Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amíg ügyködsz, itt egy kis olvasnivaló a szünetekre. 😊

Peter King minden évben elmegy két hét szabira ilyen idő tájt, és a két hétre "kölcsön adja" 2 általa választott embernek az NBC-nél futó, heti egyszer megjelenő "Football Morning in Amerika" kolumnáját, hogy vendég tollnok-ként írják meg a heti cikket. Idén Chris Ballardot kérte fel, aki elvállalta.

Egyébként nem csak Colts fanoknak ajánlott írás, hanem mindenkinek akit érdekel a GM munka, mert igazi ritkaság, hogy egy aktív, dolgozó GM saját maga személyesen ilyen terjedelemben és részletességgel beszéljen (írjon) a munkájáról. Ballard a scoutingról és a draft folyamatról ír a cikkben.

 profootballtalk.nbcsports.com/2019/07/08/chris-ballard-colts-scouting-draft-nfl-fmia-peter-king/


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Utykodok egy ideje egy 53as joslaton, de meg nem tudtam veglegesiteni. Kinti "szakik" kozul tobben is csak 3 futot varnak az 53ba, en sztem 4 lesz (Williams nalam is aki kiesik).
Ebron Funchess erkezesevel lehet tenyleg inkabb elengedheto, de Doyle serulesei es fizuja miatt is ugy erzem kikerulhet. Nem injury prone es nem is keres brutal sokat, de ra gondoltam (plusz mert nem Ballard hozta 😀 de nyilvan ezert nem raknak ki).

Ballard mellett Eberflusek is a pass rusht emeltek ki, mint ahova kell az erosites. Jott a masodik korben Banogu aki ugy nez ki DE lesz nem pedig SLB. Plusz ott van Turay, Houston es Muhammad, meg baseben akar meg Lewis is, akik jobbak pass rushban mint Sheard.

Tudom h nagy rotacio lesz, de ha jelentos snap szamot akarunk adni a fiataloknak akkor nalam Sheard aki kiesik (szinten fizuban is o keres "sokat", es nincs utana dead money).

Van egy olyan erzesem nekem is h 5 LB lesz max rosteren (Leonard, Okereke, Walker, Adams es Speed), illetve 5 safety (Hooker, Geathers ha egeszseges, Farley, Willis es Tell, akit CB-nek szanunk, de sztem kap majd szerepet safetykent is, mint ahogy Quincy is jatszott nickelben).

Plusz Banogu is mehet neha LB-bol pass rushra v akar coverbe egyertelmu passz szituknal.

Szoval tobb "hibrid" jatekos a vedelemben, igy base es nickel v dime kozott nem lesz akkora difi pl emberanyagban, meg lehet is oket varialni.


Itt osszeszedtem ki hogy/mikor kerult hozzank 😊 ha megosztjatok masokkal azt megkoszonnem!

 borbinho888.wixsite.com/football247/post/77-is-the-magic-number-the-ballard-method

Ja es meg a legutobbi irasodra Peterk, Garcia sztem "rosteren lesz", mert amig eltiltott addig nem szamit az 53ba.

Durva lesz h mar az 53as keretnel is lesznek olyan tavozok akik mashol sztem siman rostert fognak, de h hetrol hetre hogy fog kinezni a 46 aki aktiv lesz, az meg komolyabb lesz.

Fun fact, a 90es roster atlag eletkora 25.18ev, Vina nelkul 24.95 😀

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Három draftból 26 játékos. Az kicsit több, mint 8.5 játékos per draft. Alap esetben ugye 7 pickje van egy csapatnak, szóval Ballard eddigi success rate-je 100% + 1.5 játékos per draft.

LOL. 😀 Na jó, ebből a 26-ból kb. 5 nem fog keretre kerülni, mert egyik draftolt kiszorítja a másikat. Akkor lesz 3 év alatt 21 játékos. Az éppen draftonként 7 lenne, de abban ugye már 2 évnyi lemorzsolódás is benne lesz.

Mondjuk ezt a trendet kb. lehetetlen lesz folytatni. Már idén sem lesz könnyű keretre kerülni az újoncoknak. Jövőre is lesz ugye egy extra 2. körünk, úgyhogy megint legalább 4-et fogunk a top100-ban húzni. Jövőre a 3.-4. körtől lefelé tényleg véreset fog minden draftoltunk p*sálni, hogy keretre kerülhessen. Ergó a draft class fele eleve már inkább csak PS esélyes, mint roster esélyes lesz.

u.i.:
A három spojlerezettből szerintem az első biztosan maradni fog jövőre is. A második valószínűbb, hogy marad, mint megy ... hacsak nem jön egy masszív upgrade FA-ról, de ki jön jövőre piacra aki elérhető lesz? (Clowney nekünk nem fog kelleni szerintem). A harmadikat én is távozónak tippelem. TE poszton én inkább a másik pro-bowlert tippelem távozónak, akármennyire is szeret itt. Ha Alie-Cox kinőné magát elkapóként, őrá lenne a legkevesebb szükségünk. A spojlerezett sokoldalúbb, hasznosabb játékos és TE-nek nem is idős még annyira, hogy ne legyen még jópár év benne ezen a szinten.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
13 darab jatekos van a 90es rosteren aki Ballard elott is nalunk volt.
Ebbol Clark, Haeg, Rogers, Geathers, Farley es Milton eseteben is benne van h nem fernek majd be az 53ba. A maradek azert talan befer valahogy (Luck, AC, TY, Doyle, Kelly, Vina, Rhodes).

2 playa jott csere utjan, 8at claimeltunk, 26 sajat draftolt es 41 free agent igazolas.

Plusz Basham, Banner akik kozepso korosek voltak '17-ben de mar reg nincsenek nalunk. Ugye azon a drafton meg a regi scout csapat volt akiket utana szelnek is eresztettek.

Harom nagyobb nevet/tavalyi kezdot varok akit sztem lehet h elkuldunk/elcserelunk majd, de meg nagyon korai
| Doyle, Sheard es Geathers |

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jó játék ilyenkor találgatni, hogy ki hullik ki, ki marad, hogy aztán majd 1-2 esetnél jól pofára essünk szeptember elején, ahogy tavaly pl. Simon esetén. 😀

Én is úgy vagyok vele, hogy 4. kör és előtte azért valószínűleg mindenki keretre kerül - Willis, Speed is -, de őszintén szólva az se lepne meg már nagyon, ha mégse. Ballard megmondta, kell neki a sok pick, hogy lődözhessen a táblára, de a sok dartnak az az eredménye, hogy előbb-utóbb el kell és el is lehet kezdeni nem pátyolgatóst játszani. Ha egy 3. körös nem fér be, hát nem fér be, mert van jobb, szelaví.

A Green féléket pedig megpróbáljuk PS-ba csempészni, aztán ha nem megy, akkor nem megy. A PS is limitált, kell minimum 1 QB (sztem ha nem balhézik és nem viszi el más akkor Kelly), a maradék 9 helyre pedig lesz vagy 15 olyan jelentkező, akiket, ha nem fognak rostert, simán szívesen visszahoznék. Szóval ha elvisznek közülük 3-4-5-öt, akkor is marad elég.

Ezzel együtt szerintem a DL, ha sérülés nem lesz, 95% valószínűséggel adott. Az a tízes lesz akiket Borbinho felsorolt. Szerintem 5 LB, 5 CB és 5 safety fog rosterre kerülni, de a végső számra szerintem nagy hatása lesz annak, hogy spec teamben ki hogyan alakít. Mert pl. Chris Miltont egyértelműen az tartja rosteren, hogy remek gunner. De ha találunk valakit aki hasonlóan jó és közben még poszton is bevethető, Miltonnak máris annyi lehet. Ha viszont nem, akkor lehet az, hogy 6 CB és 4 S és akkor a Willis, Farley, Odum hármasból valaki megy. Sőt, esetleg Geathers megy.

Idén szerintem 5 LB-nél nem fog kelleni több, hiába is mondta Ballard, hogy volt már olyan is, hogy 6 meg 7 LB-t vitt rosterre. Idén szerintem nem fog, mert nagyon kell máshol is a roster spot, és ötnél több nem is igazán kell. A Leonard, Walker, Okereke hármas betonbiztos, ők elosztják a 2 "állandó" LB poszton a snapeket. Hozzájuk csatlakozhat egy negyedik rotációs emberke a Speed, Skai Moore, Franklin hármasból. Strong side-ra pedig marad 1 ember (sztem Adams). Nem kell több arra a 20% snapszámra, mert többen is kimehetnek ha kell, ráadásul Banogu is betehető ha úgy hozza a helyzet. Sérülés esetén persze mindenki lép egyet előre.

Támadó oldalon, RB poszton szerintem Ware tuti rosterre kerül, ő azért Kansas Cityben volt olyan jó, hogy megkapja a második ember szerepet Mack mögött. Elkapásban is jó a srác. Hynes helye biztos mint 3rd down/gadget, és akkor van még Wilkins és Williams. Williams-t egyszer se láttam még, csak Ballardot hallottam róla áradozni, de fogalmam sincs, hogy ez mit jelent. Preseasonban majd meglátjuk. Mindenesetre állítólag Wilkins is felpakolt magára izmot rendesen, úgyhogy én egyelőre rá teszek, mint #4, amíg Williams-t nem láttam.

A way too early jóslatom jelenleg így néz ki. Valószínűleg nem ez lesz, mert 4TE, 6WR és csak 9OL-t írok, ráadásul beírtam Garcia-t aki 4 meccs eltiltással kezd, szóval nem is logikus. Ha Garcia rostert fog, szinte biztos, hogy 10 OL-el indulunk. Szóval ez nem feltétlenül cut napi, hanem inkább amolyan szezon-roster féleség:
- QB: Luck, Brissett
- RB: Mack, Ware, Hynes, Wilkins
- TE: Doyle, Ebron, Alie-Cox, Travis
- WR: Hilton, Funches, Rogers, Campbell, Cain, Pascal
- OL: Castonzo, Nelson, Kelly, Glowinsky, Smith + Garcia, Webb, Haeg, Boehm
- DL/edge: Borbinho tízese
- LB: Leonard, Walker, Okereke, Speed, Adams
- CB: Desir, Moore, Wilson, Ya-Sin, Collins
- S: Hooker, Geathers, Odum, Farley, Willis

Azaz - ha nincs komoly sérülés, akkor - kihullik a korrábban rostert fogók közül a WR Fountain, Marcus Johnson, Chris Hogan, az OL-ból Clark, Andrews, Poehls, a CB sorból Chris Milton, és Hairston, a LB sorból Skai Moore és Franklin, a rookie draftoltak közül pedig Green, Tell, Barton. Collinsnak megelőlegeztem a bizalmat, már csak a poén kedvéért is, hogy egy volt superbowl kezdő (és a superbowlon a csapat legtöbb tackle-jét csináló) játékos legyen a #5 cornerünk. 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Eleg telitett lesz a DL.
Szelekre Sheard, Houston, Muhammad, Turay, Banogu, kozepre Hunt, Autry, Lewis, Stewart, Ward.
Ez 10 es a draftolt Green is ott van meg.

Ot (Green) meg Tellt josoljak, hogy megprobaljuk majd PS-be tenni. De valszeg Willis miatt Odum/Farley is bajban lesz. Bar egyelore Willis aki 3.csapattal edzett, de 20 helyet ment fel erte Ballard, meglepne ha 53ba ne kerulne be.
LB sorban is lesz tavozo, valszeg a tavalyi 7.korosok meg az UDFA-k (Franklin, Moore meg Adams). Okereke meg Speed valszeg rosteren lesznek (mint Mike es Will backup).

Egy ilyen sub package DL azert speedben elegge ott lenne:
Banogu-Lewis-Autry-Turay

Es a legfontosabb, hogy tudjuk rotalni ezerrel a DL-t, es most mar az LB sorban se lesz (akkora) visszaeses ha Leonard v Walker lemegy pihenni par snapet.

Competition, competition, competition

Nagyon adom, hogy nem azt kell nezni, mi honnan kukazhatunk PS huszart, hanem h tolunk kik nem fognak beferni az 53ba.
Ettol fuggetlenul egy backup OT-t adnek azert waiverrol.
Borbinho
Olyan beteg rotalgatas, meg kiserletezgetes lesz, hogy szerintem nem egyszer a 270 fontos end lesz betolva DT-be. Lesz itt minden, mint a cirkuszban. Kivancsian varom a vedelmet.

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Eleg telitett lesz a DL.
Szelekre Sheard, Houston, Muhammad, Turay, Banogu, kozepre Hunt, Autry, Lewis, Stewart, Ward.
Ez 10 es a draftolt Green is ott van meg.

Ot (Green) meg Tellt josoljak, hogy megprobaljuk majd PS-be tenni. De valszeg Willis miatt Odum/Farley is bajban lesz. Bar egyelore Willis aki 3.csapattal edzett, de 20 helyet ment fel erte Ballard, meglepne ha 53ba ne kerulne be.
LB sorban is lesz tavozo, valszeg a tavalyi 7.korosok meg az UDFA-k (Franklin, Moore meg Adams). Okereke meg Speed valszeg rosteren lesznek (mint Mike es Will backup).

Egy ilyen sub package DL azert speedben elegge ott lenne:
Banogu-Lewis-Autry-Turay

Es a legfontosabb, hogy tudjuk rotalni ezerrel a DL-t, es most mar az LB sorban se lesz (akkora) visszaeses ha Leonard v Walker lemegy pihenni par snapet.

Competition, competition, competition

Nagyon adom, hogy nem azt kell nezni, mi honnan kukazhatunk PS huszart, hanem h tolunk kik nem fognak beferni az 53ba.
Ettol fuggetlenul egy backup OT-t adnek azert waiverrol.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Banogu nem LB lesz, hanem end. Erdekes kiserlet, kivancsi leszek erre.

több mint 4 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 653 — Illegális gyakorló
Szerintem van annyira uborkaszezon, hogy bemásoljam ide a legújabb szerzeményemet 😀


több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 194 — Colts Fan
 www.colts.com/news/kenny-moore-on-saving-the-dog-that-saved-its-owner-it-was-up-to-me
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 194 — Colts Fan
Beszéljünk végre a fontos dolgokról:

 eu.indystar.com/story/sports/nfl/colts/2019/06/18/sports-anchor-larra-overton-joins-colts-content-broadcast-team/1486922001/
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
 twitter.com/RobotAndAIWorld/status/1139099944780992512

Ballard helyében elcserélném egy 2. körös pickért egy QB needes csapatnak. 😊
Tony Adams
Kb olyan mobilis mint Eli Manning, de egy jo OL mogott talan meg jobb is lehet
Borbinho
A cannon arm viszont megvan.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
 twitter.com/KBowen1070/status/1139635048733433857


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 twitter.com/RobotAndAIWorld/status/1139099944780992512

Ballard helyében elcserélném egy 2. körös pickért egy QB needes csapatnak. 😊
Tony Adams
Mondjuk nem artana szolni neki, hogy a nyomas ket masodperc alatt megérkezik, ugyhogy mozogjon ki a zsebbol. De a jo oldala, hogy barki raugorhat, nem fog beszarni.

több mint 4 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Nem robotabb a mozgása, mint Peytonnak, aki még a QB challange-en is snapból indult 😀


több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/RobotAndAIWorld/status/1139099944780992512

Ballard helyében elcserélném egy 2. körös pickért egy QB needes csapatnak. 😊
Tony Adams
Kb olyan mobilis mint Eli Manning, de egy jo OL mogott talan meg jobb is lehet

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 194 — Colts Fan
 twitter.com/RobotAndAIWorld/status/1139099944780992512

Ballard helyében elcserélném egy 2. körös pickért egy QB needes csapatnak. 😊
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Így is lett. Csak nem 4, hanem 5 év. Átlagra stimmel, évi 7, max 8.

 twitter.com/JoelAErickson/status/1139249426327752704

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ne zavarjon, mert nem slot receiver 😊

Btw, a Raiders adott évi 10.5 misit egy nickel DB-nek, és 16.5 misit egy RT-nek. Szóval én már azon sem lepődnék meg, ha mégis ott játszatnátok végül őt 😊

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Zavart ez a "legjobban fizetett slot receiver corner", mert két év van még neki a RFA tenderrel, így egy valóban 1-1-ben csúcsgázsis szerződésnek semmi értelme. Még mindig nincsenek számok, de a lenti tweet alapján és Rapaport tweetjét újraolvasva, azt hiszem értem, hogy miről lehet szó. Ha tényleg értem, akkor Papaport tweetjében nem véletlenül van ott az az "on new money" kitétel a legjobban fizetett slot receiver corner szöveg mögött. Szerintem ez azt jelenti, hogy csak a kiterjesztett évekre - 2021-22 - kapja ezt a legmagasabb fizut, a következő két évre még nem. Egyszerűen összevonták az idei rookie szerződésének utolsó évét, a jövő évi (várhatóan első körös) RFA tendert, és hozzácsaptak még két évet, ahol a - jelenlegi áron - a legtöbbet keresi majd. Azaz 6-700 ezer (2019), kb. 5 milla 2020-ra (ennyi kb. az RFA tender), és még két magas fizus év. Amit leátlagolnak, és kijön egy átlagban jóval alacsonyabb összegű contract, mintha két év múlva kötnék. A 12-13 milla helyett - ami a legmagasabb fizut jelentené - átlagban akár 8 milla körülre is leeshet. Vagy még az alá is, mert a következő két év nagyon alacsony, sokat fel tud szívni. Egyszerűen Moore megkapja a pénzét 2 évvel előbb, Ballard meg le tud könyvelni a 2021/22-es pénzekből egy csomót idénre és jövőre. Ha nem sérül le és jól játszik, win-win. Ja, és úgy tűnik, hogy nem is Moore ügynöke kezdeményezte a dolgot, hanem a Colts/Ballard.

 twitter.com/HolderStephen/status/1139195254198996992

És még a locker room is boldog, van miért hajtani a többieknek:

 twitter.com/LockedOnColts/status/1139172920075276289

Egyelőre persze csak spekulálok, várom a végső számokat.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
En tenyleg imadom Irsayt. Egy jo forma, aki csinal baromsagokat, de imadja a focit, imadja a csapatat es mindent megtenne, hogy sikeres legyen a tarsasag. Szivvel-lelekkel ott van a csapat, Reich es Ballard mellett, de foleg azota van ez folyton igy, miota Grigsonek leleptek.

Es imadom azt is, hogy Ballard meg Reich is allandoan foszereplo, tokeletesen dolgoznak egyutt, minden mozzanatukat szorosan a csapattal csinaljak vegig. A Ballard-fele Colts edzesei meg esemenyei lattan az embernek tenyleg az az erzese, hogy Indianapolisban egy teljesen uj felfogas es oltozoi legkor van. Mint egy CSAPAT. Nem az, mint ami Grigsonnal volt, hogy szinte csak a holt szezonban ment le az edzesekre, akkor is az arc es a fenyites ment, Paganora, de mindenki masra is szart magasrol, a jatekosok meg gyuloltek es kis tulzassal menekultek elole. De a tobbi edzo is. Jo latni, hogy ilyen osszhangot is ki tudtak alakitani a Coltsnal, foleg azok utan, hogy mekkora cirkusz volt az FO-ban, meg Reich is ugymond leesett nekunk JMD helyere, Ballarddal viszont nagyon egy huron is pendulnek.

Manapsag ezert is szeretek jobban barmilyen videot nezni a csapat haza tajarol, mert erezheto ez a plusz a levegoben.

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Irsay meg kezdi egész jól összeszedni magát. Már nem is olyan görbe, mint egy 90 éves mamóka. 😊

 twitter.com/Colts/status/1138963849116311552


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez azért meglepett. Moore nagy pozitív meglepetés volt - a pff szerint a 2. legjobb slot corner volt tavaly -, ráadásul amolyan "bébi" Chris Harris, aki amellett, hogy slotban jó, szélen is tud játszani. De nem voltunk rászorítva, hogy most hosszabbítsunk, lett volna még egy évünk kideríteni, hogy kifutott év volt-e, vagy tényleg ennyire jó lesz a srác.

Nagyon bízhatnak benne, ha ilyen korán megdobták egy hosszabbítással. Ha beválik, ha tényleg kinövi magát egy Harris-é, akkor nagyot nyerhetünk vele, mert akkor 1-2 év múlva tuti, hogy jónéhány millióval többért tudtuk volna csak megtartani.

Nos, akkor Desir 3, Moore 4 (v. 5?), Quincy Wilson még 2, Rock Ja-Sin pedig 4 évre a miénk. És összesen fognak körülbelül annyit keresni, mint egy liga elit free agent corner. Magamat tudom ismételni csak: ha beválik ez a társaság, nagyot nyerhetünk velük.

(Ja, és ez 4 ember. Szerintem 5 safetyt fogunk vinni, így 5 CB-nél nem lesz több rosteren. Nagy meccs lesz azért az 5. helyért Collins, Hairston, Milton között. Marvell Tell-t meg lehet, hogy IR-ra kell pakolni, nehogy elvigyék waiverről.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 194 — Colts Fan
Szeretem ha előre gondolkodunk, egy jó frontloados szerződést kapott remélem.
Kedvelem a hasonló sztorikat, UDFA-ból jól fizetett és megbecsült NFL klasszis. 😊
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Colts signed CB Kenny Moore to a four-year extension through 2023.
empty taxi
Gigalike!
Kivancsi vagyok a szamokra, lehet iden nagyobb cap hit? Nem szokott magy signing bonust adni Ballard

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."