Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Rhodes egyébként érdekes eset, aki esetleg nem tudná ki fia borja is a srác. Egy linebackerből konvertált snapperről van szó, aki ért a blokkoláshoz is. Sőt, első évében pár meccsen még gunnert is játszott (nem nálunk). Szóval lehet rá számítani azok után is, hogy feladta a snapet.
peterk2005
És ez kivételes amúgy? 😊

Szerkesztette: Wyatt

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Luke Rhodes, a longsnapperünk is kapott egy 4 éves hosszabbítást. 4 év 4.85 millió, évi 1.2 átlagban. Ezzel a liga legjobban fizetett longsnappere lett. És még azt mondják, hogy nem fizetünk csúcsgázsit. 😀

Rhodes egyébként érdekes eset, aki esetleg nem tudná ki fia borja is a srác. Egy linebackerből konvertált snapperről van szó, aki ért a blokkoláshoz is. Sőt, első évében pár meccsen még gunnert is játszott (nem nálunk). Szóval lehet rá számítani azok után is, hogy feladta a snapet.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
uatu Indianapolis Colts 905 — uatu@freemail.hu
Kibaszott jo amugy, Luck kiuli az egesz minicampet is a vadliserulese miatt. Ugy kezdtek meg hetekkel ezelott, hogy apro huzodas, most meg hetek ota nem is edzett emiatt semmit. Akkor megsem annyira apro huzodas.
Stez
Inkább most pihentesse, mint januárban.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kibaszott jo amugy, Luck kiuli az egesz minicampet is a vadliserulese miatt. Ugy kezdtek meg hetekkel ezelott, hogy apro huzodas, most meg hetek ota nem is edzett emiatt semmit. Akkor megsem annyira apro huzodas.

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ja, és Antonio Garcia 4 meccses eltiltást kapott PED használatért. Nagyon játszani akart a srác valahol ezek szerint, de így lehet, hogy nem nálunk fog. Báár, ha úgy teljesít, ahogy a betegsége előtt kinézett, és nincs sérülés a kezdő falban, akkor én simán bevállalnám azt a 4 meccset, mert akkor akár Castonzo utódja lehet belőle majd.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Rigo szerződése 4 év 11.6 millió lett. Először kicsit csodálkoztam, hogy miért is hosszabbítottunk vele ilyen hamar, hiszen még 2 évig játszhatna, idén néhány százezerért, jövőre meg RFA tenderrel, de így értem. Szépen elosztottuk 5 évre a 4 éves contractot, előre véve pár milla cap terhet, így utána 4 évig potom 2 milla lesz a cap hitje. Már jövőre olcsóbb lesz, mintha egy 2 körös RFA tendert raktunk volna rá.

Punter, nem egy nagy tétel, de szeretem ezt az előre gondolkodást. "Úszunk a lében" de Ballard így is odafigyel még ilyen apró pénzeknél is a hosszú távra. Szerintem már Kellyvel is hosszabbítottunk volna, hasonló módon, ha nem lenne a sérülés kérdőjel nála. De szerintem ha idén nem sérül le, akkor még az idény vége előtt meg fogjuk lépni, hogy tudjunk előre hozni néhány milla cap hitet, így ő is olcsóbb lehet utána, mint a piaci ára egy ilyen centernek.

Lucknak pedig még 2 éve van, jövőre lesz a legnagyobb cap hitje (28 milla), az utolsó évében viszont csak 21 milla már a fizuja. Az ő contractjához is hozzányúlhatunk akármikor, akár már ő is idén kaphatna hosszabbítást - megtoldva az ideivel együtt három évet mondjuk még hárommal, és elosztva a cap hitet, de szerintem vele érdemes várni. Ha jövő idény közepén / végén hoszabbítunk, akkor már 4 évvel lehet majd megtoldani, úgy, hogy a feltételezett 35+ körüli fizuját el tudjuk úgy osztani, hogy átlagban 30-ra ill. picit alá jön majd ki.

Ha jövőre nem kezdünk bele valami egészen bolond igazolgatásba, akkor a Colts cap szitut pár évig elrontani is nehéz lesz. Úgy, hogy közben már jónéhány saját, most még rookie-t is megfizetünk majd, beleértve Hookeréket is (a 2017-es classt). A dolog majd a 2018-as class, 2022 környékén kezd majd érdekes lenni, amikor jönnek Nelsonék. Nelson mellett Leonard, és ki tudja, hogy Cain, Turay, Lewis, stb. közül ki lesz csúcsgázsis játékos akkorra. Akár 4-en, 5-en is lehetnek majd. Igaz, addigra a mostani "nagy pénzes" veteránok (Hilton, Castonzo, Houston) vagy kikopnak majd, vagy jóval olcsóbbak lesznek, befejezni a pályafutásukat itt. Mint Reggie volt az utolsó három évében.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 192 — Colts Fan
 twitter.com/JimNagy_SB/status/1138060432428736513
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/pjsaturday63/status/1137704212928876544?s=19

Imadom ezt a videot ezzel a zenevel, es ezzel a taggel foleg 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azért aki egyszer megtanult dobni, az nem felejti el hamar. Reich labdáiban még így ötven fölött is több spin van, mint Manningéban volt. 😀

 twitter.com/brettbensley/status/1135993756325502976

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Valami ilyesmire gondolok, csak további nyilacskákkak 2019-be. 😊

 twitter.com/PFF_Colts/status/1132082086335139842

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
6, illetve Houstonnal most már 7 Colt volt a pff szerint a 2018-as all-clutch-teamben.

Ha ebbe még bele tudna nőni a fiatal secondaryból 1-2 játékos (jelölt lenne bőven: Jas-sin, Wilson, Hooker), izmos egy társaságot alkothatna, már 2019-ben is. (Azért már, mert én még mindig úgy kalkulálok, hogy ez a csapat 2020-2021 környékére futhat majd ki igazán. Minden ami előtte jön, ajándék.)

 www.profootballfocus.com/news/pro-the-2018-nfl-clutch-team


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Közben Rigóval hosszabbítottunk. A részleteket még nem láttam. Nem miatta fogunk cap hell-be kerülni, úgyhogy tulajdonképpen mindegy is. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Majdnem megkérdeztem, hogy ki az a Javon Patterson. Megvan a hátránya annak is (legalábbis nálam), ha évente 10+ embert draftolunk. 😀

Hát "megoldotta", hogy megkapja az első éves pénzét. Lesz még pár fijatal aki IR-n végzi idén szerintem, még roster cut előtt. Mondjuk Pattersonnak valódi oka is van rá. Ő legyen az utoltsó ilyen Colt idén.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Javon Patterson elszakitotta a terdszalagjat. IR-re megy, nem jatszhat az idenyben. A hirek szerint Belichick keze van ebben is.

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az NFL készített egy kisfilmet Luck-al, Baldinger a beszélgetőpartner, a kisfilm gamepass előfizetéssel megnézhető. Sajnos az egészet nem tudom linkelni, de egy 7 perces részletet kiraktak belőle twitterre:

 twitter.com/NFL/status/1135879579988516864


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
McCoy 8 millioert alairt a Panthersbe. Ez nem veszes penz, ennyiert ide is johetett volna szvsz. Mondjuk esely nem volt ra, twekintve, hogy Ballard meg csak vizitre sem invitalta meg.
Stez
Teljesen mindegy, mert a Ravensbe sokkal többért nem ment el. Egyértelmű, hogy a Tampa Bay csoportjában akart maradni

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ballard láthatóan nagyon elégedett a fal belsejével így is, hogy nincs ott Stewarton kívül egyetlen nagyember sem, Woods is elment. Majd meglátjuk. Tavaly jók voltunk futás ellen így is a gyors LB-knek köszönhetően, de azért pici aggodalom van bennem, hogy ha bejön 1-2 sérülés, hogyan fogjuk majd a futást megfogni.

Mondjuk a futás miatt 8+ millát én sem adnék ki. Ha lyukat éreznék akkor inkább megtartanám Woods-ot negyedannyiért még 1 évre. Csak, ugye rá már tavaly se nagyon volt szükségünk, Stewart és a többiek kijátszották év végére a csapatból.

Mindegy, amíg Autry, Lewis, Ward, Hunt egészségesek, addig megoldják ők is. Ballardot ismerve, ha lesz 5. belső falember is a rosteren, az valami fiatal kukázmány lesz majd, mint tavaly Glowsinsky volt az OL-ben.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
McCoy 8 millioert alairt a Panthersbe. Ez nem veszes penz, ennyiert ide is johetett volna szvsz. Mondjuk esely nem volt ra, twekintve, hogy Ballard meg csak vizitre sem invitalta meg.

több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 192 — Colts Fan
 twitter.com/AdamSchefter/status/1135509811330801665
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kelly 2 meccses eltiltást kapott. Nem új balhé, most kapta meg a múltkori jófejségéért a verdiktet. 😊

Két meccs ... éppen azon a határon van, hogy ha teljesít, esetleg rosteren maradhat. Vagy megy PS-ba, aztán ha valaki elviszi, vigye.
peterk2005
Bakker azt hittem Ryan Kelly. Nem is értettem miért akarod elküldeni 😀
dugo93
Eloszor en is megijedtem, egybol a centerunk jutott eszembe, hogy vajoh mi a fenet csinalt. Csed szerintem tutira PS-jatekos lesz, szetdraftolta magat Ballard, sok az igeretes fiatal, akiket nem eri meg PS-be rakni es kockaztatni, hogy elvigyek, Kelly meg negyedik szamu iranyito lesz, raadasul ugy, hogy a harmadik szamu Phillip Walkert is allandoan a PS-be pakolgattak Ballardek. De edzeseken is rendre a jobb csapattal gyakorol, mint Kelly, ugyhogy Csed szvsz meg ot sem fogja tudni kijatszani, iden biztosan nem.

Viszont en birom Kellyt, egy dolog, hogy imadom, hogy alkoholista, de az OTA-kon sokat nyilatkozott, egyertelmuen az jon le, hogy a srac tudja, hogy a balheja utan neki ez az utolso dobasa, illetve allandoan Ballardeknak halalkodik, hogy adtak neki egy eselyt. Kussban van, dolgozik, kuzd. A mentalitasa jo, tetszik.

több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Kelly 2 meccses eltiltást kapott. Nem új balhé, most kapta meg a múltkori jófejségéért a verdiktet. 😊

Két meccs ... éppen azon a határon van, hogy ha teljesít, esetleg rosteren maradhat. Vagy megy PS-ba, aztán ha valaki elviszi, vigye.
peterk2005
Bakker azt hittem Ryan Kelly. Nem is értettem miért akarod elküldeni 😀

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Alie-Cox-al kapcsolatban egy kis funfact, hogy tavaly Doyle sérülése után snapszám alapján ő volt a #1 TE. 😊 Több snapben volt pályán, mint Ebron.

Szóval, ha tényleg megtanult route-ot futni, akkor nem rosszak az esélyei, tekintve, hogy az elkapással aligha lesz gondja, hiszen kosaras volt. Ha elég jó évet zár, és nem is sérül le, akkor azt is el tudom képzelni, hogy mindegy, hogy Doyle / Ebron milyen jó idényt zárnak, nem mindkettőt igazoljuk vissza.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Doyle hianyaban Alie-Cox is jatszogat a kezdoknel az OTA-n. Odaig es vissza vannak a teljesitmenyetol, allitolag hatalmas kiraly.

Kivancsi leszek, elesben ebbol mit latunk majd, az ilyen OTA-, meg TC-menokkel tele a padlas altalaban, de a legtobben tetmeccsen igen halovanyak.

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kelly 2 meccses eltiltást kapott. Nem új balhé, most kapta meg a múltkori jófejségéért a verdiktet. 😊

Két meccs ... éppen azon a határon van, hogy ha teljesít, esetleg rosteren maradhat. Vagy megy PS-ba, aztán ha valaki elviszi, vigye.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ugyanez jár az eszemben. Ballard a saját játékosokra akar építeni, és már a DL is tele van saját draftolású vagy claimelt, olcsó játékosokkal. Nekik gondolom meg akarja adni a snapszámot, hogy fejlődhessenek. Mellettük pedig ott van Autry és Hunt, mint két igazolt veterán. Utóbbi fele annyiba kerül, és ha nem is McCoy szintű, de nem annyival rosszabb amennyivel olcsóbb. Autry pedig fiatalabb, olcsóbb, és talán már jobb is, mint McCoy. Legalábbis a mi rendszerünkben. Ja, és Hunt és Autry is mozgatható játékosok, McCoy nem tudom nennyire lenne az. A Bucs nem nagyon mozgatta a falban.

Szóval szerintem sem fog hozzánk jönni. (Erre szokott időnként az történni, hogy holnap reggel azt olvasom, hogy aláírt hozzánk. 😀 )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)