogy nem engedjük el. Aztán ilyenkor szokott jönni, hogy de. 😀 De azért nem. A legsokoldalúbban használható CB jelenleg a rosteren Moore mellett. Tud szélen, slotban is játszani, és felküldhető akár 3. safetyként is. Tőle addig nem érdemes megválni, amíg Ya-Sin be nem érik, és Moore fel nem nő úgy, hogy szélen is képes hasonlóra, mint slotban. Szélen egyelőre még azért nem tart ott. CB trade esetén én Hairstonra vagy Collinsra tippelnék.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 200 — Colts Fan
Haeg / Clark/ Boehm esetében sem lepődnék meg egy eltradetől.
CB-nél Q Wilson, WR-nél Chez Rodgers lehet létszámot felüli.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
No, ha ez igaz, más csapatok is úgy látják, hogy WR és CB poszton el vagyunk eresztve depthben. (Az OL megemlítése picit csökkent a hitelességen azért, mert ott is ugyan jó szerintem a depth, de fölösleges eltradelhető ember ott szerintem nincs. 😊 )

 twitter.com/TomPelissero/status/1161024495106351111


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ilyenkor több dolog is felmerül bennem:
1. Camp első heteiben mindenki shutdown corner
2. A CBjeink ilyen fantasztikusak, vagy :
a.: - a WR-ek fakezűek.
b.:A QB jaink fakezűek.
😀
(Matt Barkley 9/14 126y / Josh Allen 6/11 66y /Tyree Jackson 2/10 45y -jajj tudom, nem a kezdők játszottak, de akkor is naa. 😀 )
Tony Adams
A preseasonban mindegyik egyszerre. 😀

A játékosokkal kapcsolatban a preseason meccs csapat statok nem érdekelnek. Egyénileg érdekel néhány fiatal, a többiek még egyénileg sem. Desir, Moore, Wilson tudjuk milyenek, őket nem kell meccsen látni, hogy be tudjuk lőni őket. Ha idén egész offseasonban jobban néznek ki, mint korábban, abból aligha jön ki majd élesben rosszabb, ha egészségesek lesznek. Főleg, mert fiatalok is Desiren kívül még fejlődési pályán van mindegyik. Tellből nem lett hirtelen kezdő, ő a 7.-8. corner jelenleg, de ha a 7.-8. corner is be tud kerülni akármilyen heti válogatottba, akkor azért az mélységet jelez. Ha csak felük át tudja majd átmenteni a tc heroságát élesbe - ez azért nem irreális -, akkor is lesz egy olyan bevethető ötösünk/hatosunk, akik közül egyiktől sem kapunk agyf*szt ha pályán látjuk. Mikor volt ilyen utoljára? 😊

A dolog lényege ez lenne. Legyen depth. A tavalyi év ugye eléggé markánsan arról szólt, hogy ha Leonard+Walker+Hooker+Geathers+ a top3 corner is pályán van, akkor elég szépen ment a védekezés a Philly, a (feljavult) Dallas vagy éppen Watson, Hopkins ellen is. De, ha bárki kiesett, akkor erősen elkezdtünk küszködni még a Miami vagy Giants offense megállításával is. Ha az első csapat nem is javul, de annyit elérünk, hogy a depth legalább közel jár majd a kezdőkhöz, már annyitól kiegyensúlyozottabbak lehetünk.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 200 — Colts Fan
 twitter.com/Colts/status/1161028784776261633
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ma epp Jaszinnak volt egy pickje, amire nyalaznak, kozben az a fakezu Funchess droppolt megint, aztan kb. egybol belehullott a labda Jaszin kezebe, csak felig ultek mindketten, mert alacsonyan jott a labda, igy maga a pick bravurosnak tunik annak ellenere is, hogy a WR volt hulye. Funchesszel kapcsolatban tovabbra is vannak bennem ketelyek, foleg, hogy sok beszamolot olvastam, amiben annak ellenere, hogy irnak par korrekt elkapasrol, rendre emlitik a dropjait, illetve allitolag volt mar valami hisztije is, ami a kubeval valo misscommunicationbol jott.

több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 200 — Colts Fan
Ilyenkor több dolog is felmerül bennem:
1. Camp első heteiben mindenki shutdown corner
2. A CBjeink ilyen fantasztikusak, vagy :
a.: - a WR-ek fakezűek.
b.:A QB jaink fakezűek.

😀

(Matt Barkley 9/14 126y / Josh Allen 6/11 66y /Tyree Jackson 2/10 45y -jajj tudom, nem a kezdők játszottak, de akkor is naa. 😀 )

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Érdekes meló lesz CB poszton kialakítani az 53-at...

1. Van egyszer ugye Desir, aki idény végén kapott 3 év hosszabbítást, és a nem hivatalos #1 cornerünk.
2. Aztán van Moore, akivel 5! évre hosszabbítottunk, az egyik legjobb slot corner lett 2. évére a ligában.
3. Aztán van Quincy Wilson, aki a 3. évét kezdi, és mindenki szerint állat TC-t nyom. Életében először, mert a rookie évében 1 hét kivételével a teljes tavasz-nyár-előszezont, tavaly pedig az nyár és a TC nagy részét kihagyta. És annak ellenére, hogy 3. éves veterán, még mindig fiatalabb, mint pl. a most draftolt játékosaink.
4. Idén pedig jött Ya-Sin, a 2. kör elején, ezzel a legmagasabb draft értékű játékosunk lett Hooker mellett. Ő is jó TC-t tol, mindenki szerint gyorsan tanul, és emberezésben már most remek lehet. A zónázást kell még tanulnia, ezért nem teszem/tesszük be egyből kezdőbe.
5. Ott van még Nate Hairston, aki első évében bőven túlteljesített, második évére picit eltűnt, de mindenki szerint aki látta, tavasz óta több szintet is ugrott, remek TC-t is tol, folyamatosan.
6. Van még Jalen Collins, aki SB kezdő és tackle király volt, még mindig nagyon fiatal. És ha nem kokszolja éppen eltiltásba magát, akkor bőségesen egy korrekt kezdő corner szintet tud.
7. Mellettük van még Chris Milton, aki cornerként inkább pályára se lépjen - ennyi alternatíva mellett nem is fog -, de remek gunner, a pff szerint is az egyik legjobb a ligában, így a spec. team miatt valahogy rosterre kellene csempászni.

Éés akkor a héten bejelentkezett 8.-nak Marvell Tell is, akit a pff beválasztott a preseason week1 "all star" teambe, mint a 2. legjobb értékelést kapó CB a héten.

Nem emlékszem, hogy valaha is láttam volna ilyen mélységű corner posztot Colts fanként. A "star power" még hiányzik ahhoz, hogy rámondjam, hogy elit. Nem elit természetesen, de annyi a hasznos, jó, "star" potenciálú fiatal játékos, hogy Ballard legyen a talpán aki kiválaszt közülük 5-öt vagy 6-ot. Akárkit is választ, benne lesz a pakliban, hogy jövőre esetleg már az elit jelzőt is melléjük biggyeszthetjük.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 200 — Colts Fan


 www.colts.com/news/snap-counts-colts-bills-2019-preseason-week-1
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Valaki nézte a meccset? Az összefoglaló elég keszekusza.

1. String mennyit jatszott? (Luckon kívül nyílván)
szampi#33
Felük-kétharmaduk pályára sem lépett, a többiek 6-8-10 snapet.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Valaki nézte a meccset? Az összefoglaló elég keszekusza.

1. String mennyit jatszott? (Luckon kívül nyílván)

több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 200 — Colts Fan
 sports.theonion.com/is-andrew-luck-fully-recovered-from-his-quadruple-amput-1825592390
peterk2005
Morbid, ezzel ne vicceljünk, van így is elég bajunk.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
 sports.theonion.com/is-andrew-luck-fully-recovered-from-his-quadruple-amput-1825592390


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 624 — Rise My Nation!
Autry-tól mindenki el van ájulva. Többen azt írták, hogy ő az egész camp legjobb játékosa eddig, Holder egyenesen úgy fogalmazott, hogy "he is destroying the Colts oline, which otherwise looks very-very good". Azt is többször olvastam már, hogy ő az egyetlen belső falemberünk, aki Nelsonnak is rendszeresen a torkán akad, Autry jópárszor "hülyét csinált" belőle is.

Remélem egészséges marad. Ha egy picit még rá tudna tenni a tavalyi évére, akkor egy Chris Jones féle berobbanást mutathatna. (Szerencsére még 2 évig van szerződése. 😊 )
peterk2005
saaaaad
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Megbasztunk mindenkit, csak a Billst nem.

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 twitter.com/JoelAErickson/status/1158482506682904576
peterk2005
Epp akartam linkelni en is. Egyre inkabb erik a Wilkins cut
Borbinho
Én azt olvastam hogy Ware-nek áll kifelé a szénája a bokasérülése miatt, így Wilkins maradna 3/4. számú opciónak.
Baba Yaga
Ware-t vissza lehet hozni majd szezon kozben akar PUProl akar IR-rol, aki frissen sokat erhet. Wilkins ellenben nem nagyon villog, Mack meg Hines helye fixnek tunik, 4.backnak ketlem h ennyi embert nezne Ballard (tobb tryoutos, meg most Foreman).
Borbinho
Szerintem Wilkins helye is fix, ha meg Foreman valoban olyan lusta, mint pletykaljak, akkor sima camp body, nem tobb.

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Autry-tól mindenki el van ájulva. Többen azt írták, hogy ő az egész camp legjobb játékosa eddig, Holder egyenesen úgy fogalmazott, hogy "he is destroying the Colts oline, which otherwise looks very-very good". Azt is többször olvastam már, hogy ő az egyetlen belső falemberünk, aki Nelsonnak is rendszeresen a torkán akad, Autry jópárszor "hülyét csinált" belőle is.

Remélem egészséges marad. Ha egy picit még rá tudna tenni a tavalyi évére, akkor egy Chris Jones féle berobbanást mutathatna. (Szerencsére még 2 évig van szerződése. 😊 )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Foremant egyből be is rakták 11 vs 11 játékba, volt 5-6 futása és pár elkapása is. Gyorsan akarják intergálni úgy látszik.

Csütörtökön valószínűleg megnézzük őt is. (Sztem Mack nem lép pályára, és én Cain-t is pihentetném. Ne kísértsük a sorsot, ha nem muszáj. 😊 )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 200 — Colts Fan
 twitter.com/MattKryger/status/1158736519361892352
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/JoelAErickson/status/1158482506682904576
peterk2005
Epp akartam linkelni en is. Egyre inkabb erik a Wilkins cut
Borbinho
Én azt olvastam hogy Ware-nek áll kifelé a szénája a bokasérülése miatt, így Wilkins maradna 3/4. számú opciónak.
Baba Yaga
Ware-t vissza lehet hozni majd szezon kozben akar PUProl akar IR-rol, aki frissen sokat erhet. Wilkins ellenben nem nagyon villog, Mack meg Hines helye fixnek tunik, 4.backnak ketlem h ennyi embert nezne Ballard (tobb tryoutos, meg most Foreman).

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 799
 twitter.com/JoelAErickson/status/1158482506682904576
peterk2005
Epp akartam linkelni en is. Egyre inkabb erik a Wilkins cut
Borbinho
Én azt olvastam hogy Ware-nek áll kifelé a szénája a bokasérülése miatt, így Wilkins maradna 3/4. számú opciónak.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
 twitter.com/AWalkerColts/status/1158488294193291265


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha Sheardről nem lesz hír a harmadik meccsig, hogy kb. mennyit hagy ki, akkor a tippem: ugyanolyan visszatérős IR, mint Lewis volt tavaly. Ha mondanak valamit addig, akkor pedig pár meccs, és aktív rosteren kihúzza.

Foremanról én is akartam ma írni, hogy meg kellene esetleg nézni, de eszembe se jutott, hogy esetleg claimeljük. A claim azért picit több, mint megnézés, így simán el tudom képzelni, hogy ha nem rongy teljesen a térde, akkor ő lesz a 4.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
 twitter.com/mchappell51/status/1158488579229782020


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)