Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 194 — Colts Fan
McAfee-ből még a végén tényleg NFL kommentátor lesz. 😊 Az első (vagy nem is első?) lépés megvan: Az ESPN szerződtette a csütörtök esti college meccsekre color commentatornak. Ősztől a college foci fanok találkozhatnak vele.
peterk2005
Darius Butler is melót kapott az ESPN-től.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Leigazoltuk Roger Lewist (WR). Valaki tud róla valamit,azon kívül,hogy feka?😀
Bence94
2016-ban UDFA-ként került rosterre a Giantsben, '17-ben a sok sérülés miatt 8 meccsen kezdő is volt, 36 elkapásból 416 yardot és 2 TD-t hozott.
'18-ban az 53-as keretszűkítésnél küldte el a Giants, aztán a Titans PS-ébe került, májusban rakták ki Vrabelék, sztem playbook beszerzési akció.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Leigazoltuk Roger Lewist (WR). Valaki tud róla valamit,azon kívül,hogy feka?😀
Bence94
Ismerősen hangzik a neve, szerintem nem újonc, volt már csapata. Többet nem tudok, de úgyis mindegy, törölköző cipelő. 😊

Luck közben nem edzett ma, és egész héten sem fog. Aszongya a vádli/sarok/tudja*sz sérülése nem gyógyul úgy ahogy szeretné, még mindig érez fájdalmat, ha megterheli. Az első preseason meccsen biztosan nem fog játszani. (Mondjuk azon szvsz akkor se játszott volna, ha mindene rendben van.)

Nem tudom milyen volt az az eredeti húzódás, de elég fura hogy 2-2.5 hónap után se jött teljesen rendbe. Valószínűleg hülyeség, de már az is eszembe jutott, hogy a vállsérülése körüli kalamajka miatt átesett a ló túloldalára és túlaggódja, a legkisebb bibiből is nagy ügyet csinál. Vagy nem. Mindenesetre szerintem szezonkezdet előtt nem sokat fogjuk látni. Ami nagyobb gond, hogy ettől a média teljesen meg fog őrülni, és a hátralevő preseason másról se fog szólni csak erről. 😊 A többiekről szóló híreket meg majd vakarászhatjuk ki tweetek mélyéről.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
Leigazoltuk Roger Lewist (WR). Valaki tud róla valamit,azon kívül,hogy feka?😀
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 194 — Colts Fan
A meg nem értett Ex TE projectünk, Swoope is lapátra került Oaklandben. 😊
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
McAfee-ből még a végén tényleg NFL kommentátor lesz. 😊 Az első (vagy nem is első?) lépés megvan: Az ESPN szerződtette a csütörtök esti college meccsekre color commentatornak. Ősztől a college foci fanok találkozhatnak vele.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
feka vot!
Stez
Mathis?!

Otthonom MisColts
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Az egvilagon semmi koze sincs a kivagasanak ahhoz, hogy legyalulta a vedojet.
Mind tudjuk a valos okot: feka vot!

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nehéz az életük a depth chart végén küzdőknek. Tegnap a két-három napja igazolt Aca’Cedric Ware nevű RB az egyik playben legyalulta a védőjét. Azonnal leszedték a pályáról, edzés után meg már röpült is, jött helyette egy másik RB Keith Ford.

Így tegyél oda 110%-ot. Hogy ha véletlenül 111% lesz belőle, már repülsz is. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Irsay kifejezetten jól néz ki. Össze se hasonlítható azzal, ahogy 1-2 éve kinézett. Ha így tartja magát, egyáltalán nem sürgető, hogy a lánya átvegye a gyeplőt.



“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mar nem. A nyaron nagyobb mozgasteret adtak neki a stabban, elvallalta, de nehany napra ra visszamondta a lehetoseget.

több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 073
Sheardnek megvolt az MRI, de egyelőre nem biztosak abban sem, hogy műteni kell-e vagy sem. Mivel továbbra sem season endingről beszélnek, viszont a műtét lehetősége egyáltalán szóba jött, szerintem nem szalag, hanem porc sérülhetett. De ez csak az én "zugdoki" teóriám. Majd meglátjuk.

Ma Luck is edzett, de még mindig limitáltan. Ma nem volt jó napja, 5 for 11 és dobott egy picket is. Még a technikáját finomhangolja, mert 3 labdája is magas volt. Rendbe fogja ezt tenni pár nap alatt.

A TC-k eddigi sztárjai a két fiatal elkapó, Campbell és Cain, illetve a cornerek. A két elkapótól kollektíve mindenki el van ájulva, Cain egyik bravúr catchet csinálja a másik után, Campbell meg Reich szerint olyan route-okat fut, hogy bármelyik NFL elkapó csettinthet rá. TC, annyit is ér ilyenkor a dícséret, de jobb ezt hallani, mint azt, hogy dropolgatnak, nem megy nekik.

A Luck nélküli team drilleket egyébként eddig a védelem nyeri. Turay tegnap jópárszor átjutott mindkét kezdő tackle-n, Autry pedig az elmondások szerint Nelson-t is többször sz*patta. Az LB sorban a Maniac, Walker duó tűnik locknak, de erre számítottunk is. Okereke is be-be száll, és a TE-ken szépeket védekezik állítólag. A cornerek közül eddig Collins, Hairston és Ya-Sin villognak leginkább. Hairston a 2. csapattal edz, azt annyira nem venném komolyan, de Collinst eddig minden nap az első csapattal játszatták, és minden nap külön kiemelték a nevét. Úgy látszik komolyan vette az offseasont, játszani akar még. Lehet, hogy pottyant még egy kezdő szinten is jó corner. Nem emlékszem, hogy volt-e a Coltsnak 5 kezdőként is nyugodtan beküldhető cornere amióta követem a csapatot. Szerintem nem. Ráadásul ahány játékos annyiféle, van köztük kiváló zónázó, van remek emberezó, van magas, fizikális, van kisebb, ballhawk is. Már csak egy kis "star power" hiányzik. Egyiküknek az ötből lépni kéne még egy szintet, igazi #1 cornerré válva. Hármukban legalább ott van a lehetőség, úgyhogy nem rosszak az esélyek, ha nem is feltétlenül idén.

Farley-ről kerestem híreket, de eddig sehol nem hallottam említeni a nevét. Hookernek is alig (egy INT-je és egy leütött mély passza volt), szóval ez nem feltétlenül jelent rosszat, de azért érdekes, mert Odum nevét viszont naponta többször is olvasom. Még a végén ő lesz a következő Kenny Moore?

Végül egy kis fun fact / cool moment: Mathis kilátogatott a mai edzésre is, sőt az edzés befejezése után kint maradt a pályán, mezt húzott és Houstonnal párban, ketten tanítgatták a fiatal rushereket a szakma apró trükkjeire.
peterk2005
Mathis nem az edzői stáb tagja?

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Sheardnek megvolt az MRI, de egyelőre nem biztosak abban sem, hogy műteni kell-e vagy sem. Mivel továbbra sem season endingről beszélnek, viszont a műtét lehetősége egyáltalán szóba jött, szerintem nem szalag, hanem porc sérülhetett. De ez csak az én "zugdoki" teóriám. Majd meglátjuk.

Ma Luck is edzett, de még mindig limitáltan. Ma nem volt jó napja, 5 for 11 és dobott egy picket is. Még a technikáját finomhangolja, mert 3 labdája is magas volt. Rendbe fogja ezt tenni pár nap alatt.

A TC-k eddigi sztárjai a két fiatal elkapó, Campbell és Cain, illetve a cornerek. A két elkapótól kollektíve mindenki el van ájulva, Cain egyik bravúr catchet csinálja a másik után, Campbell meg Reich szerint olyan route-okat fut, hogy bármelyik NFL elkapó csettinthet rá. TC, annyit is ér ilyenkor a dícséret, de jobb ezt hallani, mint azt, hogy dropolgatnak, nem megy nekik.

A Luck nélküli team drilleket egyébként eddig a védelem nyeri. Turay tegnap jópárszor átjutott mindkét kezdő tackle-n, Autry pedig az elmondások szerint Nelson-t is többször sz*patta. Az LB sorban a Maniac, Walker duó tűnik locknak, de erre számítottunk is. Okereke is be-be száll, és a TE-ken szépeket védekezik állítólag. A cornerek közül eddig Collins, Hairston és Ya-Sin villognak leginkább. Hairston a 2. csapattal edz, azt annyira nem venném komolyan, de Collinst eddig minden nap az első csapattal játszatták, és minden nap külön kiemelték a nevét. Úgy látszik komolyan vette az offseasont, játszani akar még. Lehet, hogy pottyant még egy kezdő szinten is jó corner. Nem emlékszem, hogy volt-e a Coltsnak 5 kezdőként is nyugodtan beküldhető cornere amióta követem a csapatot. Szerintem nem. Ráadásul ahány játékos annyiféle, van köztük kiváló zónázó, van remek emberezó, van magas, fizikális, van kisebb, ballhawk is. Már csak egy kis "star power" hiányzik. Egyiküknek az ötből lépni kéne még egy szintet, igazi #1 cornerré válva. Hármukban legalább ott van a lehetőség, úgyhogy nem rosszak az esélyek, ha nem is feltétlenül idén.

Farley-ről kerestem híreket, de eddig sehol nem hallottam említeni a nevét. Hookernek is alig (egy INT-je és egy leütött mély passza volt), szóval ez nem feltétlenül jelent rosszat, de azért érdekes, mert Odum nevét viszont naponta többször is olvasom. Még a végén ő lesz a következő Kenny Moore?

Végül egy kis fun fact / cool moment: Mathis kilátogatott a mai edzésre is, sőt az edzés befejezése után kint maradt a pályán, mezt húzott és Houstonnal párban, ketten tanítgatták a fiatal rushereket a szakma apró trükkjeire.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A kiadott infók szerint Sheard tegnapi térdsérülése "enyhén súlyos". Részletek nincsenek, hogy pontosan ez mit is jelent. Csak annyit mondtak, hogy nem season ending. Ebbe én azért belehallom, hogy idény kezdetre nem lesz egészséges.

A következő pár nap sok mindent elárul majd. Ha IR-ra kerül, a fél idény is rámehet mire visszatér. Ha nem, akkor kevesebb.

Ma megvolt az első full pad edzés. Sok mindenkit kiemeltek, de ilyenkor mindenki sztár még. Talán Campbell és Moore dícséretét érdemes komolyabban venni, több mindenért is kaptak pacsit, és sok játékban benne voltak. Sérülésről nem szólt 1 tweet sem, valószínűleg olyan sérülés amit az oldalvonalról észrevettek volna, nem történt.

Ja, és Luck ma nem edzett. Maintenance nap.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez nagyon jól sikerült:
Tony Adams
Ballard érkezése óta nem csak a szakmai stábot, de gyakorlatilag a teljes média stábot is kicserélték. Ballard és Irsay keze is benne van, de nem tudom, hogy ki volt a kezdeményező. Mindenesetre a változás nagyon komoly pozitív irányba. 1-2 évvel ezelőtt a Colts média csak kullogott a többi csapaté után, social network megjelenésük lényegében nem volt, saját készítésű anyagaik szökőévente jöttek ki, az egész nem állt másból, mint Irsay időnkénti tweetjeiből, meg egy heti 3 percel inside the Colts "műsorral", ami egy híradó sporthírei közötti hírblokkal volt kb egyenlő. Plusz a kötelező interjúk (meccs után, meccs előtt) voltak még fent és kész.

Ehhez képest most egy teljes stáb dolgozik csak az írott social network (twitter, insta, fb) tartalmon, egy másik külön stáb saját produkciókat forgat (a draft film egész kiváló volt), a nyári offseasonon kívül egész évben minden nap saját készítésű 15-20 perces podcasttal jelentkeznek (ez hivatalos csapat podcast, nem a többire gondolok amit mások csinálnak). Külön felelősök vannak kinevezve a PFF-el, Bleacherrel, CBS-el, a The Atletic-el, stb. való együttműködés tartására, stb.

Szóval ezen a területen is nagyot változott a helyzet, jó irányba. Szerencsére.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 194 — Colts Fan
Ez nagyon jól sikerült:

 twitter.com/Colts/status/1155130723680116738
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 194 — Colts Fan
Meghaltam. 😀

 twitter.com/Colts/status/1154043624394391552

 twitter.com/Colts/status/1154029375400140801

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Fountain is lekerült a PUP listáról. Elvileg Ware-en kívül mindenki edzhet.

Ettől függetlenül az első napokban ne számítsunk nagy pálya túrásra, mert Ballard és Reich is elmondták, hogy csináltak egy offseason elemzést és az jött ki, hogy a TC sérülések zöme az első 7-10 napra esik. Emiatt fokozatosan fog csak emelkedni a terhelés. Az összes olyan játékost pedig, akik valamilyen okból sérülésből térnek vissza - beleértve Luckot, Caint, Geatherst, Doyle-t stb. mind -, exta óvatossággal kezelik majd az első napokban.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ajayi-val csak az a gond, hogy hozzá képest még Mack is egy elkapó művész. Ha ő pályán van, akkor vagy fut, vagy blokkol, coverage képes védőt fölösleges ráállítani. Ha Mack kiesne, remek backup plannek gondolnám, de csak úgy, hogy akkor szedjük majd fel ha Mack helyére jöhetne. Addig inkább Ware, aki viszont Hines után kb. a legjobb elkapó a backfielden, kifejezetten jó kézzel.

Feltéve persze, hogy Ware egészséges tud maradni. Ha nem, az teljesen más szitu.

Update: Igazoltunk egy új RB-t ma. Ha rá akarnánk menni Ayajira, akkor is hoztuk volna? Az az érzésem, hogy nem.

 twitter.com/TheColtsWire/status/1154126588310511616

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ajayi ma hivatalosan is zold utat kapott az orvosoktol, a terde rendben van. A draft elott a Colts eleg sokszor telefonalgatott vele, azt pletykaltak, kivarjuk, mi van a terdevel. Azota viszont jott Ware, ugyhogy papiron Ajayi helye mar nincs meg, viszont Ware alapbol izomserulessel bajlodik, es allitolag hetekig nem is keszulhet a csapattal, szoval a TC egy reszeben is kulon gyakorlatozik majd gondolom.

Itt viszont Ajayi ujra kepbe johet, mivel egyes forrasok szerint Ballard es Ajayi azota is tartotta es tartja a kapcsolatot. Szerintem baromi jo lenne az RB-corpja a Coltsnak, ha Ajayi is alairna ide. Jobbnak tartom Ware-nel, sot, igazabol szerintem siman #2 futo lenne, mivel Wilkinsnel is jobb, Hines pedig alapbol inkabb elkapo, mintsem futokent szetterhelheto valaki.

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nelson és Taylor Lewan nagy spanok lettek. Volt már közös fürcsi, közös piknik, közös dalárda, minden. A minap Lewan podcastját reklámozta a hősünk twitteren, facebookon, stb. Lewan-t most meszelték el 4 meccsre, kokszolt a szentem. Remélem Q ebből a buliból kimaradt. 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Quenton pedig az új arca alapján már veteránnak érzi magát. 😊

(Szerintem jobb így, mint csupaszon. Bár kétségtelenül volt bája annak is, hogy tizenötéves tejfelesszájúnak kinézve pancake-elte a Clowney féléket. 😊 )

 twitter.com/Colts/status/1154043624394391552
peterk2005
Én egészen más szót használnék erre 😀
Wyatt
#legend

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Quenton pedig az új arca alapján már veteránnak érzi magát. 😊

(Szerintem jobb így, mint csupaszon. Bár kétségtelenül volt bája annak is, hogy tizenötéves tejfelesszájúnak kinézve pancake-elte a Clowney féléket. 😊 )

 twitter.com/Colts/status/1154043624394391552
peterk2005
Én egészen más szót használnék erre 😀

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Quenton pedig az új arca alapján már veteránnak érzi magát. 😊

(Szerintem jobb így, mint csupaszon. Bár kétségtelenül volt bája annak is, hogy tizenötéves tejfelesszájúnak kinézve pancake-elte a Clowney féléket. 😊 )

 twitter.com/Colts/status/1154043624394391552

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mi sem bizonyítja jobban, hogy közeledik a szezon, mint az, hogy Captain Andrew Luck újra aktiválta magát. 😊

 twitter.com/CaptAndrewLuck/status/1154028466183917568


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)